|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bide
28.3.2006 11:33:59   
Anonimen
Na Maldivih jaz nisem imela bideja. Super lepo kopanico z ekstra drago opremo, ampak bideja ni bilo.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Bide
28.3.2006 11:34:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Selena


Pa še nekaj - user posted image .
Kdor pere solato v lavorju v stoječi vodi si naredi več škode kot koristi saj se iz solate izluži večino koristnih snovi. Solato se pere pod tekočo vodo.


a potemtakem je najboljše solato sploh ne umivatuser posted image , saj je ne pustim stat v skledi 2 uri, dam jo v skledo, nalijem vodo, jo z roko malo premešam (če me razumeš - jo umijem), dam solato v drugo posodo nalijem gor vodo, ono posodo splahnem in tako dalje, ne namakam solate nevem kak dolgo v enataisti vodi, če pa jo umivaš z tekočo vodo pa tudi marsikaj po tem takem gre ven iz njeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Bide
28.3.2006 11:55:44   
Anonimen
Potemtakem bi z moje solate še klorofil moral odletet, ker jo nakoncu scentrifugiram. user posted image

Ker če pa kaj ne maram je pa mokra solata. Solata mora bit lepo suha in umita.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Bide
28.3.2006 11:56:02   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: matejka81
IZVIRNO SPOROČILO: Selena
se iz solate izluži večino koristnih snovi

če pa jo umivaš z tekočo vodo pa tudi marsikaj po tem takem gre ven iz nje

Radi bi jedli čim bolj zdravo in ne vem kaj. Za solato gledaš kako jo pereš, da pa v prve pol ure ko je odrezana izgubi 50% C vitamina pa nič zato, saj jo kupimo ko stoji v trgovini dva dni.

Če ti uspe pojesti "zdravo" solato, pa poješ zraven polno slabe hrane. To tekanje za najbolj najbolj zdravo prehrano je samo bolezensko tekanje.

Najbolj zdrav koren je od tašče z njive, ki je zverižen, da ga še čist oprat ne moreš in kuhan v domači juhi.

Toliko o bidejih.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Bide
28.3.2006 12:03:57   
karmy
iz bidejev ste pršl na način pranja solate? user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Bide
28.3.2006 12:05:16   
Anonimen
A vi še kar o teh bidejih meljete al' kaj?

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Bide
28.3.2006 12:08:48   
karmy
ne ne..zdej debatirajo kaj je boljše: prati solato v posodi al pod tekočo vodo user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Bide
28.3.2006 12:10:09   
mamči
Glede bidejev še kje......v hotelih - Tunis - ga ni bilo, Budimpešta - ga ni bilo, Praga - ga ni bilo, več hotelov
Francija (bil moj dragi) - jih ni bilo, Dunaj - ni bilo, Bernardin portorož - ni ga bilo, Švica - njenjte.........celo v Ljubljanskem Levu ga ni bilo - pa imajo ta drage ortopedske vzmetnice, Svilanitove 1a class. brisače,,,,

Vsi hoteli so bili kao.- prestižni.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Bide
28.3.2006 12:11:27   
Anonimen
Najbolje je sploh ne jesti solate, ker je tako ali tako vse zastrupljeno. Če se na zastrupi nekje na poti do trgovine oz. naše kuhinje, jo pa potem mi zastrupimo, ker jo peremo v bideju. Pa pod tekočo vodo ali pa če jo namakamo v tisti, v kateri smo si prej noge prali (ali pa kaj drugega)...

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Bide
28.3.2006 12:48:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Na Maldivih jaz nisem imela bideja. Super lepo kopanico z ekstra drago opremo, ampak bideja ni bilo.


A dam v album sliko, da se bo videlo, da je bil bide?
Zdaj pa res ne vem, v kakšne hotele/apartmaje hodite v in v kakšne hodimo mi, da bide vedno imamo. Po vsem branju sem se spomnila še to, da smo ga imeli tudi v Tuniziji.

Glede solate pa takole.
Ja, jaz operem vsak list sproti. Če pa je to solata rezivka ali motovilc ali karkoli z majhnimi lističi, potem pa najprej vse skupaj "otrebim" na pultu potem pa na hitro poplaknem v umivalniku. Hja, morda pa tudi v bideju, nikoli se ne ve, bhuahahahah.
Ko sem govorila o namakanju sem mislila na to, kako eni najprej natočijo vodo v lijak, potem pa list za listom v lijak natrgajo ali narežejo in potem vse skupaj pustijo tako še ene dvajset minut.
Centrifugiram pa tudi sama.

Zdravo solato mi vsekakor uspeva dobit, ker jo imamo večinoma iz lastnega vrta. Narezano v nekaj deset minutah na krožniku. Včasih pozimi kak mesec kupujemo, kot npr. letošnjo zimo. Za to je pa itak skoraj vseeno, če jo opereš ali ne, ker jo že itak operejo pod tekočim trakom, svinjarije, ki so v/na njej pa ne odplakneš niti, če jo dve uri namakaš v vodi. user posted image

Še kaj, ljubčki?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Bide
28.3.2006 12:50:28   
Anonimen
Bide kljub temu ni za namakanje perila, pranje zob ali čiščenje solate.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Bide
28.3.2006 13:23:25   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

ne ne..zdej debatirajo kaj je boljše: prati solato v posodi al pod tekočo vodo user posted image user posted image


...ali jo namakat v bidejuuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Bide
28.3.2006 13:31:53   
kalbo
Madona, a zdej ste z bideja že na pranju solate. Groza!

Selena ljubica, sej zarad mene, če si tazadnjo razkužiš, po veliki potrebi. Meni je čisto vseeno, sam ne označuj pol drugih ljudi, ki ne namakajo riti v vodi in milu po vsakem sranju za nehigienične.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Bide
28.3.2006 14:22:38   
copka
selena,
si ti morda potovala z italijanskimi agencijami oz. si si izbrala hotel v italijanski agenciji. Ker mi je res cudno, da si bila v samih hotelih, kjer so bili bideji.user posted image Za Italijane pa je znano, da ne gredo na dopust, ce v tistem hotelu ni kot doma, torej ne kuhajo makaronov, ne kuhajo ekspres kave...in verjetno tudi, ce ni bidejev, povprasevanja ni.

Pa ne razumi, kot kritiko, samo mi ni jasno, kako imas vedno sreco naleteti na bide.user posted image Po vseh potovanjih, ga nisem imela niti enkrat v kopalnici.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Bide
28.3.2006 14:31:12   
MarijaPo
Tudi jaz nisem nikjer v hotelu imela bideja - razen na Kubi v Varaderu, je pa res, da ponavadi dopustujem v bolj poceni hotelih. Edino Costa Mediterranea ni imela bidea, pa ni poceni, ampak to pripisujem temu, da na ladji pac tezko das v ze itak mini kopalnico se bide.

Solato pa jaz tudi ne perem v lavorju (ne posedujem lavorja :( ), pac pa pod tekoco vodo, da izperem vse koristne surovine, ki jih solata premore.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Bide
28.3.2006 14:35:04   
viv_
Mi smo doma imeli bide, pa sem ga uporabljala za namakanje nog v topli vodi, kadar me je zeblo. Aja, enkrat sem si hotla rit umit, pa sem se zagozdila v bide. No zdaj doma nimamo bideja, pa ga noben ne pogreša. Tudi v novi kopalnici ga ne bo.

V hotelih, apartmajih itd. mam jaz težave že z WC-ji (tako kot pikec0), gravžajo se mi tudi bideji (ko pomislim, koliko riti se je tam pralo), tako da teh zadev ne uporabljam. Kljub temu, da se doma v banji namakam vsaj 3x na teden, mi to v kakšnem hotelu ali apartmaju ne pade na pamet, ker se mi ne zdi apetitlih. Itak pa vsi najbolj uživamo v kampih, kjer pa nisem zasledila bidejev nikjer user posted image

Kar se tiče pranja solate - jaz jo narežem v eno plastično cedilo, pa jo potem stuširam (tisti tuš na kuhinjski pipi) in to je to...

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Bide
28.3.2006 15:00:12   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Selena
Ja, jaz operem vsak list sproti. Če pa je to solata rezivka ali motovilc ali karkoli z majhnimi lističi, potem pa najprej vse skupaj "otrebim" na pultu potem pa na hitro poplaknem v umivalniku.

Jaz tudi, razen poplakvanja. Potem jo na deski z nožem narežem v skledo. Če jo kdo drugače opere se ne zgražam. Celo jem jo. Aja. V tistih hotelih z bideji, tudi perejo solato po listih?

IZVIRNO SPOROČILO: Selena
Še kaj, ljubčki?

Ja. Kdaj lahko pridemo pogledat bide?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Bide
28.3.2006 19:01:34   
Anonimen
Kalbo, jaz označujem ljudi po svojih merilih in tako bom delala tudi v prihodnje. Ti pa po svojih! Moja lahko kvečjemu komentiraš.


Ja, Copka, na potovanja gremo vedno z italijanskimi agencijami. Iz več razlogov, o katerih zdaj ne bi, ker smo pri bidejih in kvečjemu pri pranju solate v bidejih - user posted image .


Tehnofil... če se ne motim, imam v svojem albumu tudi slike kopalnice, vsaj nekoč so bile, ko smo govorili o opremljanju kopalnice oz. o polaganju ploščic. Zna pa bit, da jih ni več. Če jih pa želiš, ti jih pa na posebno željo spet zapopam.

Zna bit, da solato v hotelih v bideju perejo direkt v morju tako da prišparajo s soljo user posted image .

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Bide
28.3.2006 22:34:35   
TaRe*
Ja Selena,jaz sem omenila dopustovanje,ja.
Nikjer,ampak res nikjer ga še nisem zasledila.Sama delam v hotelu (novem)verige Best Western Premier,z ****,,če veš kakšni hoteli so to,pa ga nimajo niti v sobi z jacuzziem .
Ja,prosim,daj sliko,če že pametuješ.


_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Bide
29.3.2006 0:06:52   
Anonimen
Bide - DA ali NE... To je postalo pomembnejše vprašanje od vseh tistih svetovno-političnih in kaj jaz vem kakšnih še... Mah, koga briga, da v Darfurju umirajo od lakote in da v Iraku pobijajo nedolžne... Važno je, ali ima kopalnica bide ali ne... Pa za kakršnekoli namene že...

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Bide
29.3.2006 7:09:30   
srki
Ja ene ste pa res hecne. Fino temo si odprla, anonimna. Sem se že na začetku delovnega dne ful nasmejala.

Ampak vse tiste, ki nas obsojate, če nimamo bideja in da s tem nimamo higienskih navad, to je pa malo čez les.

Da bi si šla po vsakem sranju rit prat, mi pa še nikoli ni na pamet padlo. Saj imamo WC papir, pa tudi kake robčke, npr. take, ki jih uporabljamo tudi za naše otroke. Sicer pa še dobro, da ne grem vsak dan na veliko potrebo, ker imam probleme s prebavo, no pa saj ni tako hudo, ker potem se že vprašam, če bi bila sploh še živa, ker si ne bi riti oprava po veliki potrebi, verjetno bi že zdavnaj zgnila.

Mislim da malo pretiravate. Tuširanje enkrat na dan je čisto dovolj. Pa poglejte naše dedke in babice, ki so po cele dneve garali kot živina, pa marsikje ni bilo vode, da bi se umili, pa so dočakali visoko starost, pa nobene bolezni nikoli imeli. Še problemov s suho kožo ne.

Pazite tiste, ki si riti umivate po vsakem sranju, da se vam tudi ne bo zastrupila od onesnažene vode....

Ah, sto ljudi, sto čudi.

Se pa najbolj strinjam s postom, ki ga je napisal Kalbo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Bide
29.3.2006 8:23:58   
Anonimen
 Mi ga nimamo in ga zaenkrat nobeden ne pogreša. Smo pred 6. leti prenavljali kopalnico in nismo preveč razmišljali o bideu. Mislim da je dovolj tuš za ta namene.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Bide
29.3.2006 17:35:59   
Anonimen
No, Tare - izvolijo sliko!
Še dobro, da sem slikala maldivjanski tuš, da imam dokaze, da je v kopalnici bil tudi bide. Če želiš, ti bom z vsakega potovanja (najmanj 2x letno) poslala sliko kopalnice z bidejem!

... čeprav ti glede na ton tvojega pisana najprej nisem nameravala niti odgovoriti!

p. s. Žalostno, da hoteli s 4 zvezdicami nimajo bideja.

p. p. s. No, zdaj lahko naprej pametuješ tudi ti!


(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Bide
29.3.2006 21:23:20   
TaRe*
Joj,kolk smo hudi.user posted image user posted image
Mogoče je bil sporen samo moj zadnji stavek,vse ostalo pa ...ne vem,no.
Nič se mi ne zdi žalostno to,da hoteli z **** nimajo bidejev,očitno jih nihče ne pogreša.user posted image user posted image

Je pa kopalnica tolk bolj mederno pa lepo opremljena(kot tale tvoja iz Maldivov,)..je pač zmanjkal denarja za bide.user posted image user posted image user posted image

...zame je debata o bideju zaključena,ker je brez veze.

Pa hvala,ni mi treba pošiljat slik iz tvojega dopustovanja.(pa čist vseen mi je,al greš ti dvakrat na leto na dopust,al pa desetkratuser posted image





_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Bide
30.3.2006 7:47:04   
Anonimen
No, meni sicer ni vseeno ali grem kam dvakrat letno ali petkrat ali nikoli - povdarek je bil na tem, da ti lahko najmanj dvakrat letno dokažem, da imajo tudi hoteli, ki niso super ekstra luksuzni bide in ne na številu mojih dopustov.
In glede na to, da potovanj ne izbiramo po hotelih ampak po plaži/otoku, na kateri/em stojijo (oz. še po čem drugem), se mi še toliko bolj čudno zdi, da drugje bidejev ni. Še posebej v tako ekstra hotelu!
Po moje jih velika večina sploh opazila ni, razen na Hrvaškem in Sloveniji, kjer pa rade volje verjamem, da bidejev v kopalnico ne dajejo.

Jezna nisem bila, se ne jezim za take bedarije. Se mi je pa zdelo za malo.

No, potem je tale debata o bidejih zaključena. Škoda, sem se večkrat prav na ves glas smejala!


(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?