|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
19.7.2006 14:09:23   
alenkat
Zdravo,
da se vam še jaz pridružim v prijetnem klepetu oz. pričakovanju. Rok imam 12.2.2007. Vidim, da me doletevajo podobni simptomi nosečništva kakor vas (slabost, utrujenost...), vendar moram priznati, da je že veliko bolje.
Imam pa eno vprašabnje glede prsi? In sicer se meni še sploh niso ne vem kaj povečale, in me zanima, če je to OK za skoraj končani 3.mesec?

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   [Brisano sporočilo]
19.7.2006 14:54:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alenkat)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Februarčice
19.7.2006 15:17:38   
alenkat
Me veseli, da sva se našli "sorodni duši". Moja velikost prsi je normalna, in me tudi skozi bolijo,... skratka imam zelo občutljive ampak, da bi se mi pa povečale pa nisem opazila.
OK sva v kontaktu kolumbo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Februarčice
19.7.2006 18:21:25   
Anonimen
Če so se mi prsi povečale, ne opazim nič. Me pa ne bolijo več tako grozno, kot na začetku.
Sem pa opazila, da ne morem več na trebuhu spat. user posted image  Torej je buši že začel rastit! user posted image  Jutri mam dopolnjenih 12 tednov, od petka dalje sem pa uradno v četrtem mesecu! user posted image

(odgovor članu alenkat)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Februarčice
20.7.2006 7:04:05   
alenkat
zanima me, kao kaj spite oz. kakšen je vaš spanec. Osebno se ponoči ful zbujam in hodim na WC, vendar za to ni vzrok vročina, kajti imam zelo hladno stanovanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Februarčice
20.7.2006 7:30:27   
ribicau
Živjo!

No glede spanja smo pa tkole. Tud pri meni ni šans, da spim na trebuhu. Drugače se pa tudi jaz zbujam ponoči. Danes npr. sem se ob 5ih in do 6.30 ko običajno vstajam nisem več zaspala. Pa sem šla dokaj pozno spat (po 11. uri, to je zame že pozno).  Drug teden, ko imam NS bova povedala domačim, da pričakujemo user posted image , ker zdej pa ne bom mogla več skrivat. Se mi že zdej pozna. Zredila sem se 1 kg. A ste se ve kej? Prosim potolažite me in rečte, da ste se user posted image . Najbolj se bojim, da bom nabrala en kup kg, potem se jih pa ne bom mogla otrest. Enkrat sem že shujšala za 15 kg in vam povem, da je muka in ne bi šla rada še enkrat skozi vse to.

Se slišimo! Cao

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Februarčice
20.7.2006 8:45:06   
Aja32
Anonimna 2 tukaj!!!user posted image user posted image user posted image

No, kot vidite nisem več anonimna, je pa res, da sem se preselila med januarčice... Torej predviden rok 27.1. 2007... To bo najin drugi škrat... Imava namreč 9,5 mesecev starega Lukca... Razlika med njima bo 15 mesecev... Dela bo veliko, ampak se že pošteno veselimo... user posted image No, saj če ne bi imeli tako pridnega atija doma, se verjetno ne bi odločila za tako majhno razliko...user posted image


Vsem skupaj želim prijetno nosečnost, čimmanj problemov in božajte svoje trebuščke... LP A

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   [Brisano sporočilo]
20.7.2006 10:35:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Februarčice
20.7.2006 12:39:32   
alenkat
Do danes se nisem zredila še nič in tudi povečanega teka nimam. Spremenila sem pa strukturo prehrane, saj so se mi določene stvari uprale in mi ne pašejo več. Pred nosečnostjo sem pojedla ogromno zelenjave in sadja , mesa bolj malo, sedaj bi pa jedla samo meso, pašto,... konkretno hrano. Vsekako pa se potrudim, da zaužijem dovolj sadja, da prodobim dovolj hrane.
Glede na to, da se je moja mama zredila skoraj za 25 kg, ko je bila noseča z mano, malo pazim in pridno telovadim, da ne bom šla po isti poti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Februarčice
20.7.2006 13:34:09   
Tabali
Hojla februarčice user posted image !

Evo mene z dopusta (pravzaprav sem že od ponedeljka v službi, vendar so me dobesedno zasuli z raznoraznimi nepomembnimi rečmi), tako, da sem šele zdaj spet med vami.
Pravzaprav že precej nestrpno čakam 02.08. ko bom imela prvi pregled. Moram priznati, da sem vam nekaterim, ki ste že videle svoje user posted image  že prav "fouš" user posted image  (pa ne me prosim resno jemat). Drugače se še vedno odlično počutim. Ja seveda so tu slabosti (priznam da ne preveč hude, bolj neprijetne, kot kaj drugega), pa vsakdanja popoldanska utrujenost... pa kar se službe tiče sem ratala tok lena, da me kar grozauser posted image user posted image , se moram res strašansko prisilit, da delam. Kaj morem, če me pa zdaj zanimajo povsem druge reči...
A ha - da se ne pozabim pofočkat:

Tabali, 23.02.2007

Punce uživajte, pobožajte svoje bušije in bodite srečne!!!!user posted image

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Februarčice
20.7.2006 15:51:52   
Anonimen

Seznam februarčic user posted image

hothien,      1.2.07
ribicau,        4.2.07
BTina,          5.2.07
hgrm,          6.2.07
juorje,         7.2.07, user posted image
strommer,  10.2.07
kolumbo,    12.2.07
darja.grm,  16.2.07
jelenche,    20.2.07
Tabali,        23.2.07
jasna81,     25.2.07
sminc,         25.2.07

user posted image  user posted image  user posted image









(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Februarčice
21.7.2006 7:06:31   
alenkat
Hothien, a lahko daš še mene na seznam alenkat 12.2.2007.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Februarčice
21.7.2006 7:30:20   
ribicau
Dobro jutro!

Ugotavljam, da se februarčice najmanj pišemo. Ugotavljam pa tudi, da nas je najmanj v februarju. No nč ne de! Drugač sem pa OK, izcedek je izginil, spet (moram potrkat na lest tri krat). Ampak trebuh mi pa raste ko gobe po dežju. Zdi se mi, da mi je v tem tednu orn zrastel. Komaj čakam na NS v torek, da potem staršem in ostalim poveva da sem user posted image . Prav obleke moram izbirati, da se mi trebuh ne vidi. Samo kaj, ko imam vse oprijeto...user posted image .  A vam še nič ne rase?


LP

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Februarčice
21.7.2006 7:49:05   
Tabali
Dobro jutro!!
No, da malo popravimo število klepetov februarčic user posted image .
Ribicau, tudi meni je buši ta teden kar precej povečal svoj obseg. Še moj možek je včeraj zvečer ugotavljal, da smo se kar "povečali" odkar smo prišli z morja user posted image . No ja, saj to je itak naravno...
Moram priznati da se danes zjutraj počutim veliko bolje kot prejšnje dni. Mogoče pa je k boljšemu počutju prispeval včerajšnji popoldansko - celonočni spanec!? Res sem spala kot ubita, samo vmes sem se najedla in to je tudi vse user posted image .
Uživajte vse skupaj!!!

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   [Brisano sporočilo]
21.7.2006 9:57:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Februarčice
21.7.2006 10:08:06   
ribicau
Halo kolumbo in vse ostale!

Na NS se baje vidi spol, seveda če je user posted image  to voljan pokazati.Odvisno baje od njegovega položaja. Midva sva se odločila, da nočva vedet. Vsaj zaenkrat ne, upam, da naju ne bodo tam premamili, če naju bodo vprašali, ali želiva vedeti kaj bo. Po eni strani me je pa strah, bolj se bliža NS, bolj sem živčna. Zelo me skrbi zaradi teh mojih izcedkov, če je vse OK. Najprej upam da zagledava user posted image , potem pa še da bo NS u redu.

Grem pa dons u šopingl, in to grem kupit tehtnico, da mi ne bo treba v moj bivši domek se hodit tehtat. Ker potem bom že na sumu....

Cao

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Februarčice
21.7.2006 12:06:53   
Anonimen


Seznam februarčic user posted image

hothien,      1.2.07
ribicau,        4.2.07
BTina,          5.2.07
hgrm,          6.2.07
juorje,         7.2.07, user posted image
strommer,  10.2.07
kolumbo,    12.2.07
alenkat      12.2.07
darja.grm,  16.2.07
jelenche,    20.2.07
Tabali,        23.2.07
jasna81,     25.2.07
sminc,         25.2.07

user posted image  user posted image  user posted image









(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Februarčice
21.7.2006 13:10:02   
Jelenche
čao punce,

no še jaz nekaj napišem, ker imam ravno čas.
Počutje je tko tko, sicer ne bruham imam pa slabosti, pa še včeraj me je cel dan bolela glava za crknt no. Danes je hvala bogu malo bolje. Sicer pa jaz že nekaj časa ne spim na trebuhu, ker me joške tako bolijo, da ne morem ležat na njih, še možu težim naj jih pusti pri miru user posted image  . Ja kaj čem, če me pa bolijo. sicer so se men kr povečale (pa že tko nimam ravno majhne), sem pa opazila, da me bradavice zelo srbijo, ima katera od vas podobne težave?
Drugače imam pa tudi jaz izcedek, sicer občasno, pa se nič kaj preveč ne obremenjujem s tem, meni so rekli da je to normalno. Bila sem že na dveh pregledih pri ginekologu, sedaj sem naročena 2.8. Mene naroča na 1 mesec na preglede. Ravno zdaj se odločam kam bi se naročila na nuhalno ginekolog mi je priporočil neko njegovo prijateljico dr.Zilijano Križaj, mene pa nekako Pušenjak mika, ne vem še, bomo videli.
sem pa zelo vesela glede nosečnosti in bebike, komi čakam....

uživajte puncice


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Februarčice
21.7.2006 13:16:04   
Anonimen
moj PDP pa je 10.02.2007

pa brez zamere, ampak samo še en teden ostajam Anonimna3 februarčica...
Saj sem povedala da me skozi ena čekira, posebno jo pa to še najbolj zanima...
V sredo sem imela komaj pregled, včeraj sva komaj pri mojih doma povedala, njegovi pa še ne vejo ker so na počitnicah... tako da še malo potrpljenja...

Počutje je pa bl švoh... bruham (v prvi nosečnosti nisem nikoli), aja pa spala bi cele dneve... no tako in tako pa bom delala samo še malo in potem kar na bolniško - rizična nosečnost... že zdaj pa zelo pazim...

Lep pozdravček vsem user posted image

Anonimna3 februarčica

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Februarčice
21.7.2006 13:19:41   
Jelenche
o punce vidim da vas je veliko prisotnih trenutno, je mogoče katera iz Lj, in bo rodila v LJ? user posted image

sem pač firbec, da vidim če bom poznala katero v tistih mukah ( no seveda, razen svojega moža )


(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Februarčice
21.7.2006 13:21:11   
Anonimen
Jaz sem iz okolice LJ, rodila bom pa gotovo v LJ...
samo vprašanje če ne bo CR, tako kot prvič user posted image

Anonimna3 februarčica

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Februarčice
21.7.2006 13:34:36   
Jelenche
fino, samo ne vem če bova tam isti čas, komi čakam, da zaupaš kdaj boš mela rok, ...

mogoče se pa vseeno vidiva

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Februarčice
21.7.2006 13:43:49   
Anonimen
Saj sem že napisala da imam PDP 10.02.2007... mogoče si spregledala


Anonimna3 februarčica

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   [Brisano sporočilo]
21.7.2006 14:32:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Februarčice
21.7.2006 14:44:58   
Jelenche
o pardon anonimna 3, sem pa res spregledala

user posted image

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?