|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj berete?
4.12.2012 19:28:45   
kokosh
Prebrano pred kratkim:
- Na lovu za dedom in Očarljivi skupinski samomor (Paasilinna),
- Peti otrok (Lessing),
- Kako sem postal neumen (Page),
- Bil sem gej (di Tolve).

Kompetentni otrok (Juul) je še v branju, potem pa bo treba iti spet kaj berljivega iskat.

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Kaj berete?
6.12.2012 10:29:48   
Mipka
Jaz sem pa začela brati od Jorge Bucay-ja knjigo z naslovom Ljubiti z odprtimi očmi, sem jo dobila za darilo od mame, no v bistvu sem si jo kar želela imeti, pa sem mami kar na netu prek spletne strani od Mladinske knjige pokazala katero bi imela in jo je potem res naročila. Knjiga govori o medsebojnih odnosih, predvsem o tem, kako ljubezen obdržati. Zelo lep roman, prav za te praznične dni...

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   [Brisano sporočilo]
6.12.2012 11:05:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Kaj berete?
27.12.2012 10:15:34   
LuLu
Na tej temi se je tudi Kindle omenjal.. če komu prav pride:

http://www.openculture.com/free_ebooks

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Kaj berete?
27.12.2012 17:53:16   
tajtaja
Jaz pa zadnje čase berem berem vse po vrsti od Victorie Holt. Sedaj sem že tako daleč, da imam v knjižnici problem najti knjigo, ki je nisem prebralauser posted image .
Tudi če si vzamem kakšno drugo, jo kar prelagam, na koncu odložim in sem spet z Holtojco v roki.
No, nevem, skoraj že meji na obsedenost..user posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Kaj berete?
27.12.2012 18:11:42   
sanasan
Ravno ponoči končala zadnji, 3.del 50 odtenkov....

Sedaj pa verjetno za nekaj časa le strokovna literatura in kup perila, zavese .....user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Kaj berete?
7.1.2013 12:08:37   
ZmajTolovaj
Jaz sem tudi zdejle v enem tednu prebrala vse tri Petdeset odtenkov. Ni se mi dalo čakat knjižnice, šla sem v Halo A in kupila 3 za 2 žepnice. Pa čao. Zdaj pa spet ne vem, kaj naj user posted image Moram malo osvežit seznam.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Kaj berete?
7.1.2013 14:55:12   
ronja
Čez praznike mi je ratalo prebrat eno tini mini leposlovno knjigo: Vsi moji božiči od Maruše Krese. Priporočam, iskrene zgodbe:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Kaj berete?
26.1.2013 18:24:49   
mamica deklicam
Pred kratkim sem prebrala od Kate Mosse LABIRINT, nato pa še GROBNICO. Sedaj sem si pri kolegici sposodila 1.del 50 ODTENKOV...

Berem pa kar počasi, ker mi čas ne dopušča. Včasih sem tudi eno knjigo na danuser posted image prebrala

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Kaj berete?
26.1.2013 20:04:57   
josephine27
Jaz sem se včeraj po 5 letih znova vpisala v knjižnico. V mladih letih sem zelo veliko brala. V zadnjih letih pa samo strokovne članke, otroško literaturo, sem pa tja kakšno kuharsko knjigo in nekaj knjig o vzgoji.

Domov sem prinesla Ženske, ki tečejo z volkovi. Po toliko letih je čisti užitek spet sesti za knjigo. Zenkrat sem prebrala prvi dve poglavji. Zelo zanimiva ampak malo težka ( vsaj zame). Je treba pustit, da se stvari malo usedejo.

_____________________________



(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   [Brisano sporočilo]
27.1.2013 8:40:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Kaj berete?
11.2.2013 20:27:07   
ZmajTolovaj
Harlan Coben GOZD.

super krimič

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Kaj berete?
11.2.2013 22:02:35   
pelin
Usodni tango-Wolfram Fleischhauer...prebrala ta konec tedna...na nekoliko poseben način napisana zgodba s presenetljivim zaključkom...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Kaj berete?
28.2.2013 21:43:02   
Nusika35
Evo jaz pa sem ravno prebrala drugi del trilogije od Sylvie Day, Prevzeta, super je! Itak mi je že prvi del bil ful všeč pa sem komaj čakala drugega, tako da kaj naj rečem...ja komaj čakam da tretjega dobijo ker se mi zdi da kr ne bom zdržala ker me preveč firbec matra kaj bo na koncu user posted image

Drugače pa mi je res super tudi knjiga Ljubeznoslovje od Bruna Šimleše ... http://www.mladinska.com/ljubeznoslovje/domov ... gre pa za malo drugačno zvrst knjige ... o grajenju uspešnih odnosov z ljudmi, ne samo ljubezenskih, pač na vseh področjih ... samo kimam lahko ob vsaki strani ker je res neverjetno kako v nulo zadene zadeve ...res fino fajn branje.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Kaj berete?
19.3.2013 16:12:27   
Tippi
Zadnje čase tud jaz več s knjigo prijateljujem.

Zadnji dve prebrani

Gozd in Peti otrok.

Priporočam gozd, fajn kriminalka! Peti otrok je pa tud berljiva in da mislit.

Na nočni omarci me čakata: Na dnu jezera in Klub vražjih mamic. Pa da vidmo. pridem povedat, katera je boljša user posted image

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Kaj berete?
6.5.2013 11:17:12   
Aika77
Komora od Jussi Adler-Olsen. Super kriminalka, napeta, odlični karakterji :)

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Kaj berete?
6.5.2013 11:27:10   
annai
ALMA M. KARLIN: POD KOŠATIM OČESOM - suuper je...kruta a zelo lepo napisana. Vredna branja!
Drugac pa obozujem vse od Patricie Cornwell- kriminalke

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Kaj berete?
6.5.2013 21:11:04   
sonček33
Poliana
Voda za slone

Super, obe.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Kaj berete?
6.5.2013 21:38:46   
Felicita
Zadnje čase ful premal (berem).

Zadnja, ki sem jo celo prebrala je bila Tess Gerritsen - Last to die (Rizzoli & Isles serija).
Potem sem se lotila 3 sekund - avtorja sta dva skandinavca, pa je nikakor nisem mogla požret, ostala na 10% knjige
Ravnokar sem si pa na Kindle poslala 12th of Never - zadnja knjiga J. Pattersona, ki je izšla pred enim tednom. to že vidim, da mi bo potgnila user posted image

čaka me pa še 'The Man who counted to infinity' Saša Dolenca.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Kaj berete?
25.5.2013 21:46:28   
BellaB
Mi moja strokovna literatura gleda ze skoz uha zato mam za zvecer rada lahkotne zepnice.

Zadnje 3 tedne sem "pozrla"

Nevestine druzice
Klub vrazjih mamic
Nespodobna ponudba
Za vsako resitev se najde tezava...

se malo prej pa Nevesta je zal rekla ne

ter

Nesojena nevesta.

Vam povem, da se jih splaca prebraat, saj se prav spodobno nasmejes poleg :)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Kaj berete?
27.5.2013 9:55:16   
Tippi
V enem tednu prebrala:

Hudičevko v pradi in moj samski prijatelj. Čeprav obe s predvidljivim koncem, mi je pasalo prebrat malo 'trač čtiva' user posted image

Zdej pa berem Večerni tečaj.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Kaj berete?
11.6.2013 8:56:59   
alenkica
Jo Nesbo: Taščica
zapletena kriminalka, ma meni super

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Kaj berete?
11.6.2013 10:15:46   
Tippi
Večerni tečaj, tko tko. nič posebnega. kr mal se mi je vlekla.

Zdaj pa po priporočilu V morju so krokodili.
Tud ni baš neki, je pa pač po resnični zgodbi in že zato vredna branja. me je pa kar malo zamorila. nisem glih v fazi za te resnične zgodbe. Komaj čakam nove komedije, ki me čakajo na nočni omarici. user posted image

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Kaj berete?
22.6.2013 13:33:00   
Mimona29
Več kot odlično branje je knjiga Novorojen, po kateri je bil posnet tudi film s Penelope Cruz.

''Pretresljiva zgodba o ljubezni, vojni, materinstvu in upanju.

Glas iz preteklosti v Gemmi zbudi plaz spominov, zato se skupaj s sinom Pietrom poda na pot upanja iz rodnega Rima v Sarajevo, da bi ga poučila o deželi njegovega rojstva in Diegu, očetu, ki ga ni nikoli spoznal. V tem z vojno zaznamovanem mestu pa jo čaka osupljivo razkritje, ob katerem bo spoznala vso razsežnost svoje izgube, srhljivo grozo vojne in odrešilno moč ljubezni.''

Meni je ful všeč, ker je res takšno branje, da te prisili, da se zamisliš...po vseh teh lahkotnih knjigah zadnje čase paše ena takšna bolj globoka user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Kaj berete?
31.7.2013 12:58:34   
Nusika35
V zadnjem času me je prepričal roman Novorojen od Margaret Mazzantini. Big like, knjiga je res top. Sicer pa mi je noro dobro branje bila tudi Ob tebi od Jojo Moyes in Otok pod morjem od Isabel Allende. Sem prebrala vse 3 na morju. V drugi rundi, ko gremo še za nekaj dni, pa upam da mi bo uspelo še kakšno, na tej povezavi imajo ful hudo izbiro, oddala sem tud glas za svojo najljubšo knjigo (Jojo Moyes Ob tebi) in upam da jo zadenem :)

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?