|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SENČNIK ZA JANE SLALOM
14.4.2006 18:46:53   
ajdaN
Bojana zdajle sredi aprila bo nov uvoz in prejšni teden mi je ga. Brigita poslala mail da se bo dala dobit tudi siva zimska vreča in da mi jo lahko naroči. Ne vem pa koliko svetla oz. temna bo.

Tako da počakaj na jesen tako kot jaz - siva bo definitivno bolj pasala gor. Čeprav jaz na vozičku nimam temno modre barveuser posted image . Moj je siv bež in svetlo moder. Če imaš ti temno modro kombinacijo pa sploh ni problem - meni pa ta barva čist nič ne paše zravn.

(odgovor članu Bojana 78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SENČNIK ZA JANE SLALOM
29.7.2006 21:15:23   
kr_en
Mene pa zanima kdo je uvoznik za Jane vozičke? Prosim za telefon ali mail.


Hvala

Lp

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SENČNIK ZA JANE SLALOM
31.7.2006 7:28:32   
ajdaN
Uvoznik je firma Apollo s Ptuja. Email naslov imajo: info@apollo.si.

Oz. jaz sem kontaktirala direktno gospo Brigito: brigita.glazar@apollo.si 


(odgovor članu kr_en)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SENČNIK ZA JANE SLALOM
2.8.2006 11:04:45   
kr_en
Sem malo upal, da je uvoznik kdo drug, saj bi tako mogoče lahko zbarantal še malo nižjo ceno:-(((

Hvala za odgovor.

Lp

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SENČNIK ZA JANE SLALOM
2.8.2006 14:35:13   
Nenya
Pozdravljene!

Jest mam Jane Slalom Matrix 04 in sem kar zadovolna. Problem je le da lupinca ni varna kot avtosedež v ležečem položaju.

Glede senčnika za mojega sem bila pa hudo razočarana. Morala sem ga posebej čakat pri pikapolonici, bil je grozno drag 7500SIT!!! in še zanič je, ker je trd in se težko krivi sva nosilec že precej zvila pa še prestavljat ga je treba skoz z ene strani na drugo odvisn od kje sije sonce, zdaj (cca 1 mesec je star parasol) pa je začel med vožnjo kar sam ven padati. Res sem zelo jezna, ker drugače je voziček super okreten, lahko se zloži in nimam nobeni težav z njim, tolk je drag senčnik, pa še ne 'dela' tko kot bi moral.

Ma katera kašno idejo?
Lp

(odgovor članu kr_en)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SENČNIK ZA JANE SLALOM
2.8.2006 15:57:10   
ajdaN
Jaz sem pa zadovoljna s senčnikom. Pa tudi cena se mi ni zdela grozna. Saj so v BC senčniki od PP po 6 jurjev. Tako imam pa original, ki tudi po barvi nekako paše zraven.

Nosilec se meni nič ne krivi, ker pač zmeraj primem z eno roko za tisto kovino in šele potem z drugo roko obračam senčnik. Pa tudi prestavljati mi ga ni treba nič - vedno je na eno strani, pa je mali zmeraj v senci. Ne vem kako to da pri tebi ni, ker jaz v tejle vročini niti strehice ne uporabljam (ker se preveč segreje pod njo), pa je ravno tako senca samo od senčnika - mali je cel v senci, razen nogic. Tako da ne vem kako ga ti nastavljaš, da imaš probleme. Tudi kako ti pada ven mi ni jasno, ker jaz voziček dnevno pospravljam v avto in zaradi tega tudi senčnik vsaj 1x dnevno jemljem ven. Pa do zdaj ni z njim nobenega problema. Če misliš da je s senčnikom kaj narobe ga nesi nazaj pa malo "zaropotaj" ker nekako neradi slišijo o reklamacijah.

Tako da ti svetujem, da kupiš v Pikapolonici senčnik od Brevija (vsaj mislim da mi je tega ponujala prodajalka) - stane 3 jurje pa paše na ogrodje. Pa tudi PP paše gor - smo ga tudi uporabljali, ampak cena kot sem že napisala ni bistveno nižja od originala.

Dobavni roki so pa ubitačni. Zimsko vrečo sem ravno zaradi tega naročila že junijauser posted image . Upam, da jo dobim do konec septembra.

Aja še to - NOBEN avtosedež NI varen v ležečem položaju in meni je bilo logično, da se otroka tako ne prevaža. Zato tudi nisem hotela MAtrixa.

< Sporočilo je popravil ajdaN -- 2.8.2006 15:58:06 >

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SENČNIK ZA JANE SLALOM
2.8.2006 17:47:56   
mtina
Hej!

Mi smo šli ravno včeraj iskat voziček Jane Slalom pro s senčnikom. Senčnik je stal 6400 sit v Pikapolonici v Ljubljani.

Ker sva naročila navadno košaro sva čakala nanjo 4 tedne, tako da se mi zdi, da tudi dobavni rok ni pretirano dolg. Pa še v času dopustov.

LP, tina

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SENČNIK ZA JANE SLALOM
2.8.2006 20:51:51   
ajdaN
Senčnik za navadnega Slaloma (ne PRO) stane 7.490,00.

- Na sam voziček sem lani čakala več kot 2 meseca - ker nisem hotela Matrixa ampak navadno košaro. Še dobro da sem ga naročila dovolj zgodaj. 

- Na rezervne zračnice sem čakala malo manj kot dva meseca (to je zame potrošni material, ki naj bi ga imeli nonstop na zalogi).

- Na senčnik sem čakala več kot 2 meseca - in to maja in junija ko sem ga že feeeejst rabila.

- No zimsko vrečo pa trenutno čakam že mesec in pol. Pa verjetno bo še en čas trajalo.

Tako da dobavni roki so definitivno predolgi! Vsako stvar čakati 2 meseca je čist neresno z njihove strani!


(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: SENČNIK ZA JANE SLALOM
3.8.2006 10:42:43   
mtina
Potem sem jaz imela srečo.
user posted image

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?