|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zadnja menstruacija
28.6.2006 12:15:26   
Anonimen
Na kateri dan po zadnji menstruaciji nastopijo plodni dnevi?
Če sem na primer imela zadnjo m 7.6., spolni odnos pa  18.6., a je velika verjetnost, da sem zanosila?

Hvala za odgovor.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zadnja menstruacija
28.6.2006 12:18:32   
tažana
če pogledam na nosečniški koledarček si imela ovulacijo od 14.06- 23.06. torej obstaja možnostuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zadnja menstruacija
28.6.2006 12:19:11   
lana38
MOžno je, odvisno kako dolg ciklus imaš in če je M redna.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zadnja menstruacija
28.6.2006 12:22:22   
soncek.djukelica
pozdravljena,
ponavadi je O 14 dan po prvem dnevu Muser posted image , kar bi pri tebi pomenilo 21.
vse je pa odvisno na koliko dni imaš ciklus!če imaš na manj dni, potem je nastopila O pred 14 dnevom,če pa na dlje časa, pa pač po 14 dnevu!
Tako,da je čisto možno,da si zanosila!
za vse dvome, pa raje naredi test!
lp

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zadnja menstruacija
28.6.2006 12:26:34   
Anonimen
Hvala za hitre odgovore. Menstuacije pa nimam redne, tako da tudi ne vem kdaj imam približno ovulacijo. Pri prvem otroku sem zanosila 13 dan po prvem dnevu zadnje menstruacije. Bo treba res na test počakat.user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?