|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:08:32   
Anonimen
Ce smem pripomnit..

Priporocam wc skoljko...

Upam, da te nisem vznemeril.. al bi bilo boljs, da kliknem "Anonimni" ??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:14:40   
Anonimen
Jaz sebe ljubim najbolj na tem svetu. Potem so pa ostali, pa nekje proti koncu seznama si ti, anonmna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:26:11   
mamči
Al bina, res je važno, da najprej sebe ljubiš. To ni kar tako rečeno,sploh recimo v primeru  izdane: zdaj bi se npr. lahko ful zasekirala, da je on na pragu akta na drugo pomislil = to pomeni, da je z mano neki narobe!

Tipka samo to ne študiraj !!! Ravno v tej situaciji se dvigni in zavedaj, da si lepa, poželjiva in imaš svojo "ceno".

Po moje je tud prehitro za akcijo. Bila ti je dana grda izkušnja, vem da te boli. Pusti ga naj študira, premisli, razmisli.

Tvoja prednost je, da zdaj veš, da se nekje kadi, le malo še počaki preden greš ogenj gasit.
Mogoče je res vse samo en špil, nekaj se mu je sfrkalo in zdaj je res na njem, da poštima.

Ti pa opazuj, pa čakaj.

Čeprav oguljeno, vendar resnično: če te res ljubi, bo ostal s tabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:26:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Jaz sebe ljubim najbolj na tem svetu. Potem so pa ostali, pa nekje proti koncu seznama si ti, anonmna user posted image



oh kako je mucka zacvilila, ko smo ji stopili na rep user posted image user posted image user posted image  (nas je več, veš?)


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:29:14   
Anonimen
 
Nooo anonimna.. ali anonimen.. te bom pa jaz mel rad, ce te noben ne mara.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:34:46   
Anonimen
NEEEEEEEEEEEEEEEEEE  Tjazy............samo ti ne imet nobenega več raduser posted image user posted image user posted image user posted image

Mene tvoja ljubezen boli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:34:46   
Anonimen
Pa jaz tudi...no, saj sem ti že povedala itak. Pardon, vam povedala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:39:01   
srki
Ma nehajte se zdaj prepirat med sabo in si polen pod noge metat, ta tema ni bila namenjena temu, pač, ljudje smo si različni, če je moj primer za nekoga nekaj kot kilo kruha kupit, prav, če pa čutijo oz. mislijo kot jaz pa tudi prav. Vsa mnenja spoštujem, ker v končni fazi sem JAZ tista, ki je v tem godlji, ne pa da se zdaj vi zaradi mene tukaj nekaj juser posted image . Bom še jutri kako mnenje pogledala, ker se mi je za povrh vsega še računalnik doma skuru, tako da je služba edini spas. Še dobro da jo imam-službo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:44:15   
mamči
Aja btw. mojemu user posted image  je ime Bojan.

In zdaj bo videl, da vsemogočnega, krasnega ljubimca imenujemo Bojan.

Zdaj bo pa dobil krila user posted image   

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:48:43   
mamči
Ma res se na takih temah vedno isto duhoviči...

No kakorkoli, jaz jemljem tvoj problem resno, še bolj resno pa ti želim, da problem sploh ne obstaja in da bosta vse lepo uredila !!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:57:31   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

napisal ji je, saj veš, da ne rabim veliko, ta dva sta stara ljubimca, ponavadi se ne motim. Pa ob treh tudi ne pišemo sms-ov kar tako   . user posted image user posted image user posted image


Ja mene tud moti, da je napisal SAJ VEŠ... kaj ona ve ? kaj imata tadva? v čem je stvar ? ob treh zjutraj nekoga spomnit : saj veš..?
TO bi mogel razložit, če se sploh razložit da.

Ma, res za nikogar ne moreš dat roke v ogenj user posted image . To sem že 100x rekla. Še za sebe ne...

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:58:07   
petraz
Sprva bi bila tudi jaz zelo jezna in bi zagotovo tudi jaz znorela. Potem pa bi pustila stvari naj se odvijajo ..... in čez nekaj časa boš tako ali tako videla "kam pes s taco moli"..... user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 14:59:29   
CIPRESA
Jaz rečem vsak po svoje!!! Če sta dva skupaj  in sta srečna če sem in tja še komu drugemu sms-e pošiljata z vročimi vsebinami in si s tem popestrita svoj dolgočasni vsakdan ...ja pa naj bosta glavno da je njima zanimivo.
Jaz vem da za tako komedijo nisem in mam tud tacga dedca doma ki ve da mi to ni všeč in tudi ve kakšne so posledice...je bil seznanjen s tem že prej in se je strinjal. Obratno želi on to tudi od mene...pa nama je kljub temu zanimivo pa še na računu mal prišparavauser posted image user posted image .

Glede Tjazyjevega mnenja pa vam predlagam da se ne sekirate preveč ker pač drugače razmišlja in je mnenja da si sama kriva za to če se počutiš izdano saj bi lahko prej vedla da lahko do tega pride - pa me popravi Tjazy če ni res. Do sem sem se naučila v tem času ko berem take in drugačne komedije.

Če slučajno kdaj jaz postavim tako vprašanje bom  Tjazyjeva mnenja raje dala na ignore, ker če bom brala kako sem za to sama kriva je velika verjetnost da tipkovnica in računalnik ne ostaneta celauser posted image . Preprosto...user posted image user posted image user posted image user posted image
 


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 15:12:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

in je mnenja da si sama kriva za to če se počutiš izdano saj bi lahko prej vedla da lahko do tega pride - pa me popravi Tjazy če ni res.

Če slučajno kdaj jaz postavim tako vprašanje bom  Tjazyjeva mnenja raje dala na ignore, ker če bom brala kako sem za to sama kriva je velika verjetnost da tipkovnica in računalnik ne ostaneta celauser posted image . Preprosto...user posted image user posted image user posted image user posted image  



Mal te bom pa res popravil.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  drugace si pa full dobr napisala.. user posted image user posted image  

Ne vem ce si kje prebrala, da sem kdaj napisal besedo "kriv". Po mojem ni nihce kriv za to, da se nekdo pocuti izdano.. oziroma si sam tako zelel.. ali pa je splet okoliscin prispeval k temu, da si nauke pri vzgoji kar sprejel.. in jih tudi danes, ko imas svojo glavo se vedno furas dalje.. Ker ni ti potrebno porabljati energijo za to, da se oklepas prepricanja, da si ti manj vreden, ali manj seksi, ce si tvoj partner izbere drugo.. To ni povezano.. sam si skreiras povezavo..
Raje porabi to energijo zato, da si lepo zazvizgas.. in veselo in radostno korakas dalje po svoji poti..

Samo da mi ne bos kdaj poslala racun za tipkovnico in racunalnik.. user posted image user posted image


(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 15:14:25   
india
Toliko različnih mnenj in na koncu še taka debatauser posted image user posted image , ne vem, po mojem tako pisanje sporočil ni povsem nedolžna stvar. če ima razčiščene pojme pri sebi,potem mu tega ne bi bilo potrebno delati. Res pa je, da prilika dela tatu in si je pač privoščil.
Jaz osebno vem, da bi šla čez to, a povsem zaupala ne bi nikoli več.
Sicer pa hvalabogu,da smo ljudje različni in da imamo vsak svoje mnenje in pravico do lastnega mnenja.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 15:18:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MISKA01

a povsem zaupala ne bi nikoli več.


Potem je bolje, da ne bi sla cez tole.. in v resnici niti nebi sla cez tole.. ampak bi se kar stopicala po tej zadevi.. KO bi stopila cez tole.. bi tudi zaupala 100%

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 15:23:16   
Anonimen
Dragi Tjazy....jaz pa še vedno ne vem kaj bi ti naredo potem, če bi ti žena rekla, da ne sežeš Bojanu do kolen....in mu nikoli ne boš....

Zdaj boš verjetno odgovoril, da pa tudi nikdar ne bom izvedela, a ne?
Saj bi imel prav, ker se me to sploh ne tiče....samo me pa user posted image  zanima!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 15:26:07   
Anonimen
Draga Nives..

Kaj bi jaz naredil.. Ne vem.. mogoce bi se vpisal na tecaj seksa.. al pa bi ga prosil, ce mi zaupa njegove skrivnosti.. ali pa mogoce kaj drugega..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 15:32:48   
mamči
Po moje ti vse to ne bi nič koristilo....ker enostavno NISI Bojan user posted image

Saj veš..........življenje je preprosto.

Me pa preseneča. Pričakovala bi, da bi odgovoril:Storil ne bi nič. Veselo bi si žvižgal in čakal, da Bojan naredi usodno napako in s tem se izkaže, da pa sem jaz le car v življenju tvoje drage.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 15:33:30   
mamči
.. življenju svoje drage!!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 15:35:42   
Anonimen
Še enkrat hvala za odgovor.

Vem, da sem tečna ampak ne morem si pomagat....in verjetno se počutiš kot na zatožni klopi zraven mojih vprašanj....

Če bi jaz zdaj recimo tako pač vljudno vprašala za tel. številko tvoje žene...recimo, da prihajam iz istega mesta kot ti...in imam željo spoznati tvojo ženo za kakšen neobvezen čvek na kavici...bi mi jo zaupal?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 15:36:33   
india
Tjazy, res mi ni in mi nikoli menda ne bo jasno, zakaj se ti moraš vtaknit v vsak odgovor in nasvet,ki ga katera od nas napiše na teh temah?
Tvoje razmišljanje je razmišljanje moškega, ženske pa gledamo na marsikatero stvar popolnoma drugače kot vi.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 15:50:10   
mamči
Pa tud marsikateri moški drugače gleda na stvari kot Tjazy.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:06:02   
baguSka
Čaki... od kdaj pa kdo ne sme odgovarjat na kakšno temo, če mu to paše?? user posted image  Glede tega, da moški razmišljajo drugače, je itak jasno... In zakaj potem nebi smel odgovarjat?? Tega res ne štekam... Mogoče miska, bi pa potem moglo že v naslovu teme pisat - samo za ženske.. Če se prav spomnim, pa je punca celo prosila za moško mnenje!?user posted image  In to, da so si tud moška mnenja različna, ni nč čudnga.. Sej so si tud ženska mnenja tuki gor zlo različna, če se ne motm... In kaj zdej??? Tud ženske ne bomo smele več odgovarjat, zato ker drugače mislečim to ne bo všeč??? user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Evo, še ena izdana
6.3.2006 16:06:26   
Anonimen
Ja mamči upajmo, da je res takuser posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?