|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2005
4.5.2006 8:40:13   
Antigona
Ojla!

No mi smo zdravi, pravzaprav smo bili že včeraj user posted image  user posted image  user posted image ...
Bobek jaz dam Žanu kadar želi hodit pod roke škatlo na koleščkih (jo imam za spravljanje njegovih igrač), ali pa se prime stola in ga poriva pred sabo, včasih tudi tiste igrače, ki je pomoč pri hoji. Saj se spomniš, ko si spraševala, če jo je za kupit. Priznam, včasih mu dam tudi roke. No, ponudim mu prste in pustim da se me on drži, ne držim jaz njega.... In dirka veselo naokoli....
Ja kamenčki so mi pa znani... Samo da jih zagleda, je že na tleh in bi jih pobiral, pa seveda v usta dal user posted image ... No ja no, dokler niso gliste user posted image ...

Morm it, se je zbudil mali razgrajač, se je ponoči neki bunil, zdej je pa dolg spal...

En zelo lep sončen dan vsem
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julij 2005
4.5.2006 10:09:00   
PBJ
Bobek, saj bo Anej že počasi 11 mesecev star...

Če ti hoče biti na nogah, ga pa drži od zadaj za majico, če je že toliko stabilen.
Kaj pa ob omarah, ti kaj pretopam, ali se samo bolj pri tebi dviguje?

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julij 2005
4.5.2006 20:17:49   
bobek05
Antigona, da malo pokaži ali opiši KAKŠNE igrače vse imata za razvoj hoje, pa dvigovanje... Midva sva še pred 2 tednoma mislila, da je še absolutno prehitro za tisti avto, ki ga otrok poriva pred sabo, pa mislim, da sva se uštela, ker blazno hitro napreduje... user posted image

PBJ, stabilen je če ga držim z obema rokama za rokice oz. naj se popravim - ON mene drži, potem pa se tak začene, da dobesedno bežim za njim in se ful naprej nagne, da ja dobi zalet user posted image  Če me z eo rokico spusti, se zavrti, ker še ni toliko stabilen, da bi se držal samo z drugo rokico.
Dviguje se VSEPOVSOD: za stolček (za hranjenje), za omaro (če se ima kje prijeti), za kavč, za mene (se obesi na moja oblačila)... Pri dvogivanju mu ne pomagam, vedno se dvigne sam...No, nisem še probala, da bi ga držala samo za majico (bom poskusila)... Mene je moj oče npr. gor držal s plenico, ki sem jo imela okrog prsi (ga je že preveč v križu sekalo user posted image )

Zadnje čase tudi opažam, da želi biti v mojem naročju user posted image  Npr. se priplazi do mene, pa rokice dviguje in hoče, da ga dvignem ali pa ga naenkrat nekaj piči v vozičku, se obrne in začne tulit, ker bi rad šel ven in k meni... In kaj ga naj potem celo pot do doma nesem? user posted image  Ne vem kaj mu je, ampak očitno je prišlo "tisto obdobje". Tujcev se sicer ne boji, je pa non stop pri meni in non stop me išče.

No, tole pa moram napisat, ker ga vedno toliko "šimfam". Danes se je zgodil čudež. Sva bila z malim sama in jaz sem ga ravno nahranila in mu dala na njegovo mizico (sedel je v stolčku) igrače, žemljico in čaj v flaški, sama pa se spravila na balkonu vesit cote (me je mali ves čas opazoval). In moj zlati otrok me je gledal, grizljal in trgal z zobki žemljico, prijel flaško in si nagnil ter spil skoraj pol flaške, se igral in čebljal... jaz pa sem v miru obesila cote do konca! user posted image  Bravo, Anej! user posted image  To je za nas že rekord!

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julij 2005
4.5.2006 20:18:47   
bobek05
PBJ, kaj pomeni "pretopam"? user posted image  Resno ne vem...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julij 2005
4.5.2006 20:19:39   
bobek05
eh, saj jaz tudi ne vem pisat - ZAŽENE ne začene... user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julij 2005
4.5.2006 21:27:43   
Antigona
Bobek naš ima tegale:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=29769

Takrat ko si spraševala če je to za kupit, sem rekla, da ko se dviguje da ga še ful nase potegne, ker se je na njega obesil in potegnil gor, od kar pa se dvigne skoraj brez opore oz. rabi samo toliko da se zasigura, pa se ne prekucne več... No ja včasih se še zmeraj, ko se kaj afna user posted image , ampak kot muca pristane na vseh štirih user posted image ... Ga je moj ujel v tako dobri pozi, ko se je ravno prekucnil je zamižal in pristal na rokah... Seveda je bil potem jok... Sem dala slikce gor...

PBJ pa je verjetno mislila, če se kaj prestopa, vsaj jaz sem tako razumelauser posted image
 
Lp,
Sonja

< Sporočilo je popravil Antigona -- 4.5.2006 21:37:33 >


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julij 2005
4.5.2006 22:01:34   
PBJ
Joj, Bobek, sorry sem naredila kiksuser posted image  - Antigona hvala za popravek.

Veš, moj se dvigne in PRESTOPA tudi ob elementu, čeprav se pravzaprav nima za kaj držati, ampak samo z dlanmi drsi po lesu, toliko da ima ravnotežje...
Tako mi je rekla Potrčeva, da ko bo začel hoditi naprej, da ga naj držimo zadaj za majčko.
Bi pa tudi rad bil samo pokonci in hoja ob sedežni mu tudi postaja enoličnauser posted image ..

Jutri imamo zopet kontrolo pri pediatrinji. Pikice, ki jih ima od antibiotika so sicer nekoliko pobledele, ampak so pa izstopile, tako da se prav čutijo na otip.
Drugače je dobre volje, nima vročine, samo čez dan malo več spi zaradi fenistila...
Ponoči pa je slabo spal, ker ga je srbelo. Z obrazom se je stiskal k meni, pa se praskal za ušesi, premetaval... Je spal pri nama, tako da sem bolj bedela, kot spala.

papa



< Sporočilo je popravil PBJ -- 4.5.2006 22:04:22 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julij 2005
5.5.2006 8:24:04   
Antigona
PBJ če ga srbi koža ti priporočam da ga namažeš z Mlekom za telo Malva oz. Slezenovec od Just-a. Če pomaga pri noricah, verjetno pomiri kožo tudi ob drugih srbečih zadevah. Mi je to zadevo priporočilo kar nekaj mamic. Žal se je v trgovini ne da kupit, ampak se jo dobi samo pri zastopniku za Just. So sicer nekoliko dražje kremice ampak so res koristne...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julij 2005
5.5.2006 11:42:24   
Barbela
Živjo bejbe

Lepo da ste prestavile temo, ampak brala vas še nisem...................ne vem kaj je to, ampak čist nč časa nimam. Večinoma sem sama doma in je treba vrt zrihtat, pa okolico ,pa stanovanje, pa južno skuhat, pa tamalega zrihtat,....pa tud mal sebe user posted image  
V glavnem, za piknik še zbiram place, za hrano ima pa Tinka čist prav. Na zasebno mi javite svoje maile, jaz pa obljubim da bom do nedelje zvečer vse poštimala in uredila kot je treba z zemljevidi, cenami, slikami če bo treba itd. Ja, pošljite mi maile jst pa pošljem podatke, potem pa se tukaj beremo, kateri plac nam ustreza.
Mi smo zdravi, 8. zobek je že tu in danes ima Jaka 10mesecev.
Čaw

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julij 2005
5.5.2006 11:48:04   
bobek05
JAKA čestitamo za 10 mesecev!!!!! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julij 2005
5.5.2006 12:53:52   
malika
Ojla po dolgem času user posted image

Madonca čisto sem se zapustila kaj se RRja tiče user posted image  .
No, da vam na kratko javim, da smo vsi super fajn, danes sva bila ravno v posvetovalnici in tehta 10265g in ima 73 cm. Ne vem kje dobiva te kile. Drugače pa kar precej škili in sva dobila še napotnico za okulista, zdaj pa moram na lov za enim res dobrim, da pikija porihta tako kot je treba user posted image

Drugače pa veselo plazimo po svetu, pri dvigovanju naju ovirajo kile user posted image , ponoči spimo bolj tako tako, čez dan pa hoče bit samo zunaj. Ko ga dam na tla pa puli travo kot kosilnica user posted image user posted image user posted image

Se kaj sončite? MOja dva sta že rjava, kot bi bila 14 dni na morju.

Uživajte babike, upam, da vas še najdem kaj user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julij 2005
5.5.2006 13:23:35   
pravljica
malika wb! tudi naš kosi travo kot mala kozica...na koncu tako kot pri njej, konča v ustih user posted image  rjav je pa po obrazu in po rokicah...ma ko bo lep poleti, če bo cel v takšni barvi user posted image
pbj, sem pozabila zadnjič napisati, da je imel naš tudi prvič tiste izpuščaje...drobne rdeče pikice, ki se čutijo na otip...baje so bile od antibiotika...so se še kar en čas čutile...tokrat sva imela tudi hikoncil, pa je bilo uredu
pri nas je tudi dovolj omara in hladilnik itd. za oporo, brez da se ima za kaj prijet, glavno da se nasloni...ampak, da bi sam shodil, mu še nič ne kaže...kako se to sploh vidi, da bo kmalu user posted image
končno sva našla prave čevlje...njegove 1. user posted image  v piki v citiju...me je kar malo presenetilo, ker se mi zdi večja izbira cicibanovih, kot v njihovi trgovini...v glavnem imava superfitke št. 17 za 10 000 sit user posted image  pa dobro, glavno, da so mamici všeč user posted image  doma sva seveda bosa, če kam gremo, sva pa važna v njih user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julij 2005
5.5.2006 14:49:36   
Antigona
Čestitke Jaku za 10 mesecev!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julij 2005
5.5.2006 20:21:36   
Anonimen
Joj, ve ste nore user posted image  kako nej človek sploh vse prebere? Madoniš user posted image

Sem nekje prebrala, da je brez veze, da se mamice važimo s tem, kaj pa naši 10mesečniki znajo, ker je od otroka do otroka odvisno. Da je bolj primerno, če se potem hvalimo, kakšno službo so dobili user posted image

Skratka, Gašper zna:
- pomahat pa-pa
- bravo bravo
- poslati lupčka
- se dvignit ob vsaki opori in hodit

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

No, sam tolk, na brzino user posted image

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julij 2005
5.5.2006 20:47:36   
Grascakinja
No, da se po doooolgem času še jaz javim med julije.... in vas vse lepo pozdravim pa upam, da se vidimo na pikniku julij, če nam rata prit. Tinka74 me pridno obvešča o vsem tekočem.

No, pa ko se že hvalite na veliko user posted image , bom še jaz pristavila svoj pisker - moje živo srebro je včeraj začelo z novo čebljalko ("besedo"). Dete pri 10m govori trrrrrtrrrrrtrrrrteeetteeetrrrrr. Ja, kar z R je začela, še preden mi zna reč mami. user posted image user posted image user posted image

Sicer pa plazi ko velika, sama vstane ob opori, v stajici hodi okrog, v posteljici vstane v temi in spalni vreči, pokaže lučko na stropu in ptička v knjigi in ob dobrem vremenu pomaha papa.

Je pa z njo ogromno dela, o čemer sem nedavno pisala v neki temi tam pri dojenčkih...

Mamico pa že kap, ko bo treba čez en mesec nazaj na šiht, mala pa bo v tem času v vrtcu parala živce vzgojiteljicam... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julij 2005
5.5.2006 22:11:03   
PBJ
Oj, pupa, pa si nas le našlauser posted image user posted image , smo te pogrešale.
Boš videla, kako bo mala pridna v vrtcu - pusti se presenetiti...

Če se že hvaliteuser posted image user posted image , kaj vse vaši cukerčki znajo:

Moj rakec:

- zna kričati na vso grlo, ko mu kaj ne paše ali ko je utrujen;
- plazi (malo si je prilagodil plazenje in ko bi rad pohitel stopa po eni nogi, z
        drugo pa plazi - res je pravi inovatoruser posted image );
- se vstaja ob opori in ob njej prestopa;
- pomaha, zaploska (s tem da ima eno roko stisnjeno v pestuser posted image user posted image ), pokaže
kako je velik, pleše ko pojem ali sliši glasbo (tako da miga s telesom);
- išče igrače (ful je faca, ko gleda pod sedežno), ki mu jih skrivamo;
- ve kje je luč, pa ura, slika na steni, roža ....
- med igračami najde avto, malega kita, žogo in  druge igrače;
- v knjigi pokaže na traktor, avto, jajčkeuser posted image  (kokošje - pa še jest jih ne sme);
- zelo rad pokaže, kako se na avtu vrtijo kolesa;

Pa še par takih fint... Mama še ne rečeuser posted image , ATA pa že.

Pravljica, kateri antibiotik pa ste imeli, ko je tvoj dobil pikce?

Mojemu bo še dala Hiconcil, če bo kdaj seveda potrebno, ampak bo pod kontrolo. Če se bo podobno izkazalo, pa ga bo dala na testiranje na penicilin.
Ni ravno fajn, da bi bil nanj alergičen.user posted image

Malika, tudi tebe je bilo zopet lepo brati.




< Sporočilo je popravil PBJ -- 5.5.2006 22:12:28 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julij 2005
5.5.2006 23:01:05   
pravljica
pbj - hiconcil sva imela tudi prvič

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julij 2005
5.5.2006 23:35:01   
Meceno
Uh ste se razpisaleuser posted image

Vidim da so vaši user posted image  full bolj natrenirani kakor moja,....ja nekdo se pač ne more hvalit

Da bi se plazila, ni šans se tako razpiči user posted image ( mogoče se ne plazi ker je deklica in bi ja bilo čudno če bi imela razbita kolena user posted image ),.se pa hoče dvignit ob vsako stvar ki je malo višja (sedežna, postelji,...ampak samo če sedi, saj se ne zna še sama vsesti )
Pa malo me takole zaskrbi ker vidim da vaši so res zelo aktivni,....tako mešani občutki....

Se pa meni kakor rastrgan dohtar....nana ( to sklepamo da je mami, saj me takrat pogleda ), ati, baba, in še posamezne črke, pokaže kako je velika, kje ima ušesa, ploskat je pozablauser posted image , pokaže papa, pokaže kje imam jaz nos.

Ma kako so si otroci različniuser posted image , ja nič, tako jih je treba tudi obravnavati a ne user posted image



Tara ima danes tudi 10 mesecevuser posted image
   
Smo pa bili pri pediatru zaradi flekov na nogici ki jih ima že od 6meseca, na morju so se pa razširile in je dobila mazilo Elocom in če v treh dneh nebo boljše gremo k dermatologu.
Jo pa vrjetno draži nekaj od zunaj (prašek, mehčalec,...upam da je to , nouser posted image ),jih ima samo na bedrah in mečah user posted image



Grem spat,....lahko noč

Bay

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julij 2005
6.5.2006 20:41:07   
Meceno
Ja, sej vem, ste si dale danes duška na soncu in vas ni tu na RR nič gor,...

V glavnem,  jaz sporočam da dne 21.5. nebom mogla pritiuser posted image oz name ne računajte 100%, imam izpit naslednji danuser posted image in je vse odvisno koliko se bom naučilauser posted image , ker nočem da sem v vaši družbi in razmišlati kaj se morem še naučit ko pridem domov oz imeti sploh slabo vest in biti z vami, halo kako pa to izgleda nouser posted image

Če se naučim pridem user posted image  ( namreč začeti se mislim šele sedaj, ta izpit smo prestavili za devet dni prej in se bo komaj izšlo)

Pravi čas boste izvedele, moj mail bom pa v kratkem sporočila barbari tomo



Lep vikend babure


(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julij 2005
6.5.2006 21:00:49   
bobek05
ČESTITKE Tari!!! user posted image user posted image user posted image

Uh, pa res samo hvalite... user posted image  Jaz pa sploh ne vem, kje bi začela user posted image  

- reče MAMA, pa zadnji dni ADA ali ATA-ATA-ATA... (neki začetki so že)
- ves čas ugaša in prižiga luč in potem gleda kako sveti ali pa "izgine" user posted image
- po štirih DIRKA, ne plazi (vklopi kar turbo pogon user posted image ), ja PBJ naš tudi še včasih eno nogico dvigne kot da bi hotel vstat ali se odrivat, ampak mu je tak potem lažje v sedeči položaj...
- eh, dviguje se ob vse živo... zadnjič se mi je dvignil na najini postelji, pa mu že ves čas trobiva, da naj tam ne pleza, ker se bo udaril ob okvir postelje in glej ga user posted image , jaz se obrnem in on tresk, pa je že bilo user posted image , pa še kri mu je tekla z noska user posted image .. na srečo si noska ni zlomil... včasih je tak kot da bi imel sršene v riti (niti sekunde ni pri miru)
- ko stoji ob klopi ali kavču, hodi tudi sem in tja oz. zna it levo in desno, da pride to željene stvari (beri: daljinca ali maminega gsma user posted image )
- zadnje dneve se tudi popolnoma spusti in STOJI SAM po 20-30 sekund (tak na široko ko kak šerif user posted image )... zdaj bodo verjetno počasi že sledili prvi koraki... no bomo videli..
- skriti mu več nič ne moremo, ker vse pogrunta (kam smo dali), razen če odnesemo iz sobe
- sam pije iz flaške
- pije tudi s kozarčka, ampak včasih rad nagaja, pa mi ga z zobmi drži, da ga ne morem umaknit user posted image
- zdaj se muči, da bi tudi sam jedel in okrog njega je običajno prava štala
- papa maha včasih z eno, včasih pa kar z obema rokama in to tak divje, da izgleda skoraj kot da obiskovalca že napoditi iz hiše user posted image  
- ja, kričanje tudi mi obvladamo - vsak dan bolj... kar neko ipiko že ven spravlja ko ni kaj po njegovo, postane ves rdeč od jezen in jezno gruli ali vrešči user posted image


Aja, igrače ga sploh ne zanimajo... zanimajo ga kabli, rože, TV, daljinci - v glavnem vse kar je povezano z elektroniko. Dedek je čisto nor od sreče - je dipl. elektrotehnik user posted image

Antigona, midva razmišljava, da bi mu nabavila en tak "voziček", da bi naprej rival.. Mogoče bi ga veselilo - le v stanovanju ni ne vem kaj dosti prostora user posted image  

Sem omenila, da mi je zadnjič sfernihtal elektronsko vago in da je zdaj hin? Toliko časa je tolkel po njej in se "očitno hotel zvagat" (ja, kaj pa drugega! user posted image ), da je kaput... user posted image

PBJ, mene skrbi samo 1 stvar - včasih nogice not obrača ko hodi user posted image  Se to popravi samo od sebe??? user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julij 2005
6.5.2006 21:41:28   
PBJ
Bobek, jaz grem z njim naslednji teden k Potrčevi, ker mi gre že precej na živce, ko se "odriva" z eno nogo, tako kot ti praviš.
Sem jo zadnjič poklicala in vprašala glede tega. Je rekla, da če se  tudi vstaja z isto nogo (s katero se tudi odriva pri plazenju) ni dobro, če se pa tudi z drugo pa je ok. Vstaja se res na obe.
Samo grem vseeno k njej, da ga malo prečekirauser posted image  in razgiba - me pa zanima, koliko se bo pustiluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

Glede obračanja nogic navznoter pa je tudi verjetno odvisno, koliko jih obrača in kako pogosto.  Hoje se sedaj uči. Pomoje mine, če ni prepogosto, da bi si to fiksiral...
Pokliči jo in user posted image



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julij 2005
6.5.2006 21:59:26   
PBJ
Joj, Meceno, tebe bom pa za ušesa...
... kaj se ne moreš hvalit ...
Moj še ne pokaže kje ima ušesa, ali kje imam jaz nos ... tvoja pa že user posted image user posted image

Sicer pa, ko bo znala sama iz ležečega v sedeči položaj bo tudi začela plaziti... res pa jo imej čim več na tleh, da se bo prekotalila, dvigovala na vse 4 in ji malo nakaži prehod  sed. Verjetno ti je tudi Potrčeva kako vajo pokazala.

lp



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julij 2005
7.5.2006 16:47:09   
LONA13
No mi smo bili včeraj cel dan na pikiniku oz. na kolegovi tridesetletnici, luštno je bilo in mali je ful užival...

Kaj znamo?
Manj kot ostali malčki; sicer bravo-bravo dela, pa tudi pa-pa, pa s prstkom je začel kazat, pa pogleda če murečem kje je lučka: tuli če mu kaj ni všeč, pa za daljinci in mobiteli gleda in jih išče:sdaj prakticiramo vstajanje in premikanje iz enega konca posteljice na drugi....
No ja saj nekaj pa se je nabralo...
uživajte pa se še beremo...

PUPA lepo pozdravljena spet med nami!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julij 2005
8.5.2006 12:42:28   
anckabancka
A mogoče kateri od vaših malčkov grize? user posted image Naš lump me ugrizne, če le ima priložnost: v ramo v stegno v roko... Zadnjič je bila na obisku kolegica in je sedela zraven naju z Aljažem na sedežni. Kar naenkrat se je nagnil k njej in jo krepko ugriznil v bedro. user posted image Da je zavriskala - kot jaz ponavadi. A je to normalno?
Če je to način pecanja žensk...

Znamo pa pomahat, ploskat, kazat s prstkom, čebljat, reči  rrrrrrrrrrr (zgleda, da ne bo problemov s črko R). Razišče mi celo stanovanje, spleza sam na sedežno, če je kaka blazina zraven. Ko stoji, se spušča in nekaj časa stoji sam. Zna odpreti predale v kuhinji in jih izpraznit, prav tako košaro za perilo. Zadaj iz TV potegne vse kable ven in prav uživa pri tem. Očitno bo tudi imel opravka z elektriko, tako kot ati. Obdela metlico za WC in osvežilec V WC-ju - jaz imam pa že sive lase. Je tako hiter, da preden pridem do njega, sigurno že naredi eno lumparijo.user posted image
Pa itak zna že trmarit, če ni po njegovo....

V soboto smo bili v Čateških, prvič z Aljažem - no, tudi jaz prvič... Mali je užival 100 na uro. Tri ure smo bili non stop v vodi, za spat itak ni bilo časa, da ne bi kaj zamudil. Tako, da bo treba tole kopanje še ponoviti. Ja, naš Aljaž je prava ribica - imamo tudi v našem priimku eno ribo...

Uživajte v sončku, julke!user posted image

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julij 2005
8.5.2006 17:38:01   
Anonimen
Joj, ančabanča, pa ne da se pišeš Postrv user posted image

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?