|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Že kakšna februarčica?
9.6.2006 18:05:16   
Anonimen
Punce, jaz sem pa žalostna. Sicer sem se danes naročila za pregled pri G, grem v ponedeljek, vendar sem poleg rjavega izcedka začela še krvaveti. user posted image  Sicer res čisto malo, vendar je bilo tudi prvič že to dovolj za ss. user posted image
V ponedeljek bom že vedela na čem sem, prosim držite pesti zame! user posted image

LP, A1 user posted image

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Že kakšna februarčica?
9.6.2006 20:40:24   
Anonimen
Tudi meni se je to zgodilo dva meseca nazaj. user posted image
Jaz sicer upam, da se tvoja pikica drži in da bo vse v redu. Držim pesti, pa sporoči nam v ponedeljek kaj in kako. Do takrat pa lepo počivaj, bodi v ležečem položaju in se pusti razvajat. Lp A2

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Že kakšna februarčica?
9.6.2006 21:27:23   
ninocka06
oh, A1, kako mi je žal...user posted image . vseeno močno močno mislim nate in pošiljam piko za srečo user posted image . misli lepe in pozitivne misli in pazi zdaj in za naprej predvsem nase ...

v ponedeljek grem na prvi pregled tudi sama. upam, da bo vse v redu, me je pa kar malo strahuser posted image .

user posted image sem prvič in upam, da bo to prvauser posted image

mislimo pozitivnouser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Že kakšna februarčica?
9.6.2006 22:24:38   
ribicau
A2 srečno v ponedeljek! Držim pesti!

(odgovor članu ninocka06)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Že kakšna februarčica?
9.6.2006 22:33:56   
štručka
Za vse tiste, ki računate svoj pdp je tule obrazec;

http://www.mama.si/?menu=A100

Sem sicer letošnja Januarka, ki je s porodom padla v februar....

Želima vam srečno nosečnost....user posted image user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Že kakšna februarčica?
10.6.2006 10:59:55   
Anonimen
Pozdravljene!

Kaj pa vem zakaj mi je sestra rekla,ko sem ji povedala,da je bila zadnje M 29.4. da sem že v 7 tednu,ker to tudo meni nima čist smisla.Pregled imem 15.6.,torej v četrtek,pa bomo takrat vedeli več in koliko točno sem noseča.Jaz mislim,da sva pikico naredila 7.5.,ker po tem datumu nisva imela odnosov do 20.5.,ker je dragi imel operacijo 9.5. in se je komaj premikal.

Počutim se v redu,slabo mi ni nič,tako da sploh nimam občutka,da bi bila noseča.Edino prsa me bolijo in takooooo sem zaspana in utrujena,sam spala bi.

Drugače je to moja prva nosečnost.

A je katera med vami tudi iz Obale?

Srček

(odgovor članu štručka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Že kakšna februarčica?
10.6.2006 18:44:34   
neni
Drage februarčice!

Že 14 dni sem ena od vas. Po dolgem času, po več IVF-ih nama je uspelo ponovno videt user posted image . Sva jih sicer že enkrat videla, pred dvema letoma, vendar je prišlo do odmrtja.  In oglašam se vam ravno zato, ker bolj kot iščem znake, ki bi me pomirili, manj jih je. Malo imam boleča prsa, pa včasih me uščipne zelo spodaj v trebuhu. Pa ene dvakrat na dan se mi zdi, da bo prišla m, ki seveda ne pride.
A se vam zdi, da je to dovolj, ali me je upravičeno strah, da hormon ponovno pada? Ne morem se otrest tega strahu.user posted image
UZ imam v ponedeljek in močno upam na utrip. To bi se sedaj že moralo videt. Zadnjo m sem imela namreč 30.4., punkcijo (ovulacijo) pa 13.5.
Kot kaže sem edina tukaj, ki ve celo uro in minuto nastanka pikice.
Vsem, ki se veselite, še bolj pa tistim, ki imate težave in strahove želim zdravega otročička v februarju.
Upam, da bom med vami.

lp user posted image neni



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Že kakšna februarčica?
10.6.2006 20:06:57   
XXYY
Lep pozdrav februarčice!

Nisem februarčica, ampak sem vas vseeno prišla malo prebrat, ker sem danes izvedela zelo lepo novico od prijateljice, da je user posted image  .

Upam, da se vam bo tudi sama pridružila tukaj. Zelo sem vesela zanjo, da ima en velik + , ki se zelo lepo vidi.
 
Rok naj bi imela okrog 10.2.2007 user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .
 
Za vse vas FEBRUARČICE pa želim samo to, da na prvem pregledu VIDITE TISTI LEPI FIŽILČEK (tako je meni moja ginekologinja rekla), KATEREMU BIJE PREKRASEN SRČEK. To je zelo lepi dogodek, ki ga takrat vidiš.
 
Za vse vas držim MOČNE PESTI, da vam le uspe. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Že kakšna februarčica?
12.6.2006 12:48:10   
hgrm
Ojla !!

Počutje OK, če odmislim, da me ful bolijo noge, kot pri virozi, sicer pa kot da ne vem da sem user posted image , le zvečer sem zelo utrujena in še sama ne vem kdaj mrknem.

Sicer pa bo to najin drugiuser posted image , imava namreč že enga triletnika doma, ampak on še nič ne ve, da dobi družbo.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Že kakšna februarčica?
12.6.2006 20:06:29   
Anonimen
Pozdravljene srečke user posted image ! :-)

Presrečna sem!!!! user posted image user posted image user posted image  Danes sem bila pri G, na UZju in sem videla user posted image !!!!!!!!!!! user posted image
Punce, hvala, ker ste držale pesti zame!!!!!!!!!!!! user posted image
Čez tri tedne mam pa nov pregled, potem se pa razkrijem!!! user posted image

Lp, A1 user posted image

(odgovor članu hgrm)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Že kakšna februarčica?
12.6.2006 21:08:33   
Anonimen
Ojla,

zelo vesela zate... user posted image user posted image user posted image smo držale pesti... No, jaz imam pa pregled v četrtek...

pa, pa od A2

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Že kakšna februarčica?
12.6.2006 21:17:18   
Udb
A1, user posted image user posted image user posted image , JUPI!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Že kakšna februarčica?
12.6.2006 21:30:32   
Anonimen
Hvala Urška! user posted image  In A2, držim pesti tud zate! user posted image

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Že kakšna februarčica?
12.6.2006 22:21:02   
darja.grm
Jest sem pa tud dons videla en velik in lep plus.Pa mislim da sem tud februarčica, si moram še zračunat.Moram pa povedat, da imamo doma že dva hlačneža in ne vem kako bo še tretji.Ampak bo kokr bo.user posted image Drugač pa ne vem, tud jest nimam nobenih znakoiv ni tko kot v prv i nosečnosti, ko sem vedela, no verjento še vse pride.Pa lepo nosečnost želik vsem user posted image

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Že kakšna februarčica?
13.6.2006 6:46:21   
neni
 Čestitke vsem novim februarčicam!!!

Anonimna (pa tudi ostale, ki že imate to izkušnjo), rada bi  vprašala, kako se vidi srček?
Jaz sem bla včeraj na uz, je bila vrečka velika dober cm in notri je samo nekaj poskakovalo (sem vprašala, če je to utrip, pa je rekel, da ja), človečka pa ni bilo videt.
A je to v redu?
Dr je rekel, da je malo premajhno, ampak živo je pa bilo.

Hvala že vnaprej
neniuser posted image

(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Že kakšna februarčica?
13.6.2006 7:28:07   
ribicau
Živjo punce!

Čestitke A1 in srečno v četrtek A2!

Mene je pa G naročila drugo sredo, se pravi 21.6., da se bo kaj videlo (vsaj tako je rekla). V petek ko sem bila tam se je videl le mešiček, srček se ni videl. A mislite, da bi se že mogel videti? Pri vas se že vidi, pa smo približno enako dolgo user posted image , a mislite, da je kaj narobe user posted image ?

LP

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Že kakšna februarčica?
13.6.2006 10:32:05   
ninocka06
zdravo user posted image !

čestitke A!user posted image user posted image user posted image , sem zelo zelo vesela zate in za vse ostale!
jst pa sem zelo žalostna, ali prestrašena, kaj pa vemuser posted image . sem bila včeraj na UZ, in glede na to, da sem zadnjo M imela 2.5., bi se user posted image  že moral videt, pa se ni user posted image .....
videla se je vrečka in plodek, to je pa vse. G me je naročila ponovno v začetku meseca julija, ne vem pa, kako bom do takrat zdržala...

zanima me, če morda katera ve, koliko časa je lahko mrtev plodek v telesu, ali pa se pojavi krvavitev... malo sem iskala po RR in je lahko mrtev plodek pri meni še tako zelo dolgo in jst niti vedela ne bi user posted image user posted image user posted image
tako me skrbi... skušam misliti pozitivno, ampak je težko.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Že kakšna februarčica?
13.6.2006 11:26:22   
ribicau
 Ninocka06 zdej me pa res skrbi! Jaz imam podobno situacijo, ampak mi G ni nič rekla, da bi blo kaj narobe. Jaz se sedaj sama sprašujem če je kaj narobe, ker se pri ostalih plod in srček že vidita!

Joj, držim pesti za naju user posted image !

LP

(odgovor članu ninocka06)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Že kakšna februarčica?
13.6.2006 11:44:19   
darja.grm
unci samo pozitivno gledat pa bo.Nič ni narobe, če se srček še ne vidi.Pri moji prvi nosečnosti se v 7 tednu tud še ni videl, pol je pa čez tri dni bil konkreten utrip.Brez skrbi,verjetno je bla sama oploditev kasnej kot sta misili pa zato ni še utripa.Ampak bo.Držim pesti za vaju.
Jest mam pa pregled šele 4. julija bom pa že v 8 tednu, taykrat pa tud upam da se bo že kaj vidlo.user posted image

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Že kakšna februarčica?
13.6.2006 13:32:49   
ninocka06
darja.grm hvala za tolažbo user posted image , res si me umirila, pa čestitke user posted image . tudi jst bi mela tri bebice user posted image
tebi ribicau pa tudiuser posted image
ni me prestrašila G, ona mi je samo rekla, da se utripa še ni vidi in naj pridem čez tri tedne, ko bova lahko več videli in bo naredila še ostale teste. in sem bila cel dan ok.
potem pa sem šla zvečer brskat nosečnost po tednih in vsi pravijo, da v 6. tednu začne našim čebelicam user posted image  utripat... od tu pa potem moj strah.

zdej sem bolje, hvala za tolažbo, res user posted image , sej bo!






(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Že kakšna februarčica?
14.6.2006 11:32:34   
darja.grm
Kako mamice a ste vse zaspale da vas ni tle gor??user posted image
Sej enni majo še čas spat, jest ga nimam več.Ko bi lahko spala, mi pa tamala nagajata če ne drugač pa ponoč da še slabše spim kot ponavad.Ampak to je življenje.Bpomo že zdržal.
Drgač pa mmoje počutje super, tud jest ne vem da sem splohuser posted image , kar mim je zlo čudno, ker v rpvo sem preklet dobr vedla da sem.Drgač me pa sam zanima a vas tud ne špika vsak dan v maternici??Jest sem mal pozabla kako to gre in kdaj mora kej bolet.
No lepo se mejte in uživajte na soncu.Mmi bomo

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu ninocka06)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Že kakšna februarčica?
14.6.2006 12:33:59   
ribicau
Zdravo!

Jest bi zdele z veseljem zaspala, če bi le lahko, tko morm bit pa v službi. Včeraj sem šla tečt in morm rečt, da se danes odlično počutim. Slabo mi ni nč, špika me tud nč več...čist bp! Komaj čakam pregled danes teden, ko upam da zagledamo user posted image  in user posted image .

LP


(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarčice
14.6.2006 19:32:12   
BTina
Pozdravljene februarčice!

Berem, da bo februarja zelo veselo. Tudi sama imam rok nekje okrog 05.02.2007.
Nekatere sprašujete kdaj začne biti malo srčece. To naj bi se zgodilo nekje v 6-em tednu. Moram, pa vam sporočiti, da jaz sem najino malo Pikico že v ponedeljek videla in je bila velika 3,5 mm, pa še slikico sem dobila. Ta ultrazvok je bil malce nenačrtovan, vendar sem moralo pod njuno na pregled, ker sem v nedeljo in ponedeljek malenkost krvavela in sem bila že vsa panična, da ni spet kaj narobe. V jeseni sem imela namreč v
začetku 12 tedna odmrtje ploda. K sreči je vse v najlepšem redu. Naslednji pregled imam pa že naslednji teden v sredo pri mojem G in bom verjetno spet videla najinega zlatega user posted image .

Ninocka 06 iz izkušenj ti povem, da sama sploh nisem vedela, da moji Pikici ni več bilo srčece, ampak sem to šele na UZ zvedela v začetku 12 tedna, saj je bila velika le za 7 tednov in 4 dni in baje brez utripa. Sama si lahko predstavljaš kakšen šok sem doživela, saj nisem imela nobenih težav, brez nobene krvavitve ampak nasprotno celo trebuh mi je malce zrastel, hlače sem že težje zapirala. Vendar, če sem prav iskrena menim, da sem v tistem šoku prehitro obupala in da je mogoče bila tudi napaka G, saj se danes zelo kesam, da nisem poiskala še drugega mnenja pri kakšnem G. Na žalost napake za nazaj ni več mogoče popraviti. A močno upam in verjamem, da bo to drobceno bitje, ki sedaj raste pod mojim srcem februarja razveselilo vse nas, ki ga že nestrpno pričakujemo in takoooooo zelo želimo.

Mamice februarčice mislite kar se, da pozitivno in pazite nase in na svoje user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarčice
14.6.2006 19:45:40   
Anonimen
Joj, BTina, me je kar malce stisnilo, ko sem prebrala tvojo zgodbo! Jaz sem imela lani ss v 8. tednu. Ampak veš, če je bila tako majhna pikica kot praviš, mislim, da je bila odločitev tvojega G kar prava. user posted image  Oziroma, tudi tvoja.
Tudi jaz imam veliko upanje, da bo tokrat z mojo pikico vse v r4edu in da me bo februarja razveselil zdrav user posted image !

Zato punce božajte svoje bušije, pustite se razvajati in uživajte v user posted image !

LP, A1 user posted image

(odgovor članu BTina)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarčice
15.6.2006 12:15:34   
ribicau
Zdravo, kje ste vse?

Kako je danes kaj počutje? Vreme je odlično in upam, da bo še en čas tako ostalo. Ravno pravo za sprehode in posedanja ob kakšni kavici!

Ne boste verjele, mene že vleče, da malo za vozičkom gledam. Joj pa šele na začetku sem, kaj šele bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?