|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 12:41:49   
Ženkica
Punce moje, jaz sm pa dons toooooooooooooooook zaspana ; še včeri sm se hvalila, kako se fajn počutim in oh in sploh, evo zdj pa mam. user posted image  Pa lakota me neki šlata; sm bila zdele na trgu, sm kupila regrat, tako da komaj čakam da pridem domov iz službe in naredim celo skledo s krompirčkom. Pa malancane bom še zravn spohala. MMMMMMMMMMMMMMMMMMMM user posted image

Sicer me je pa skos po malem strah, da ne bi bilo kaj narobe; ko kaj na netu preberem, kr zelena ratam od skrbi.

Pobožajte svoje bušije in se imejte lepo.

pa pa

Ženkica

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 12:42:21   
Shorty_
Iz kje pa ste kej? Jz sem iz ljubljane in me mau skrbi k sem slišala dost kritik čez lj. porodnišnicouser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 12:57:09   
Naja30
Jaz sem tudi v LJ in sem slišala veliko čez porodnišnico, kako so nesramne sestre. user posted image  Pa ženska je še cela nikakva in občutljiva, one pa samo nadirajo baje. Ne vem, upam na najbolje.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 13:05:04   
Shorty_
¸Ja a boste meleuser posted image  zraven pri porodu k baje te če si sama do zadnjega trenutka glih komaj pogledajo če maš pa koga zraven je pa ful bolš! glede sestr sm pa jz slišala nažalost isto.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 13:53:38   
cocki
Jaz bom junija stara 25 in sem tudi iz Ljubljane! Tudi jaz sem slisala veliko cez to naso porodnisnico, tako da bom najverjetneje sla kar v Postojno! Jaz se sicer vredu pocutim, ampak prsa me pa takoooooooooooo boooooolijo, da se ponoci kar zbudim, ce se slucajno ulezem na njih user posted image , drugih znakov za enkrat se ni, malo spikanja vsake toliko casa pod trebuhom in pa pogosto lulanje! Komaj pa cakam petek, ko imam pregled! Kdo bi si mislil da bom kdaj komaj cakala, da grem h G, ker prejsnja leta je bilo to za mene najvecje mucenje user posted image  ....ah kako se človeku stvari spremenijo, pa kako se nam še bodo (nam, ki bomo prvic mamice) user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 14:38:47   
Baby
OOOOOOoooooooooooooo Meta čestitammmmmmmm!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 15:21:22   
Zasanjana
Živjo punce!
Cocki, pozdravljena tudi ti!user posted image
Shorty: pr meni je blo prvič vse brez problemov, ful je šlo vse na hitro, pri drugem se je porod vlekel in na koncu sem domov prišla brez otročkauser posted image .Bomo vidli, kako bo pri tretjem.user posted image

Jaz sem iz Postojne in bom čez en mesec stara 24.In, ja user posted image  bo definitivno pri porodu.
Kako je z vašim počutjem danes?
Jaz sem danes na faksu bruhala...dobro, da je bil v bližini wc.
Pa kako vreme mate kej?Pr nas je oblačno in neki spet piha.user posted image

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 15:59:53   
Naja30
Moj user posted image  bo definitivno z mano, to pa ja. Kar se pa tiče sester na oddelku pa sem razmišljala, da za tistih par dni se ne bom sekirala za njih. Čeprav zna biti zelo moreče, če so res take kuser posted image  muuuuu! Malo heca user posted image user posted image

Drugače pa jaz sem se ravno najedla dobre dobre pice user posted image  in za nameček sem hotla user posted image  nažicat, da bi šla še na sladoled, a je rekel, da bo kar dosti in sem se strinjala - na glas, potiho pa ne! Ampak saj ima prav, kje je še dec., do takrat sem lahko že kot atomska bomba!

Kaj sem jaz najstarejša med nami? user posted image user posted image  No, po kaj vas pošljem?? user posted image user posted image user posted image  Malo heca, saj nič ne rabim! user posted image  Joj joj, tako sem utrujena, da mi je na norost usekalo. Se moram malo uležt. Zasanjana, tukaj je vreme spet iz lepega sončka postalo oblačno. Ti praviš da piha. Saj v Postojni ves čas piha? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 16:13:34   
Zasanjana
Vse, kar ti srček poželi, ti prinesemo.user posted image
Ma ne, ne piha glih ves čas... včasih mamo prow lepo... sam redkokdaj.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 19:29:16   
Shorty_
Hojla spet sem nazaj po dolgem mučnem kosilu in potikanjem s tastom in taščo da uredimo stvari glede poroke itd...

Seveda moja predraga taščicauser posted image ni zdržala brez pripomb da smo ji vse zajebal....(dopust novo pohištvo...) tko da poleg tega da me buši malo buba žecel dan sam pomojem sm mal zaprta k me bolj šraufa kot kej druzga, me je še ona spravla v zelooo dobro voljo!!
Hvala bogu ma moj zlatga atija k uno čarovnico utiša vsake toliko da mi da pet minut mira tko da hura za dobre taste in bodoče dedkeuser posted image
kako pa kej vaše taščice in tasti??

Vreme je v ljubljani oblačno z malo dežeka!

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 20:00:47   
Naja30
Glede tašč - bom raje tiho! Še dorbo, da imaš vsaj tasta v redu. user posted image user posted image

Kako to misliš, da te trebuh boli? ravno sem namreč misla vprašat vas punce, če imate kdaj občutek, kot da boste lih kar doble M? user posted image  Jaz imam tak občutek danes. user posted image  Pa mi to sploh ni všeč. Z user posted image  sva se ful najedla in potem sem malo počivala user posted image  in ko sem vstala, me je tako neumno začelo ščipat vspodi. Pa ne vem ali je to prebava ali kaj. Samo se mi zdi, da me bolj po jajčnikih špika. Ampak kot da bo čarovnica user posted image  prišla!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 20:49:36   
Shorty_
 Ja nekaj podobnega ja al pa kot da te šraufa in user posted image  naenkrat ja čudn je to sam mal me skrbi no sej bo boljš! kako pa kej slabosti?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 21:18:25   
Naja30
Slabosti me malo hecajo. user posted image  Par dni sem jih imela zvečer, zdaj pa zjutraj. Pa VSE mi smrdi - od mila za roke umivat, mehčalca, parfumov, cigaret... joj joj, pol mi je še bolj slabo, ampak bruham pa na srečo ne user posted image
Sem mogla mamo že opozorit, da mi cugareti smrdijo, pa je rekla, da se bo vzdržala, me prav zanima kako ji bo uspelo. Verjetno bo okenska polica njena najboljša prijateljica za par dni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 21:48:58   
Špela100
Ma Naja3 a ti si nosečka??? Jupiuser posted image user posted image user posted image user posted image  Koliko M pa si dala skozi??
Bravo želim ti vse naj, naj in drugim decemberčicam tudi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 22:04:57   
Naja30
Ja, jaz sem srečka user posted image  Mimo sta šli dve M. Tadruga je tud že zamujala, ampak je bila cista kriva za to user posted image  potem pa smo se potrudili, da bomo še letos zibali user posted image user posted image user posted image

Špela100 kaj pa je kaj s tabo?

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 22:06:03   
Shorty_
ja naja tko je to z našimi dobrimi noskiuser posted image  ja moj lubi tu sam še v kuhni na oknu kadi! sej je prov jz sm 3 leta redno kadila zdej pa k zavoham čik mi želedodec začne rotirat...... sej vrjetn veš kako je to
Še posodo pomijem pa grem ajat k sem zaspanček nočko vsemuser posted image  in njihovim bušijemuser posted image

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: DECEMBRCICE
12.4.2006 22:24:10   
Barbk
Ojla srečke user posted image ,

sem presrečna in še čist frišna decembrčica....Danes smo zagledali user posted image ....Smo pa še čist na začetku, ZM 15.3...Ampak mi gremo optimistično naprej v čudovite nosečniške mesece.Zaenkrat samo toliko, seveda se vam spet kmalu javim.

user posted image Barbk

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: DECEMBRCICE
13.4.2006 7:17:56   
tintara
O pozdravljene vse skupaj, nove nosecka, welcome!
Uf, ste se pa razpisale, sem kar neki casa rabla, da sem vse prebrala. Super!!

Jaz sem ze zacela s terenom, tako da sem mogla vceraj povedat dvema sodelvkama, da sta me merkali in mi ni bilo treba nosit kakih tezkih stvari. Ampak sta me tako lepo cuvali, da ne morem povedat. Super.

Vmes me je spet obiskal en mali rumeno rjav izcedek, sem bila mal panicna en vecer, ampak potem je lepo spet potihnilo in zdaj cakam na pregled v torek. Upajmo, da bo vse OK.

A veste kaj je zadnjic men pomagal pri slabosti? Ena fina juhca in to celo iz vrecke. Sicer sem jo sla delat cist zvecer, ampak je tok pasala. Se cel naslednji dan mi ni bilo slabo, potem je pa ucinek popustil. 

Smrdi pa tudi meni vse. Vceraj mi je cisto vse kar sem povohala (se prazen, cist kozarec) smrdelo po ribah. FUUUJ. Sem sla kar spat, pa je bilo. Sicer pa vidim, da ste kar pozno v postelji, pisete po 22h. Uf, men se zdi, da ze celo vecnost nisem sla tako pozno spat. Mene najkasneje ob 9h zmanjka, res pa je da sem zjutraj zgodnja.

Aja, NAja 3, jaz sem starejsa, tako da lahko tudi tebe nekdo poslje po kaj user posted image . Jaz bom cez dva meseca 29, vsaj mislim. Moram vedno racunat kolk sem stara, medtem ko za malega vedno vem do meseca natancno - cudno, ane?

Takole, lepo prezivite dan, zgleda da bo sonce. In jutri prve med nami ze zacenjamo 8 teden! JUPI!!!!!

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: DECEMBRCICE
13.4.2006 8:33:25   
Anonimen
Jutro mularija, tukaj se oglaša vaša babi. Jaz sem bila prejšnji teden stara 29 user posted image

(odgovor članu tintara)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: DECEMBRCICE
13.4.2006 10:09:02   
Naja30
user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo Meta!! Vse najboljše!! user posted image  Tintara, jaz že umikam svojo izjavo o pošiljanju koga po kaj user posted image

Barbk,pozdravljena med nami user posted image  Kako se pa kaj počutiš?

Danes je prelep dan. Končno sem dočakala izvide svojega brisa (za izcedek) in morte verjet-ena bakterija se je skrila noter in mi dela te probleme!!!user posted image user posted image user posted image  Začelo se je seveda z drisko,takrat je preskočila ljubezen user posted image  
med eno drugo luknjico... user posted image user posted image user posted image  Ne resno! Punce če boste imele kdaj drisko, je ul nevarno da pride do tega. Ok, koliko je nevarna bakterija ne vem, ampak če ne druga dela skrbi s čudnim izcedkom in bolečinami v trebuhu.
No, tega sem rešena, naslednji teden grem med moje otročke user posted image user posted image user posted image  v službo in se že prav veselim. Najprej pa v hotel MAMA čez nekaj urc.

Držite se in božajte buškote user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: DECEMBRCICE
13.4.2006 13:39:20   
Zasanjana
Dan punce!
Sonček se je mal pokazal tako, da bomo danes lahko laufali po dvoriščuuser posted image .
Tintara, kdaj imaš PDP?Barbk, ti pa dobrodošla med nami!user posted image
Glede tistega, kaj vam smrdi... si kr ščipalke na nos dajte pa bo mir.user posted image
Meni smrdi samo lubijeva kolonjska, ki mi je prej omamno dišala.user posted image

Mislim shorty, ta tvoja tašča je pa mal čudna.user posted image A ni vesela, da se bo sin poroču?Moja tašča je prow fajn... se fajn razumem z njo.


user posted image  uživajte v sončku s svojimi pikicami!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: DECEMBRCICE
13.4.2006 14:04:11   
Anonimen
pozdravljene

zaenkrat bom tudi jaz anonimna* z zvezdico user posted image  ...

naredila sem test-tako krvni in urinski in je pozitiven user posted image  ker pa je prišlo vmes do komplikacij ( močne krvavitve) raje ostajam anonimka do prvega pregleda... v bistvu bi bil moj uradni dan za test šele jutri...zato lahko rečem da sem (če sem) šele v 4.tednu user posted image  , pregled pa imam šele čez dva tedna user posted image  kdo bi zdržal 2 tedna user posted image

v glavnem,do danes sem se (razen krvavitev) počutila odlično...zdaj sem pa postala zaskrbljena...imam precejšne bolečine in špikanja v spodnjem delu trebuha (definitivno se nekaj dogaja) pa zaspana sem tok da komaj glavo držim pokonci...a ni to hecno...do včeraj je bilo pa še vse ok...

berem vas decemberke...a pri meni se še nič podobnega ne dogaja...nimam bolečih prsi,nimam slabosti..verjetno to šele pride kajne...ali pa tudi ne...hm....

kaj bi dala da bo vse ok in da se vam lahko "razkrijem" in z vami čvekam celih 9 mesecev user posted image

tako,zdaj pa počasi še malo delat,po službi pa na sooončekuser posted image

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: DECEMBRCICE
13.4.2006 14:58:10   
Ženkica
Čao punce. Jaz sem pa ravno danes dopolnila 6. teden user posted image . Čez 2 tedna in en dan imam prvi pregled; komaj že čakam, ker potem bom končno lahko vsem zblebetala veselo novico. user posted image  Ne se čudit, če boste o tem tudi na radiu in pri poročilih slišale user posted image .

Danes se za razliko od včeraj počutim kar dobro, nisem niti toliko zaspana, slabo mi ni, edino hrana mi skos nekaj po glavi hodi. Danes sem za malico zavila kar v McDonalda; sj vem, ni zdravo, pa še ful redi. Pa kaj čem. Sem se odločila, da bom uživala v nosečnosti, ne glede na vse.

Pobožajte svoje bušije.

pa pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: DECEMBRCICE
13.4.2006 16:25:42   
Shorty_
Ja pozdravljeni noviuser posted image !

Jz se zdejle počutim fantastično ker sem se najedla kotuser posted image !
Zjutraj pa me je obiskala teta slabost in to zaradi vonja zobne paste sem bruhala a si lahko predstavljate kakšne preglavice mi dela moj nosek!

Naja uživaj v najboljšem hotelu na svetu in pusti se razvajati!

Joj a sem res najmlajšauser posted image  daleč na okoli?user posted image
na moje bolečine v bušije so šle papa tko da zdej se grem mal učit zvečer si pa še kej pišemo!

Veš tintara jz cel popoldne prespim pol se pa zvečer učim k sm popoldne preveč utrujena pa še računalnik mam u spalnici tko da to delam ležein napol v spanju, sej drgač sem jz tud ob 9h že "mrtva"


(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: DECEMBRCICE
13.4.2006 19:38:40   
Zasanjana
A vse jeste ko user posted image ?Meni sploh ne paše... kosila že tri dni nism jedla.user posted image
Prejle smo bli pr tašči na obisku, k je iz bolnice pršla in je želela videt vnukinjo.In je striktno prosila moža, naj me ne prpelje s sabo, on pa še zanalašč.Potem mi je pa zabursla, da si ne želi, da bi mel njen sin še otroke z mano.user posted image
Jst res ne vem, kaj nej s to žensko.user posted image Sploh ji nč nočem, niti ji nism nč nardila.Me prow zanima, kaj bo, ko bo zvedla, da sm spet noseča.
Sm vam mogla mal zatežit, k moj se mi sam smeji pa pravi, da se bo mogla sprjaznt.user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?