|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DECEMBRCICE
17.4.2006 19:27:09   
Shorty_
mal sem brala za nazaj in sem ugotovila da si ti iz postojne zasanjana tko da se vrjetn ne poznava ampak vseen ples je zakon
Prometna je bla pa tko tko pretres možganov in zamaknjeno vretence glih tok da sem bla dva dni v bolnici oz. tri. ja pol mi pa dohtarca ni hotla dat potrdila za olimpiski komite pa plesno zvezo da sem 100% zdrava pa je šel trud 14 let v ničuser posted image

Življenje mi je zato podarilo novo "dejavnost"user posted image ki upam da bo trajala celo življenje

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 6:51:07   
tintara
Zivijo! Po praznikih se spet mal oglasam. Upam, da ste jih lepo prezivele.
Evo, moja novica: prezivela sem jih v enem kosu, kljub zoprni zgodovini praznikov. Jupi user posted image !!!

Smo se imeli kar fino, vsak dan bili v naravi, tak da je mel mali vceraj ze dosti. Sem mu zvecer obljubila, da gremo cez vikend, ce bo vreme, v zivalski vrt in ne v kake hribe ali kaj podobnega.

Sicer pa se slabosti nadaljujejo. Vmes so malo prenehale za kak teden mislim, cez vikend so pa spet postale celodnevne in malo mocnejse. Zvecer je tudi meni ornk obrnilo zelodec (ceprav sem ga ujela se pred skoljko) in to ker sem pila vodo na prazen zelodec.

O, danes imam pa prvi pregled. Drzite pesti, a prav? Se mi zdi, da je tako hitro prisel, ponavadi se je bolj vleklo. Bom porocala se danes zvecer, ker me potem tri dni ni. NAja 3, jutri si pa ze ti na vrsti, ane! Bom mislila nate.

O super, a take fajn plesalke imamo med sabo? JAz pa cisti antitalent. No, ja vsak je za neki dober, ane. KAr se tice sporta, sem pa jaz mal out. Pred prvo nosecnostjo sme bila pridna, kolesarila, tekla..., do druge skoraj nic, med drugo in zdaj pa spet malo bolj pridna, a vmes ni bilo veliko casa. Trenutno zvecer spim in mi ne pade na pamet, da bi sla na telovadbo, po treh mesecih se pa pridruzim kaki nosecniski skupini.

Zasanjana, zal mi je za tvoje razmere s tasco in za besede, ki jih moras poslusati. Ce je res taka, jo pa nekam poslji, pac ne hodi vec tja in pika. JA, vem da je stara mama tvojih otrok, ampak ce ti take ven mece, naj bo pa po njeno. Otroke ji daj v varstvo (ce seveda uzivajo pri njej), ti pa si vmes odpocij.

Anonimna, zal mi je zate in za tvojo izkusnjo. Veliko nas je ze slo skozi kaj podobnega in ne bos verjela, nekako se prezivi. Veliko srece v prihodnje ti zelim.

Cocki, glede izcedka. Za sekirat se ni, ker  s tem prav zares nic ne spremenis, kvecjemu na slabse, ampak to storiti je seveda tezko. Jaz sem imela v prvi nosecnosti tudi izcedek, pa je bilo vse OK, v drugi ga ni bilo do zadnjega dne, ko je po parih urah sledil ss, zdaj sem ga pa vmes tudi dvakrat imela po en dan - kaksen bo rezultat, pa se ne vem. Se mi zdi, da so si bili malo razlicni tile izcedki in sicer tisti, ki je napovedoval ss, je bil nekam vlaknast, al kako bi rekla - kot bi se malo vlekel po papirju. Tisti ostali, pa ce se prav spomnim niso bili taki. Ne vem, drzim pesti zate.

Takole, mislim, da bo za danes (in cel teden) dovolj. Jaz se oglasam bolj poredko, pa zato takrat malo daljse.

LP 

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 7:10:17   
Zasanjana
Dobro jutro.
Shorty: Verjetno me (še) ne poznaš.Tvoja dejavnost pa bo sigurno trajala celo življenje.user posted image
Tintara: Držimo pesti user posted image .Vse bo ok.Eh... k tašči ne grem več pa če mi plačajo.Plesat te pa lahko tud me naučimouser posted image .Bomo z okroglimi trebuščki okol skakale.user posted image

Cocki: Mene je v drugi nosečnosti v 26. tednu presenetil rjavkast izcedek in je sledil SS.Tudi zdaj me spremlja bolj rumenkast izcedek.Res ne vem, kaj naj ti svetujem.Ne taženi panike, ker kot je tintara rekla, ne pomaga.Pokliči G, mogoče ti bo znala pomagati.Mene je res pomirila.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 8:48:13   
Barbk
user posted image punce...Kot vidim ste lepo preživele praznike.Tudi mi smo se imeli prav lepo.Sem zasledila, da ste tekmovale katera je najstari.No jaz bom dopolnila 31 ko bo najina pikica privekala na svet razen če ne bo za par dni pohitela.No glede na leta me pa ni glih za ubogat, ker se počitim tam okrog 20 in sem pripravljena na kakšne neumnosti...Jaz se na pregled še nisem naročila-bom konec tedna G klicala.Itak mi je obljubila, da lahko pridem tam 7-8 teden(zaradi smole prejšnjič)...No tokrat sva se z lubijem in najino pikico odločila, da bomo zadevico pripeljali do konca.Tudi mene so začele popadati čudne slabosti, ki so razporejene čez cel dan(zaenkrat me še ni pripeljala do školjke), joškice so pa tudi malo občutljive, napihnjena sem pa itak ko
user posted image .Se mi pa zdi, da me že mal prebava daje-pa včasih mal buši buba zaradi tega.Ma saj bom vse prenesla, vse za našo pikico, ki naj pridno raste.Tintara držim pesti za danes... Barbk

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 14:18:20   
emaa
no, baje sem tudi jaz decembrčica, se bomo veselili po prvem pregledu. Naj bi naju nov družinski član razveselil 24.12. Znakov pa ni nobenih, razen izostanka M (ki pri meni ni pokazatelj), je pa test krvi bil pozitiven. Mogoče sem malo zaspana, pa prejšnji teden sem se fejst prehladila, kar je zame izredno nenavadno.

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 15:25:33   
Zasanjana
Emamair kdaj imaš prvi pregled?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 15:55:19   
emaa
Še ne vem, svoje G danes nisem dobila na telefon, jutri poskusim spet. PO 2,5 letih še ne dojemam čist.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 17:28:58   
Zasanjana
Pozabla čestitat.user posted image
user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE in želim ti, da bi srečno prilezla do konca.user posted image
Punce, kako je z vami?
Meni danes nekak vse manj smrdi.Hvala bogu... al pa tud komu drugemu.Sem se lepo mal napapcala...počasi in pomalo in ni šlo nč ven.user posted image
Pr vas tud oblačno?user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 18:05:01   
Sisy
tako...pa razkrivam še jaz svojo identiteto...prej sem pa pisala kot anonimna * user posted image ...Sicer imam prvi pregled šele naslednjo sredo in bo šele takrat potrjeno če je vse ok...upam da bo....Moj PDP: 18.12.2006 user posted image
 
Zanosila sem v prvem postopku IVF....Ker sem dobila "normalno menstruacijo" sem mislila da iz user posted image  ne bo nič...a sem zaradi napihnjenosti (trebuha in prsi) naredila vseeno test in pokazal je  user posted image ...to so potrdili tudi trije krvni testi user posted image  Zdaj samo molim in upam da bo nosečnost res tam kjer mora biti-v maternici...user posted image
 
Glede znakov do včeraj razen grozno velikega in napihnjenega trebuha in prsi ni bilo nič..Nekaj dni me že pestijo grooozna zaspanost  in utrujenost (komaj oddelam tistih 8 ur), včeraj so se začele rahle slabosti in zgaga...Čudno mi je pa to ker me prsi nič ne bolijouser posted image
 
a pravijo da je za znake še prezgodaj...ojoj..če se je že takole začelo kaj šele bo user posted image
 
punce lepo se imejte, vsesela sem da spadam med vas decemberčice user posted image
 
papa

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 18:23:23   
Naja30
OJLA punce!!! user posted image

Sem že enkrat napisala ful dolgo sporočilo in me je vrglo ven! Grrrr user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 18:24:38   
tinkamiška
Hoj!!!

Jst sem lanska decemberčica, pa sem se morala malo oglasit, sem vas malo prebirala in se spominjala, kako me je lani razganjalo

No, pa grozno sem vesela, ker sem zasledila dve znanki iz foruma "zanositev" Vampirka in Emamair, ki jima iz srca privoščim, da sta končno srečki nosečki!!!

Pa seveda vsem ostalim decemberkam tudi

Sej niste hude, ko sem se kr takole malo prislinla ne?

Lepo se imejte, božajte svoje lepe baušije(četudi se kej dosti še ne poznajo) in uživajte, pa naj vam bo čim manj slabo. Lepo nosečnost vsem!

Tinka

P.S. Joooj! Me je prej ven metalo in ko sem na novo odprla in prilepla svoj prejšnji post, sem zagledala še Sisyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bravo babniceeee!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tinkauser posted image


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 18:31:25   
Naja30
No OK, zdaj je pa šlo user posted image  Joj, pa toliko sem prej napisala...

Najprej pozdravljam vse nove user posted image  med nami in vam želim veselih user posted image  Joj joj, že letos bomo stiskale h sebi svoje user posted image  Mene ful dajejo hormoni, zelo sem občutljiva in takoj jokam kot dež. Drugače pa tele slabosti so postale... Uh! user posted image  Grozno je in to najbolj zvečer. Pa nekateri vonji mi tako smrdijo, npr. mehčalec lenor in milo za roke! Bljek fuj user posted image  
Zaspana in utrujena sem pa praktično ves čas. Pri mami (haha, hotel mama user posted image ) sem se res pustila razvajat in poleg tega da sem jedla kot user posted image  sem samo spala.

Tintara, kako je bilo na pregledu? Sem se spomnila že prej nate user posted image  Jaz pa sem na vrsti jutri, ja. Komaj čakam.
META, nekaj si omenila, da so vsi izcedki normalni, samo da niso krvavi? Meni je tako nekako rekla tudi G, ampak mene vseeno skrbi. Kaj mislite, da je lahko rumen izcedek kaj povezan s tem, da v službi dvigujem težke predmete in user posted image ? Ker do danes se je izcedek normaliziral v beli tok, danes pa, ko sem bila spet v službi, pa evo ga nazaj, rumenca!!! user posted image

Ful sem vesela, da nas je že toliko decemberčic. joj, v H&M sem gledala nosečniška oblačila, kakšne dobre stvari imajo in sploh niso drage!!!

Tako, lepo se imejte in zdaj sem bom javljala bolj pogosto. Sem vas pogrešala. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 19:24:24   
LARA 612
Živjo!

Še ena decembrčica. Čestitam vsem, ki ste noseče.Tudi jaz sem noseča, v 6.tednu. Sem že bila pri ginekologinji, ker sem malo krvavela-6 dni, pa je rekla, da je zaenkrat vse v redu, da ne vidi nič posebnega. Naslednji pregled imam čez 1 teden, ko se bo že kaj več videlo, morda srčece, zadnjič je bilo še prezgodaj.

Sem že zelo nestrpna in komaj čakam ta pregled, upam da bo vse v redu, kljub krvavitvi.

Drugače sem izračunala, glede na prejšnjo menstruacijo, da naj bi rodila okoli 12.decembra.

Lp, Lara

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 20:13:18   
tintara
Zivijo vsem. Sem total crknjena, zato cisto na hitro. Imela UZ, se je mali ze lepo videl, srcek utripa!!
Imela previsok pritisk, kar je zame znacilno, G zagnala paniko in moram baje se ta teden do internistke. Eh, ze? V prvi nosecnosti sme sla sele nekje na sredini. No, jutri bom poklicala in probala prestavit na pon, ce se ne bodo na dopustu.

Sicer je pa baje velik ravno prav, do dneva natancno (pa ne me prasat kolk je to).
Drzim pesti zdaj za vse vas, nuhalno imam pa 23.5.

Lep vecer vsem, Tina

(odgovor članu LARA 612)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 20:30:42   
Naja30
Jupi, Tintara user posted image  ful sem vesela zate in za malo pikico user posted image  Samo eno vprašanje, zakaj moraš zaradi visokega pritiska do internistke?

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 20:32:10   
vampirka
Dober večer, bejbike! Ali bi mogoče rabila napisat dobro jutro, ker sem spet prespala zadnje 3 ure (to mi je nov hobi v zadnjem tednu user posted image )...aja, pa user posted image mi gre tudi dobro od rok (moj se samo smeji in lufta)...
Vidim, da nas decemberčice že terejo vse možne nadloge in težave in jaz upam, da tista najhujša (user posted image ) ne bo prišla oz. ne v vsej svoji lepoti! Tintara, bravo za user posted image !!! Jaz tudi komaj čakam naš prvi UZ, ki bo šele čez dva tedna...Ema in Sisy - kako sem vaju vesela tukaj!!!

____________________
Moj PDP: 21.12.2006 user posted image

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 20:50:55   
Zasanjana
Fju...tintara super, da je vse ok!!!Jutri bomo držale pesti še za najo3.Lara612 dobrodošla med namiuser posted image !Tintara, a tebi je tudi Tina ime?
Prišla samo malo pokukat tintarino poročilo in šibamo zdaj spravljat tamalo spat.Punce drž'te se!

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 22:05:12   
Shorty_
Ojla user posted image  poznane in tiste ki se bomo še spoznale skratka čestitike vsem novim med decemberčicamiuser posted image
Tintara ful sem vesela zate in zauser posted image ! naja3 jutri nam pa še ti polepšaj dan z veselo novico!
Jz bom mogla še slabe tri tedne pocakat da bom vidlauser posted image  ampak sej bom

Dans sem ful utrujena ker sva šla z user posted image  kupit poročne obleke itd. Zanima me kam ste dale delat poročne prstane pa kok je bla kej cena k men se že mal mudi pa se kr ne spravim v zlatarno!

No ne glede na to da mam veličastnih 150cm sem dobila obleko po celodnevnem iskanju tko da bravo jz!

Nč vesela sem da je po praznikih mal bolj živahno med nami in da nas je vedno več!

Nočko vsem srečkamuser posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: DECEMBRCICE
18.4.2006 23:57:55   
klavdijak1
Vidim da ste šle vse že spat pa vseeno naj se še jaz mal razpišem.

Najprej en lep pozdrav vsem novim med namiuser posted image .
Tintara sem ful vesela da je vse ok a  in neki čarobnega ko prvič slišišuser posted image od user posted image , ko sem bila prvič noseča sem šele takrat zares dojela.

No kar se pa nadlo in težav tiče jih pa pri meni ne manjka:slabost, bruhanje, bolečine v križu pa se spat ne morem. In vse to že pri 6 tednih kaj še bo?

Lara 612 napisala si da si mal krvavela, ali si rabla vložek ali je bilo bol po kapljicah? Jest sem tud tri dni krvavela bol po kapljicah sam me je vseen mal strah G mi je pa rekla da se zdej itak nebo nič vidlo če je kaj narobe.
Upam da bo vse ok.

Uživajte !

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 6:26:53   
TinaM
Živjo punce!

Pridružila sem se tudi jaz. Moj PDP je bolj proti koncu decembra 21.12., ampak glede na to, da je moj prvi user posted image prehitel za 2 meseca, se bomo pustili presenetit.
Skratka, glede na to, da je moja druga nosečnost, me je spet presenetilo, ker nimam nobenih "ta pravih znakov", samo M ni bilo...

lp, TinaM

(odgovor članu klavdijak1)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 8:40:29   
Ženkica
Čao punce.

Še jaz da se malce oglasim; danes sem v 6t 6/7 dni; kmalu bom dopolnila 7 teden user posted image . Zaenkrat vse BP. Držim pesti, da tudi tako ostane. user posted image  Sva pa včeraj z mojim user posted image  blazno grešila. Sva šla mal po nakupih, špecarija in to in ko sva prišla domov, sva se najedla kot dva user posted image ; mmmmmm, sendviči so padali kot za stavo. user posted image  Po mojem bom še 2 meseca imela slabo vest. Ugotavljam, da se bom morala zelo pazit, da ne bom decembra kot user posted image .

Sicer pa znakov tudi jaz nimam kakih pretiranih. Razen seveda svojih predragih joškic, ki me bolijo kot user posted image , če jih samo malo postrani pogledam. user posted image  Aja, mi je pa včeraj hotelo bit malce slabo v službi, pa sem se po službi vrgla v posteljo za eno uro, potem pa sem bila kot user posted image .

Drugi teden v petek imam prvi pregled, komaj že čakam; sem se odločila, da grem takoj po pregledu takoj v tisto trgovino v Domžalah o kateri ste punce govorile; nujnooooooooo si moram kupit kakšno nosečniško cunjco user posted image ; vsaj eno user posted image  user posted image user posted image . Ja, ja, mal me razganja. user posted image

(odgovor članu TinaM)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 8:44:44   
emaa
No pa sem dobila zvezo, prvi pregled imam 22.5.. Saj bo, moram hkrati še izvide od histeroskopije odnesti, nisem bila pri njej nič od februarja. Kupovanje oblek bo pa še malo počakalo.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 8:55:13   
Sisy
jutro user posted image

punce mene pa zanima nekaj...kako izračunaš v katerem tednu si če si zanosila z OBPM? A je kje na netu kakšen kalkulator? PA ne za PDP ampak prov za točno v katerem tednu si?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 9:02:00   
emaa
saj, če greš na baby-gaga ali katerikoli ticker in boš vnesla PDP, ti bo na trakcu pokazal in štel tedne.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 9:20:23   
Sisy
ema-help! sem si naredila "ticker" ga prilepla pod moj profil-podpis pa ga ne pokaže... user posted image samo če se na sisy postaviš se vidi...jst bi ga pa rada spodaj,v podpisu mela...user posted image

< Sporočilo je popravil Sisy -- 19.4.2006 9:21:11 >

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




imena
klara2007

katero izmed naštetih imen vam je najbolj všeč?

tiana (27%)

lana (73%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!