|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hrenovke
13.3.2006 10:38:02   
kati*
hrenovke in paštete vsebujejo veliko konzervansov, maščobe in soli, kar je dobro vedeti in tud upoštevati ... zato nekak je priporočilo, da se pred 1. letom ne daje

sicer pa menim, da večje škode ni, če otrok proba, a naj ne je tega redno!!

_____________________________

lp, K
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hrenovke
13.3.2006 10:44:25   
CatJa
Prvič jo je jedel v varstvu, jaz sem mu jo ponudila, mislim, da dvakrat, po 18 mesecu starosti. Se pa strinjam, da se je takšni hrani bolje izogibat.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hrenovke
13.3.2006 11:28:24   
kimi
Ja konc koncev poglejmo tako...mame se trudimo da jejo zdravo itd...na koncu pa začnejo nekateri piti in kaditi, če pa že nič od mtega pa hodijo na kave v lokale kjer se kadi in je isto škodljivio.  Hrenovke jim ne bodo škodavale toliko kot si bodo kasneje sami....jaz sem za nešega kupila navadne in sem jih sama olupila. Res pa da jih je od 1 leta, ker prej ni maral jesti mesauser posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hrenovke
13.3.2006 15:45:09   
smrka
HRENOVKA!!!! TO JE NAJSLABSE KAR LAHKO DAS JEST DOJENCKU!!! NA TO KAR POZAB.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hrenovke
13.3.2006 16:05:29   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO:
Not je res sama svinjarija, vendar pa bodo otroci slej ko prej pojedli še veliko svinjarije user posted image  a ne?


Moram tole napisat, pa ne mi zamerit. Na nobeno posebej ne leti, pa itak vsak naredi kakor hoče.


Ampak: to, da bodo itak še veliko svinjarije pojedli, se meni res ne zdi argument. Prav nasprotno. To je protiargument. Ravno zaradi tega, ker bodo pojedli še veliko svinjarije, ko bodo večji (doma, v varstvu, šoli), ni nobenega razloga zakaj bi jo morali začeti jesti že v najrosnejših mesecih svojega življenja. Vsaj zdaj ko imamo čas, ker smo doma, jim pripravljajmo zdravo hrano, še prekmalu bodo prisiljeni jesti 'svinjarije'.

Pa nočem moralizirat, tud jaz kdaj dam kakšno stvar, ki ima kak E noter, ampak hrenovke so pa res poden, no, punce.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hrenovke
14.3.2006 21:39:43   
Avri
Se strinjam Taška30. Jaz delujem po tem principu: še preveč bo t.i. svinjarije pojedel, ko bo rasel, to je dejstvo ampak zakaj začeti zgodaj, če ni potrebe po tem. Če se kdaj zgodi, da kaj takega poje, ok, zaradi tega glih ne bo bolan, ampak drugače se pa mi zdi, da je pametno malo popazit, vsaj v teh rosnih mesecih.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hrenovke
15.3.2006 21:33:50   
Suzi*
Pri enem letu, pa samo dvakrat jih je jedel do sedaj. Jaz tudi raje dam kaj drugega, če imam na izbiro.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Avri)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?