|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ležalnik&stolček
15.6.2004 13:40:04   
frutka_
Po vaših nasvetih sodeč je full primernejši od otr. avtosedeža, ki sem ga jaz mislila uporabljati tudi doma, ležalnik-gugalnik.
Ampak dragi so ko žafran. Danes sem jih gledala v BC in stanejo okrog 17.ooosit.
A se ga splača kupiti ali je boljše kupiti kar stolček za hranjenje in ga polagaš vanj, ko je dovolj velik (okrog 3.meseca?).
Morda katera celo prodjaj ležalnik-gugalnik?
Kako dolgo pa ga lahko uporabljaš? In od kdaj naprej? A že kar od začetka?

Sicer pa sem nameravala kupiti nov stolček za hranjenje prima pappa ali chicco mama!
Poznate kaj cene teh ležalnikov-gugalnikov in stolčkov za hranjenje v Avstriji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ležalnik&stolček
15.6.2004 16:13:23   
*daša*
kaj se bol splaća kupit ti ne morem povedat, ker nimam izkušenj,lahko ti pa prepišem cene iz toysovega lataloga

ležalniki:

-ležalnik bruin(z igralnim lokom) 49,99 eurov
-ležalnik chicco 69,99 eurov
-ležalnik hauck(z igralnim lokom) 59,99eurov
-ležalnik geuther 54,99 eurov
-ležalnik TFK 69,99 eurov
-ležalnik fisher price(z igralnim lokom na baterije) 54,99 eurov eurov
-ležalnik fisher price ocean wonders (z igralno ploščo na baterije) 59,99 eurov
-ležalnik fisher price open top swing(z igralnim lokom na baterije) 74,99 eurov

stolčki za hranjenje:

-stolček hauck 89,99 eurov
-stolček prima pappa 109,99 eurov
-stolček macbaby 39,99 eurov

lp, daša

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ležalnik&stolček
15.6.2004 23:09:00   
frutka_

Super, hvala za informacije!
Lep pozdrav

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ležalnik&stolček
16.6.2004 18:48:24   
Anonimen
jaz sem ga kupila iz druge roke od haucka za 8 jurjov..je pa k nov, pa sname se mu oblačilo tko da sem ga šeenkrat oprala sama in je super. tako najceneje prideš do ok stvari.

lp, lara

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   ležalnik&stolček
21.6.2004 7:59:55   
malika
Ko ga boš kupovala glej, da ima več naklonov, od ležečega do sedečega in lahko ga boš uporabljala od rojstva dalje. Tudi meni so svetovali, da ga ne rabim, ker imam lupinico itd. ampak ni res! Potem pa sem dobila nek rabljen ležalnik ampak že za večjega, ker ni imel ležečega dela in mi ni bogve kako všeč, pa tudi mali noče bit v njem.Če bom še kdaj rabila ležalnik ( upam da), potem bom sigurno kupila takega z več nakloni od rojstva dalje. Kako dolgo je v uporabi pa je pomoje odvisno od aktivnosti otroka. Moj resda ni navajen nanj in morda zato v njem zdaj pri 5 mesecih ne zdrži več kot 5 min, ker mora bit skoz v akciji, v ležalniku pa je pripet.Do najmanj 4 meseca pa ga pomoje lahko neomejeno uporabljaš.To pa je kar dosti!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?