|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrčice
22.12.2006 21:22:10   
lidijat
Pika30, mislim, da so te pa danes tako namučili, da bi si res zaslužila, da se rešiš čakanja in greš rodit. Ja, so kar neusmiljeni z nami user posted image , ko si enkrat po PDP-ju, ne veš kaj je hujše pregledi ali pošiljanje domov.
No, da vidimo, če se bo ponoči kaj zgodilo s kakšno od decembrčic.

Tiste, ki pa še vedno nimamo vsega pripravljenega pa dajmo že to zrihtat, a ne (jaz že ene 14 dni pripravljam torbo za v P, pa še zdaj ni spakirana).


Lahko noč vsem!



(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Decembrčice
22.12.2006 21:27:07   
t_t_y
Ojla, se samo na hitro javim.
V ponedeljek 18.12 se je rodila Alja, velika 51 cm in težka 3210g.
Danes sva prišli domov in mi več za danes ne bo uspelo napisati - poročam kak drug dan.

lp

(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: Decembrčice
22.12.2006 21:37:59   
pika30


user posted image   
Veseli dan - nick mamice - PDP - rodila - z imenom
03.10. - Zasanjana - 23.11. - user posted image -  Aleksej 
27.10. - Ženkica - 7.12. -  user posted image -  Kaja
15.11. - Pikanogavička - 2.12. - user posted image - Aljoša 
24.11. - Tintara - 1.12. - user posted image - Nadja
26.11. - Emamair - 24.12 - user posted image  user posted image  - David Llewelyn, Luka Griffin 
26.11. - Tejkaz - 12.12. - user posted image  - Eva 
27.11. - TinaM - 21.12. user posted image
28.11. - Supermami - 3.12 - user posted image - Tilen
30.11. - Katja34 - 9.12. - user posted image  - ???
30.11. - Naja3  - 23.11. (1.12.) - user posted image - Tija
30.11. - Sabini - 6.12. - user posted image - Jan  
30.11. - Ema82 - 6.12. - user posted image - Tian
01.12. - Vampirka - 22.12. - user posted image - Laura 
05.12. - Vilma - 17.12. - user posted image - Dominik
05.12. - Frufru - 01.12. - user posted image - Lovro
07.12. - sončka1 - 2.12. - user posted image  - Gašper
11.12. - Manetka - 1.12. -  user posted image  -   Alja
12.12. - Shorty - 11.12. - user posted image  - Nika
12.12. - KlavdijaK1 - 16.12. - user posted image  - Tristan
15.12. - Severnica77 - 13.12. - user posted image - Leo
16.12. - London_paris - 31.12. - user posted image  - Ožbej 
18.12. - T_t_y - 28.12. - user posted image - Alja
19.12. - Meta - 17.12. - user posted image - Matija 


Trenutno stanje:
user posted image user posted image   15
user posted image user posted image    10
Nestrpno čakajo: user posted image

Daniela27 - 1.12. -
Petri85 - 15.12. -
Mala pika - 16.12. -
R1ta - 16.12. - user posted image  - (Ana) 
X500 - 18.12. -
Zasavka - 18.12. -
Pika30 - 20.12. - user posted image - (Ajda)
Moj_moj - 21.12. -
Anneli - 21.12. -
Barbk - 22.12. - user posted image - (Manca)
Lora16 - 23.12. -
Baltazarka - 25.12. -
lidijat - 28.12. - user posted image - (Sara ali Eva ali ... ) 
Anckabancka - 31.12. -
Ferr  - 31.12. -
Malecka - 31.12. - 
Bianka -  16.1. (predviden CR 27.12.) - user posted image  user posted image

T_t_y iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image .....pa nas je zopet ena prehitelauser posted image ...očitno gre spored porodov od zadaj naprej.user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: Decembrčice
22.12.2006 22:10:49   
lidijat
T_t_y, iskrene čestitke ob rojstvu Alje user posted image user posted image user posted image user posted image  ! Luštno se imejte!


Pika 30 - jok, nč ne gremo od zadaj, jaz lepo čičam in čakam user posted image !

Čau

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: Decembrčice
22.12.2006 22:26:04   
Barbk
T_t_y iskrene čestitke!!user posted image user posted image Mala Alja dobrodošla!!user posted image  No jaz sem še tukaj...user posted image Nekaj me špika tam doli, ampak mislim, da samo dol ful prtiska.user posted image Pomoje je res samo to, ker me že kar nekaj dni začne zvečer tako čudno špikat. Moj_moj se pa še nič ni javla. user posted image Sicer je rekla, da se bo šele zvečer, ampak zdele je pa že mal pozno, a ne. No upam, da je odbrzela kam proti P.user posted image Oh Pika kako so te matral.user posted image Bošček.No jaz imam pregled šele v sredo 27.12 pri svoji G, če ne bo še nič dogajal, pa mi bo verjetno šele takrat prvič spodnji štuk (fifiko) pogledala.Takrat bom glih 5 dni čez rok.user posted image user posted image Sicer pa zdaj kar vsi okrog mene pravjo, da bo sreda tisti dan.No takole grem se zdele še k user posted image  mal stiskat, samo to, ker ga ne smem preveč vzburjat user posted image user posted image , ga še perdika ful boli in se ne sme preveč napenjat. user posted image  Oh sva prav smešna skupaj.Leživa na postelji, jaz s skledo mandarin, on pa z enim dvema Lumpija (gres), pol se prav noro user posted image  ko se revež matra spustit prdec iz boge razsturane perdike.user posted image  Sem mu ravno dodelila partizansko ime : Razsturana rita.user posted image  Ja še tole stran vam pripenjam za malce user posted image user posted image .Jaz sem se ful user posted image  , skor ušlo.
http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=8991

Nočka,

Barbk

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Decembrčice
23.12.2006 0:10:27   
frufru
user posted image user posted image user posted image bravo t-t-yuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Decembrčice
23.12.2006 8:08:25   
crci06
Čestitke t_t_y... user posted image user posted image user posted image

Včeraj mi ni uspelo pridit vas pogledat... Malo mi je spet zmanjkalo energije, zaradi exstra delovnega četrtka. In v popoldanskem 2-urnem počitku sva skupaj dobila 3 SMS-e in 4 klice user posted image  Grrr.....  Ti čisto dan pokvarijo... 

Z bebico vse po starem, sem pa precej zasedena s temi sobicami... da končno enkrat dokončamo, kar lahko...
Mogoče res to čaka? Al pa je priden/a kot mami in non-stop dela nadure user posted image


Punce, skoz manj nas je...  Bomo tudi me kmalu prišle na vrsto, čeprav priznam, da ko ležim na amnio in si mislim, le kaj bo rekel: domov ali rodit, kar upam, da še malo odložim "neznano" in grem še malo domov.

Naslednjič imam pa na Božič zjutraj!!!  Sem vam že povedala, ane, da se je moja mami hecala, da bomo letos imeli žive jaslice... user posted image  

No, se tipkamo, zdaj se moram pa malo na obrate spravit in delat...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Decembrčice
23.12.2006 10:13:49   
Strawberrie Cherrie
T_t_y: iskrene čestitke in DOBRODOŠLA mala Alja...končno še ena deklicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: Decembrčice
23.12.2006 11:49:18   
X 500
t_t_y user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE user posted image user posted image user posted image  pa user posted image  za malo Aljo.

Pika30 čist so te namučli. Še dobro da nisi zelo daleč doma. Drugače pa kolikor sem se pogovarjala s puncami, pri nas v Trbovljah sprožijo porod (če želiš) po 41-em tednu. Sam jaz sem kar malo skeptična glede tega. Če se kar ok počutiš pa če je amnio okuser posted image . Me je strah da nebi blo kaj narobe. Drugač mam pa jaz vsaki dan CTG (od ponedeljka dalje) pa vsaki drugi dan amnio. Amnio je zame čist neboleča. Me je pa včeraj g pregledal kolk sem odprta, mi je pa oke ven vrglouser posted image . Me je zabolel ko 100user posted image . Se mi je vmes opravičeval, da ve da boli (le kako), ampak da mora orenk pogledat pa prekontrolirat. Me pa drugače že 3 večere mal matra ampak je moja pika še visoko v zraku.

Nč babe se še kasnej mal oglasim. Bodite fajn!

_____________________________

Nia naju je osrečila 26.12.2006

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: Decembrčice
23.12.2006 12:10:37   
r1ta
Evo me!

Pika30 prav zasmilila si se mi! Upam, da bo vse skupaj kmalu za tabo, in mano in vsemi nami!

T_T_Y čestitke!user posted image user posted image user posted image

Pri meni stanje nespremenjeno. Lažni popadki so, to pa je tudi vse. In ta mala ima pospešene plesne vaje vsak večer, tako da že kar trebušček boliuser posted image . Pa zjutraj ob pol šestih se je zbudila in migala tja do sedmih, zdaj bo pa spet mir cel dan, zvečer pa gremo spet na ples!

Veste da mi je včeraj celo uspelo it v šoping? Sicer ni bil to glih nek strašen podvig, bolj na hitro, sem pa vseeno nakupila nekaj malenkosti za nečakinjo in nečaka. Najprej sem mislila, da bi kar preskočila letošnje obdarovanje pa sem imela tako slabo vest, da sem zdaj res vesela, da mi je uspelo.user posted image

Za danes nimam nobenih planov, razen malo pranja in likanja. Moj dragi je doma zdaj 4 dni in se bova samo crkljala in čakalaaaa. Jutri bi bilo fino rodit, ker je tudi moj dedi bil rojen na 24.12. Danes pa ne bi šla rodit...

Lep dan!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu X 500)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: Decembrčice
23.12.2006 12:53:03   
Strawberrie Cherrie
Malo za lušte sem dodala še 3slikice v Ožbijev albumček

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: Decembrčice
23.12.2006 13:11:18   
t_t_y
Čestitam vsem, ki so v času, ko se nisem javljala postale mamiceuser posted image user posted image user posted image

No punce - na hitrco vam povem mojo porodno izkušnjo - za tiste, ki še čakate.
Sobota in nedelja sta bili pri nas bolj divji - predsilvestrovanja, tako, da sem kar temu pripisala da se je sploh začelo kaj dogajati.
Skratka v ponedeljek 18. so me že ob desetih dopoldne začeli mučit razni krči ali bolj krčki bi se lahko temu reklo. Do enih sem še oprala in zlikala cunje, malo pospravila, ko pa sem potem previjala našega 19 mesečnika, me je pa začelo že kar krepko zvijat (ko sem ga dvignila na previjalno), seveda pa še vedno nisem vedla da so to popadki - je bilo tako neredno in enkrat bolj drugič manj močno. Ker sem prvič rodila precej hitro (3 ure), sem se šla vseeno preventivno pokazat v porodnišnico. Tam so me priključili na CTG, ki ni pokazal nobenih popadkov, ampak ko sem trdila, da me vseeno zvija, je sestra poklicala zdravnico da me pogleda preden me pošljejo domov. No, zdravnica je ugotovila da sem odprta 4 cm in me poslala v porodno. (ura je bila okrog pol treh). Pred porodno sva z mojim malo čakala na babico (so meli tisti dan kar pestro) in ko je po 20 minutah prišla je hotla mojega poslat domov ali pa na kavo, da bi mi dala klistir. Ko sem jo končno prepričala, da sem prvič rodila hitro in naj me prosim prej pogleda, če ne gre tudi tokrat tako, se me je le usmilila (po moje si je mislila, da se samo bojim klistiranja) in ugotovila, da sem odprta 6 cm. Ker sem bila 20 minut prej na 4cm me je peljala direktno v porodno. Tam so se začeli kar močni popadki (btw CTG jih vseeno ni zaznal) in mi je obljubila protibolečinsko inekcijo, ko bodo popadki res močni. No, nazadnje ni bilo nič z injekcijo, saj je bilo takrat ko me je ponovno pregledala že malo prepozno - je blo teeba bebico kar spravit na svet. Skratka kot pri prvem, me je najbolj bolelo na koncu (pritiskanje), ampak ob 15:58 je bila Alja že zunaj.
Ker se je ravno začela jokati, naj napišem le to, da v porodni nisem bila celo uro, in da kaj podobnega želim tudi vsem čakajočim.
lp
P.S. Se opravičujem za napake v besedilu.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: Decembrčice
23.12.2006 14:28:46   
pika30
Ojla punce še sem tukaj v enem kosuuser posted image (mi že gre vse pošteno na smeh).
Odpočila sem si...nočka je bila brez kakšnih znakov...da bi naši dedci morali vse to prestajati...adijo živci.Moj user posted image  ko je že malo bolan na veliko stoka kako je bogi...kaj šele da bi moral prestajati nosečnost.Ženske smo borke, močne in vzdržljive...zato pa držimo tri in pol vogale pri hiši.user posted image
Veste kaj, imam občutek ko vsako tak malo špika...da se znamo vse naenkrat znajdit v P user posted image ...ja to bil bil špas.user posted image
Jaz  tudi danes ne bi rada rodila...rajši počakam na jutri ali pa na božič.
Prejle sem prišla iz Spara...katastrofa kaka gužva user posted image ...s vozičkom sem se komaj prestavljala..pa s tem buškotom...sem morala prav pazit,da me ni kdo "ruknil".Sem morala nos tja vlečt...če pa so pol tri dni trgovine zaprte.user posted image
S prijateljico sva šle potem na kavo...zunaj je tako krasen dan da sva kar na terasi sedele.
Doma imam čisto orientalsko vzdušje sem si kupila Glade svečo z eteričnim oljem Indian Massage "ta oranžno" ej to tako diši...ma danes se bom samo razvajala in ne delam nič.
Punce držte in uživajte dan.


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: Decembrčice
23.12.2006 15:59:53   
petri85
Pozdravljene!

T_t_y, iskrene čestitke ob rojstvu hčerkice Alje!!!! 

No, jaz se vam javljam 6 dni čez PDP še vedno v enem kosu!!!! Imam nasledjno amnio v pon, ampak jaz sem sedaj skoraj prepričana, da bom rodila šele v sredo, ker mislim, da spet narava sama ne bo naredila NIČ, v poštev pride le sproženje, ki pa ga delajo, ko je zasedba polna!
Mi je sicer lepo, da sem še z mojima dvema doma, ampak po drugi strani pa tako naveličana, da sem že sama sebe sita, ker skoz samo sitnarim.... Ravno zato se mož maksimalno trudi, da me skoz s čim spravlja v dobro voljo oz. me vozi, kamor se lih spomnim - včeraj smo šli v Celovec, kjer smo se imeli res lepo!
Smrekico in jaslice imamo tudi že postavljene, zaenkrat je tudi pospravljeno, tako,da samo še čakamo našega otročka!

Punce, vidim, da vaše malčke že matrajo krčki. No, mi smo pri Davidu imeli kar kalvarijo s krči vse do 3. meseca. Moram povedati da smo imeli vse kapljice od sab simplex, vetrovnih, tržiških,....pa so nam na koncu pomagale edino Babynos -avstrijske, ki se jih da kupiti v lekarni Arnika v Škofji Loki. Zdeva je dost močna, tako da sem jaz tiste 2 kapljici razredčila s svojim mlekom in so mu ublažile krče za vsaj 2 spanji.

No, jaz moram pohvaliti Mulerjeve plenice, ker smo na Davidovi riti tudi pomoje že vse sprobal, pa so se te zares super obnesle - do danes nam še ni nobena premočila! Pa tud cena je solidna!

London-paris, kao fleten je vaš Ožbej!!!!

Vse čakajoče, upam, da kmalu dobimo v roke naše kozoroge!!!!

Drugače pa vsem želim čimlepše praznike!!!!

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: Decembrčice
23.12.2006 18:35:48   
r1ta
Drage moje sotrpinke in tudi ostale, ki to več niste;
želim vam lepe, tople praznike, z veliko sladkih in ostalih dobrot, predvsem pa največ tistega kar si same želite!

Pa ena povezava za dobro voljo!

http://home.att.net/~hideaway_today/t041/xmas_santa.swf

Renata

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu petri85)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: Decembrčice
23.12.2006 20:23:09   
X 500
No vidim da je tudi tukaj tak umirjen zimski večer. Sem se odločla da grem kar ležat pa če bo ratal zaspat. Neki se ne počutim najbol. Nič krčov pa tak. Nekaj me hoče mrzlica trest.
Tko da drage moje lepo spite (čim manj prebujanja pa wc-ja pa joka pri novopečenih mamicah...), pa se še jutri malo tipkamo.
Če me pa kakšen božiček z darilom prehiti pa lepo praznujte in uživajte v prazniku!!!

_____________________________

Nia naju je osrečila 26.12.2006

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: Decembrčice
23.12.2006 20:51:38   
crci06
punce... zdaj sem na hitro preletela današnji dan...
saj nas je en sam jamr, pa pri nobeni nič konkretnega.
Pomoje lahko kar na vrata RR obesimo listek, da imamo Decembčice dopust user posted image

čeprav, če je temu tako, potem je moj letošnji zimski dopust definitivno 100X bolj aktiven, kot prejšnja leta...

še kar in še kar me meče "gnezditveni", tako, da sva danes končno pripeljala etison in ga pravkar polagajo (pohvaljen moj srči, ker se mu da!!), jutri pred košarko bodo montirali še obrobne letvice, po košarki pa kosilo (???Samo ne vem, kdo ga bo skuhal, da bo kaj dobrega, moram mojga našuntat da mi da že prej govejo juho kuhat, hahaha)...  po kosilu malo počitka, pol je pa že Božični večer....  Se bom morala malo pazit pri večerji, ker imam potem zjutraj spet amnio, pa se bojim, da bi me kaj napenjalo....  To je zaenkrat moj največji strah....

Ja, ampak po Božiču je pa že čas za dete....  Tako sem kalkulirala, kako bomo za praznike skupaj in da bi pa čakali še po novem letu, bi bilo pa skregano z matematiko. Teoretično pa možno: PDP 21.12 + 10 dni = NY, 3.1. je komaj 13 dan. Če čakajo max 14 dni, je možno tudi pri meni...

Eh, grem raje fante nadozorovat. Ko bo še etison notri, pa res pride delovna verzija slikic...
Še brez dekoracije, ko pa bodo nalepljeni še medvedki, smo pa zmagali!

Me prav zanima, kolk bomo kaj na RR te dni, ko imamo KONČNO vse svoje user posted image  doma.... Ene po enega, ene pa po več....  LP!

(odgovor članu X 500)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: Decembrčice
23.12.2006 23:29:28   
Barbk
A smo še vse na broju?user posted image  No samo tolk, da sem še tuki v enem velikem kosu.T_t_y hvala za brzinsko različico poroda. Upam, da nas bo prav vse, ki še čakamo na prihod naših pikcov pokcov, doletel en tak lep brzinski porod.No zdele se grem pa k mojmu  user posted image  skotalit, pa se mal stiskat...

Nočka,

Barbk

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: Decembrčice
24.12.2006 7:28:56   
frufru
Jutro user posted image , kaj boste kar spale. Dajte malo pohitet, je tabelca kar zastala. Še dobr, da sta vas t-t-y in Meta malo opomnili, kaj je treba nardit. Pa menda ne čakate vse na Božička? A računate na eno user posted image  manj za vaše user posted image ? Moj bratranec ma na 1.1 RD, pa je bil vedno nesrečen, ker je za novo leto in RD dobil eno darilo, ostali otroci v žlahti pa 2. Se je počutil hudo prikrajšan. Dajte malo tabelco pogledat pa pikcem pokcem malo sugerirat. Danes je prav lep danuser posted image user posted image user posted image



user posted image   
Veseli dan - nick mamice - PDP - rodila - z imenom
03.10. - Zasanjana - 23.11. - user posted image -  Aleksej 
27.10. - Ženkica - 7.12. -  user posted image -  Kaja
15.11. - Pikanogavička - 2.12. - user posted image - Aljoša 
24.11. - Tintara - 1.12. - user posted image - Nadja
26.11. - Emamair - 24.12 - user posted image  user posted image  - David Llewelyn, Luka Griffin 
26.11. - Tejkaz - 12.12. - user posted image  - Eva 
27.11. - TinaM - 21.12. user posted image
28.11. - Supermami - 3.12 - user posted image - Tilen
30.11. - Katja34 - 9.12. - user posted image  - ???
30.11. - Naja3  - 23.11. (1.12.) - user posted image - Tija
30.11. - Sabini - 6.12. - user posted image - Jan  
30.11. - Ema82 - 6.12. - user posted image - Tian
01.12. - Vampirka - 22.12. - user posted image - Laura 
05.12. - Vilma - 17.12. - user posted image - Dominik
05.12. - Frufru - 01.12. - user posted image - Lovro
07.12. - sončka1 - 2.12. - user posted image  - Gašper
11.12. - Manetka - 1.12. -  user posted image  -   Alja
12.12. - Shorty - 11.12. - user posted image  - Nika
12.12. - KlavdijaK1 - 16.12. - user posted image  - Tristan
15.12. - Severnica77 - 13.12. - user posted image - Leo
16.12. - London_paris - 31.12. - user posted image  - Ožbej 
18.12. - T_t_y - 28.12. - user posted image - Alja
19.12. - Meta - 17.12. - user posted image - Matija 


Trenutno stanje:
user posted image user posted image   14
user posted image user posted image    10
Nestrpno čakajo: user posted image

Daniela27 - 1.12. -
Petri85 - 15.12. -
Mala pika - 16.12. -
R1ta - 16.12. - user posted image  - (Ana) 
X500 - 18.12. -
Zasavka - 18.12. -
Pika30 - 20.12. - user posted image - (Ajda)
Moj_moj - 21.12. -
Anneli - 21.12. -
Barbk - 22.12. - user posted image - (Manca)
Lora16 - 23.12. -
Baltazarka - 25.12. -
lidijat - 28.12. - user posted image - (Sara ali Eva ali ... ) 
Anckabancka - 31.12. -
Ferr  - 31.12. -
Malecka - 31.12. - 
Bianka -  16.1. (predviden CR 27.12.) - user posted image  user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: Decembrčice
24.12.2006 9:32:35   
crci06
Še vsi na broju...

Če bi se pikcem pokcem dalo kaj sugerirat - potem... jaz sme imela že ene 3 fajn scenarije...
Je pa res, da še skoz nisem vsega pripravla, hahaha. Se ne morem odločit med 2 kompletkoma za bebico za domov...

Se pa jaz še samo kotalim in valim in delam p...  Od včeraj od 8h zvečer imam v kuhinji nov tepih in 10 min za tem, ko je moj odnesel pete na basket, mi je že po tepihu skipela juha....

zdaj sem se pa odločila, da grem nekaj spečt, zato, da bom NON-STOP zraven...

čav, čav

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: Decembrčice
24.12.2006 11:19:50   
r1ta
Evo, še jaz piskrček pristavim! NIČ!!!user posted image  Bo pa, enkrat!

Spala sem pa super! Je pomagala želja x 500!

Sem se pa odločila, da sploh ne bom več omenjala kdaj naj bi se zgodilo in zakaj se noče že zdaj in tako naprej in nazaj... Ko bo, bo! Sem pa sinoči v postelji nekako razmišljala, da sem celo to nosečnost razmišljala kako se moja pikica počuti in trepetala na vsakem pregledu če je vse v redu, bila 100% skoncentrirana samo na nosečnost, da pa bi razmišljala o pričakovanju in veselju ko jo bom objela pa sploh ne. Nekako se mi zdi, da me je strah pred porodom čisto odnesel in za razliko od mojega dragega, ki komaj čaka, da jo vidi jaz sploh nisem imela časa uživati v želji, da mi jo čimprej položijo v naročje. Prav čudno... Mogoče pa še zato ni nič, ker še sama nisem pripravljena 100% na tisti veliki dogodek. Morda sem morala priti do te stopnje, kjer sem zdaj, da se iskreno veselim majhnega telesca, ustic, ki me bodo potrebovale in vseh skrbi, ki mi jih bo prineslo novo bitjece. In tudi z bolečino in porodom sem se nekako sprijaznila. Saj ne more biti tako strašno, ne? Sicer pa pravijo, da se velika sreča vedno rodi iz bolečine...

Lep dan in lepo praznujte!

Renata

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: Decembrčice
24.12.2006 13:57:48   
vampirka
Kaj je zdaj to? A smo res same extremistke med "decemberkami"??? Če ni en mesec prej, je pa 2 tedna čez rok user posted image ... jaz vam za "božička" želim, da končno spoznate svoje male škratke!

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: Decembrčice
24.12.2006 14:18:32   
Strawberrie Cherrie
Drage user posted image decembrčice ...
Želim vam srečen božič in da čimprej spoznate svoje majhne čebelice, ki jim je zgleda v vaših trebuščkih tako lepo, da nočejo venuser posted image ...želim vam tudi ogromno izpolnjenih želja, predvsem pa to, da bo vaš porod čim hitrejši in čim lažji...najlepše božično darilo vas pa seveda čaka v prihodnjih dneh: vaši otročički. In naj bodo ZDRAVIuser posted image user posted image

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: Decembrčice
24.12.2006 16:21:13   
Barbk
Smo še vse...?? Prva, druga, prva, druga....user posted image  Mah saj se mi res že čist meša.user posted image  R1ta si tako lepo napisala, da sem mal solzic potočila. Moj_moj mmmmmm kaj pa si spekla... Veste kaj grem jaz tud na potičko, pa kasneje spet prečekiram al se kateri kej dogaja.

Barbk

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: Decembrčice
24.12.2006 17:12:17   
frufru
Mi smo šli pa danes na kosilo na Otočec. Je mtka častila, ko ma danes rojstni dan. Božične večerje pa ne bo treba delat, ker imamo vedno božično fešto pri nas. Pride vsa žlahta mami čestitat, pol pa božičvamo do polnoči. Zdajle smo našega pikca pokca popedenal (hranjenje, previjanje) zdajle se bota pa z R po moško rihtala, jaz pa šibam mtki pomagat. Se beremo.

Pa vsem user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?