|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  228 229 [230] 231 232   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: skupaj na poti do cilja
7.10.2007 14:45:22   
lana38
V album sem dala sliko svojega trebuščka od danes.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 5726
   RE: skupaj na poti do cilja
7.10.2007 15:59:08   
andreja2000
Lana38  še tukaj ti povem,da imaš lep trebušček,ki jezelo podoben mojemu.


Punce,naj vam povem,da sem na sosednjem forumu prebrala,da je naša micla že rodila in že carta svojo princesko Eleno!!!!!!user posted image
micla še tukaj iskrene čestitke za princesko Eleno!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5727
   RE: skupaj na poti do cilja
7.10.2007 17:32:09   
Milamay
micla - tudi od mene - ISKRENE ČESTITKE!!!!!user posted image user posted image user posted image  Zdaj pa samo uživajta v skupnih trenutkih. Ni lepšega od tega, da lahko gledaš svojega otroka rasti in se razvijati.

Lana - imaš pa že prav lepo okrogel trebušček. Super!

Vsem ostalim pa lep preostanek nedelje. Jaz sem še vesela, da mi jutri ni treba delati, bom pa verjento šla naslednji teden. Ni mi preveč, a kaj se mora, se mora.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5728
   RE: skupaj na poti do cilja
7.10.2007 18:53:53   
kodrana
miclauser posted image user posted image user posted image  za hčerkico.

lana sem šla tud jst pogledat.. uuu kak lep buši. jst bi tud že takega imela. user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 5729
   RE: skupaj na poti do cilja
7.10.2007 19:33:56   
lana38
micla user posted image user posted image user posted image  čestitan za Eleno.

kodrana, ti boš pa tudi en, dva, tri za mano s svojim trebuščkom. Boš videla, da čas hitro beži. Meni so zdaj začeli dnevi bolj hitro iti. Sem že pisala, da se mi december sploh ne zdi daleč.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5730
   RE: skupaj na poti do cilja
7.10.2007 21:34:36   
pilotgirl
Micla.....čestitke za hčerkico z lepim imenom.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lana lep buši maš.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5731
   RE: skupaj na poti do cilja
8.10.2007 8:31:21   
Milamay
pilotgirl - kako si kaj? Nič se ne oglašaš.

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5732
   RE: skupaj na poti do cilja
8.10.2007 8:58:46   
Shani
Micla - ČESTITKE za hčerkico user posted image user posted image user posted image .

Lana - lep trebušček, kako čas hitro beži in kamlu ga boš imela v naročju.

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 5733
   RE: skupaj na poti do cilja
8.10.2007 9:28:19   
Špela100
Bravo Micla, čestitke za hčerkico, no pa je še ena iz upanja po splavu povila otročička in popravila statistiko.

Ja punce vse bomo imele user posted image .

Lana38, a ti pa že decembra al kaj....joj kako leti....marca sem pa že jaz na vrsti...lep buši..

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 5734
   RE: skupaj na poti do cilja
8.10.2007 14:38:20   
pilotgirl
Oh Micla sej veš....še kar. LAhko bi bilo bolje,sam se ne bom pritoževala. Punce redno berem,sam napišem pa nič ne ker ne vem če mam kaj za napisat saj se nič novega ne dogaja. Hja edino mogoče to da se bom malo selila po evropi v kratkem.user posted image

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 5735
   RE: skupaj na poti do cilja
8.10.2007 14:41:28   
Milamay
Pilotgirl - to pa je velika novica - selitev po Evropi. Upam, da je to po tvojem okusu in da si želiš novih izkušenj, takšnih evropskih.

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5736
   RE: skupaj na poti do cilja
8.10.2007 16:01:39   
Muca83
Zdravo punce! Danes je 23 dni od moje abrazije, 26 dni odkar sem izvedela slabo novico. In lahko rečem, da sem zelo obremenjena s tem. Vsak trenutek, ki ga imam, da lahko prosto razmišljam, je to moja edina misel. Ni mi hudo za mojega user posted image , hudo mi je zame. Prvič sem stvar precej dobro sprejela. Sem se prepričala, da se to lahko vsakemu zgodi, in verjela, da bo naslednjič vse ok. Zdaj pa sploh ne pričakujem, da bo naslednjič vse ok. Če bo, bo to zame pravo presenečenje. In zadnje čase so vsi okoli mene nekaj noseči, ali dobijo otroke. In potem tipične pripombe, kdaj jih bova imela pa midva. Jaz pa samo user posted image .

Mah, saj veste kako je, mogla sem malo pojamrat, da si olajšam dušo.

Želim si samo čimprej dobiti M in čimprej začeti delati na otročku, potem pa naj bo kar bo, nekaj bom dosegla, če ne user posted image , pa preiskave. Tudi to je korak naprej!


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 5737
   RE: skupaj na poti do cilja
8.10.2007 17:53:43   
aurora28
Čestitke Micla in Elena! user posted image user posted image user posted image

Lana38 imaš pa prav lepi buši, če imaš decembra rok a potem si že zakorakala v 7 mesec? Kako čas hitro beži. user posted image

Da vam še jaz malo poročam in sicer sem zdaj v 10. tednu, v petek bo polnih deset tednov. Počutim se ok, slabo mi je čez dan še vedno, ampak nekak svojo slabost preslepim s prepečencem, ki ga nasploh obožujem in pa tudi pregrešim se s keksi Domačica user posted image . V osmem tednu sem imela 2. G pregled in je bil ta mali korenjak velik skoraj 2 cm user posted image , naslednji pregled imam prihodnji petek, na NS pa grem 29.10. Komaj čakam, da so prvi trije meseci za mano, da bom vsaj malce lažje zadihala in se sprostila.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 5738
   RE: skupaj na poti do cilja
8.10.2007 21:06:50   
pilotgirl
Aja v zgornjem postu sem mislna na Milamay ne na Miclo.user posted image
Drgač pa ja upam da mi bo morebitna selitev kaj koristila. Zaenkrat me mika Velika britanija...a ima katera kakšne info o vsem kar je tam....službe...stanovanja...
Poznate koga ki živi tam?

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 5739
   RE: skupaj na poti do cilja
8.10.2007 23:57:15   
lindy
Tud jest sem mela letos septembra ss, sem se kar hitro pobrala in mislila, da je vse v redu, zdaj ko pa vem, da je noseča moja prijateljica pa sem iz dneva v dan bolj žalostna. Sem full vesela za njo in sem mislila, da mi bo lažje, če bo vsaj ona noseča, pa vidim da mi je še huje, ker se mi skoz postavljajo vprašanja zakaj pa jest ne, zdej bi bla noseča že 3 mesceuser posted image ..., ah ja pa sej bo, tud jest bom kmal pod svojim srcem nosila mojo malo pikico!

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5740
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 8:44:17   
tinaaja
Zaenkrat me mika Velika britanija...a ima katera kakšne info o vsem kar je tam....službe...stanovanja...
Poznate koga ki živi tam?


predvsem je drago, ce nimas nekega zacetnega denarja.. mi gremo v london dcembra in cene so odbiteuser posted image London kot sampa je itak tudi odbit, mulitkutural prestolnica...
ce ze zbiras, bi sla v spanijo :) vreme, folk, vse skupaj mi je tam zakon.
Micla user posted image user posted image user posted image user posted image tok sem vesela, napisi kaj, kako ste, porod...
Lindy - zal mi je. Tvoji obcutki so mi poznani in so cisto normalni. Jaz sem bila "jezna" na vsako poznano nosecko user posted image in standardna vprasanja "zakaj"...


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5741
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 10:26:58   
lana38
lindyuser posted image , jaz sploh nisem mogla gledat user posted image  in user posted image  nekaj časa, tako sem bila na tleh. pa ravno takrat jih je bilo vse polno okrog mene in povsod, kamor sem šla. čas ti bo prinesel olajšanje.

aurora28, za tabo je že 1/4 user posted image . Jaz se pa bližam že 3/4, ki bodo prišle s 30T. Zdaj sem v 29T. Tudi meni se zdi, da zdaj gre že bolj hitro. Sem se pa nekako še polenila. Tudi tisto, kar lahko postorim, mi gre bolj počasi od rok. Pa tudi gibljem se že bolj težko.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5742
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 11:55:26   
andreja2000
Muca83  podobno je bilo pri meni,saj ko se nekaj začne ponavljati enostavno težko začneš vrjeti,da bo ti kdaj sploh uspelo,vendar je mnogo primorov,ko uspe.In ravno taki primeri so mene vedno držali pokonci,občudovala sem ženske,ki so kljub padcem poizkšale,bile močne in se niso vdale.Se spominjam pred leti,ko sem v nekem časopisu brala o eni ženski,ki je imela ogromno splavov,vendar na koncu ji je pa le usplo,se pa žal ne spomnim kaj je že bilo krivo ,da je prišlo do tolikov ss.No in ta ženska je rekla,"zato nikar ne obupajte,poglejte mene,vstrajajte,če si resnično želite user posted image " Potem sem se vedno spominjala teh njenih besed,iskala v njih moč in začela vrjeti,da bo tudi meni uspelo.Ja,seveda sem  za tem še šla skozi izgube,vendar sedaj sem končno na dobri poti.
Zato,draga moja,vrjemi,da bo tudi tebi uspelo......,pa srečno!

lindy user posted image  oh,žal mi je,in še ena žalostna zgodba in še en user posted image  več.Resnično mi je hudo,vendar pojdi pogumno naprej po začrtani poti.Držim pesti,da kmalu zagledaš spet user posted image  in da se potem tudi vse vredu konča in dobiš zdravega user posted image

aurora28 joj,kako čas beži,da si že 10 tednov user posted image ,ja vse lepo ti želim za naprej !


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5743
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 12:41:59   
Romč
Joj punce nič ne bo. Preveč hitro sem se veselila. Malo je zamujalauser posted image  pa sem že upala da bo kaj.
No sedaj gre proti koncu tretje user posted image  potem grem pa spet v boj.

Upam da kmalu zagledamuser posted image  in za vse ostale ki čakate tudi upam. Vem, da bo nam vsem uspelo kmalu!!!!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5744
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 13:25:22   
andreja2000
romč kar pogumno naprej,mi pa že držimo pesti za naslednjič!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Romč)
Neposredna povezava do sporočila: 5745
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 13:47:39   
pilotgirl
Ja tinaaja vem da je ful drago. Je pa res da imajo temu primerno tudi plačo.
Drgač pa moram še malo ramislit.Zdej so mi ponudli še Irsko pa bomo vidli kako bo.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5746
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 14:22:43   
kodrana
jaz sem čist iztirjena.
rjav izcedek na sp. hlačah. user posted image  sem ostala doma. jutri bom šla mogoče že h ginekologu. pridno papcam dabroston. ne bi šla še enkrat čez to..

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5747
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 14:26:57   
Neža7
Joj ne skrbi... user posted image  Lepo počivaj in pojdi k G, da boš 100% da je vse ok.
Tudi jaz ti ne želim, da bi spet dala skozi SS.

user posted image  TI POŠILJAM

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5748
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 14:56:57   
kodrana
Neža7 hvala. upam, da res ne bo nič narobe. bom počivala. zdaj izcedka ni več. upam, da ga tudi ne bo.
kaj naj potemtakem storim. naj bom raje doma? v ponedeljek imam pregled pri g. imam pa sedeče delo.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 5749
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 15:47:00   
Muca83
Ojoj, kodrana, držim pesti, da je vse ok! Ampak baje, da večina krvavitev v nosečnosti ne pomeni nič hujšega.

Sploh pa, poglej mene, 2x se je slabo končalo, pa nisem nikoli zakrvavela niti kapljice. Sigurno bo vse ok pri tebi!


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  228 229 [230] 231 232   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  228 229 [230] 231 232   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?