|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
21.7.2006 15:27:07   
Anonimen
jooojjj koliko nas je sedaj user posted image user posted image user posted image
se kar lepo širi tale naš "februarski klub" in to me zelo veseli. no, naj vam še povem, da je istočasno kot jaz noseča tudi moja soseda, ki je sicer 3 leta mlajša, pa še včeraj je najboljši prijatelj mojega user posted image oznanil da je njegova tudi noseča in je nekje 3 tedne za mano. pa kaj so sedaj vse noseče al kaj? user posted image user posted image user posted image men se še ne vidi buši, zgleda samo kot majhna oteklina v sp. delu trebuha, bolj "otekle" so prsi, pa tud ne spim na trebuhu več user posted image
aja, pa še to, tiste ki imate kmalu NS vam prav zavidam (ni mišljeno slabo!), jaz jo imam šele 17.8. no, vsekakor pa vam vsem (nam vsem) želim same pozitivne novičke iz NS.

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Februarčice
22.7.2006 14:54:42   
Jelenche
pozdravljene punce

tudi jaz sem opazila, da je zelooo veliko nosečnic(najbrž zato ker sem sama noseča in sem kar nekako podzavesnto bolj pozorna na to)
kako kaj danes počutje?
punce, eno vprašanje ker bom oglih vse ravno februarja rodile, boste vi imele košarico pri vozičku? ali samo tisto zimsko vrečo pa dekice?
jaz kar ne vem kaj bi. sva z možem gledala kombinirane vozičke, pa so 170.000 sit, to se mi zdi pa res veliko.
mogoče bi blo pametno počakat na zimske razprodaje user posted image  a ne punce?

drugač sem pa čist v redu, se počutim presenetljivo dobro. pa saj nimam ne vem kakšnih težav samo to spahovanje pa občasna slabost

upam da ste v kakšnem prijetno ohlajenem prostoru in se ne kuhate kot jaz doma brez klime!
user posted image
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Februarčice
22.7.2006 16:45:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jelenche

punce, eno vprašanje ker bom oglih vse ravno februarja rodile, boste vi imele košarico pri vozičku? ali samo tisto zimsko vrečo pa dekice?
jaz kar ne vem kaj bi. sva z možem gledala kombinirane vozičke, pa so 170.000 sit, to se mi zdi pa res veliko.


Ravno zaradi tehle košar in zimskih vreč sva midva nameravala kupiti prametta. user posted image  http://www.mami.si/oi31.html Ne rabiš potem ne košare, ne vreče, ker ima vse.
Podoben je še Venezia, vendar mi ni všeč. http://www.mami.si/oi32.html je preveč tak štirioglat. user posted image

No, sedaj pa sva se odločila za tegale: http://www.ariel.si/meni/prod_prog/traxx/marlin_3.htm In sicer je primeren za novorojenčka brez košare, kupila bova le zimsko vrečo.
Naročila pa ga bova preko kikiwelta, ker je skupaj z zimsko vrečo, adapterji za lupinico, dežno prevleko in poštnino par tisoč SIT cenejši kot pri nas samo voziček, brez vsega! user posted image

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Februarčice
24.7.2006 8:53:31   
ribicau
Pozdravljene!

Kako ste? Spet je ponedeljek, zato je moje razpoloženje tolk slabše - spet služba. Čez vikend sva maximalno uživala, tko da sem šla kr s težavo v službo.
Mal me že daje prpa, mam jutri NS! Upam, da bo vse OK. Najprej si želiva videt, da srček dela (po vseh teh izcedkih), potem pa seveda da bo še vse OK. Držite pesti jutri zame.
Hothien sem gledala voziček in morm rečt, da dober zgleda. Sem šla tud na spletno stran Kikiwelta in sem zračunala, da bi prišel 100.000 jurjev. A se motim? Ne vem sicer, če sem upoštevala prave košare zraven. Pri nas vsi nekej kupujejo Jane vozičke, so kao najlažji, pa ti trikolesniki majo pravi disk za bremzanje na prvem kolesu. Jest ga glih zato ne bi, ker jih vsi kupujejo. A bomo februarčice mal drugač? Drugač se pa splača pomojem počakat na decemberske razprodaje, pa božičkove popuste, itd.  

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Februarčice
24.7.2006 12:32:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicau

Pozdravljene!

Hothien sem gledala voziček in morm rečt, da dober zgleda. Sem šla tud na spletno stran Kikiwelta in sem zračunala, da bi prišel 100.000 jurjev. A se motim?


Motiš se, pa ful! user posted image  Voziček pride 155€ (37.000) pri nas pa 80.000! user posted image  Ne rabiš košare, ker je primeren za novorojenčka, sva ga ravno danes gledala v Arielu.
Midva bova vzela voziček, zimsko vrečo, dežno prevleko in adapterje za Maxi cosi lupinico, pa vse skupi pride nekaj tisoč SIT ceneje s poštnino vred!!! user posted image  Skoraj neverjetno!

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Februarčice
24.7.2006 12:48:48   
Anonimen
Popravljam, pride mal več kot 10.000 ceneje! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   [Brisano sporočilo]
24.7.2006 13:07:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Februarčice
24.7.2006 14:18:11   
ribicau
Halo!

Ja pa sem res mal narobe zračunala user posted image . No ja, jest sem pač upoštevala komplet vse, zimsko vrečo, pa tud lupinco (taveliko in tamalo), pa tiste dodatke. Zato tud taka cena. No še zmerom je cenej. Če bo katera še kej pametnega najdla naj kr poroča. Aja pa še to; kje pa je Ariel, a hodte v LJ al kam drugam? Počutim se pa zdele ene tri dni ful dobr, brez slabosti! Pa da se še mal pohvalim, dons smo nastopili 13. teden (upam, da smo ga, kej več bojo jutr povedal)!

LP februarčice

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Februarčice
24.7.2006 19:23:20   
Jelenche
cao cao

ja un voziček pa res dobr zgleda, sicer sem jaz gledala jaguar 3
(mi je kolegica rekla da so baje tri klesniki boljši, se moram še malo pozanimati glede tega)
se pa full na ceni pozna, pa res ne vem zakaj kle pr nas tok cene nabijajo.

ja ribicau, jutri boš pa veselo gledala svojo bebiko in srčka k utripa k norc, baje da okol 150x/minuto. (pri nas pa 70-80x/minuto) sem gledala in the womb danes... user posted image

jaz tut komi čakam!

srečno!!! sporoči nam kako je bilo

user posted image

pa pa

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Februarčice
25.7.2006 7:14:46   
ribicau
Ja Jelenche, nadvse upam, da bo tako!

Vam poročam, normalno.

Cao

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Februarčice
25.7.2006 8:36:52   
juorje
Pozdravljena, dekleta! Midva bova dobila oboje rabljeno, trikolesnik in lupinico mi bo posodila sestra,  kupila bova le zimsko vrečo. Nekaj časa sem razmišljala o babymobilu, tko, za dušo. Bom vidla, potlej januarja, če me bo še kaj metal.
Prvi uv je za menoj, 4 cm malček mi je pomahal, user posted image , pdp se je spremenil na 9. februar,

ns imam naslednji teden, me je že hotela dati ta torek, pa se je premislila, češ, da bo malček čez 14 dni bolj viden. Ribicau, za las sva se zgrešili,
želim ti, da boš na ns dobro opravila.


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Februarčice
25.7.2006 9:01:15   
Anonimen
Seznam user posted image  februarčic user posted image

hothien,      1.2.07
ribicau,        4.2.07
BTina,          5.2.07
hgrm,          6.2.07
juorje,         7.2.07, user posted image
strommer,  10.2.07
kolumbo,    12.2.07
alenkat      12.2.07
darja.grm,  16.2.07
jelenche,    20.2.07
Tabali,        23.2.07
jasna81,     25.2.07
sminc,         25.2.07

user posted image  user posted image  user posted image


Če katere user posted image  še ni na seznamu in bi rada bila, se pofočka tako:
nick, PDP, user posted image  ali user posted image  






(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Februarčice
25.7.2006 9:28:13   
Geja
IZVIRNO SPOROČILO: Jelenche

pozdravljene punce

tudi jaz sem opazila, da je zelooo veliko nosečnic(najbrž zato ker sem sama noseča in sem kar nekako podzavesnto bolj pozorna na to)
kako kaj danes počutje?
punce, eno vprašanje ker bom oglih vse ravno februarja rodile, boste vi imele košarico pri vozičku? ali samo tisto zimsko vrečo pa dekice?
jaz kar ne vem kaj bi. sva z možem gledala kombinirane vozičke, pa so 170.000 sit, to se mi zdi pa res veliko.
mogoče bi blo pametno počakat na zimske razprodaje user posted image  a ne punce?

drugač sem pa čist v redu, se počutim presenetljivo dobro. pa saj nimam ne vem kakšnih težav samo to spahovanje pa občasna slabost

upam da ste v kakšnem prijetno ohlajenem prostoru in se ne kuhate kot jaz doma brez klime!
user posted image
LP



Jaz sem vse to kupila v Toysu v Avstriji in prišparala kar 1/2. Sicer je od tega že 2 leti, toda vozičke se še vedno splača kupovati tam gor...
Naroči si njihov katalog na spletni strani ti ga pošljejo brezplačno in boš videla kakšne cene imajo gor... če pa ga ne boš dobila ti ga bom pa jaz poslala..

čau,čau
Geja

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Februarčice
25.7.2006 12:14:04   
mihi33
ČAO PUNCE
Tudi jaz štejem v klub februarčic, PDP 9.2.2007.
V torek imam NS, pa sem že kar mal nervozna kakšen bo rezultat, glede na to, da bom novembra 34 user posted image . Bo pa to druga beba, doma veselo razgraja sedaj 4,5 letnik, ki je včasih navdušen nad dojenčkom, včasih ga pa sploh noče met.

Smo pa se v nedeljo vrnili z morja, kjer smo maksimalno uživali, le vročina me je malce dajala.
No, pa čim manj naporen dan, M.

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Februarčice
25.7.2006 17:36:15   
sminc
bok ppunce. kako kaj' Jaz sem imela sele včeraj 1 pregled, PDP mi je prestavil za 3 dni in je 28. o2 07. konec februarje, se takooo daleč. se počutim bolj marčevka. pri prvem sem rodila 9 dni prej, 3 ure vsega skupaj. Upam da bo tokrat tudi tako.
počutje pa je bistveno slabse kot v prvi nosečnosti. V želodcu tišči, v ustih okus po železu, slaba prebava, napihnjenost... Pri Jakobu tega ni bilo, do 5 mesca se mi ni nič poznalo... Zdaj se mi pa zdi, da trebuh ni več tak ko je bil. se posebej zvečer. Najbrž zaradi prebave. Pojem dosti sadja, zelenjave, pa grem vsake 2-3 dni na potrebo. Grozno. V prvi user posted image sem se zredila za 8 kil. kake so pa vase izkusnje z 2 nosečnostjo? Lp


_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Februarčice
25.7.2006 19:49:09   
Jelenche
ribicau, mihi33 kako je šlo?
jaz tudi komi cakam, imam občutek da bom vedila veliko bebo, čeprav sem šele v 10 tednu in om šla na nuhalno konec 12-tega tedna.
sminc, sicer je to moja prva nosečnost, tako da ne morem ravno povedati svoji izkušenj, me pa tudi zanima ker vem da se nosečnosti zelo razlikujejo med seboj

drugače imam pa jaz v 10 tedu že velik trebuh (sicer je moj "osnovni" trebuh dobra podlaga) user posted image
zredila se sicer nisem se nic (pa saj se skoraj nimam kam več zrediti)
me pa zgaga peče ko kaj pojem, pa zaprta sem tudi (sicer prej nikoli nobenih težav) tko da me zdaj to mal matra, drugače pa jaz tudi zelooo veliko sadja pojem in zelenjave + vitamine ki jih jemljem
aja sem pa tudi ugotovila kaj mi paše jest (moje posebne želje)
burek in sladoled (seveda ne skupaj)
burek si privoščim enkrat na dva tedna, sladoled pa kar vsak dan

pridna sem
user posted image

LP

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Februarčice
25.7.2006 21:39:44   
Anonimen
ribicau se še ni javila... me že malo skrbi. resnično in srčno upam, da je s pikico vse v najlepšem redu.user posted image

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Februarčice
26.7.2006 7:33:17   
ribicau
Alo, alo!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kako lepo jutro!
Z mojim user posted image  je vse v najlepšem redu. Ni blo šanse poročat včerej. Sva prišla pozno domov, pa sva takoj imela naročene starše na obisku, da jim poveva. Navdušeni so user posted image . No tkole je blo. Z mojim čakava k zmešana eno uro in pol, pol sva bla pa končno na vrsti. Se uležem in G za začne z ultrazvokom. Jest v strahu al je user posted image  al ne, on pa 5 min niti besedice (dr. Tratnjek, Jesenice). No pol pa začne hm, noče se obrnt, kva bomo pa zdej? Jest pa v smeh (sem si misla, utrip sigurno je, če ne verjetno ne bi reku, noče se obrnt, ampak bi začel z drugimi besedami....). Sem rekla, a to mene sprašujete? No pol sem se pa probala mal dvignt, da bi ga vidla a ne, in me je takoj nadru, da naj mam glavo dol, ker mam potem napet trebuh in naj ne bom firbčna. Halo?????No k sreč je moj dragi tko fajn stal, da je vse videl in je potem poročal. Potem je moral uporabiti vaginalni ultrazvok, da bi ga zbudil in obrnil, ampak mali se ni dal. Potem mi je pa po trebuhu začel zbijat in se je mali le zbudil in premaknil, da ga je lahko imeril. Že zdej ga serje. No NS je bla okrog 1:4700, kej več vam pa ne vem povedat, ker je bil tale G tko redkobeseden. Kar sem ga vprašala je reku, kaj pa vi mislite (jest nč, ker če bi, ne bi vprašala?!). U glavnem tolk je reku, da je user posted image  zdrav. Velik je pa že 63,3 mm (od ritke do glave) - cel velikan a ne? Dobila sem pa tud eno slikco. Sej men je bistvo, da sem zvedla da je NS ok, pa da je utrip seveda, kej več bom pa drug teden vprašala ko imam pregled pri moji G.

A veste kaj, jest sem pa v nedeljo biftek jedla, a mislte, da bi blo lahko kej narobe? A nej povem moji G?

Upam, da ste ostale in vaši user posted image  u redu. Se še kej slišimo. Zdej sem user posted image !

Cao bejbe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Februarčice
26.7.2006 9:36:56   
Jelenche
ribicau

sem zelo vesela da je vse v redu, sem se tudi jaz nekako sprostila

čeprav ne razumem kako nimajo to urejeno tako da tudi mater kaj vidi, kaj se pa grejouser posted image

jaz se že full veselim in moj možek tudi mi vsak dan teži če sem se že naročila, pa se bom kar zdajle.

evo naročila se 11. avgusta (matr je to še daleč)

tako da do takrat pa lahko samo upam da bo vse v redu.

kaj je bolj pametno met cd al slikce? itak je razlika samo 2.000

LP


(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Februarčice
26.7.2006 10:03:05   
Anonimen
ribicau user posted image user posted image user posted image sem vesela zate... Si nas kar malo prestrašila ko se nisi javila, ampak ok, smo zgleda mi paničarke user posted image Ker uporabljaš M spol, predvidevam da pod user posted image greješ fantka? user posted image user posted image user posted image
Kak fajn!!! Js mam pa NS šele 17.8. user posted image


(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   [Brisano sporočilo]
26.7.2006 10:23:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Februarčice
26.7.2006 11:06:47   
ribicau
Alo!

Super ja. Drugač je pa tko, za spol nisva vprašala, pa tud ne bova. Jest to čist tko pišem in govorim na moški spol, ker mislim otrok. Kar bo pa bo, samo da bo vse v redu. Jest nisem nič plačala na Jesenicah, imam pa drugač G v Škofji Loki. So me pa na Jesenicah trikrat vprašali, če imam napotnico, pa sem rekla da ne, da ni noben reku, da jo morm imet. U glavnem so naredl, pa plačala nisem nč. Na dom mi pa pomojem tud ne bodo računa poslal. Ja dr. Tratnjek se res malo bolj sam s sabo zabava tam, ampak baje je pa dober G, in res obvlada ultrazvok. Sem slišala, da če so ženske naročene na ultrazvok in če njega ni, kar grejo domov (pa mislim navadni ultrazvok, ki ga naredi vsak G in ne NS)! Sej na koncu se je posmejal in rekel, da je on zato kle, da pove če je user posted image  zdrav, malenkosti pa ga ne zanimajo. Sej men je to tud najpomembnejše. Kakšne CD-je, al pa DVD-je pa kr odpište na Jesenicah, lahko ste vesele, če boste dobile slikco. Jest sem eno, pa sem z njo čist zadovoljna. Glavno da smo zdravi.

Cao

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Februarčice
26.7.2006 12:38:04   
biba 1
Da se še jaz pofočkam....

Nosim user posted image user posted image , ki se za dva dni razlikujeta po velikosti, tako da naj bo PDP 20.02.06, ko bi naj prvi prišel na svet, ker takrat bo tudi drugi!
Slabosti enake, kot pri vas; trebuh pa se mi že precej pozna, na morem več skrit, ker sem drugače drobna in sem nosila vse oprijeto. Niti ne želim skrivat, se je tako lepo pogledat...user posted image , ampak bila sem na IVF pa potem krvavitev, izcedki...., tako da še vedno ni 100%. Saj veste, pa mi ni da bi že vsi vedli...
O vozičkih si pa še ne upam....

Uživajte drage user posted image !!!!!

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Februarčice
26.7.2006 12:54:41   
Jelenche
kolumbo,
jaz sem naročena tut pri temu mujezinoviču, v dravljah, sem pa naročena 11.8. tkao da če bom imela pred tabo NS, ti bom povedala kako je bilo.

biba 1

jaz sem tut hotela met dvojčke, to je men tok lepoooo, pa na žalost niso, no mogoče bo pa drugič imava pa na isti dan PDP (zaenkrat)

user posted image

kolumbo sem res vesela da je vse ok, midva tudi ne bova vprašala za spol važno je da je user posted image  zdrava



_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu biba 1)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Februarčice
26.7.2006 16:10:54   
sminc
Tudi jaz imam NS pri Mujezinoviću, sele 17.o8- tak daaaaleč je še. Do takrat se bom pa sekirala če je vse ok. cena je zasoljena a ne? 12000-14000. odvisno ali dobis samo sličice ali sličice plus cd. a Katera ve kake so? 2D ali 3D?  Pa kaksne izkusnje imate s tem dohtarjem? Baje pride iz MB nadomescat dopustnike.

_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?