|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Še vedno iščem ime....
31.8.2006 18:32:30   
sonjasunny
SanjaS, nisem sicer popolnoma prepričana, ampak mislim, da sem nekje prebrala, da je otrok lahko 30 dni brez imena. V tem času mu potem moraš izbrati ime.

Srečno!user posted image

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Še vedno iščem ime....
31.8.2006 20:53:17   
tajtaja
IZVIRNO SPOROČILO: tatam

Ker nisem brala vseh strani upam,da ne bom ponavljala.Moji predlogi(tako bo ime mojim user posted image user posted image ):

user posted image  Tosja in Anej
user posted image  Alisa in Kaja

Kaj pa če bo par?user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Še vedno iščem ime....
3.9.2006 9:44:30   
tatam
Če bo par bosta Tosja in Alisa!


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 13:36:36   
kresnička
Tudi meni je všeč Jakob.

Veliko sreče!

(odgovor članu tum tum)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 21:49:43   
SanjaS
Žal ne bo par... bo pa baje velik za dvauser posted image


A kej veste od kod izvira ime Tosja in kaj pomeni... sem malce pregledovala po netu in nikjer ne najdem tega imena. Zveni rusko, a ga na seznamu svetovnih imen  ni.

Mi je zeloooo všeč, čeprav tudi za izbiro tega imena nimam moške podpore...user posted image

Lp,

S.

p.s.
trenutno smo uspeli priti do neke vrste soglasja, da bi naš fant lahko bil Jordan ali Oliver...ne vemo kaj bi bilo bolje, a meni je zelo všeč, da se zadeva rešuje... upam da bo do poroda zadeva rešena user posted image . Prav zanimivo je, ko koga vprašam kakšni se mu zdita ti imeni... ena mi je rekla, da je Oliver čist mem, ker je po njeno  to bolj "bosansko"??? ime in da ne paše  k priimku... druga je rekla, da je Jordan ja zobna krtačka in sploh ne more biti človeško ime... Zanimivo. 100 ljudi,  100 čudi - bi rekli južni bratje..


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 21:53:20   
Anonimen
A potem ne bo Valter? Valter je meni gut. Ali pa Rudi. Ne, saj ne, Rudi ne, to se hecam.
Oliver je kar v redu, saj Dragojevič je že star.

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 21:54:53   
spacey
Joj Sanja, a še kar niste zbrali imena? user posted image

Meni sicer izbrani imeni nista najbolj všeč, vendar mi je Jordan nekako bolj zveneče.

Vso srečo pri dokončni izbiri. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:03:51   
Marogica
Joj, SanjaS, pa saj to ni resuser posted image

SEm našla na netu, da je TOsja žensko rusko ime, izpeljanka od Antonije. Nikjer nisem zasledila, da bi bilo to moško ime. Tako, da to ime za vašega fanta odpade, razen če bo punčkauser posted image

Oliver in Jordan pa ne pašeta k imenom vajinih hčera. Niti malo ne. Čisto mimo, pa priimek gor ali dol.

Kdaj imaš rok? Naj te potolažim, da še lahko ca 1 mes po rojstvu izbereš ime...user posted image

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:04:19   
Anonimen
kaj pa valt ali pa job ali pa jon?

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:05:32   
SanjaS
Ja, Spacey, res je... življenje zna bit kruto.

Edino, kar me res, ja prav zares veseli je pa to, da smo sicer 100 % pripravljeni in da nam manjka SAMO še ime... no in od danes naprej še čebriček Shantala ( se mi je zazdelo, da imajo tiste, ki ga imajo prav, da ga imajo...no, pa bi ga še jaz sprobala, ker sem še iz stare garde, k bi bla rada bolj praktična)user posted image

No, Splišni, veš kako je, sem zelo dovzetna za negativne asociacije in če Jacqueline pravi, da je Valter ime enmu malarju- je to pač ime za malarja.
Naš pa upam že ne bo malar ( no, edino, če bo res dober), ampak mu za vsak slučaj ne bom dala tega imena, ker pomeni nekega vojaškega vodjo, kar se mi pa zdi mal b.z. ker sem antimilitaristične sorte...

LP,

S.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:09:34   
Anonimen
Ti pa imaš že kar strogo določena pota za tega tvojega fanta? A ne sme biti ne vojak in ne malar? O.K., glede vojaka bi se tudi jaz strinjala, ker bi me bilo strah zanj, če pa bil bil srečen pri tem, da bi bil malar, pa ne bi imela čisto nič proti. A potem bo Oliver? Saj bi predlagala Tiborja, pa mi gre malo na živce, ker jih skozi več. Prej, ko sem jaz dala to ime, nisem poznala prav nobenega in se mi je fino zdelo. Torej Tibor ne, a ne?

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:11:58   
SanjaS
Se mi je že prej malo dozdevalo, da punce nekako večkrat mešajo imena za fante in punce kokr da je vseeno.. po moje imajo potem taki otroci kar nekaj težav, no za enega Saša že vem, k ga kljub temu, da je velecenjeni gospod direktor, večkrat "obložijo" s predpono gospa Saša ( in potem celo mislijo, da je v resnici gospa tajnica in ne direktor, za katerega vedo, da je moški ...) Za znoret in to pri tako vsakdanjem imenu..

Thanx Marogica! user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
5.9.2006 22:12:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:22:10   
SanjaS
No, kar se tiče  teh krajših imen sem že marsikaj pretuhtala. 1. Gre za modna imena, 2. Gre za trenutno pogosta imena, 3. Gre za imena, ki so v bistvu okrajšave in zakaj bi krajšali, če imamo kratek priimek ".. in dovolj prostora, da povemo od začetka do konca"

Jon mi je všeč, a verjetno gre za okrajšavo od Jonatan ( vem da gre, ker mi je všeč- zato sem tudi prečekirala zadevo...) no in Jonatan pa očetu ni všeč... zato sem se domislila ene od možnih rešitev : "O.K. delimo se, da je JON okrajšava od Jordan, dejmo človeku to ime in potem ga veselo kličimo Jon...da bo ata volk sit in mama koza cela"

Valt mi ni všeč ( trenutno me spominja Jacquelininega malarja... ne morem pomagat) 

Job se mi pa zdi ime za nekega malce grobega gorskega samotarja ali pa velikana iz ene od knjig o Harriju Potterju... ( domišljija pač dela svoje tudi pri imenih, kaj moremuser posted image )

Lp,
S.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:23:37   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Meni se sliši lepo Tisa - Zala - Domen.


Meni pa Tisa- Zala - SVIT user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:25:12   
Ursi2
Kaj pa praviš na imena Julijan, Maxim, Aleksander, Robert, Gavro, Davor, Matija, Andras, Algeron

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:26:42   
SanjaS
Domen mi ni všeč, kljub temu, da se strinjam s tabo Bagi, da paše k imenoma sester...

Domen je pač eno od tistih imen, k se mi zaradi vsakdanjosti zdijo nezanimiva... n.pr. Domen, Klemen, Miha, Gašper, Gregor ipd.

Naš okoliš ni velik, a poznam najmanj 4 Domne od 10-15 let stare.. in to mi ni všeč. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   [Brisano sporočilo]
5.9.2006 22:28:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:30:33   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Te bom za uho. user posted image  user posted image

Svit je fuuuul grdo ime.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   [Brisano sporočilo]
5.9.2006 22:34:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:37:11   
SanjaS
Meni je Svit super. Sploh če se bo rodil zjutraj.. a moška polovica noče niti slišat za to. Pravi, da je dosti lepše ime Viktor ( meni je to ime bolj user posted image  , zato niti slilšat nočem zanj)

Ursi2, nekako se mi zdi Gavro okrajšava od Gavrilo ( asocira me na Principa- sem bla preveč pridna pri zgodovini)??? Julijan bi bil zanimiv julija..Alexandra  ima za sošolca naša Zala in veste kako (ne)srečnika kličejo? Aleiksander. To pa zato, ker imajo tudi "običajnega" Aleksandra za sošolca...Algeron in Andras pa prvič slišim, bom preverila kakšno je navdušenje ostalih družinskih članov...se mi zdi, da bodo oni bolj proti, meni pa tudi nista imeni všeč.

Robert je neka opcija, ker trenutno pač ni moderno ime, čeprav pa ni nikomur od družinskih članov prav všeč.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:41:25   
Ro-La
Gvido

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:42:53   
Ursi2
Gavro je moško ime v Rusiji! Meni so ruska imena ful všeč! Če bi bla pa v Ameriki bi bil pa ziher Joshua!  user posted image

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:44:41   
SanjaS
Bagi, to kombinacijo sem "preigravala" v prvotnih razmišljanjih o imenu.. in problem je v tem kako se kombinira Brin s priimkom... no, a se ti ne sliši čudno Brin Sink?

Bor ne more biti, ker ati noče ( ga spominja na enega bližnjega sorodnika, k ni ravno priljubljen, a bi si v primeru, da damo otroku tako ime predstavljal, da je faca).user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:46:47   
SanjaS
Gvido mi ni všeč.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?