|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
2.2.2007 22:16:21   
bilbo
Lulu: doma sem iz Ptuja.user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: Februarčice
2.2.2007 23:46:29   
Anonimen
Čer!

Pridne, pridne... Sem imela kr neki za brat!

Evo mi smo danes spet ful zapravljali... user posted image Kupila še tetra pleničk en paket + še ene Pampers 2 (tele pa so made in Germany) - bom sprobala in sporočila, če je res taka razlika med tistimi iz Poljske in drugimi iz Nemčije, čeprav naj bi bile iste. Pa kupila sma stojalo za baldahinček in bo posteljica kmalu... Pa še en modrček za dojenje, mal kozmetike, vlažilni robčki za otrokca (zdaj imam 3 velike paketke - a sem pretiravala? user posted image ) Pa en škafek mali za umivanje otroka, ker banjico itak že imama, pa švedske plenice... Ma kaj vem kaj še, zapravla sma itak več kot 100 evrov user posted image Kak gre po totem denarju... user posted image

Pika me še kr, tako kot bi me nekdo z iglami prebadal po spolovilu in nekje v notranjosti, pa rahli krči tu pa tam, drugače pa gre. Sem se fajn nahodla, upam, da bom končno lahko zaspala.

Aja - tista pikica pri bradavici pa je odpadla danes pri tuširanju. Ostala je sicer taka mala luknjica, ampak po moje se bo kr hitro zacelilo.

No grem, se slišimo jutri, spet sem lačna...

Lahko noč! user posted image

(odgovor članu bilbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: Februarčice
2.2.2007 23:49:36   
metuljčica27
danes pa mirno, nič popadkov?

Midva sva pa šla danes z dragim v MB, kupit darilo za njegovega očeta, saj ima jitri rojstno dan.
Sva pa kupla, najprej v Hervisu vsak svojo bundo. Potem pa sva šla še v Lesnino malo pogledat sedežna, na koncu pa sva tudi eno kupila.
Ma  še sedaj ne morem verjet. In to res dobro. Rdečo! Ma pa res, Kolumbo, tvojo barvo. Jutri jo ža dobiva. Joj, res sem vesela.
Sedaj pa ne veva, kaj bi s staro sedežno. Čisto je še vredu in mi jo škoda vstran vreč. Sicer sem klicala malo okrog kolegice, in so rekle, da mi bodo jutri javile. Fajn bi bilo, če bi jo katera želela. No, bomo videli.

Bilbo, iz Ptuja. In boš tudi rodila na Ptuju? Jaz imam G na Ptuju; dr. Rosič. Pa ti? Vidim, da imaš en dan pred mano rok, mogoče se pa srečamo v P!

Malečka_mateja in Lulu,nevem če ne bi raje ta naš drink prestavile. Jaz se prav težko spravim še v moj avto. Sicer je odvisno od dneva. Se bomo zmen ile, ker pa tudi nevem, če bom zdržala doma.

Ta polna luna pa noro vpliva na mene, sem polna energije, kar ven bi šla, ga malo žurirat, super volje danes. Samo smeji se mi. Upam, da me jutri ne bo tako matralo.

Nočko!

Če pa katera rojeva pa user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: Februarčice
2.2.2007 23:52:00   
LuLu
jaz pa zdaj ne morem spati... saj, če sem celi dan spala... pa celo čokolado sem pojedla v roku 10 min. groza. Zdaj sem po dolgem času malo na eni čvekalnici, pa tam cajt zapravljam, uh ta virtualni svet... ok, no, včasih malo popestri dan, samo ni ga nad enim poštenim čvekom ob kavi in kolegici

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: Februarčice
2.2.2007 23:55:38   
LuLu
metuljčica, pri meni je tudi tak... v in iz avta komaj gre, mi včasih nikamor ni za iti, tak kot danes, včasih pa polno energije, pa bi se kar zmenla z vama...
malo me je utrudlo to opremljanje stanovanja, ampak že čutim, da bom jutri spet za akcijo in malo ven...
aja, mi smo tudi kupli rdečo sedežno...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: Februarčice
3.2.2007 6:57:12   
metuljčica27
Ma živčnega bom dobla. Več kot eno uro že bedim. Sploh ne pomnim, kdaj bi se tako hitro vstala. Moj tako sladko spi, ma kar zaavidam mu.

Torej so to že priprave na naše nočno življenje. To pa bo pestro.

Naprej sem prišla tu gor da vidim, če je še katera izmed novo pečenih mamic, pa nič.
Lulu, kje si kupila sedežno.?
 

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: Februarčice
3.2.2007 8:26:43   
malecka_mateja
vpliv lune je na mene deloval tako da nisem mogla zaspat!user posted image pa mala mi je skoraj ven skočla ker je tak bincalauser posted image tako da mislim da smo še vse v enem kosu!vsaj sms ni blo nobenega!

zbudo me je en kmet ob petih ljubljančan in reko če sem jaz 15 letno blontno dekleuser posted image pa sem kr dol vrgla telefon!hvala bogu  ni več klical!amapk najhujše zaspat nisem mogla!sedaj pa sem vstala!

ja metuljčica tudi jaz sem za v avto kot ostržek!bi rabla enega hijapa da me vun potegneuser posted image ful težko že vozi s tem obilnim trebuhum!
bomo videle kako bo počutje pa se mogoče zmenimo!

kuhanje ma katera kaki dober posebni recept za golaž???

dobro jutro vsem!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: Februarčice
3.2.2007 9:44:26   
visnjaaa
Dobro jutro!

Tudi jaz se javljam! Noč je potekala mirno, spala sem 10 ur. Vmes sm spila liter vode, lulat sem šla 15 xuser posted image . Zdaj sem pa čisto zabuhla, da komaj gledam, toliko vode imam v telesuuser posted image user posted image user posted image . Pa sej nisem normalna.user posted image

Drugače pa je počutje o.k.user posted image

lp


(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: Februarčice
3.2.2007 9:51:51   
malecka_mateja
visnja jaz mam skoz vodo pri postelji in jo pijem!lulat pa grem samo 2x! pa nisem zabuhla!tako da sedaj dvigni noge v luft in počivaj!pa nič slanega!!!!

ah tale lunca pa nam je dala vetrauser posted image user posted image

jaz pa sem že pridn ain kuhamuser posted image golaž!!!njami!!!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: Februarčice
3.2.2007 10:58:32   
ajči
ja lp ja,ja ta luna in kup živcev za čakanje...
vendar bo pa že saj bo moralo biti...user posted image
počutim se ko da bi lahko gore premikala...če bi zdaj šla rodit bi gakar ven potisnilauser posted image no saj malsmeha mora bit...
lep vikend

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: Februarčice
3.2.2007 11:43:43   
visnjaaa
ja ajči blagor tebi, ker imaš toliko energije. Jaz pa sem sitna, da sama sebe komaj prenašamuser posted image .

Grem popoldne na roj. dan pa se mi bo razpoloženje verjetno zboljšalo, saj bom pestovala mojo nečakinjo 1 mesec staro. jupiiiuser posted image

Malecka_mateja kak si pa ti kaj? Počutje ok? Te kej šraufa?
 
 
lp

(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: Februarčice
3.2.2007 12:31:37   
Anonimen
Evo mene in to polno luno! user posted image
Danes sem mela CTG, amnio in UZ. Rezultat: G predvideva, da se bo do ponedeljka začelo, če pa se ne bo, pa moram bit v ponedeljek zjturi ob 8ih v P in bom najbrž notri ostala. Mala user posted image  je res mala, saj naj bi tehtala nekje 2800 g. Za tiste, ki pa boste mele amnio, da vas ne bo preveč strah, danes ni nič bolelo.
V glavnem, to je to, zdej čakam popadke ali pa da odteče voda, če ne pa v ponedeljek torej.

(odgovor članu visnjaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: Februarčice
3.2.2007 12:46:11   
ribicau
Zdravo bejbe!

Pri meni se tudi nič ne dogaja. Imam pa na dnevnem vložku skoz rjavo/roza madeže....pa zvečer se je precej vlekla tista snov...Zdele sem že dve uri po kuhinji letala in kuhala - zdej se musaka že peče in sem tko lačna, da bom komej zdržala, da bo pečena. Pa mojemu sem že vse srajce oprala in zlikala, tko da so že pripravljene za novi teden. Me pa ful rit boli, u glavnem kosti....user posted image  je res precej nizko in to je pomojem za to!

Golaž: ja u glavnem glej, da bo toliko čebule, kot je mesa. Npr. 1kg mesa=1kg čebule. Pa čebulo daj zmlet v multipraktik in jo potem praži skoraj tako dolgo, da bo res čisto spuščena (cca 1 uro)....potem šele dodaj meso in še to skupaj praži precej dolgo! Potem pa postopek naprej kot ponavadi.

Zdej grem pa dokončat kosilo! Moram še sladico narest....

Cao

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: Februarčice
3.2.2007 12:59:09   
pikecpokec
Evo spet mene!
Mislim,ej, kaka norišnica! Včeri (1 teden po PDP) sem šla na CTG, pa je na UZ zdravnik ugotovil, da malemu zmanjkuje plodovnice. in da bom kr notr ostala pa da mi bojo dans zjutri sprožli porod. Ampak... dans je pa v porodni taka gužva, da jih komi folgajo rihtat, tko da so me poslali domov, ampak morm zvečer nazaj!user posted image
Tko da-verjetno bo jutr al pa tud ne, glede na to kak se nosijo vsi!
Čau

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   [Brisano sporočilo]
3.2.2007 13:30:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: Februarčice
3.2.2007 13:30:33   
malecka_mateja
visnja jaz sem ok!nič bolečin nič krčev in špikanja!(trkam) tak da vse pod kontrolo!

zdaj sem se tako najedla golaža in žganc!njami!
ja ribicau sej vedno delam tak kot si napisala ker drugače čebula plava potem!ampak sem milila če ma katera kaki friki recep za golaž!
no ampak zdaj je že kuhan!jutri pa k tašči na kosilo!user posted image

pikecpokec mislim halo ker majo gužvo te domov pošljejo!haloooo!!!kaj pa si vse dovolijo!
upam da boš zvečer vseeno rodila in že kmalu pestovala štručko!nam pa le sporoči kako in kaj da bomo v mislih s tabo in se veselile tvojega vesele dogodka!

lep dan!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: Februarčice
3.2.2007 14:51:03   
ribicau
Kolumbo potem dodaš mleto papriko, navadno (približno na 1 kg mesa bi jest dala švoh malo žličko) in pekočo (pol žličke). Potem dodaš še kavno žličko paradižnikove mezge, lovor, mleto kumino, mleti poper (ne veliko, ker smo dodali že pekočo papriko). Ko je meso mehko potem jaz dodam še ene 5 strokov čisto na drobno sesekljanega česna in vse skupaj potresem z malo moke. To potem zaliješ in prevreš. Vsemu temu dodam še malo rdečega vina (pa pazi, ne preveč user posted image )! To je pa to!

Zdej grem pa na kavč, spet. Mam občutek, da me hoče nekej špikat! Drugače pa naš user posted image  od zjutrej še ni nič brcal, tko da če zdele v roku 1-2 ure ne bo nič, kličem v P.

Cao

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: Februarčice
3.2.2007 15:49:44   
LuLu



user posted image        user posted image        user posted image


P R I P R A V L J E N E :

JANUARČICE:
 
27. Zvončica in Peterpan
26. pikecpokec user posted image  Gal
22. adriana_m, user posted image  David


FEBRUARČICE:

01. hothien, Trbovlje,  user posted image
01. JA_n_JA; Ljubljana,  user posted image
02. ajči, Izola ali Postojna
02. Laruska, Trbovlje
03. BTina, Šempeter ali Postojna,  user posted image
03. turbo, Jesenice,  user posted image
04. barmaz, Slovenj Gradec
06. hgrm, Ljubljana
08. ribicau, Jesenice 
09. juorje, Celovec,  user posted image Gašper
09. mzupa17, Kranj,  user posted image
10. strommer, Novo mesto
10. Geja, Ljubljana              
10. mihi33, Murska Sobota,  user posted image
10. Kveder P,  user posted image
12. kolumbo, Ljubljana,  (user posted image  Jure ali user posted image  Nina)
12. alenkat, Ljubljana        
14. malecka_mateja, Maribor ali Ptuj,  user posted image Žanet
15. Maggie, Ljubljana,  user posted image
16. darja.grm, Ljubljana,  user posted image
17. Bilbo, Ptuj, user posted image  Nia
18. metuljčica27, Maribor ali Ptuj
18. LuLu, Maribor,  user posted image
18. visnjaaa, Novo mesto,  user posted image
19. Tabali, Ljubljana,  user posted image
20. Teja29, Postojna,  user posted image
21. Biba 1, Celje,   user posted image   user posted image
22. jasna81, Celje,  (user posted image Alen ali user posted image  Ema)
22. Petrca24, Kranj
28. lencica, Slovenj Gradec

Pofočkanih je 33 user posted image  in 34 user posted image !   user posted image   :  user posted image   =  9 : 8



MAMICE SO POSTALE:
 
18.01.,  Jenki,   user posted image  Jaka, 53 cm, 3440 g user posted image ,  (13.02.) - PDP
21.01.,  Kamy,  user posted image   Taja,  49 cm, 2700 g user posted image  , (konec feb.)
1.2.,   Jasnika,  user posted image   Marcel,  52 cm, 3720g user posted image  , (28.1) - PDP
2.2.,   Sminc,  user posted image   Aljaž,  49 cm, 2880g user posted image ,  (28.2) - PDP
3.2.,   Aja32,  user posted image    Naja   ,(27.01)-PDPuser posted image
 
user posted image  na svet so torej prijokali 5 user posted image  od tega 3 user posted image  : 2 user posted image  user posted image



Če katere še ni na seznamu in bi rada bila, naj se pofočka
 


user posted image    user posted image   user posted image    user posted image  user posted image


user posted image                   

user posted image                   



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: Februarčice
3.2.2007 16:20:03   
LuLu
Ojla
bilbo, Ptuj je tu blizu... boš z lahkoto lahko prišla do MB user posted image

metuljčica27, sedežno sma kupla v Mercator pohištvo, taka za raztegnit v ležišče je. Nič posebnega. Je pa rdeča user posted image

Hothien, na eni temi sem te vprašala, pa te bom tukaj še enkrat... kako si kaj, ko ti pol RR-ovk na RR vsak dan sprašuje, če si že rodila? user posted image

Če ste dobro seznam pogledale, ste opazle, da imamo novo mamico...
Aja32 je rodila Najo. user posted image  Čestitke!

Spala sem ful dolgo, se vmes milijonkrat zbudla, pa nekaj me je bolelo pri jajčnikih... ni blo fajn. Zdaj se je pomirlo.
A to amniocintezo vsem delajo? Zakaj jo sploh delajo?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: Februarčice
3.2.2007 17:24:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Hothien, na eni temi sem te vprašala, pa te bom tukaj še enkrat... kako si kaj, ko ti pol RR-ovk na RR vsak dan sprašuje, če si že rodila? user posted image


user posted image  Sej sem vedla, da bo tko. Sem pač velika čveka, pa me vse poznajo. user posted image  Sicer lahk pa še tok navijajo, pa nič ne bo pomagal, naša pupa bo prišla, ko bo sama hotla, tud lunca ne pomaga nč. user posted image  Upam da se bova res do ponedeljka že cartali. user posted image



Pa iskrene čestitke novoečeni mamici!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: Februarčice
3.2.2007 19:08:53   
visnjaaa
Aja32 čestitam!!!!
 
Jaz sem ravno prišla iz rojstnega dneva, ki ga je praznoval moj brat. Nažrla sem se do konca. user posted image
Pri meni je čisto zatišje. Čisto nič me ne boli, niti dol, niti križ - zgleda, da še nekaj časa ne bom rodila.user posted image
Moram pa priznat, da mam že vsega vrh glave!!!user posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: Februarčice
3.2.2007 19:35:57   
Anonimen
AJA32 ČESTITKE! user posted image user posted image user posted image

Evo jaz sem spet kot cota. Bradavica je zdej ok, mam pa drugi problem. Namreč že kak teden jamram, da me neki nad križem boli (iskreno - mislila sem da se mi dela turbo mozolj) Boli me ko se naslonim na hrbet, ko me moj masira ipd. No, danes mi pa sestra pogleda, pa odkrije 3 rdeče fleke - kot da bi se udarila. Pa se nisem. Kaj bi to lahko bilo? Aja - fleki ne izginjajo. So že od zjutraj isti kot sedaj. user posted image

Kak ste pridne s tem kuhanjem, jaz sem danes šla kr k mami na kosilo. Spim spet ne, zaprta kot vedno - tale prebava je user posted image . Sej pol ni čudno da tehtnica kaže vsak dan več user posted image user posted image

Moj je šel na nogomet, jaz pa lenarim doma. Grem zdej peglat...

LP vsem

(odgovor članu visnjaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: Februarčice
3.2.2007 19:36:33   
malecka_mateja


user posted image        user posted image        user posted image


P R I P R A V L J E N E :

JANUARČICE:
 
26. pikecpokec user posted image  Gal
22. adriana_m, user posted image  David


FEBRUARČICE:

01. hothien, Trbovlje,  user posted image
01. JA_n_JA; Ljubljana,  user posted image
02. ajči, Izola ali Postojna
02. Laruska, Trbovlje
03. BTina, Šempeter ali Postojna,  user posted image
03. turbo, Jesenice,  user posted image
04. barmaz, Slovenj Gradec
06. hgrm, Ljubljana
08. ribicau, Jesenice 
09. juorje, Celovec,  user posted image Gašper
09. mzupa17, Kranj,  user posted image
10. strommer, Novo mesto
10. Geja, Ljubljana              
10. mihi33, Murska Sobota,  user posted image
10. Kveder P,  user posted image
12. kolumbo, Ljubljana,  (user posted image  Jure ali user posted image  Nina)
12. alenkat, Ljubljana        
14. malecka_mateja, Maribor ali Ptuj,  user posted image Žanet
15. Maggie, Ljubljana,  user posted image
16. darja.grm, Ljubljana,  user posted image
17. Bilbo, Ptuj, user posted image  Nia
18. metuljčica27, Maribor ali Ptuj
18. LuLu, Maribor,  user posted image
18. visnjaaa, Novo mesto,  user posted image
19. Tabali, Ljubljana,  user posted image
20. Teja29, Postojna,  user posted image
21. Biba 1, Celje,   user posted image   user posted image
22. jasna81, Celje,  (user posted image Alen ali user posted image  Ema)
22. Petrca24, Kranj
28. lencica, Slovenj Gradec

Pofočkanih je 32 user posted image  in 33 user posted image !   user posted image   :  user posted image   =  9 : 8



MAMICE SO POSTALE:
 
18.01.,  Jenki,   user posted image  Jaka, 53 cm, 3440 g user posted image ,  (13.02.) - PDP
21.01.,  Kamy,  user posted image   Taja,  49 cm, 2700 g user posted image  , (konec feb.)
1.2.,   Jasnika,  user posted image   Marcel,  52 cm, 3720g user posted image  , (28.1) - PDP
2.2.,   Sminc,  user posted image   Aljaž,  49 cm, 2880g user posted image ,  (28.2) - PDP
3.2.,   Aja32,  user posted image    Naja, user posted image (27.01) - PDP
3.2. Zvončica in Peterpan, user posted image Maj, 52 cm, 3420 g user posted image , (27.1)-PDP


 
user posted image  na svet je prijokalo 6 user posted image  od tega 4 user posted image  : 2 user posted image  user posted image



Če katere še ni na seznamu in bi rada bila, naj se pofočka
 


user posted image    user posted image   user posted image    user posted image  user posted image


user posted image                   

user posted image                    



< Sporočilo je popravil malecka_mateja -- 3.2.2007 19:38:48 >


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: Februarčice
3.2.2007 19:38:03   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image še za Zvončico in Peterpana!

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: Februarčice
3.2.2007 19:42:22   
malecka_mateja
Se moram pohvalit
Danes je Zvončica uspešno zaključila nosečnost in družino povečala za 52 cm, 3420 g težkega fanta, po imenu Maj.user posted image user posted image user posted image

takšno je bilo spročilo srečnega atija!!!

user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE!

kaj vam naj napišem!hmm,mala binca ko nora!se vidi da je ati doma!user posted image  

jasna če ti je tisto odpadlo bodi sedaj bolj previdna pri tuširanju da ti bo lepo zarastlo nazaj!

upam da gremo med vikendom rodit ker je ati domauser posted image sam zato!drugače pa še lahko počaka!user posted image do naslednjega vikenda!user posted image

no morem it ker me možek že pogreša!user posted image se tipkamo!
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?