|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  229 230 [231] 232 233   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 16:12:27   
lana38
kodrana, tudi jaz imam sedeče delo, pa moram biti ves čas doma, odkar se mi je v 6T pojavil rjav izcedek. Zakaj pe ne greš kar do G? Jaz sem šla takoj, ko sem izcedek zagledala. Želim, da bo vse OK tokrat.user posted image Počivaj, če je treba.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 5751
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 16:38:58   
kodrana
lana hvala. itak delam prek študentskega servisa, tako da ne rabim bolniške.
moja g. ne dela zdajle. sem pa ugotovila, da še nisem uredila (butara) zavarovanja. nisem še odnesla potrdila o šolanju. tako da.. jutri bom vse to uredila, pa še do ginekologinje bom šla.
muca, hvala za tolažbo.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5752
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 17:45:20   
Neža7
Kodrana..... Joj ne bi vedela, ker nisem imela ss na tak način. Voda mi je odtekla v službi (19.tednov)
 
Vem, da bodo punče, ki imajo bolj izkušnje od mene, ko pride do zgodnji ss dale njihove mnenje.
Jaz lahko samo rečem, da pazi in počivaj s svojo pikico sedaj, ko si še doma.
Sem vesela, da je za sedaj nehalo....
 
 

 
user posted image       user posted image      user posted image      user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5753
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 20:28:09   
sonchek
ojla so upajoče....
...evo končno sem dobila internet še na tej lokaciji,ki se ji po nove reče dom user posted image ..res smešno, ker tega v bistvu še vedno še ne dojemam tako...
...no sedaj bom probala biti več z vami vsaj do takrat ko bo čas za stiskanje z mojo bebico....

IZVIRNO SPOROČILO: lana38

V album sem dala sliko svojega trebuščka od danes.
LP

Lana res lep trebušček....joj še malo pa bomo na koncu....me kr mal strese, ko pomislim da bo res glih kar prišel ta čas ko bomo objele svoje user posted image ...

Micla...ISKRENE ČESTITKE ZA MALO PRINCESKO...
...javi se kaj s svojo porodno zgodbo...in srečno...

Muca83...za vse nas je bil to zelo težek čas, ko smo čakale da dobimo prvo  user posted image  in nato drugo..in nato blagoslov svoje G., da sedaj pa lahko...nato spet čakanje na user posted image ...in nato na rojstvo svojega najbolj ljubečega user posted image ...
...vem, da je težko in še bo...ampak čas prinese svoje...reči si, kaj je en mesec proti 20 leti (ali pa še več) ko bomo trepetale za svojimi otroci....
...verjemi za vse pride pravi čas in takrat bo toliko lepše...
...upam, da sem te vsaj malo potolažila pa čeprav ni to ne vem kakšna tolažba...verjemi razumem te...

aurora28...a že NS??? madona teže cas....sej ne morem verjet...

Kodrana držim pesti, da bo vse ok...in naj ti za tolažbo povem, da sem imela jaz rjavi izcedek cel teden...in zaenkrat se je kar lepo izšlo...do konca imamo še 40dni....


JOOOOJJJ punce...vse preveč nas je na tej strani...in res vsaki posebaj želim največ sreče in tisto kar bi najraje dobile...
držite se in velikooooooooooooooooooo sreče....
lep večer...in napišem še kaj, ko več preberem za nazaj...
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5754
   RE: skupaj na poti do cilja
9.10.2007 20:38:59   
sonchek

user posted image  
UPANJE PO SPLAVU IN SKUPAJ NA POTI DO CILJA:



  user posted image ---->user posted image   nemrak; avg 2003 rodila   CE;
konec jan 2006 UPN v 20t (turnerjev sindrom) +abrazija LJ;konec nov 2006 ss v 8t brez abrazije CE
user posted image  konec feb 2007 magični , user posted image PDP 5.11.2007 CE



user posted image ---->user posted image   Sonchek, 29 let -1 UPN (marec 2006 v 23 tednu (na gin.pregledu ni bilo več slišnih utripov, nikol našli razloga)...
user posted image .. 13.03. zagledala user posted image !!!!user posted image   PDP 19.11!!!



user posted image ---->user posted image    Andreja2000, 41 let (ima že hčer in sina)
1 ss1990  (10t)   Maribor;1 ss 1990 ( 8t )  Maribor;1 ss 1991(5T)  Maribor;1 SS (13T ) 9.11.2004 Maribor;1SS( 21t ) 19.5.2005 Ljubljana -TINA   (park zvončkov) 
user posted image 4.04.2007 zagledala magični PDP 7.12.!!!user posted image PUNČKA BOOOOOO!!!!



user posted image ---->user posted image  raho, 33 let- 18. september 2006, MA, abrazija, (noseča 10t, plod odmrl 8t3d)... ...1.user posted image - Črtomir, 1.1.2005
user posted image  10.4.2007...zagledalauser posted image !!!!!user posted image  PDP 15.12.

user posted image ---->user posted image    Irmy, - -1 ss v 8t, 12/04 ;laserska vaporizacija zaradi sprememb na MV 
1. hčerka 07/06  
...user posted image .. user posted image PDP: 18.12.

user posted image ---->user posted image     lana38, 38 let- UPN 15.3.2006 (20. teden-DS), 
-ima sina 10 let starega.
1.3. na HSG-ju našli neke zarastline v maternici... Opravila diagnostično HYSC...
user posted image 24.04.07...ugledala magični ... ...PDP 29.12. user posted image FANTEK BOOOOOO!!!!

user posted image ---->user posted image     mala pikica,  SS v januar 2007 (7. teden),
....SREČKA user posted image ...PDP: 1.01.2008user posted image


  user posted image ---->   user posted image Lusa, 27let:-01.06.2003dobili princesko Lušo  
-21.06.2006smo v 11m starosti izgubili Ajšo(DS)
-21.12.2006abrazija v 16t,pri ni bilo več utripa in  spet imamo enga    

...SREČKA user posted image ...PDP???


user posted image ---->user posted image     meli23, 27let- SS v 13 tednu,v januarju 2003, dvojčki-srčka prenehala bit
- histeroskopija in neuspel poskus odstranitve septuma,2004
- odstranitev septuma 2005
-SS-8. maj 2006, v 23 tednu rodila deklico Zojo (480gr), ki z drugimi počiva v Parku zvončkov
Vzrok izgube verjetno slabo odstranjen septum in vnetje plodovih ovojev.
-ponovna resekcija septuma, upam, da zadnja v oktobru2006
...SREČKA user posted image ...pdp???



  user posted image ----> user posted image   Špela100,34 let ; 1 ss november 2005 ( 8t5d); 2 ss marec 2006 ( 10t- 2 );
imam pa že 11 let staro hčerko;

  user posted image ...  11.07.2007 zagledali magični .... ...PDP??? Imeli bodo FANTKA!!!!!


user posted image  ---->user posted image   Teri, 24 let, - 1 SS-MA (sept. 2006) v 11 tednu.
user posted image  SREČKA ...PDP FEB.08....
 
user posted image  ---->user posted image   Aurora 28, 28 let -1 ss, 31.1. 2006 5 t, Celje; 2 ss  19.5.2006  8-9t, Celje;
user posted image  SREČKA od 28.08.2007...PDP????


user posted image  kodrana, 22let (kmalu 23), odmrtje ploda v 9 tednu, abrazija v nm
user posted image  SREČKA.....JUPIIIIIII....PDP???


 user posted image  Milamay,36 let, 11.6. 2006 UPN v 22 t (zaradi Trisonomije 18) v MB ....  Imam pa doma že fantka, starega 3 leta.
user posted image  NS (sept.07) ne bije več srček, abrazija.


user posted image  SM10, 29 let - 1ss 16.februar 2006 v 5t6d,user posted image 2 dvojni ss 8 in 10.september 2006 8t4d; Ne čaka več user posted image

user posted image  computeters, 40 let-  2ss ( 10.6. in 19.9.06 ) in čaka na user posted image


user posted image   Krtekxx37 let:
1. SS dec. 2000, 7 t, brez čiščenja
2. SS avg. 2004, 11 t, 1xabrazija - Kranj
3. ss dec.2004, 7 t, 1xabrazija - Ljubljana
4. ss 5. okt. 2005, 21 t, UPN + 1xabrazija, Ljubljana
5. ss avg. 2006, 8-9 t, 2xabrazija, Ljubljana
6. ss junij 2007 ????


user posted image  Klarissa, 26 let:
pri 18. letih z laparoskopijo odstranjen desni jajcevod zaradi krvave ciste 
1.ss: nov 05 v 9.tednu-abrazija MB
jan 06: LEETZ v LJ (oblika konizacije zaradi PAP2,CIN2, HPV+)
2.ss: jun 06 prazno jajce-abrazija MB
sept 06: Histeroskopija odstranitev pregrade MB
V tretje gre rado! 

user posted image  Pilotgirl,22 let-1 ss marec 2006 (11 t) . 
user posted image ...ne čaka je!!!!


user posted image   julcy, 30let.
1ss junij 2006-10t, abrazija ; odstranitev pregrade: nov. 2006,

2 ss marec 2007- 9t....ni utripa...



user posted image   Bety ali Bety upa,   



user posted image  Aljaža,
  • 1 ss (avg. 2004) v 12.tednu, abrazija
  • april 2006 - na laparo ugotovljena dvojna maternica, en del zakrnel
  • junij 2005 zopet user posted image  in po nenehnih težavah in obiskih pri gin., feb.2006 rodila s CR zdravega fantka
  • 1 ss (feb. 2007) v 7.tednu, brez abrazije
    ????????????

    user posted image  mojca9000, po 2,5 letih zanosila in 2.12.2005 v 8t5d abrazija plodu je odmrl srček,abrazija je bila v MB... ..

    user posted image  HEL36, stara 36 let
    2001 marec abrazija v 11t (prazna vrečka)
    2003 februar rodila sina po 8 letih truda
    2006 december abrazija v 9 t (odmrtje ploda v 7t)
    user posted image  ne čakam 17.03.


    user posted image  jurka6, 32 let, 2001 - feb. rodila sinauser posted image ,  31. januar 2007 SS - 14 Tuser posted image ,

       Ne Čaka user posted image ...od 15.5 naprej....

    user posted image  Katina, 38 let,  1.ss 8t, l.1996, 2. l.1997, hči, ki bo kmalu dopolnila 10 let, 3. ss 10.5.2007...

    user posted image  natasarobi, 32 let, 1.UPN junij 2006 (trisomija 13), 2. UPN april 2007 (Trisomija 12)... čakata na genetske preglede...


    user posted image  Naty, 10. 5. 2007 - abrazija v 11. tednu (prazna GV),
    v pričakovanju 3. M, potem pa v akcijo!!!

    user posted image   Medika 13,28. let UPN-21.7.2007 zaradi...trisomije 13.

    ...akcija Decembra...

    user posted image  mihi78, 29.let..1.ss - januar 2004, abrazija v 8t....2.ss - september 2004, abrazija v 7t (snetno jajce)...3.ss - junij 2005, 6t - abrazija ni bila potrebna,
    odstranitev pregrade - maj 2007...AKCIJA!user posted image



    user posted image
    Do enega cilja so že prispele in navijajo za nas!!!!!
     
    user posted image  ----> user posted image  !!Tinaaja- 1 UPN (marec 2006)- v 14. tednu, trisomija 13...
    user posted image ....21.03.2007..RODILA NAJLEPŠO PRINCESKO...BRINO....user posted image

     

    user posted image  ------->user posted image   Liona, 29 let -1ss maj 2006, 8t5d, Ljubljana
    user posted image ....8.5.2007 RODILA KORENJAKA... SVITA...user posted image


    user posted image  ---->user posted image  Jelenche, 26 let abrazija v 11 tednu nosečnosti (srček nehal biti)
    user posted image  ....27.06.2007 RODILA MOČNEGA FANTA... FILIPA...user posted image



    user posted image ---->user posted image    micla, 29 let - 1. SS 15.4.2005 (9t) abrazija, - 2. SS 16 marec 2006 (10) abrazija,
    user posted image  ....6.10.2007 RODILA PRINCESKO ELENO....user posted image


    _____________________________

    Kaj ti pove moj topli objem,
    ko k sebi te privijem:
    ljubo moje detece,
    zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
    --------------------------------
    str. U-84

    (odgovor članu sonchek)
  • Neposredna povezava do sporočila: 5755
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 7:33:18   
    tinaaja
    ...vem, da je težko in še bo...ampak čas prinese svoje...reči si, kaj je en mesec proti 20 leti (ali pa še več) ko bomo trepetale za svojimi otroci....


    tole si pa tok pravilno napisala.. zdaj ko gledam nazaj ... saj trepetas v nosecnosti, ampak pravi strah za pikce se zacne, ko se rodijo... To je sele napeto..user posted image Vceraj smo dali prvo pravo busko skoz, in kok me je bilo strah, da bi bilo kaj narobe. Mojga je pes na sprehodu potegnil, je zahaklal v vozicek, ki se je skoraj prevrnil - ga je ujel, ampak brina je z glavo oplazila po tleh user posted image user posted image user posted image Na sreco oplazila in ne ful butnila. Celo popoldne cekiranja in cela noc, ce ni kaksnih znamenj, da je treba na urgenco... no tko punce, tole pa ni neka tolazba, da pol strahovi izginejo user posted image a ne..
    nosecke, naj cim hitreje minejo meseci do pdpd, upajoce vam pa zelim, da cim prej zagledate user posted image


    _____________________________

    Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

    (odgovor članu sonchek)
    Neposredna povezava do sporočila: 5756
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 8:44:27   
    lana38
    tinaaja, še kako res je, da se prave skrbi in strahovi začnejo, ko se user posted image  rodijo. Upam, da bo Brina OK. Res zoprno, kar se je zgodilo. Drugače pa so buške vedno nekako prisotne in normalne, sploh ko začnejo user posted image  stati in hoditi. To pa vas kmalu čaka.user posted image
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu tinaaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 5757
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 9:27:57   
    Milamay
    Se strinjam z vami, Pravi strah se začne, ko se otrok razvija pred tvojimi očmi. Da vam še jaz povem svojo zgodbo, ko sem mislila, da mi bo srce prenehalo biti. Moj sin je bil star malo več kot 13 mesecev. Bili smo doma na vrtu, mali je lepo hodil naokoli. Rad je hodil v vrtno lopo in iz nje. In ko tako gre spet enkrat ven iz lope, naenkrat prihrumi močan veter in zapre velika železna vrata. Mali pa je ravno držal prstek na podboju. Groza!!! Odprla sem vrata in prstek je bil stisnjen. Bila sem kot da bi se mi zmešalo. Sploh nisem vedela, kaj naj v tistem trenutku storim. Čisto sem bila iz sebe. Mali je močno jokal, prstek je malo zakrvavel. Še dobro, da je bil mož bolj priseben. Tako smo hitro odšli v bolnišnico, kjer so mu slikali rokico in ugotovili, da je kost počila, ampak se na srečo ni nič premaknila. Ker tako majhnim otorokom ne dajejo mavca, so mu samo lepo zavili in smo odšli domov. Moram reči, da se mu je res hitro zacelilo in kaj kmalu je začel prstek uporabljati. Ga pa je kar nekaj dni čuval in je vse delal z drugo roko.
    Ja, tako je zmeraj nekaj. Takšno pač je naše življenje - nekaj dobrih in nekaj slabih stvari. Ampak pogled svojega otroka, njegov objem, poljubček ... vse odtehta. Tisti trenutek pozabiš na vse hudo in si srečen, da ga imaš.

    Vse dobro vsem.

    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 5758
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 9:59:06   
    andreja2000
    Pozdravljene!

    Ja,res je,nezgode nikoli ne počivajo in naša skrb za otroke prav tako ne.Tudi mi smo že šli čez nekaj težkih preizkušej,ko se je tudi moje srce skoraj ustavilo.Sina je pri 4 letih na morju zbil avto,hčera je pri 2 letih padla iz tobogana,ko jo je potisnil nek fantek,potem pa sploh ni več zajokala in so jo z tulečim rešilcem peljali v bolnico......k sreči se je potem vse vedno vredu izteklouser posted image .

    kodrana kako je danes s tabo,upam da je vse vredu,sem komaj danes prebrala o tvojih izcedkih in močno stiskam pesi zate.

    No,danes pa je en tak datum,ki mi spet zvablja solze v oči,to je bil namreč moj PDP za Tino user posted image ................

    Vsem pošiljam lepe pozdrave in imejte se lepo! user posted image

    _____________________________

    Kjer je upanje,je tudi pot...

    (odgovor članu Milamay)
    Neposredna povezava do sporočila: 5759
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 11:47:43   
    Lusa
    Andreja-user posted image zate in user posted image za Tino.Tam ji je  lepo med našimi Angelčki.

    Kodrana-upam ,da ni nič hujšega.Čuvaj se!

    Lana-kako velik trebušček ,samo dva dobra tedna si pred menoj.

    Vse ostale pa lepo se imejte in upam ,da vsa čimveč zagleda user posted image user posted image .

    (odgovor članu andreja2000)
    Neposredna povezava do sporočila: 5760
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 12:24:36   
    andreja2000
    Lusa  o,hvala.Saj ne morem vrjet kako čas beži,saj če bi bila Tina z nami,bi že imela 2 leti.......ja.naj ji bo lepo med ostalimi user posted image .

    _____________________________

    Kjer je upanje,je tudi pot...

    (odgovor članu Lusa)
    Neposredna povezava do sporočila: 5761
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 14:42:26   
    kodrana
    andreja user posted image  zate in za Tinouser posted image .

    jaz sme iz pregleda. vse kaže, ad je vse ok. krvavim ne. vidi se lepa gestacijska vrečka in rumenjakov mehurček. lepo. ne vidi se še ploda.user posted image je pa rekla, da je normalno.user posted image ker se mi pred 14dnevi ni še videlo nič.. pravi da zaenkrat kaže vse ok. sem pa noseča nekje 6T. imam tudi daljše cikluse in ovulacije nekje na 18, 19 dni.
    sem pomirjena. bolj pazljivo kašljam in se ne napenjam, če je le migoče.



    _____________________________

    sanje so se uresničile..
    13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
    26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

    (odgovor članu andreja2000)
    Neposredna povezava do sporočila: 5762
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 17:22:54   
    sonchek
    Andreja2000...ja tile datumi nas kr ubijajo....kok je težko pozabit nekaj takega..pa tako lažje bi nam bilo če bi lahko potisnili nekam v ozadnje in šli naprej...
    ampak tako kot ti je rekla Lusa....tam ji je lepo z našimi angelčki...nas varujejo in njihove še nerojene brate oz. sestre...

    Kodrana me veseli da je vse ok...kdaj imaš pa nasljednji pregled....?

    kakšen turoben dan je danes...prov grozn...mah čist nič se mi ne da...
    ...grem še mal brskat po netu..user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Kaj ti pove moj topli objem,
    ko k sebi te privijem:
    ljubo moje detece,
    zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
    --------------------------------
    str. U-84

    (odgovor članu kodrana)
    Neposredna povezava do sporočila: 5763
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 18:44:52   
    lana38
    kodranauser posted image , samo da je vse OK.

    Tudi meni je danes en tak grozen dan. Takoh dni sivih in turobnih sploh nimam rada. Pa za jutri so že rekli nekaj sončka. Upam, da bo res.
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu sonchek)
    Neposredna povezava do sporočila: 5764
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 19:04:15   
    andreja2000
    kodrana in sonchek tudi vama hvala za prijazne besede.Sem mislila,da bodo ti datumi nekoliko že laje šli mimo mene,vendar še temu ni tako.

    kodrana user posted image  sem pa vesela glede tvojega pregleda,ja tudi pri meni še pri 6 tednih ni bilo videti plodeka.Ti se sedaj lepo čuvaj,mi pa držimo pesti,da bo vse vredu!

    sonchek ti si pa že čisto blizu PDP,joj,res čas beži.Kako se počutiš?

    _____________________________

    Kjer je upanje,je tudi pot...

    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 5765
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 19:49:28   
    kodrana
    hvala punce.

    sonchek naslednji pregled imam 30.10., pdp po zm imam 30.maja.
    Naty* je tudi srečka nosečka in je tudi med majčicami.. že v 10T.
    andreja, mene je to malo skrbelo, da se še ne vidi plodelka pri dopolnjenih 6T. me je ginekologinja kar lepo prepričevala, da je vse ok.. enim se pri 6T že lepo vidi srček. saj po zm sem noseča 6T in 5dni. ampak glede na to, da imam daljše cikluse, imam ovulacije kasneje.

    _____________________________

    sanje so se uresničile..
    13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
    26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

    (odgovor članu andreja2000)
    Neposredna povezava do sporočila: 5766
       RE: skupaj na poti do cilja
    10.10.2007 20:28:41   
    sonchek
    IZVIRNO SPOROČILO: andreja2000

    sonchek ti si pa že čisto blizu PDP,joj,res čas beži.Kako se počutiš?


    hvala na vprašanju...in morem rečt, da se počutim odlično...in bi lahko bila to ena cela lepa nosečnost, če izštejem začetne izcedke in ubijajočo psiho...
    ...imam fulll velik energije,..se morm kr mal prisilt da se ustavim in umirim in mal počijem...
    ...tko da se res ne sme nad ničemer pritiževati...

    Pa ti andreja...tudi tebi se počasi že bliža...pa Lani, pa Raho....pa vse ostale...

    Kodrana zate pa držim pesti da čim prej ugledate srčka...

    lep večer vsem še naprej...papa

    _____________________________

    Kaj ti pove moj topli objem,
    ko k sebi te privijem:
    ljubo moje detece,
    zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
    --------------------------------
    str. U-84

    (odgovor članu andreja2000)
    Neposredna povezava do sporočila: 5767
       RE: skupaj na poti do cilja
    11.10.2007 7:12:58   
    krtekxx
    Ti datumi PDPja, pa UPNja so tudi mene vseskozi spravljali v jok. Jaz sem imela UPN 5.10.2005, lani mi je bilo precej hudo, preživela sem kar nekaj depresivnih dni na robu joka. Letos pa....sem včeraj pogledala na kolendar in ugotovila, da smo že desetega. Po pravici povedano, mi je čisto ušlo iz glave. Toliko stvari imam za narediti v službi in doma, da se je čas tako hitro prevesil v jesen, da tudi pomislila nisem na to, da se je enkrat v tem času pred dvemi leti to zgodilo.
    Čez par tednov imava z mojim ponoven posvet pri genetiku, tokrat Peterlinu in bova verjetno dobila še njegovo potrebno mnenje za postopek PGD. Ker za PGD ni čakalne dobe kot za ostale postopke OBMP, kaže, da morava potem samo še opraviti teste za AIDS, sifilis in hepatitis, počakamo na pričetek mojega ciklusa in smo v resnem postopku- korak več do zdrave pikice....Zanimiva bo ta zima...

    Punce, nosečke, božajte svoje trebuščke dokler lahko, kajti kmalu prihaja čas, ko bodo stručke v posteljici, vaši trebuščki pa nič več tako napeti (mal sem zlobna, sam sem se spomnila na vso tisto odvečno kožo in da ne govorimo o maščobnih blazinicah, ki ostane po tistem, ko pride novorojenček ven). Pa, pa 

    (odgovor članu sonchek)
    Neposredna povezava do sporočila: 5768
       RE: skupaj na poti do cilja
    11.10.2007 9:16:48   
    Milamay
    Krtexx - iz srca ti želim, da bi se postopek čimprej začel in da bi bil kmalu uspešen.

    Včeraj ste pisale o turobnem dnevu, jaz pa sem bila polna energije. Temeljito sem počistila vso stanovanje, tako da me je zvečer vse bolelo - križ in roka. Desna roka me je tako bolela, da sem si jo mazala s tisto kremo proti bolečinam. Se vidi, da sem v preteklih mesecih čisto zakrnela. Najprej slabosti, potem izcedek, potem HB, potem abrazija - samo ležanje. Stanovanja nisem čistila že od julija, je vse počel mož. Zdaj pa je bil skranji čas za temeljito čiščenje.
    Drugače pa - moje počutje je boljše, čeprav misli še zmeraj uhajajo k mali pikici. Razmišljam o tem, koliko bi bila sedaj noseča ... Ja, usoda je hotela drugače. Očitno!

    Ja, drage nosečke, še malo pa se bo vaša družinica povečala za enega člana ali članico. Res sem vesela za vse vas. Uživajte še sedaj v teh trenutkih nosečnosti.

    (odgovor članu krtekxx)
    Neposredna povezava do sporočila: 5769
       RE: skupaj na poti do cilja
    11.10.2007 10:39:45   
    lana38
    Ti datumi, ki nas spominjajo na žalostne dogodke, znajo kar pošteno vreči iz tira. Sem mislila, da bo lažje, če bom enkrat user posted image , pa je bilo tudi meni hudo, ko sem se spomnila, da bi moja punčka že imela eno leto. To bo pač vedno ostalo v nas.user posted image
    Milamay, tudi pri nas imamo bolj tako-tako za silo pospravljeno stanovanje. Kaj čem, zdaj to rihtajo moški. Jaz nisem pospravljala že od aprila. No, saj padamo ne preko svinjarije. To je pa tudi nekaj.user posted image
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu Milamay)
    Neposredna povezava do sporočila: 5770
       RE: skupaj na poti do cilja
    11.10.2007 12:01:11   
    sonchek
    IZVIRNO SPOROČILO: krtekxx

    Čez par tednov imava z mojim ponoven posvet pri genetiku, tokrat Peterlinu in bova verjetno dobila še njegovo potrebno mnenje za postopek PGD. Ker za PGD ni čakalne dobe kot za ostale postopke OBMP, kaže, da morava potem samo še opraviti teste za AIDS, sifilis in hepatitis, počakamo na pričetek mojega ciklusa in smo v resnem postopku- korak več do zdrave pikice....Zanimiva bo ta zima...

    Krtexx...me veseli, da so se stvari začele spet malo premikati v eno smer..tisto čakanje je bilo meni najhujše...
    Verjemi da bom držala tako močno pesti, da vama tokrat rata...resnično vsaki posebaj privoščim, da če smo mogle že enkrat dati vse to skoz, da postanemo že mamice...

    IZVIRNO SPOROČILO: krtekxx
    vaši trebuščki pa nič več tako napeti (mal sem zlobna, sam sem se spomnila na vso tisto odvečno kožo in da ne govorimo o maščobnih blazinicah, ki ostane po tistem, ko pride novorojenček ven). Pa, pa 

    Zloba,zlobna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
    ...tudi ti boš kmalu na tem user posted image user posted image user posted image

    Milamay...si bila pa pridna...joj jaz bi tudi mogla pa se mi sploh ne da...hahaha
    ...pa še mraz imamo v bajti...groza...
    dons moram pobarat mojga da mal peč spuca, da končno začnemo kurit...če ne bom jaz kr ledena kocka ratala...dobe da mamo kalorifer...

    no lep dan..zdej pa grem mal posesat...ker mam nov sesalc...hihiiii
    papa

    _____________________________

    Kaj ti pove moj topli objem,
    ko k sebi te privijem:
    ljubo moje detece,
    zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
    --------------------------------
    str. U-84

    (odgovor članu krtekxx)
    Neposredna povezava do sporočila: 5771
       RE: skupaj na poti do cilja
    11.10.2007 12:20:29   
    lana38
    Mene pa nič ne zebe, zdak ko sem user posted image . Mi je bolj vroče celo. Se mi pa vsi čudijo, ker drugače sem bolj zmržjen tip. Vsi drugi pa prvijo, kako je mrzlo. Res pa je, da v hišah skoraj vsi že kurijo. Jaz še letos nisem nič vklopila peči. Imamo tako plinsko centralo, da lahko sama vklopim, ko želim.user posted image
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu sonchek)
    Neposredna povezava do sporočila: 5772
       RE: skupaj na poti do cilja
    11.10.2007 12:53:58   
    andreja2000
    sonchek me veseli,da se počutiš tako dobro in si še vedno polna energije.Pri meni je pa kakor kdaj.Čez dan je običajno vredu,zvečer pa  se začno manjše težve,ah bo že....vse za zdravega user posted image .Drugače pa ja,tudi mi se počasi bližamo koncu.user posted image
    Želim ti lepo user posted image  še naprej in čim lažji porod.

    krtekxx a ti tudi znaš bit zlobna user posted image user posted image user posted image .Ja,veš velikokrat pomislim,da so sedaj,ko nosim pod srčkom user posted image  to prav posebni časi,ki imajo tudi svoj poseben čar.
    Držim z polno paro pesti tudi zate,da se vsak čas tudi ti znadeš v objemu user posted image  in doživiš vse tegobeuser posted image in radosti user posted image user posted image  in dobiš končno svoje dete v naročje.Itak si taka borka,da o uspehu sploh ni dvoma.

    Lana38 jaz pa sem kljub user posted image  bolj ali manj še vedno zmrzljiva,le ponoči mi je večinoma vroče.In ker imamo tudi mi že centralno na plin,vžgem pečko za kratek čas zjutraj in zvečer,ker me drugače zebe.

    kodrana mislim nate in naj se nasldnjič pri G že vidi plodek pa srček.

    Vsem ostalim puncam pa lep podrav!

    _____________________________

    Kjer je upanje,je tudi pot...

    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 5773
       RE: skupaj na poti do cilja
    11.10.2007 13:06:07   
    medika 13
    Naj se vam hitro malo javim in vas vse lepo pozdravim. Moje user posted image so se končale user posted image je bilo tako super, da bi še kar malo podaljšala. Sem dala možgane na off, malo odmislila vse slabo kar se je dogajalo v preteklih mesecih in na novo napolnila batarije za naprej user posted image

    Sem videla, da sem kar dosti zamudila, ko me ni bilo.

    micla čestitke ob rojstvu hčerke ELENE  user posted image user posted image user posted image

    Milamay user posted image žal mi je, da si se morala posloviti od svoje pikiceuser posted image user posted image user posted image


    Pozdravčki in user posted image za vse!!!


    _____________________________

    12.12.2008

    Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

    (odgovor članu andreja2000)
    Neposredna povezava do sporočila: 5774
       RE: skupaj na poti do cilja
    12.10.2007 9:32:02   
    lana38
    medika 13, dobrodošla nazaj! Lepo, da sta se fajn imela in napolnila baterije.user posted image

    andreja2000, decemberke te že pogrešamo.user posted image Že par dni se tam nisi nič oglasila. A si morda zamenjala mesec in boš prej rodila?user posted image
    LP


    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu medika 13)
    Neposredna povezava do sporočila: 5775
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  229 230 [231] 232 233   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  229 230 [231] 232 233   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Ovulacija in plodni dnevi
    Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
    7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
    Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...




    NOSEČNOST
    пеперутка16

    Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?