|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: denar od občine ...
24.7.2006 12:45:10   
Anonimen
Sem ravnokar preverila nekatere informacije:

1. OBČINA KRANJ - 27.000 sit ( neto )

2. OBČINA MEDVODE - 42.318 sit ( neto )

Pa še uradni odlok:

''Upravičenci do enkratne denarne pomoči so eden od staršev novorojenca pod pogojem, da je državljan Republike Slovenije in ima stalno prebivališče v Občini Medvode ter tujci, ki imajo dovoljenje za stalno prebivanje v Republiki Sloveniji in prebivajo v Občini Medvode. ''

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: denar od občine ...
24.7.2006 18:19:58   
crci06
še ena občina:

GORENJA VAS - POLJANE   

upam da BO na seji sprejela predlog, kot ga ima objavljenega na internetu: 50.000 SIT NETTO user posted image

Ni še uradno, baje pa bo kmalu!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: denar od občine ...
24.7.2006 18:32:06   
ada2
meni je pa to malo smešno in hkrati žalostno. ene se bunijo, ker so dobile samo knjigo????????????
a ni važna pozornost? jaz pa bila vesela knjige. pa tudi čestitke z občine od župana. no, saj prvič sem čestitko z občine dobila, ker sem bila tam zaposlena, ni pa bila glih od župana ampak od sodelavcev, drugič pa ni bilo nič , pa čeprav je mali (kao) podžupanov vnuk.

ne bit tak malenkostne......

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: denar od občine ...
27.7.2006 21:45:20   
crci06
jaz jih pa zastopim, ko se jim zdi zamalo, da dobiš samo knjigo...
Od države ali pa od župana je itak brezveze karkoli pričakovat... Država ponavadi samo vzame, ne pa tudi da...

Župan je pač tud en kos politike...

Če pa izveš, da vse punce okrog tebe nekaj dobijo (in tega se nihče ne brani), ti je pa blesavo, zakaj ravno ti ne.

Jaz sem si že mislila, da bi tud pri meni /njemu lohk kej dal, k pač že od par let nazaj vem, da ni blo nč...

Evo, pa sem prijetno presenečena, obeta se, da bo! 

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: denar od občine ...
1.8.2006 11:57:06   
nikak
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

Občina Vrhnika = 0 user posted image
Občina Brezovica = 70kSIT.



Brezovica (pri Ljubljani) da 15.000 SIT.

LP

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: denar od občine ...
5.8.2006 20:03:47   
ajči
kaj pa dajo na primorskem ob roj.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: denar od občine ...
5.8.2006 20:59:07   
tajtaja
user posted image  za  občino Moravske Toplice. Za otroke rojene od 1.1.2006 dajo
-za prvega 30.000,drugega 40.000, tretjega 50.000 sit in tako dalje za vsakega naslednjega 10.000 sit več.
Mi, ki smo se zelo trudili za četrtega, smo dobili kar user posted image user posted image .
Sreča brez meja. Tudi če katera težko verjame, mi zelo zelo uživamo, otroci pa se imajo  med seboj zelo radi.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: denar od občine ...
8.8.2006 14:10:30   
Astrica
Sem vse prebrala po dolgem in počez pa ne najdem.... A občina Domžale da kaj?

Hvala!

lp

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: denar od občine ...
8.8.2006 14:27:15   
NMJ
ASTRICA .... tudi mene zanima za občino Domžale?

lp

(odgovor članu Astrica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: denar od občine ...
9.8.2006 8:18:24   
ana25

Družina in otroci Nazaj na seznam


Pomoč ob rojstvu otroka

Mestni svet Mestne občine Ljubljana je 3. oktobra 2005 sprejel spremembe Odloka o denarni pomoči, s katerimi so socialno šibkejši občani in občanke upravičeni tudi do POMOČI OB ROJSTVU OTROKA, ki znaša 63.344 sit. Sprejete spremembe odloka so se začele uporabljati s 1. januarjem 2006. O upravičenosti do katerekoli zgoraj naštete denarne pomoči odloča pristojni center za socialno delo.

Tako je v Ljubljani za celo ljubljano. Tako da vprašanje, kdo to dobi očitno ostaja pri CSD.

LP

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: denar od občine ...
8.10.2006 14:36:45   
ajči
občina PIRAN 60.000sit ja kar neki ...,.

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: denar od občine ...
8.10.2006 18:44:16   
najina pikica*
ja ja...naša občina ljubljana-Moste da eno veliko figo user posted image ,namesto,da bi nas mamice podprli in nam tako al drugače pomagali nam bi še z veseljem kaj vzeli!sm se odločila,da se bom preselila v občino k bl skrbi za svojo nataliteto user posted image

pa nisem malenkostna,samo neumno se mi zdi.....da ti država neda prav ničesar,ti pa skrbiš,da se rodijo slovenski potomci....user posted image ... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: denar od občine ...
8.10.2006 19:06:12   
anjaa
evo samo ena informacija ker ravno vidim da je ana napisala link kjer da občina lj socialno ogroženim družinam 63.000 sit ...

jaz sem jih to vprašala, imam porodniške 100.000 sit in preživnine 20.000 sit pa nisem dobila nič user posted image user posted image  
stalno prebivališče imam pri svojih starših, začasno pa pri fantu kjer tudi živimo. niso me spraševali o dohodkih otrokovega otroka, torej se šteje samo moja porodniška in preživnina.

a lahko prosim ena ki je ta znese dobila, pove kako je s tem prihodkom?! ma kaj gledajo če živimo s 50.000 na mesec ali kaj?!!

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: denar od občine ...
8.10.2006 19:07:27   
anjaa
je mogoče krivo to da imam začasno prebivališče v kranju, stalnega pa v lj pri starših?

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: denar od občine ...
9.10.2006 12:18:07   
ljubezniva
meni so dali obrazec na csd-ju v novi gorici...ta obrazec morem pa dati po rojstvu otroka na občino....lahko pa uveljavlja oče mati ali skrbnik....jaz sem iz občine ng, moj je iz občine komen tako da sem dala v novo gorico ker dajo več, lahko pa bi tudi on dal na svojo občino...otročiček pa bo imel stalni naslov v občini komen...

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: denar od občine ...
9.10.2006 14:17:18   
Anonimen
a kera ve kolk kj dajo v RADOVLJICI??
čist tko me zanima:)

LP

(odgovor članu ljubezniva)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: denar od občine ...
9.10.2006 15:11:53   
Jelenche
DENARNA POMOČ MESTNE OBČINE LJUBLJANA (13.12.2005)

Upravičenci do denarne pomoči so osebe, ki so brez lastnega dohodka in osebe, ki z lastnim dohodkom do 20 % presegajo minimalni dohodek za posameznega družinskega člana po zakonu, ki ureja socialno varstvo in imajo stalno bivališče v Mestni občini Ljubljana.

Denarna pomoč se lahko dodeli za:
- delno kritje stroškov ob začetku novega šolskega leta za otroke v osnovni in srednji poli,
- šolo v naravi, letovanje/zimovanje osnovnošolcem
- kosila za otroke v osnovni in srednji šoli, kjer je organizirana prehrana
- za premostitev trenutne materialne ogroženosti
- za kritje stroškov kosil osebam starejšim od 65 let
- od 1.1.2006 pa tudi za pomoč ob rojstvu otroka.

Denarna pomoč se dodeli upravičencem le za enega od zgoraj naštetih namenov.

Ne glede na to določbo se lahko upravičencem dodeli pomoč za kosilo za otroke v osnovni in srednji šoli, kjer je organizirana prehrana ter pomoč ob rojstvu otroka.

Upravičencem, ki nimajo lastnega dohodka ali ne dosegajo minimalnega dohodka in upravičencem, ki presegajo minimalni dohodek do 20 %, se denarna pomoč ob rojstvu otroka dodeli v dvakratni višini osnovnega zneska denarne pomoči.



_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: denar od občine ...
9.10.2006 15:12:39   
frrrr
preverila... v lj ni nč... dobijo le socialno ogrožene družine... torej tista, ki dobiva socialno pomoč, ji pripada še 63 jurjev od države... ostali, ki pa za par jurjev presežejo un njihov cenzus za socialno pomoč, pa nič user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: denar od občine ...
18.10.2006 14:57:23   
lunca2
Mene pa zanima, če kdo ve koliko dobiš v občini Hrastnik?user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: denar od občine ...
19.10.2006 17:42:29   
Naja30
Če katero zanima, občina Izola da knjigo.user posted image

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: denar od občine ...
21.10.2006 13:00:15   
Tinča1
Pozdravljene!

Za občino RUŠE vem, da prispeva cca 20.000 SIT. Mislim pa, da povabijo vse matere naenkrat in takrat jim čestitajo in podelijo nagrado. Sicer za postopek podelitve nisem ziher, ampak glavno, da se spominijo če že drugega ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: denar od občine ...
21.10.2006 15:41:34   
andrejka82
Je kateri znano, koliko da obcina Hoce-Slivnica?

(odgovor članu Tinča1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: denar od občine ...
21.10.2006 16:07:45   
Maleal
Andrejka 82,pa ne da sva iz iste občine???????Lepo to.Ravno včeraj sem klicala na občino pa mi je rekla,da nič dnara le hrano do 4.meseca.Žalostno.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: denar od občine ...
21.10.2006 19:27:03   
andrejka82
Imarcel, hvala. user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: denar od občine ...
23.10.2006 21:29:00   
Palčica*
Sem šla gledat na spletno stran občine Bled. Radodarni so,ni kaj.
- ali vrednostni bon v višini 100.00,00sit
- ali nakazilo  na  TRR v višini 90.000,00 sit

TinyP tudi mene zanima koliko je v Radovljici. Mislim,da je ena že napisala da se vrti znesek okoli 20.000,00 ali 25.000,00 sit. Pa mislim,da bo ta podatek kar držal,ker je kolegica rodila leto in pol nazaj,pa je res govorila ,da ji je nekaj takega občina dala.Spletna stran občine Radovljica ne dela, tko da pogledat nisem mogla.

Je pa tko. Zdej so volitve in najbrž bomo tam kjer so se župani zamenjal mogli še mal počakat. Da vidimo kakšne bodop sankcije user posted image  !

lp,
Palčica

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?