|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 14:06:50   
Anonimen
Ooooo majdun, sasabela, dvojno veselje!!! Čestitam! Pa upam, da ne bo mene tudi doletelo - ne vem, kako bi se mi to izšlo user posted image

Šnucika, ja, sem vmes nekako skalkulirala, da je PDP 18. december. Bog daj, da bi šlo tako kot pri tebi pred enim letom!

(odgovor članu sasabela)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 14:42:28   
Zasanjana
Mislim, sam iz SPara pridem pa mamo že dvojčke med decemberčicami.Fajn...sem ful vesela zate sasabela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 14:56:23   
Naja30
sasabela, super, kako lepo!! user posted image user posted image user posted image   Kar dve mali pikici greješ pod user posted image  Čestitam!
Moj user posted image  je tudi že prvič navijal za dvojčka, ampak še zdaj si ne morem predstavljat kako bi z dvema user posted image  Pa nočem te strašit, saj to je čudovito, da boš imela kar dva! Upam, da ne boš imela dvojnih user posted image  znakov!

Meta ja, to je moje prvo dete. Zelo si želiva user posted image , saj bo to samo pika na i najini skoraj 5-letni vezi. Zdaj je pa res že čas!

Zasanjana, ne morem vam poslat sončka, ker ga ni več user posted image  Ko sem hotela na sprehod, sem ugotovila, da je začelo deževati, to ne moreš verjet!!! user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 15:44:13   
Anonimen
Ojla, jaz sem tista druga anonimka, pa sem danes tudi malo krvavela. Ne vem, raje nič ne rečem, me je pa kar malo strah.
Upam, da mi bo uspelo prej na pregled kot šele po prvomajskih.
Mene skoz ščipa v predelu jajčnikov.
A če je spontani splav oreng krvaviš??? Je to povezano tudi s hudimi krči?

Punce, še zame fige v žep, potem pa razkrijem identiteto, ko bo res varno...

Hvala!user posted image

noname

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 15:49:36   
Zasanjana
Evo mamo fige globoko v žepu tud zate!
Jaz sem pri SS malo krvavela me je pa grozno ščipalo v predelu jajčnikov, ja.In sem letela na urgenco in potem v porodnišnicouser posted image .
Srečno, kaj naj drugega rečem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 17:36:31   
Shorty_
NO pa se vam bo pridružila še ena decembrka ki je šele prejšnji teden ugotovila to lepo novico. mal me skrbi ker sem ful mlada ampak bo že. vsi so novico lepo sprejel tko da mam 10.5 pregled 20.5 pa se poročim. No velik šokov na hitr pa še mal slabosti in utujenosti po vrhu sam vrjamem da bo minil, če ne prej pa decemra a neuser posted image  No lepo se mejte pa pazite nase v tem čudnem aprilskem vremenu.

aja a mi kera lah svetuje kaj narest k ti je ful slabouser posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 18:40:08   
Zasanjana
Pozdravljena tudi ti!user posted image
Kolk si pa mlada, če ni skrivnost?
Res, da ženske po 15. letu ne smemo povedat starosti ampak vseen.user posted image Firbec.Slabosti bodo minile pa kej prej kot decembra...Hm... kaj narest, ko ti je ful slabo...ja meni pomaga, če kej pojem al pa popijem.Odvisno.
Joj punce, kok sm jst vesela...to vam pa res morm povedat.Moja bejba je dons pršla prej, ko se je zbudila k meni in rekla:" Mami, jst bi mela bratca.".Pa tok sm se bala, da ga ne bo sprejela.user posted image
Lep dan še naprej user posted image .

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 19:40:42   
Naja30
Lepo pozdravljena med nami, Shorty in čestitke seveda, za user posted image  Kaj narediš proti slabosti? Jaz npr. ne smem imeti praznega želodca in veliko počivam. Drugače pa, kot ti je napisala Zasanjana, minilo bo decembra user posted image
Šalo na stran - mine lahko res tudi šele na koncu, čist različno od user posted image  do user posted image  Najverjetneje pa bo minilo nekje do 14t baje user posted image  Sicer pa lepo božaj trebuščka in uživaj.

Anonimna, če krvaviš, pokliči G ali pojdi na urgenco. Mislim pa, da te pri ss kar precej boli trebuh, ampak ti bo kakšna druga še povedala. Kolikor sem slišala, ful krvaviš in hudi krči so. Če te malo ščipa v jajčnikih, je to povsem normalno. user posted image  Zasanjana, je tebe hudo bolelo? Ne moreš zgrešit, za kaj gre? user posted image

Zasanjana, koliko je staro tvoje detece? user posted image  Ta, ki se tako veseli imeti bratca?

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 20:09:17   
Shorty_
Mam devetnajst let, tko da sm mau mlada ampak boljš zgodaj kot nikoli! a tud vas bradavice full bolijo jz komi spim na trebuhu? a je že bla kera na UZ? jz bom ze v osmem tednu a je to ful pozn za prvi pregleduser posted image  

user posted image Čuvajte svoje sončke in imejte jih rade ker so samo naši!!!!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 20:16:14   
Zasanjana
Naja3: Ja mene je fuuul bolelo, krvavela pa nisem skor nč.Jaz si sploh nisem mislila, da je to to.Sem mislila, da me je mali pač fajn obrcal, pa sem se na žalost fajn zmotila.Moje dete pa bo čez en mesec staro 3 leta user posted image .

Shorty: Jaz sem bila samo malo starejša, ko sem dobila prvo pikico.Ja joške res fajn bolijo.Jst na trebuhu sploh ne spim...pa tud če se user posted image  preveč stisne k meni me kr odnese stranuser posted image .Jaz mam pregled tud tam nekje v osmem tednu in ni prepozno.Vsaj pomoje.Se že lepo sliši utrip, če gre vse po sreči.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 20:26:56   
Shorty_
Tvoja pikica bo user posted image  lepo sprejela sam pazi da bo mela dost pozornosti pa bo. Sej ti itkak obvladaš če si že dala to čez. Kako je blo pa ta prvič, nosečnot in porod, a je bil tvoj zraven pri porodu? Kaj pa na UZ gre lahkouser posted image  zraven? Sorry sem ful firbc

A ste vse že poročene al se bo kera tud zdej preduser posted image


(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: DECEMBRCICE
11.4.2006 21:34:05   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Zdravo punce, tudi jaz sem vam pridružujem user posted image
Ker sem nova na forumu user posted image  me zanima, kje si lahko izračunam PDP user posted image


Ja Meta. čestitke no!!!user posted image user posted image user posted image No sedaj pa tudi Ana ne bo več edinčicauser posted image user posted image user posted image Čim lepšo nosečnost in porod ti želim!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 8:28:52   
Anonimen
Mene so tudi v 1. nosečnosti bolele prsi kot zlomenk, in to do 15. tedna user posted image  Pa slabo mi je bilo tud tako dolgo. Ampak hudega ni bilo, vse se da preživet user posted image

Shorty, ko sem bila pravič noseča, sem se 24. maja poročila, 29. maja odkrila, da sem noseča, 2. aprila diplomirala, 5. aprila pa je diplomiral še mož. V drugi nosečnosti najbrž ne bo tako naspidirano user posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 9:16:24   
Naja30
Tudi mene bradavičke zelo skelijo in joške so tako polne, napete in žilaste user posted image user posted image  Kar naj se polnijo, da bo dost materiala! Pa se kateri od vas tudi dogaja, da je na enkrat tako čudna, vse jo tišči, boli, slabost, utrujenost... user posted image  Verjetno vsem a ne? user posted image
punce, jaz že komaj čakam na prvi pregled. Samo še en teden, pa saj bo hitro minil, ko so prazniki vmes. Greste kam za praznike?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 9:53:22   
Anonimen
Mi nikamor, Naja. Komaj čakam, da bomo malo doma. Upam, da bo lepo vreme, da bomo lahko skoz zunaj.

Drugih znakov jaz še nimam, zarad mene se me lahko tud ognejo. user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 10:05:16   
Shorty_
Naja3 tud jz poznam te združene znake ampak da te potolažim nič ne pomagauser posted image   Ve pravte da komaj čekate priv pregled kaj pa jz k ga mam šele 10.5?? Vmes pa morm še šolo končat pa upam da mi bo ratal ker sem že drugič v tem tednu doma ker je školjka moja best frendicauser posted image  

Meta ja kok maš pa taprvo dete staro?
A ti je blo v prvi nosečnost tud kej slabo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 10:08:12   
Shorty_
A mi lahk kera pove v kermu tednu bom 10.5 glede na to da sem mela prvi dan zadnje men. 4.3.?

Hvala za pomoč

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 10:14:54   
Naja30
Shorty,sem ti izračunala, da boš 10.5. v 10t, oz. točno 9t5d. Tvoja pikica bo takrat že kar fajn velika! user posted image user posted image
Ja vem, da ni pomoči pri tem počutju, samo počitek. user posted image user posted image user posted image

Midva pa greva za praznike  k moji mami oz. jaz grem že jutri in se že ful veselim, da me bo malo razvajala. Ona edina ve za mojo user posted image , njegovi še ne vejo. Mami sem pa kar morala povedat. Edino tukaj na RR bom bolj poredko, ker tam imam en počaaaaasen računalnik in lahko še dušo zraven spustim, ko čakam, da mi kaj odpre.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 10:42:26   
Shorty_
Naja res hvala sej to da te mami razvaja je čist prav mene moja in od mojgauser posted image prov preveč razvajata.

Naja a je to tvoja prvauser posted image

A kera ve do kdaj je najbolj kritično za SS?

LP Shortyuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 10:46:52   
cocki
Pozdravljene drage moje, joooj kako lepo vas je brati! Rada bi vam se pridružila, moja zadnja user posted image  je bila 24.2. in me je G naročil šele 10.maja, sem mislila, da se mi bo zmešalo kako naj zdržim do takrat!!!! Strah je bil predvsem zato, ker sem 4 leta nazaj imela izvenmaternično in sem hotla na vsak način do G, samo toliko da bom mrna in me je naročil 6.4. No ko se bila na pregledu je bilo seveda še prezgodi, pikice ni bilo videti, se je pa začela nabirati plodna voda in zadebeljena sluznica se je tudi videla (kar so nosečniiški znaki, mi je G razložil)... zdaj imam spet v petek 14.4. in upam, da se bo že kaj več videlo user posted image

No tko, zdej sem pa vse povedala in mi je lažje, ker vem, da me boste ve razumele in vem, da mi bo lažje z vami user posted image

lep sončen pozdravček

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 11:16:24   
Anonimen
Cocki, prepričana sem, da se bo zdaj drugače izteklo kot pred 4 leti user posted image
In zelo lepo, da si spet noseča!!

Shorty, najbolj kritično je tja do 10., 11. tedna. Ampak ne zdaj o tem razmišljat... Zdaj smo že v pečici in vzhajamo user posted image

Sicer pa pri nas vesta samo moja najboljša prijateljica in pa najožja sodelavka. Staršem bova povedala zdaj med prazniki, ko bomo veliko skupaj. Se mi zdi, da ko si drugič noseča, se vsem zdi nekako samo po sebi umevno, nihče ne pada v nezavest in tako... Tudi oni so se že navadili biti stari starši user posted image  Meni je pa enako lepo kot je bilo prvič, le da sem veliko bolj sproščena, ker že poznam postopek user posted image

(odgovor članu cocki)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 11:25:09   
Naja30
Cocki, prav lep pozdravček, kako lepo da nas je vedno več. user posted image  In seveda čestitke za user posted image  Želim ti, da ti teh devet mesecev mine v user posted image  kot tudi vsem nam. Shorty, o kritičnem pa ne razmišljaj. Vse bo ok in že letos bomo držale v naročju naše male pikice, ki sedaj vzhajajo (ful dobro si to napisala, Meta! user posted image user posted image user posted image )

Kdaj boste pa kaj povedale domačim? Midva z user posted image  sva se odločila, da njegovim poveva po 12t oz. po NS, zaradi neprijetnih izkušenj iz preteklosti. Ker nekateri pač ne znajo biti tiho, tudi če jih prosiš, potem pa pride do najhujšega. Tako da ko se bo že malo poznalo bodo vsi izvedeli. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 11:34:21   
Shorty_
Pozdravljena tudi ti med nami cocki!! jz mam pa res pregled šele 10.5. k gre moja G na dopust zdej enkrat pa me ni mogla prej naročit, veš sam je tuki tud dobra stran k bo moja pikica takrat ze mal vecja!

Kaj ste pa naročile user posted image  al user posted image ?

No naja če te čez praznike ne bo na RR pol pa je to tvoja prva naloga v pon zvečer al pa v torekuser posted image

Ej nov recept proti slabosti zdej mi je blo ful slabo pa sem pojedla muslije s TOPLIM mlekom pa mi je zdej že čist kool
no sej bomo ugotovile kaj nam paše in kaj ne!

Kok ste pa kej stare?

Uživajte v sončku

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 11:38:47   
Shorty_
Ja Meta maš prov smo kot mali hlebčki ki bomo kar dolgo vzhajali!

A ste ve zdaj v službi al je kera doma?
kot sem že rekla jz lenarim do konca in mojmu lubiju to ni glih najbolj všeč ampak bo že boljšuser posted image

Postavite svoje trebuske malo na sonček jz to že prakticiram in je ful finouser posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 12:27:24   
Naja30
Veš kaj Shorty, mogoče si bila pa samo lačna? Meni je včasih slabo, če imam prazen želodec. Joj, danes me bo user posted image  peljal na pico!!! user posted image user posted image user posted image  Komaj čakam.

Jaz sem stara 27 oz. kmalu 28 - čez 15 dni. user posted image  To bo pravi žur brez alkohola. user posted image user posted image user posted image

drgač pa jaz sem doma ta teden, ker sem imela angino. Tako da moram priznat, da mi prav paše malo lenariti. Saj tudi v službi mi je lepo, ker delam z otroci user posted image  ampak glede na počutje paše bit doma. Shorty, tvoj dragi pa naj te kar razvaja, zdaj ko si user posted image  Čez 9 mesecev bosta imela veliiiiiko dela user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?