|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri avtosedež?
1.6.2004 18:56:34   
malika
Odločamo se za nakup avtosedeža.
Nekako se odločam med maxi cosi priori in romer.
Ima kdo kaj več izkušenj in kak nasvet?

Hvala?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kateri avtosedež?
1.6.2004 19:04:46   
malika
Pozabila sem napisati, da kupujemo od 9-18 kg.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kateri avtosedež?
1.6.2004 20:40:54   
Alexandra
Zdravo,
mi smo se tudi odločali med Maxi cosi in Romerjem. Mi smo se odločili za Romer King. Ima zelo visoke ocene varnosti, pa saj jih ima tudi Maxi cosi. Najbolje da povprašaš za nasvet še prodajalko. Mislim da imata nekako iste ocene, varnosti, udobja. Našega Romerja še nismo sprobali, ga pa kar hvalijo. Mislim da nimaš kaj kiksnit, saj sta oba zelo dobra.

Dobro izbiro in L.P.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kateri avtosedež?
2.6.2004 7:06:26   
Miško
Hi

Izkušenj z avtosedeži sicer še nimam, če pa katero zanima sem v Motoreviji za junij odkrila test otroških avtosedežev. Tam je Romer King TS 9-18 kg označen s samimi plusi - je dobil najvišjo oceno.Testa za maxi cosi priori pa očitno delali.

Čao

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kateri avtosedež?
2.6.2004 7:28:33   
Žiga
Mi bomo verjetno kupili Romer DUO Plus. Drag je ko žafran (80kSIT v Baby Centru - kjer ga seveda ne bomo kupili), ampak za malega in njehgovo varnost dam vse!
Pritrdi se namreč z varnostnim pasom in ISOFIX sistemom...

LP
Ž.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kateri avtosedež?
2.6.2004 7:32:32   
Babsi
Mi smo se tud odločli za Romer kinga.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kateri avtosedež?
2.6.2004 7:34:38   
Ro-La
Imeli bomo Romer King-a, ko bo pikec začel bolj papcat oz. se redit, mogoče že letos

Lp

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kateri avtosedež?
2.6.2004 8:03:13   
Mina1
MALIKA, toplo priporočam MAXI COSI PRIORI, zelo visoko kotira, kar se tiče varnosti, v bistvu sta z Romerjem ocenjena z najvišjo oceno, le da imajo pri nas izobešene drugačne rezultate teh testov, kot npr. v Avstriji.

Mi imamo že iz štarta vse od MAXI COSI linije

Odločitev pa je seveda tvojo oz. vaša.

pa-pa

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kateri avtosedež?
2.6.2004 9:32:01   
malika
MIna midve zgleda prisegava na Maxi cosi.Že od vozičkov in lupinic dalje.

Sem pa v katalogu od toysa videla še en avtosedež od concorda, ki je za starostno obdobje od 9-36 kg in je tudi ocenjen kot sehr gut.????? Spet sem malo zmedena

mi zna še tu kdo svetovat

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kateri avtosedež?
2.6.2004 11:39:54   
beti 1
Pozdravljena!
Jaz sem se nasmolila, ker sem vzela avtosedež iz paketa, ki ga moram sedaj zamenjati. Zato sem kar nekaj časa že posvetila temi avtosedežev. Daleč najbolj se mi glede na ocene in kar je objavljano na netu dopade Kddy life plus, ki je od 9-36kg in ima po ADAC-ovih in drugih testih najvišjo oceno (isto kot Roemer). Je res zelo domišljen, več podrobnosti si lahko pogledaš na:
http://www.kiddy.de/ Meni se najbolj dopade tisti ščitnik preko trebuha.
Stane 200 eur, jaz zdaj ugotavljam ali ga imajo mogoče v kakšni trgovini v Celovcu, ker se ga pri nas ne da dobiti. Oziroma ga lahko dobiš le preko prodajalcev Peugeotov in Citroenov. Rada bi ga videla v živo, čeprav to ni vedno tisto, ker sem tudi tega iz paketa šla pogledat, pa če ne veš, kaj iskat je tako ali tako vseeno. Najverjetneje ga bom kar preko neta naročila iz Nemčije. So mi odgovorili, da pride poštnina 26eur, kar je še vedno ceneje, kot če bi ga naročala preko Peugeota.
Za malo več kot stane sedež razreda I dobiš sedež za tri razrede, pa še dober je.
lp
beti


(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kateri avtosedež?
2.6.2004 21:00:55   
malika
Beti najlepša hvala. Po pravici povedano vidim to "stvar"prvič in sem se res ful navdušila.
A mi lahko prosim sporočiš,ko boš zvedela, če se ga da kupiti kje v Avstriji?
Kakšna pa je cena preko peguota?

Hvala in lp

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kateri avtosedež?
2.6.2004 22:39:51   
Timotej
V Bbay centru imajo ta mesec v klubski ceni avtosedež Maxi Cosi od 9-18 kg za ceno 31.990 SIT, pa se mi zdi kar OK. Poglej , kako se vam bo zdel.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kateri avtosedež?
3.6.2004 7:46:39   
Alenka-4
Mi imamo Romerja King. Poglej na Toy's-ovo spletno stran, če ga imajo še v akciji. Prejšni teden je še bil 110 evrov

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kateri avtosedež?
3.6.2004 7:48:29   
Alenka-4
Napaka, 210 in ne 110 evrov

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kateri avtosedež?
3.6.2004 9:29:22   
beti 1
Moram kontaktirat znanko, ki dela v Celovcu, če lahko malo povpraša. V Toysu vem, da ga nimajo. Na Kiddy-jevi strani so sicer štirje dilerji za Avstrijo, od tega je en prodaja preko interneta. Meni ni znan noben kraj, čeprav Avstrijo zelooo slabo poznam.
Preko peugeota te pride kiddy life nekaj čez 50.000 sit, pa moraš zraven kupit še tisto stvar za čez trebuh. Tako ceno so mi sporočili iz AH Vič v Ljubljani.
Ko bom imela več info ti spročim
beti

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kateri avtosedež?
3.6.2004 9:51:50   
malika
Pa nekaj sem še opazila. A se meni samo zdi, ali res nimajo pasov za privezat bebico notri v stolčku? Tega res nisem videla na nobenem modelu. Samo to se mi zdi tak osnovna stvar, da najbrž brez pasov ne delajo nobenega avtosedeža več

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kateri avtosedež?
3.6.2004 9:57:19   
Mina1
MALIKA: zato pa raje kupi MAXI COSI PRIORI, pa bo zadeva urejena

pa-pa

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   kateri avtosedež?
3.6.2004 10:00:06   
malika
Pa saj bi ga, ko pa je ta cenovno bolj ugoden-gledano v naprej

Maxi cosi pa mi je še vedno dobra firma, čeprav moram zdaj posebej v Kranj iz Mb voziček reklamirat-nekaj škripa, pa bremza blokira

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   kateri avtosedež?
3.6.2004 10:06:16   
beti 1
Ne motiš se, res je brez posebnih pasov za pripenjanje otroka, to pa zato, ker lahko prilagajaš tritočkovni varnostni pas tako da vedno prav teče (ne tišči otroka v vrat,...). Zato pa maš tud tisto zadevo za čez trebuh, tam čez spelješ varnostni pas od avta. Vsaj tako si jaz predstavljam vso stvar. Zato pa bi ga tud rada videla preden ga kupim.
lp
beti

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   kateri avtosedež?
3.6.2004 10:09:35   
malika
To mi pa ni posebej všeč!
Kaj vem. Se ti zdi , da je to dovolj varno?

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   kateri avtosedež?
4.6.2004 9:54:39   
beti 1
Zna biti, daje to celo boljše kot pettočkovni varnostni pas, saj če že do česa pride se sila enakomerno porazdeli na celoten trup in je zato manj nevarnosti za poškodbe. To velja dokler uporabljaš tisto "oporo" čez trebuh. Za starejše pa imajo tako ali tako vsi sedeži le adapterje za varnostni pas. Če kupiš samo jahača brez hrbtišča pa še tega nimaš. Glede na rezultate testov, bi rekla da je vse skupaj bolj varno. lahko pa še mlo pogledam pa ti pošljem link, če bom našla kaj uporabnega.
lp
beti

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   kateri avtosedež?
4.6.2004 10:31:04   
beti 1
Sem malo pogledala po ADAC-ovi strani, kjer opravljajo neodvisna testiranja varnosti avtosedežev in piše, da se je ravno za skupino 9-18kg, tista stvar =impact shield (ne znam lepo prevesti:upsodlično obnesla.
http://www.adac.de/Tests/Kindersitze/2003/Modelle/KiddyLifePlus/default.asp?ComponentID=53695&SourcePageID=54960
lp beti

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   kateri avtosedež?
4.6.2004 14:37:49   
LoniM
Malce prebiram vse to, pa poglejte, kaj sem našla na mreži. Seveda so si to zamislili v ZDA, kje pa drugje...
Kakšen avtosedež pa priporočate za začetek? A se splača najprej lupinico ali bi kar takoj kupili tistega do 18 kg?
Čau.

http://www.elitecarseats.com/safeline-sit-n-stroll.shtml

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   kateri avtosedež?
4.6.2004 20:30:42   
malika
U madonca, to ti je nekaj vesoljskega !

Glede lupinice, pa sem jaz osebnega mnenja, da jo rabiš, vsaj na začetku, ker dete rabi oporo za glavico. Zdaj če imajo to "pravi" avtosedeži pa ne vem, ker se ravno odločamo za nakup in še nismo nič šli v šoping. Pa lupinica ti je tudi fino praktična, dvigneš in odneseš. če ti dete zaspi v avtu, ga ne rabiš budit,ko ga vzameš ven, pa v nakupovalni voziček gre kar direkt , kar kupi jo!
Jaz imam lupinico od maxi cosi in je super!Sem zelo zadovoljna z vsemi njihovimi izdelki, tudi vozičkom.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?