|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri kruh
7.4.2006 9:27:28   
nejča
Tiste, ki že dajete user posted image kakšno žemljo ali skorjo kruha za cuzat, ali kaj gledate na to, kaj je v tistem kruhu? Mislim na razne aditive, mleko v prahu, maščobe, sladkor, sol pa tudi vrsto moke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri kruh
7.4.2006 9:37:53   
Anonimen
ne..kako nej pa to pogledam ??!!

(odgovor članu nejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri kruh
7.4.2006 9:40:20   
nejča
Pakirani morajo imeti deklaracijo gor nalimano, rinfuza imajo pa prodajalke podatke in so tudi na označevalcih na policah, kjer kruh je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri kruh
7.4.2006 9:44:59   
Anonimen
aja..še na misu mi ni pršlo..kruh k kruh :)

(odgovor članu nejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri kruh
7.4.2006 10:02:11   
lelaval
Če ni na nič alergičen, je brezveze komplicirat.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri kruh
7.4.2006 10:21:23   
Špacka
 
Če boš to gledala, potem tvoj user posted image  ne bo jedel kruha.



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri kruh
7.4.2006 18:52:40   
janjamodra
Eni pa res komplicirate-ne vem no... Pa brez zamere.

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri kruh
8.4.2006 9:33:50   
nejča
Jaz še ne kompliciram, zato pa sprašujem.
Drugače pa obstajajo na prodajnih policah taki in drugačni kruhi. In če že lahko izbiram zase, zakaj ne bi tudi za user posted image ?
Veliko jih vsebuje samo moko, vodo, kvas, sol, kislo testo, slad in c-vitamin pa niso nič dražji kot tisti, ki imajo tudi razne dodatke (emulgatorje, konzervanse, sredstva za enakomerno luknjičavost, arome, barvila). In ponavadi so med temi rahli, napihnjeni izdelki, kamor spadajo tudi žemlje, toast, drugo pecivo, kruhi čokoladne barve, grisini, kruhi s podaljšano obstojnostjo, drobljive bele štruce pa še kaj.
No meni ni vseeno

(odgovor članu janjamodra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri kruh
10.4.2006 10:22:28   
rea
Mene pa zanima, pri kateri starosti daš lahko dojenčku skorjico ali kos kruha?

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri kruh
16.4.2006 9:08:58   
tincci
Nejča, jaz sicer še ne dajem kruha, ko pa bom, bom pa 100% rženi kruh, graham žemljice, koruzni kruh, skratka take, kot sama najraje jem. Belega samo če drugega ne bo doma. Deklaracij po moje ne bom gledala, bom kupovala svežega. Kvas me ne moti, malo soli tudi ne, bolj me bela moka. Za moj okus ne kompliciraš.

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?