|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
5.7.2006 9:00:08   
urla
Ajdy
tudi mi imamo 2,8 letnika doma in me tudi malo skrbi kako bo sprejel dojenčka. Je prvi otrok v družini po moji in moževi strani. Sicer se že sedaj pogovarjamo o tem, da bomo dobili dojenčka in se zaenkrat veseli, vendar kaj bo bomo pa videli.

Ste pa vse srečke, ker vam ni nič slabo. Mene kar razganja, nič bruhanja samo slabost.

Me veseli, da se številka dviguje. Iz kje pa ste nosečke?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke
5.7.2006 9:15:22   
bibi
Še ena marčevka se javlja! user posted image

Sem v 5 tednu nosečnosti in PDP imam nekje 12.3. Včeraj sem bila pri G in je še zaenkrat mala pikica. Drug teden v četrtek pa imam zopet pregled, ker moram še ta teden dat urin in kri in bomo naslednjič pregledali izvide.

Počutim se ok, malo utrujenosti je, sicer se mi pa kr rado vrti v glavi! Pa trebuh imam tudi že kr napet iinn lezem  naraazen. Joj kaj šele bo?? user posted image

< Sporočilo je popravil bibi -- 5.7.2006 9:17:40 >

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke
5.7.2006 10:32:58   
Vanji
tudi jaz sem user posted image v drugo. Imam že 3,5 letnega sinčka. Ne ve še nič, ker je prava klepetulja in bi takoj vsem povedal, zato bom še malo počakala preden mu povem.

Pri G. se naročena 27.7., drugače pa se počutim O.K. le gumbov na hlačah ne morem več zapreti, ampak tako je bilo tudi v prvi nosečnosti. Se mi je trebušček kmalu poznal, tako da  nisem mogla dolgo skrivat.

LP

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
5.7.2006 16:16:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vanji)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke
6.7.2006 9:44:01   
Vanji
se mi pa zdi, da marčevke 07 nismo najbolj zgovorne.

dejmo zbud'te se malo.

vidim, da se po drugih podforumih sprehaja kar nekaj novih marčevk, ki pa se še niso prijavile na našo temo.

lepo vabljene nove marčevke

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke
6.7.2006 9:45:50   
urla
Mislim, da se jih še nekaj skriva.....
bodo že pokukale na plano....

(odgovor članu Vanji)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke
6.7.2006 14:51:26   
Anonimen
Zame je to 1.user posted image , tako da bi najraje celemu svetu povedala!!!! Sam zaenkrat bova še tiho!!
Bibi, a mi lahko poveš, kako je zgledal prvi pregled?? Za slikico je verjetno še prezgodaj user posted image
Jaz imam jutri pregled, pa vam bom kasneje poročala!!

(odgovor članu urla)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke
6.7.2006 20:55:17   
petrinja
ne pozabit še mene!!!!!
PDP imam 11.3. -uf madonca skoraj na moj rojstni danuser posted image .
Madonca bomo cvetele spomladiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke
7.7.2006 6:55:21   
majita
Tudi jaz marca, 10. Če user posted image zamudi 2 dneva bo moj dragi na svoj RD postal očka. Čist sva srečna in bova za 1x skrivnost delila samo z vami.

Srečno vsem skupaj!

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
7.7.2006 11:05:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majita)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke
7.7.2006 12:50:44   
Vanji
kako zanimivo da nas je toliko povezanih z mesecem marcem, tudi jaz ima RD marca, same ribice

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
8.7.2006 11:41:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vanji)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke
8.7.2006 11:59:10   
slonči
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hura za nas marčevke. PDP IMAM 2. 3., čeprav je do našega meseca kar nekaj časa, ne morem zaustaviti svojih misli, kakšen bo moj inuser posted image  dan pa seveda atijev.Daje me zaskrbljenost, ker sem bila v 6 t3d na vaginalnem UZ pa je pokazal nosečnost v maternici, ploda pa še ne. Prvi pregled pri g. imam komaj konec julija. Mislite, da sta strah in skrb odveč???Kko pa je bilo z vami in vašimi pregledi???
Kako se počutite??????Jaz se po nosečniškouser posted image user posted image

Cvet ste, ki vabi nas v svojo bližino,
ki nudi zavetje v trenutkih sreče in malo manjše sreče.
Tako čudežno je, da čisto blizu vas svet zmeraj izgleda lep, prijazen in svetel.

Lepe poletne dneve, mislite pozitivno in uživajte v objemih srečnih atijev.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
8.7.2006 17:17:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu slonči)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke
8.7.2006 17:29:22   
thaiss
Jaz sem bila včeraj na pregledu, pa je z UZ potrdil nosečnost, velikost GV 8mm.Nasednji petek imam spet pregled, ker G želi videt utrip srčka preden gre na dopust. Kaj ne bo še prezgodaj za user posted image , saj bom takrat komaj 6t1d???

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke
8.7.2006 20:13:15   
slonči
AJDY - Mislim, da je najbolje, da greš po zdravniški nasvet. Želim ti, da se vse dobro končauser posted image

THAISS - Jaz sem bila na VAG. UZ pri 6t3d in se je videla samo GV, velika 13, 5, plod in srček pa še ne. Pravijo, da se vidi komaj pri polnem 7t, nekaterim pa že prej. Tudi sama sem zaskrbljena, vendar bom s pozitivnimi mislimi poskušala pričarat srček že na naslednjem UZ. Zate pa mislim:ne skrbi, če se še ne bo videl. Bom mislila nate. Javi se kaj, ko zveš kaj novega. Misli lepe misli.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke
8.7.2006 23:59:09   
Anonimen
AJDY, jaz tud mislim, da je najbolje, da greš na urgenco, boš vsaj mirna. Če se pojavi kri, pa to še ne pomeni, da je konec. Moji sestri se je kri dobesedno vlila, pa ima sedaj krepkega fantiča (počila ji je le žilica v posteljici in je nato morala počivati, vendar je bilo proti koncu nosečnosti že vse OK)

Drugače imam pa jaz po mojih izračunih PDP 3.3. in imam doma že eno ribico, ki bo user posted image  narazen ravno 2 leti. Počutim se OK, le da sem malo bolj utrujena, ker me podnevi preganja mala ribica, ki sedaj ne more biti nič pri miru.

Tud jaz bom še nekaj časa anonimna, saj imam tudi že eno slabo izkušnjo za sabo user posted image

(odgovor članu slonči)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke
9.7.2006 0:03:01   
Anonimen
Aja tiste, ki ste zaskrbljene, ker na pregledu še ni bilo nič videti, mislim da je vaš strah odveč. Meni je moja G v prvi user posted image  rekla, pri pregledu pri 6t 1d, da ne bom slučajno razučarana, če se še ne bo nič videlo, ker je to še čist normalno. Zato bom sedaj raje še malo počakala - pregled bom imela 21.7 - pri 7t 6d.

Srečno vsem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke
10.7.2006 10:07:31   
zora
Punce, mene bo pobralo od slabosti. A tudi vas matra?

Lp

_____________________________

Zora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke
10.7.2006 13:33:27   
urla
Sej že cel teden jamram, kako mi je slabo, pa se vse hvalijo kako jim ni.

Dobrodošla v peklu. Slabo od ranega jutra pa tje do poznega večera. Ne paše jest, ne pit in vedno slabi in nič mi ne pomaga.

Se tolažim s tem, da bo enkrat bolje.

(odgovor članu zora)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke
10.7.2006 13:44:22   
Sibil_
Kdaj pa ste imele zadnjo M.?

< Sporočilo je popravil sibil -- 10.7.2006 13:45:51 >

(odgovor članu zora)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke
10.7.2006 13:46:54   
urla
Sibil, anonimnost ti ni uspela.....
Rok naj bi bil 10.3.07.

Moj je dobil test serviran z mašnico. Bila je načrtovana nosečnost, zato se je darila zelo razveselil. Tudi mi imamo doma že neega sončka.

Čim lepšo user posted image  in dobrodošla marčevka.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke
10.7.2006 13:49:38   
Sibil_
Sem vidla ja...hehe.Pa sem se hotela malo potuhnit.user posted image

No, dobro potem.A ste že klicale svoje G?user posted image

Jaz bi počakala do avgusta, kaj pravite?

LP,
Sibil

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
10.7.2006 14:01:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke
10.7.2006 14:03:02   
urla
Pri ginekologinji sem naročena šele 3.8 (bom nekje v 11. tednu), ker je juluija na dopustu. Mislim, da so ostale naročene konec julija, začetek avgusta.

Po mojem jih pokliči takoj, itak ti bodo na podlagi podatka o zadnjem datumu menstruacije, dale datum za prvi pregled.

Lp, Urla

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?