|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 20:22:49   
Minka Pobalinka




user posted image  GROZA in še stokrat GROZA !! Ubogi fantek.. user posted image  

Upam, da bo res nekdo prijavil to user posted image  in da bo nekdo res ukrepal. Vsak otrok si zasluži srečno in brezskrbno otroštvo..



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 20:24:36   
AishaM
Grozno...!!! Vsekakor te prosim: prijavi!!! Dokler pa ne bodo ukrepali, pa ga prosim cartaj, cartaj, cartaj!!! Pa seveda vse ostalo,...

Joj, kako sem ob tem žalostna...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 20:24:55   
Meceno
Uhhh grozno user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi moja Tara je stara skoraj 9mesecev user posted image  in sem čeprav se nikoli ni videlo na ultrazvoku čutila, da jaz imam fantkauser posted image ( pravijo da je to materinski čut user posted image  ) nooo... in imam punčko, ki jo nikoli, ampak res nikoli nebi tako zanemarjala (meni gre kar na user posted image  )

Želim povedati, da ženska četudi bi imela punčko nevem če bi kaj drugače skrbela, to je v njeni ( nevem glava ni no user posted image ) in temu paru treba vzeti otroka in ju kastrirati user posted image  ,oba... da ja nebi še kaj ratalo user posted image

Grozno...jaz pomislim na boge otroke v Afriki...kako bi bila družina vesela če bi imeli sobo, kruh,...halo sojino mleko, ma kakšna televizija,...na razpolago vodo user posted image

Upam, da bo bolnica in socialna tu naredila kar je prav in našla zoper njiju primerno kazen



RADI IMEJTE SVOJE OTROKE ....PROSIMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 21:42:58   
ninocka
O bog, jst sem se zdej zjokala, ko sem to prebrala...

**** ena, jst bi njo zaprla v eno mrzlo sobo in ji ne pustila da se tusira, pa se eno in isto hrano na radiatorju pogreto, v umazani skledi, bi ji nosila dan za dnem.

PROSIM UKREPAJTE!!!!!!!


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 22:11:44   
benika
**** ena, jst bi njo zaprla v eno mrzlo sobo in ji ne pustila da se tusira, pa se eno in isto hrano na radiatorju pogreto, v umazani skledi, bi ji nosila dan za dnem.
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in en velik user posted image  za ubogega fantka.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 22:33:14   
Anonimen
S tole mamo bi se moral nekdo usest in orng pogovorit. Nekaj ne štima v njeni glavi. Potrebuje pomoč.

Ubogi otroček, ki ni nič kriv, pa najbolj nastrada.user posted image
Močno upam, da ga bodo kmalu grele roke, ki bodo tople in ga bodo stisnile k sebi in zašepetale: Rad/a te imam. Ta ubožček so ti še kako zasluži.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zanemarjanje otroka
25.3.2006 9:23:39   
Rubin.
A je to res, ali zafrkavaš??? Ker skoraj ne morem verjet, da bi se lahko to dogajalo in bi vsi vedeli (vključno s tabo) in ne bi nič ukrepali. Za božjo voljo, prijavi socialni!!!!! Saj bo otrok imel doživljenske posledice. A v bolnici nič ne reagirajo, če je toliko tam?????
Sem takoj odg., ko sem prebrala tvoj post, sedaj pa vidim, da barem bolnica nekaj ukrepa. Ampak, daj tudi ti, da ti enkrat ne bo žal.
Jaz ukrepam, če vidim, da maltretirajo žival, kaj šele otroka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

< Sporočilo je popravil CAPPY -- 25.3.2006 9:29:48 >

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zanemarjanje otroka
25.3.2006 10:01:43   
soncek&luna
sem vceraj zvecer dala ta post prebrat moji prijateljcii, ki je socialna delavka... se je ona skor zjokala... vse pristojnosti imas, ceprav bolnica nekaj ukrepa, da tudi ti podas prijavo na socialno in naj ubogega otrocka vzamejo....

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zanemarjanje otroka
25.3.2006 13:19:48   
2ursae
katastrofa ... pa sem prebrala samo do tam, kjer si opisovala, kako ga hrani, nadaljevati nisem mogla. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ta pa že ne zasluži čestitke za materinski dan user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: zanemarjanje otroka
25.3.2006 13:32:31   
rozi81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dej PRIJAVI user posted image  babjega. Taka žvau si ne zasluži živali kaj šele otroka. Kako lahko nekdo tako dela z lastnim otrokom prokleta prasuser posted image . Joj mam kr solzne uči sploh zato ker moja 9m zdele tako sladko spančka, bi jo šla kr zbudit pa stisnt sam zaradi takih, sej sploh ne vem kako naj rečm takim ljudem. Ni besed za njih, ne obstaja tok grda beseda s katero bi jih lahko poimenovala.

PRIJAVI PRASICO BABJO!!!!!!!


Lp s

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: zanemarjanje otroka
25.3.2006 15:09:38   
mujcek
Oh kako kruto, ubogi otroček user posted image user posted image

Mene pa najbolj jezi, da je toliko ljudi obsedenih s spolom in samo govorijo jaz sem si želel user posted image  ali drugi si želijo user posted image ...
Pa kako lahko rečeš nekaj takega, da si npr. želel punčko, ko že imaš v rokah tako luškanega fantička. Tudi meni so napovedali vsakič drugače in danes ne bi svojih fantičev zamenjala za nobeno user posted image  na svetu.

Meni se je že zgodilo, da so kar bližnji sorodniki izbrali enega našega junačka in jim je bil bolj pri srcu, pa so samo tistega cartali in vam povem, da me je to razjezilo kot user posted image ! Če je pa vsak otrok po svoje pravi cukrček!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: zanemarjanje otroka
25.3.2006 21:18:10   
acjom
Mogoče ima mati POPORODNO DEPRESIJO!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: zanemarjanje otroka
25.3.2006 21:22:32   
Romcka
pa kam gre ta nas svet, se vcasih vprasam....pa saj to je grozno...
res upam, da bo zaj bolnica uredila to s socialno - ti pa nas obvesti , prosim....
ubogo malo bitjece.....sej clovk ne more verjet, da se to dogaja..pa se mali ne vidi dobro in slisi...zasluzi si boljso mamico...pa veliko objemov in ljubezni in nasmehov in poljubom....
Vcasih je usoda res kruta rec, eni si tok noro zelijo bejbije (imam dve zlati prijateljici, ki jih ne moreta imet in vem da bi bile super mamike), pa jih nimajo...eni pa samo BUUM in potem bogi otrocki nimajo toplega domeka....
posiljam poljubcek malemu pikecu in naj ga user posted image  cuvajo in vodijo
R

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: zanemarjanje otroka
26.3.2006 22:07:32   
petarda
Če gre za poporodno depresijo je mami moč pomagati, če pa je problem drugje, pol pa groza. Kakorkoli - treba je ukrepati.

Tudi mene je prizadela zgodba. Briga me za mamo, ampak ta otroček.user posted image  Sam v mrzli sobi, skoz bolan, skoz sam, bog ve kaj vse še ne. GROZA. Ne morem verjet, da se kaj takega dogaja. Sem čist paf. Tudi jaz ne bom še dolgo prišla k sebi. Mislim, da je tvoja dolžnost, da zadevo prijaviš in me prav čudi, da tega že nisi storila. Jaz kaj takega nebi mogla gledat.

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: zanemarjanje otroka
26.3.2006 22:52:06   
sovica3
PRIJAVI NA CSD!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: zanemarjanje otroka
27.3.2006 7:41:53   
AKŠ
GROZA¨!!!!
 
PRJAV user posted image  BABJEGA......!!!!!!!!
 
pa sej takšni si ne zaslužjo met otroke....
 
pa tud če gre za poporodno depresijo (kot je napisala ena od predhodnic, in je seveda čist možno) je treba neki ukrepat!!!! Otrok bo v nasprotnem primeru imel kup psihičnih težav.....
 
PRIJAVI!!!!!!!

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: zanemarjanje otroka
27.3.2006 20:56:43   
tincci
Prijavi, ne vem, zakaj še nisiuser posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: zanemarjanje otroka
28.3.2006 19:13:37   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image
In ti še nisi nič naredila?

Pa si ziher, da je user posted image  njen? Ker še kakšni mačehi ne bi tega pripisala...

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: zanemarjanje otroka
18.4.2006 11:04:11   
Antigona
Mene pa zanima, kaj se je zgodil zdej s tem otročkom? A so ji ga vzel? Ali ima mama poporodno depresijo?
Sem se večkrat spomnila na tega reveža, pa me res zanima kja je zdej z njim???

Aljahanzel prosim povej kaj se je zgodilo, če se je sploh že kaj zgodilo user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: zanemarjanje otroka
18.4.2006 11:28:39   
Nyah*
O MOJ BOG!!!
 
user posted image user posted image user posted image  sm ko dez ko sem tole brala!

Prosim, ce kdo kaj ve, kaj je z ubogim fantkom,  naj napise! Upam, da ze zivi bolj dojencku primerno zivljenje.....user posted image

O groza, pa sej ne mores verjet, jest kaj takega se v filmu tezko gledam, a da se to RES dogaja.....user posted image

Lupcka na licka malega decka.....user posted image user posted image

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: zanemarjanje otroka
18.4.2006 12:08:44   
Jessy
Tudi meni so stopile solze v oči, ko sem tole brala!user posted image user posted image user posted image   Tako se mi smili, revček!user posted image user posted image user posted image
Vidim, da imaš dobro srce, ker si se pozanimala o njej, pa malega user posted image  šla pocartat, zdaj pa bodi še tako dobra, pa prijavi to kuro neumno, da bo konec te zlorabe!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: zanemarjanje otroka
18.4.2006 12:30:05   
srki
ČIMPREJ PRIJAVI PRISTOJNIM SLUŽBAM!!!

Kaj se dogaja, kako mora bit nekdo tako grd v duši in srcu, da to dela lastnemu otroku. Jaz bi jo šla ta moment premlatit in ji tist televizor čez okno vreč, ali še bolje, njej v glavo.

Se kesam, da sem prebrala do konca, to mi zdaj ne bo šlo iz glave. Bogi otroček, jaz bi ga kar k sebi vzela, ga stisnila....


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: zanemarjanje otroka
18.4.2006 12:46:30   
ursi
user posted image user posted image user posted image  sem se kar zjokala, ko sem tole brala.user posted image user posted image user posted image  Ubogi fantek, res sreča, da ga vsaj ti malce stisneš k sebi. Pa toliko ljudi bi z največjim veseljem vsako uro pripravljali obrok za pikeca. PRIJAVI kozo, naj temu majhnemu pikecu drugaa družina privabi nasmeh na usta ter srečo v srce. Zasluži si jo!!!!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: zanemarjanje otroka
18.4.2006 13:37:35   
Anonimen
Jz ko sem tole prebrala, sta me pograbila tak bes in jeza, da bi pri priči šla in pretepla tole ušivo mamo! Pa še očeta zraven! Pa bi ju zaprla za 9 mes. v mrzlo sobo, hrano pa iz radiatorja! Mater!!!!user posted image user posted image Ok...zajamem sapo...TOREJ:

Kot so že predhodnice napisale: Prijavi ustrezni službi. Ker če sama veš kaj se dogaja in ničesar ne storiš, si zame SOKRIVA!

Malčku čimprej poiskat rejniško družino, ker v tej v kateri je sedaj, ga zagotovo ne čaka lepa prihodnost. Če ga takole grdo zanemarja ni hudič, da ga nekoč ne bo tudi tepla.

Mamica pa definitivno potrebuje strokovno pomoč, ker to kar počne ni človeško, ni normalno. Zdrava mati česa takega ne bi mogla prizadejati svojemu otroku.

Fotra pa čimprej k okulistu poslat, če je slep!

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: zanemarjanje otroka
18.4.2006 22:10:38   
renan
Sem se razjokala, ko sem to prebrala. Sem pomislila, kaj če bi se to dogajalo mojemu vladimirčku...Da ti srce poči. Jaz bi jo takoj prijavila. Kaj takega se ne sme dogajat nobenemu dojenčku!!!

LP, Renan

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?