|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj berete?
2.8.2013 9:43:13   
nena m
Mene pa zanima, ali je katera prebrala od Savine Atai Zamenjam razsvetljenje za hiter vibrator? Se jo splača kupit? V knjižnjici je ni.

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Kaj berete?
3.8.2013 9:32:58   
simin
pred leti sem brala knjigo o dekletu, ki je šla na potovanje po Tajski in okolici in so jo zaprli zaradi tihotapljenja mamil, ki so ji bila podtaknjena.
Ona potem to opisuje, kako je bilo prećiveti v različnih zaporih, kakšne stvari se tam dogajajo in kako težko se je rešila tega pekla.
Mislim, da je bila državljanka ZDA in so jo na koncu le uspeli rešiti od tam.
Ne najdem več naslova ali avtorja, bi jo pa z veseljem še 1x prebrala.
Je katera to brala in mi lahko pomaga?
lp

(odgovor članu nena m)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Kaj berete?
3.8.2013 9:49:24   
Tippi
Jaz zdej berem Sla po potovanju user posted image  nekaj lahkotnega, pa mensezdi, da edina od nje, ki je nisem prebrala v mlajših letih.

Drugače pa priporočam za poletno branje
Recept za ljubezen pa 50 odtenkov prvi dve, tretje še nisem prebrala! lahkotno čtivo za na vrt, pod senco user posted image

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Kaj berete?
19.9.2013 20:41:46   
StrawberrY
Trenutno sem prebrala Ob tebi. Jokala k dež.
Zdaj pa berem Novorojen. In me je že poparih straneh navdušila.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 8:54:42   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Trenutno sem prebrala Ob tebi. Jokala k dež.
Zdaj pa berem Novorojen. In me je že poparih straneh navdušila.


Ob tebi nisem še do konca, ampak je že zdaj neodložljiva. dejansko! user posted image
Novorojen pa tudi odlična knjiga! dotakljiva!

prebrala sem še tretji del 50 odtenkov. skupna ocena 3 od 5 user posted image  ni nek knjižni presežek, ni pa tud tko zanič, kot nekateri pravijo. sem brala še slabše user posted image


(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 9:25:34   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


Ob tebi nisem še do konca, ampak je že zdaj neodložljiva. dejansko! user posted image
Novorojen pa tudi odlična knjiga! dotakljiva!

prebrala sem še tretji del 50 odtenkov. skupna ocena 3 od 5 user posted image  ni nek knjižni presežek, ni pa tud tko zanič, kot nekateri pravijo. sem brala še slabše user posted image




uau, kakšen šrot pa ti potem bereš? user posted image jest sem (sicer 1.) 50 odtenkov odložila po cca 50 straneh... res pa je, da sem ene par let nazaj ugotovila, da je na svetu čist preveč dobrih knjig, da bi se matrala s slabimi user posted image In tko sem zaključla s kr neki 'hiti' zadnjih let user posted image

Kakorkoli, jest sem ponovno pri mojih omiljenih krimičih user posted image trenutno J. Deaver - XO, prej sem prebrala eno luštno 'Before the poison', sicer sem se pa končno lotila Igre prestolov, prebrala 1. knjigo, zdej sem hotla pa kupit drugo pa nisem več čist prepričana... pomoje je bom kr na kindle dala, mi je čist pretežka za s sabo jo nosit user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 9:54:48   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
uau, kakšen šrot pa ti potem bereš? user posted image jest sem (sicer 1.) 50 odtenkov odložila po cca 50 straneh... res pa je, da sem ene par let nazaj ugotovila, da je na svetu čist preveč dobrih knjig, da bi se matrala s slabimi user posted image In tko sem zaključla s kr neki ''hiti'' zadnjih let user posted image

Kakorkoli, jest sem ponovno pri mojih omiljenih krimičih user posted image trenutno J. Deaver - XO, prej sem prebrala eno luštno ''Before the poison'', sicer sem se pa končno lotila Igre prestolov, prebrala 1. knjigo, zdej sem hotla pa kupit drugo pa nisem več čist prepričana... pomoje je bom kr na kindle dala, mi je čist pretežka za s sabo jo nosit user posted image


po eni strani mi je ful smešno, da praviš Tippi da "šrot" bere, kot da ne bi Game of thrones imel svojo dozo vulgarnosti, seksa, klanja, umorov in incesta user posted image

p.s. druga knjiga je boljša od prve user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.10.2013 10:04:18 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 10:06:57   
Tippi
Felicita kje se ti je zataknilo? user posted image

Okrog okusov se pač ni za prepirat. in opazke, kot so šrot, podn, glih niso na mestu, za eno Felicito, ki je strašna intelektualka in bere samo izbrano literaturo. Kaj čem ti rečt?

Jaz berem tisto, kar mi ljudje priporočajo. včasih preberem do konca, včasih ne. 50 odtenkov je za prebrat. če si jo odložila po 50 straneh, tvoj problem. meni pa ni bila tako zelo slaba. verjetno ti samo seks, erotika in vse kar je s tem povezano, ne leži. sožalje user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 10:30:49   
Felicita
Ah, sem vedla da bo šrot napačno razumljen. Ni blo mišljen kot slabe/butaste knjige, ampak zakaj se matrat s knjigami, ki so manj kot 3/5 na tvoji lestvici. pri meni se to kvalificira za šrot user posted image pa teme in vsebine sploh niso pomembne. Če že sem prva bralka šrota/plažne literature, ker je pač moja najljubša zvrst kriminalka.

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Felicita kje se ti je zataknilo? user posted image



Težko rečem točno določeno točko... mislm da mi je blo dost tam na uni žurki, ko jo pride Christian iskat. torej pred kakršnimkoli seksom.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Okrog okusov se pač ni za prepirat. in opazke, kot so šrot, podn, glih niso na mestu, za eno Felicito, ki je strašna intelektualka in bere samo izbrano literaturo. Kaj čem ti rečt?


lol, če pogledaš mojo bralno zgodovino v tej temi, boš vidla da nism nikakršna intelektualna bralka. Lahko naštejem 500 načinov kako koga fentat, to ja, ampak intelekt? Časi mojega branja ruskih (in drugih) klasikov so že davno mimo (pa mi je žal... samo res se mi ne da več kakih resnih in intelektualno zahtevnejših knjig brat. Knjige so mi pač samo in izključno za sprostitev.)

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Jaz berem tisto, kar mi ljudje priporočajo. včasih preberem do konca, včasih ne. 50 odtenkov je za prebrat. če si jo odložila po 50 straneh, tvoj problem. meni pa ni bila tako zelo slaba.


ne vem, jaz ne vztrajam pri knjigah (ne glede na pomp in priporočila), ki bi jim dala 3/5 oz. mogoče bi to še nekako (jest mam lestvico do 10 in more bit vsaj 7 user posted image ), ampak kot rečeno - se niti ne matram s knjigami, ki mi na prvo žogo niso všeč. Siva mi ni bila všeč že po načinu pisanja, mogoče tudi zato, ker mi že njena 'mama' (Twilight) ni bila.

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
verjetno ti samo seks, erotika in vse kar je s tem povezano, ne leži. sožalje user posted image


Ti pa nisi brala (ali gledala) Igre prestolov, a? user posted image

@mateyka - men je bla že 1. knjiga noro dobra, pri drugi me samo velikost skrbi (pa ne da ne bi zmogla prebrat... ampak kako to fizično okol prenašat user posted image zato tudi razmišljanje o kindlu user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 10:43:04   
rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
uau, kakšen šrot pa ti potem bereš? user posted image jest sem (sicer 1.) 50 odtenkov odložila po cca 50 straneh... res pa je, da sem ene par let nazaj ugotovila, da je na svetu čist preveč dobrih knjig, da bi se matrala s slabimi user posted image In tko sem zaključla s kr neki ''hiti'' zadnjih let user posted image

Kakorkoli, jest sem ponovno pri mojih omiljenih krimičih user posted image trenutno J. Deaver - XO, prej sem prebrala eno luštno ''Before the poison'', sicer sem se pa končno lotila Igre prestolov, prebrala 1. knjigo, zdej sem hotla pa kupit drugo pa nisem več čist prepričana... pomoje je bom kr na kindle dala, mi je čist pretežka za s sabo jo nosit user posted image


po eni strani mi je ful smešno, da praviš Tippi da "šrot" bere, kot da ne bi Game of thrones imel svojo dozo vulgarnosti, seksa, klanja, umorov in incesta user posted image

p.s. druga knjiga je boljša od prve user posted image


Sorry, ampak GOT se ravno pod šrot ne more kvalificirati, ne glede na visoke doze česarkoli user posted image . Po mojem imamo različne percepcije šrota user posted image , za 50 odtenkov se pa ne morem opredelit, nisem brala.

Felicita: jaz sem si točno zaradi te serije (in potovanja) nabavla kindle - kdo bo pa prenašal in držal 800-listne knjige user posted image . Se ti pa ne mudi, kar počasi beri, vzami si še par let user posted image .... ker ko boš prišla do konca pete knjige, boš začela bentit kot vsi ostali fani, da kaj počne GRRM, da še ni napisal nadaljevanja... pol se pa tolažiš z nanizanko, ko je na sporedu ;)

Drugače pa trenutno berem od Jean Auel serijo Earth's children. Prva knjiga super, sem pri drugi...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 11:01:11   
zlatolasek
A se vam lahko malo pridružim pri debatah o knjigah, namreč sama raje berem knjige za zabavo, ker imam resne literature čez dan dovolj.... user posted image Berem raje v angleškem jeziku, ker mi sta mi jezik in besednjak bolj všeč, in pa zato, ker ponavadi te knjige prej pridejo ven in so cenejše user posted image

V zadnjem letu sem prebrala:

50 odtenkov vse tri knjige, glede na pomp, ki se je dogajal okoli tega, moram rečt, da so knjige po mojem njenju zabavne, a nič kaj pretiranega, šokantnega nisem prebrala, kot to vsi opisujejo.

Nicholas Evans: The horse whisperer(tudi film), The Loop, The smoke jumpers, vse tri super

Khaled Hosseini: The Kite Runner, zdaj berem tadrugo- uredu, mogoče malo bolj težka tema

George R.R Martin: berem drugo knjigo (igra prestolov), te se mi zdijo v angleščini kar malo težke za "lahkotno" večerno branje, zato sem šele pri drugi knjigi, sicer super a mogoče malo preveč na široko

Suzanne Collins; The hunger games prebrala,sicer potem ko sem že vidla film in sem navdušena, zelo lahko branje, sedaj končujem drugo knjigo in je huuuuuda, ne morm je odložit, se že bojim kaj bom brala, ko bo konec tretje user posted image


(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 12:26:21   
Tippi
ne vem, jaz ne vztrajam pri knjigah (ne glede na pomp in priporočila), ki bi jim dala 3/5 oz. mogoče bi to še nekako (jest mam lestvico do 10 in more bit vsaj 7 user posted image ), ampak kot rečeno - se niti ne matram s knjigami, ki mi na prvo žogo niso všeč. Siva mi ni bila všeč že po načinu pisanja, mogoče tudi zato, ker mi že njena 'mama' (Twilight) ni bila.

Jaz tud ne. priporočila si zapišem, si sposodim, če me ne potegne, črtam. na blef redkokdaj kaj vzamem.

Ti pa nisi brala (ali gledala) Igre prestolov, a? user posted image

ne še... uglavnem sem lazila po gorah in hribčkih ter dolincah in je bilo časa za branje bolj malo, zdaj ko sem ves čas doma, je časa več. torej hvala za priporočilo, sem že zacahnila user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 12:29:38   
Tippi


50 odtenkov vse tri knjige, glede na pomp, ki se je dogajal okoli tega, moram rečt, da so knjige po mojem njenju zabavne, a nič kaj pretiranega, šokantnega nisem prebrala, kot to vsi opisujejo.


Tako tudi jaz mislim, da ni glih UAU, ni pa tolk slaba, da bi jo zaprla po 50 straneh user posted image
Se mi pa zdi, da nekateri namerno kritizirajo te tri knjige, samo zato, ker je bil tak pomp, češ poglejte, tak pomp, knjiga pa tolk zanič. jaz sem pa profič v čitanju knjig in bom kontra pompu user posted image  ful sm kul user posted image

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 19:38:55   
mamica deklicam
jaz sem prebrala vse knjige od Igre prestolov in komaj čakam, da izzide zadnja. Sem pa brala prav knjige in je res hudo, ker je vsaka večja in težjauser posted image

50 odtenkov sive pa meni ni bilo všeč. Prvo sem prebrala, a druga se mi je zataknila in sem jo odložila. Pa tak pomp okoli njihuser posted image user posted image

Sedaj berem kriminalke od Nore Roberts, ki jih piše pod psevdonimom, pa se ne morem spomnit pod katerimuser posted image J.Robb ali nekaj takega, trenutno sem pri 6.knjigi Veličastni v smrti. Meni so te všeč

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 21:45:12   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

jaz sem prebrala vse knjige od Igre prestolov in komaj čakam, da izzide zadnja.


zadnja? ja katera pa naj bi to bla? user posted image
funny s to enčilado serije Pesmi o ognju in ledu je, da je bila na začetku mišljena kot trilogija. sem brala en zanimiv članek na to temo - teorija enga kritika, da je GRRM sam tok not v karatkerje padel, da je preveč napisal (je bilo dobro in obdržal), sam da ga je odneslo v detalje, katerih v osnovnem konceptu ni mislil dodelat in napisat in je zdaj padel v to zanko kjer čakamo, ker je treba ene stvari spremenit, da lahko zaključiš "the big plot" in vse se je potegnilo - imo v vsaj cca 10 volumnov (mark my words).
mislim, da je tole ta članek:
http://matthilliard.wordpress.com/2010/08/14/a-song-of-ice-and-fire-by-george-r-r-martin/

Sem pa brala prav knjige in je res hudo, ker je vsaka večja in težjauser posted image


jaz mam paperback in ni zdej to glih neka teža; večja itak ni, mal debelejša, samo ne vpliva tok na težo samo..


pa še mal za narežat - Hitler zve za Neda Starka (spoiler alert) user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=1kLSYTHQbm4

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 22:00:21   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu
Drugače pa trenutno berem od Jean Auel serijo Earth''s children. Prva knjiga super, sem pri drugi...

ti, to je pa ful staro - sem brala kot najstnica; romantična avantura user posted image
ni slaba serija, res user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.10.2013 22:01:45 >

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 22:33:45   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

jaz sem prebrala vse knjige od Igre prestolov in komaj čakam, da izzide zadnja. Sem pa brala prav knjige in je res hudo, ker je vsaka večja in težjauser posted image

50 odtenkov sive pa meni ni bilo všeč. Prvo sem prebrala, a druga se mi je zataknila in sem jo odložila. Pa tak pomp okoli njihuser posted image user posted image

Sedaj berem kriminalke od Nore Roberts, ki jih piše pod psevdonimom, pa se ne morem spomnit pod katerimuser posted image J.Robb ali nekaj takega, trenutno sem pri 6.knjigi Veličastni v smrti. Meni so te všeč


J.D. Robb in knjig je trenutno, če ne štejem še vmesnih kratkih zgodb, 37. Sem ti kar nevoščljiva, ker jih imaš še toliko pred seboj.... user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Kaj berete?
1.10.2013 22:35:51   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
Sedaj berem kriminalke od Nore Roberts, ki jih piše pod psevdonimom, pa se ne morem spomnit pod katerimuser posted image J.Robb ali nekaj takega, trenutno sem pri 6.knjigi Veličastni v smrti. Meni so te všeč


J.D.Robb - kriminalke iz prihodnosti. mislim, da so sicer to zbirko nehali prevajati tam nekje po 6., 7. knjigi (napisanih je pa 47... http://en.wikipedia.org/wiki/In_Death ) res pa, da že več kot pol leta nisem bila v knjižnici, mogoče so še kaj novega prevedli user posted image meni so tudi kar všeč ja user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

in vse se je potegnilo - imo v vsaj cca 10 volumnov (mark my words).


kar mene bolj skrbi je, da bo GRRM umrl, preden bo to dokončal. mislim, ni najmlajši in tudi ne najboljšega zdravja, producentom serije je pa povedal kakšen konec planira, za primer, da on tega ne dočaka. ampak ne bomo klical hudiča, ne?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Kaj berete?
2.10.2013 1:01:48   
Vijoličarka
Uh, Felicita, sem šla prav kljukati, v veselem pričakovanju, če mi je kakšna ušla. Žal, mi ni. Šmrc, šmrc. 37 novel, 9 antologij (kratke zgodbe v knjigi zbirk, ki so jih dopolnjevali tudi drugi avtorji, šlo pa je za skupno temo) in novela 'Remeber When', ki sicer ni del zbirke, vendar v drugem delu pride Eve in postavi stvari na svoje mesto.

Zbirko so začeli prevajati že dosti, dosti let nazaj in zadnja je bila šesta, potem pa vsaj 4-5 let nič. Tako da ni dosti upanja. Kindle in originali. V tolažbo lahko povem, da je par njih malo čudnih, pa meni gre Roarke na jetra in tudi ljubezenske scene se, za moj okus, nepotrebno ponavljajoče stopnjujejo. Je pa par dobrih idej notri, sploh za prihodnost.

A GRRM še ne misli nehati? Priznam, da meni tale njegov način pripovedovanja, torej da kar naprej skače iz ene osebne zgodbe na drugo, ne potegne, tako da v bistvu berem tako, da preskakujem in berem zgodbe mojih ljubih junakov, potem pa ko teh zmanjka, pa še malo drugod poškilim. Najraje imam Dani, ker ima zmaje. Nekako navijam za Starke, ker imajo volkove, pa všeč mi je Tyrion.

Do serije imam mešane občutke. Občasno totalno prepoznavam, kaj je vzeto iz resnične zgodovine, predvsem starega Rima in srednjega veka, nasilje in spolnost sta za moj okus preveč grafična, drugič pa spet dol padem, ko pelje igro karakterjev in krutih življenjskih resnic.

Dobra zadeva, čeprav za mene preveč epska, tolkienska. Pravite, da je gospod že v letih? Res bi bilo neprijetno, če ne bi končal serije. Kljub temu, da je producentom nadaljevanke zaupal konec (stavim na združitev Starkovega nezakonskega sina in Dani), pa lahko v resnici serijo zaključi samo on in nihče drug.

Kidle je pa za take zadeve zakon.







_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Kaj berete?
7.10.2013 9:59:59   
rozilu
Za debato: http://www.rtvslo.si/kultura/drugo/generacije-youtuba-menijo-da-je-branje-sramotno/319406

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu
Drugače pa trenutno berem od Jean Auel serijo Earth''s children. Prva knjiga super, sem pri drugi...

ti, to je pa ful staro - sem brala kot najstnica; romantična avantura user posted image
ni slaba serija, res user posted image


Ja, se nič ne vidi (bere), da je ful staro... ne vem zakaj sem šele zdaj prišla do tega user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Kaj berete?
13.11.2013 11:29:20   
Patricija32
Trenutno berem tole: Khaled Hosseini - In v gorah odzvanja. Odlična knjiga, definitivno ena takšnih, ki ti ostanejo v spominu. Tako kot ostali dve od Hosseinija. Priporočam.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Kaj berete?
13.11.2013 11:59:26   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Za debato: http://www.rtvslo.si/kultura/drugo/generacije-youtuba-menijo-da-je-branje-sramotno/319406

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu
Drugače pa trenutno berem od Jean Auel serijo Earth''s children. Prva knjiga super, sem pri drugi...

ti, to je pa ful staro - sem brala kot najstnica; romantična avantura user posted image
ni slaba serija, res user posted image


Ja, se nič ne vidi (bere), da je ful staro... ne vem zakaj sem šele zdaj prišla do tega user posted image


mislim, da so 4 ali celo 5 knjig v seriji. Najprej so bile tri, nato so izdali še naslednje. Jaz sem jih že 2x prežvečila in so mi super

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Kaj berete?
19.12.2013 23:10:15   
StrawberrY
Tiho, deklica - Suzanne Redfearn

Za zraven pa še Jedilnik druge gasilske brigade - Rip Esselstyn

Čakajo me še Luč sredi morja, pa ena nova od Sparksa.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Kaj berete?
8.2.2014 9:56:13   
candysurf
Trenutno berem Stephen Laberge-Exploring the world of lucid dreaming

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Kaj berete?
20.2.2014 13:01:16   
Nusika35
Je katera slučajno brala knjigo od Cheryl Strayed - Divja? Vsi jo ful hvalijo, pa me zanima, če je res tako dobra, kot pravijo.

(odgovor članu candysurf)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?