|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 9:31:27   
Barbk
Dobro jutro punce,

uh je to lepo ko se nam pridružijo nove decembrčice...Vsem iskrene čestitke...Tintara super za lepe novičke-to more biti pa res čarobni občutek takole srček svoje pikice slišat.Oh komaj čakam, da midva najino pikico slišivauser posted image .Jaz pa opažam, da sem ful utrujena.V službi sicer ves čas stojim( se sicer skoz šetkam) in me pomoje zaradi tega še bolj križ boli.Ta teden sem samo 6 ur na nogah pa sem včeraj komaj dočakala konec šihta.Saj bo vse za našo pikico, ki pridno raste.

Barbk
user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 10:13:05   
Sisy
men je pa skos slabo.... user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 11:24:44   
Anonimen
Oooo vsakič ko pogledam, nas je več, bravo vsem! user posted image
Jaz še vedno furam brez nosečniških simptomov, mogoče jo pa tokrat zvozim bolje user posted image  Mam pa zato toliko več dela z Ano, ki je zbolela in sem prvič zaradi nje na bolniški. Pa je danes že brez vročine in bova šli malo ven. Zdaj imam toliko dela, da sploh ne mislim na svojo nosečnost in po mojem pozabljam, da bi mi bilo lahko malo slabo user posted image  Da ne govorim, da vsako jutro pozabim poklicat za UZ, tako da še zmeraj ne vem, kdaj mam prvi pregled user posted image

Držte se babe user posted image

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 11:28:35   
ema82
tudi meni je skos slabo,zjutraj je najhuje in se komaj prisilim da kaj pojem,še najbolj mi paše čokolešnik.
tintara čestitkeuser posted image ,jaz imam pregled čez teden dni in skos sam o tem razmišljam.
drgač me pa poleg slabosti in špikanja spremlja še zelo močen beli tok,a je to uredu?pa ne bolijo me cele prsi ampak samo bradavice.user posted image iskrene čestitke vsem novim user posted image


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 11:43:52   
vampirka
Sisy, nič ti nisem "fouš" user posted image ...jaz sem zaenkrat še prav fajn (samo joškice me bolijo in v bušiju imam podoben občutek kot pred user posted image ...ko počivam, je bolje). Meta (moram povedat da sem te do sedaj brala na drugih forumih in si me večkrat pošteno nasmejala user posted image ) - ampak glede pregleda bi te pa kar našeškala...user posted image  za en klic si boš pa že cajt vzela! No, je pa res, da verjetno je čisto drugače ko imaš že eno user posted image  doma...pa še posebaj, če je revica bolana! Ji pošiljam eno user posted image ...pa mamica tudi lahko malo ven vzame (ni redilno!) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 12:48:26   
sasabela
Ej Ženkica kje je tista trgovina v Domžalah, oz.kako se ji reče. Bolj ko iščem informacijo o tem, zdele zihr ne bom nč najdla....

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 13:03:32   
Ženkica
Trgovina je v Centru Breza; to je tam, kjer je Špar in McDonalts. Trgovina je nasproti vhoda trgovine Špar (na vogalu) in ni specializirana samo za nosečniška oblačila temveč tudi za nenosečniška oblačila. Bo šlo?

(odgovor članu sasabela)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 13:35:15   
emaa
ko gresta, se mi kaj javita, bomo šle na kak sok, sem čisto blizu doma. Pa da še kakšno srečam, poleg Sisy, ki jo že poznam.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 13:42:15   
Sisy
user posted image  sej bi lahko kakšno srečanje decemberčic zorganizirale user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 13:56:36   
Zasanjana
Ni slaba idejauser posted image .
Joj, a je še kateri dons takooo slabo?user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 14:01:48   
Sisy
ne govor! Že ceu dopoldne me daje....user posted image  jst upam da se tole nau stopnjeval ker če ne bom kmal že školjko objemala...

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 14:07:52   
Zasanjana
user posted image Komi čakam, da bo to mimo...
Mene pa zanima, če pozna katera kako trgovino z nosečniškimi cunjicami v Kopru?

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 15:00:45   
sasabela
Ej bejbe a ste ve vse doma?
v službi jest kao ne smem bit na netu, sam vseeno mal prečekiram.
Popoldan pa itak cel popoldan prespim.
Drugač sem pa toook vesela, men ni nč slabo, pa glede na to da mam dva...a mi ne bi mogl bit kej bolj slabo?
Danes imam drugič kontrolo, ker jaz sem direktno rizični primer, in bom po moje vsak teden pri G, tako da me prav zanima kaj bo danes novega. Upam, da se ne bo še ta tretji kje pokazal user posted image
Ja Ženkica hvala za informacije, bom že našla....oz. ko bom mela namen it...vam sporočim....
čav bav

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 17:46:05   
Zasanjana
Sasabela, ne kliči hudičauser posted image .Mene tud zanima, kaj bo danes novegauser posted image .
Meni zdejle ni več slabo... sem lahko vsaj kosilo pojedla... upam, da ne bo šlo ven.

(odgovor članu sasabela)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 18:33:46   
LARA 612
Klavdijak1!

Jaz sem krvavela par dni bolj po kapljicah, 1 dan pa tako, da sem rabila vložek. SSedaj ne krvavim več, se pa lahko take krvavitve ponavljajo tja do 10.tedna, nato pa ponavadi prenehajo. tako so mi povedale tiste, ki so imele podobne izkušnje.

Bomo videli, kaj bo drug teden na pregledu. Upam, da bo vse o.k.

Lp, Lara

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 18:42:00   
Naja30
Halo halo od mene in moje pikice! user posted image  Danes sva se prvič videli na UZ, ja. user posted image  Ampak je falotka, se je na začetku malo skrivala, da me je že bilo strah, potem pa jo je G le zagledala in še meni pokazala user posted image user posted image  In user posted image  kako utripa! Joj moje malo bitjece! Kako je lepo videti pikico in potem dojamem, da je to v mojem telesu! oh, kar jokala bom od sreče. Punce, a je še katera tako občutljiva? Meni samo če prst narobe obrnjen pokažeš, pa v jok in na drevo user posted image

No,tako se je začel moj dan. Nadaljeval pa se je seveda s slabostjo. Joj, kako mi je bilo slabo user posted image  Zdaj pa sem utrujena user posted image

Punce, kaj ve si boste že kupovale nosečniška oblačila? jaz imam sicer zelo napet trebuh, ampak spravim pa še nekaj svojih hlač na sebe. A ste se že kaj zredile? Jaz sem se....user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 18:58:40   
Zasanjana
Yes!Super Naja!!!user posted image Za kok si se pa zredila?Jaz sem šla za eno kilo doluser posted image .Nimam še namena it po nosečniška oblačila, bi jih pa pogledala, k so tko fletne cunjceuser posted image .Glede občutljivosti... prejle sm kr neki bluzila sama pri sebi.Tako me je strah, da bi izgubila tud to pikico in sm se potem kar zjokala.user posted image Ne morem in ne morem se znebiti strahu in tega nelagodnega občutka.user posted image Kaj

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 19:00:06   
Zasanjana
Ups... prehitro pritinisla.Am... kaj sm hotla povedat?Aja... tiste, ki ste tudi imele slabo izkušnjo... vas je kaj strah?

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 19:29:42   
emaa
Malo pa že, samo se zanašam na to, da dvakrat me pa ne bo isto doletelo, sploh, ko sva se po ss matrala več kot dve leti in bila tik pred IVF. Ne usoda ni tako kruta, jaz verjamem, da bo vse v redu.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 19:52:03   
Anonimen
O kva ste luštne user posted image

Vampirka, na školjko sem si prilimala listek z napisom UZ, tako da ga jutri ne bom zgrešila. Problem je v tem, ker se lahko naročiš samo od 7h do 8h, pri nas pa je glih v tem času največji džumbus. Iščemo štumfe, grejemo školjko, pripravljamo zajtrk ipd., in ko je vse skupaj mimo, je ura vsaj 8.30. No ampak za jutri imam oborožitev, pa ne glede, ali bo v školjko gledala rit ali pa mogoče obraz user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 20:54:17   
Naja30
No, nisem se ravno zredila ne vem koliko, ene dve kile med temi prazniki.user posted image  Prejšnji teden, ko sem bila bolana, sem tudi jaz shujšala, pol pa vse nadoknadila.
Sprašujem glede cunj, ker ste ene napisale, da si boste že kupovale nosečniške.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 21:18:33   
flaminka
pozdravljene.
Še ena. Imam pa težavo. Sem pri študentski ginekologinji, ki je rekla, da naj jo zamenjam, saj sem zdaj zaposlena. Klicala sem že dve ginekologinji v Ljubljani - ki me ne vzameta. Prosim, za nasvet dobre ginekologinje  v Ljubljani , ki sprejema paciente.....
Mislim, počutim se kot zavržena mama.....prvič noseča in zmedena, pa še ginekologa nimam več.....
POMOČ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 21:23:50   
Naja30
Poskusi poklicat v Šentvid, Ljubljana. Mene je takoj vzela, pa še zelo v redu je. user posted image

(odgovor članu flaminka)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 21:39:12   
flaminka
hvala.
Ima katera izkušnje z ginekologi na Metelkovi - mi je bljižje doma. Ena me je zavrnila - pozna kdo ostale?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: DECEMBRCICE
19.4.2006 21:48:19   
Shorty_
Vem da v fužinah vzame če rabiš cifro povej

(odgovor članu flaminka)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?