|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  258 259 [260] 261 262   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
24.3.2007 10:03:49   
A-N-J-A
Vsem novim mamicam čestitke za vaše sončkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Sem se spet mal zjokala,ko sem prebrala tok lepih novičkuser posted image .

draja  vi se boste mel pa fino,ko bosta bratranec in sestrična iste starosti!Čestitke tudi tebi,pa hitro v P po tvojo pupouser posted image .

P.s.:v album sem dodala par slikic

(odgovor članu VRTNICA30)
Neposredna povezava do sporočila: 6476
   RE: Marčevke
24.3.2007 10:13:15   
VRTNICA30
A-N-J-A- kako lepega fantiča imate. Čestitke user posted image user posted image i

_____________________________

PA SMO DOČAKALI NAŠO PRINCESO NUŠO.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 6477
   RE: Marčevke
24.3.2007 10:48:41   
soncek78
 
Hello user posted image !
 
Leina, Pikca, Draja tudi jaz sem šem med vami... naši pupici se nikamor ne mudi! Ni kaj še malo bo treba počakati!
PikaPoka12 user posted image user posted image user posted image  za hčerkico Livijo...
 
VMS user posted image user posted image user posted image  za hčerkico Ano Marijo...
 
Dajadada user posted image user posted image user posted image  za sinkota Nejc-a... 
 
Sončen pozdravček! user posted image
 


_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6478
   RE: Marčevke
24.3.2007 11:03:04   
dskubin
Čestitke teta Draja!. Naša pingvinka bo verjetno tudi praznovala kar s svojo sestrično, ker je le par dni razlike vmes (no, pa še 4 leta), pa še v isti hiši živimo.

Zdej mala spi, sinko pa je šel z očkotom na sprehod (no, službeno, po naročilu mamice v lekarno user posted image ). In mam čas za mojo porodno zgodbo, ker vem, da vas zanima user posted image :

Prejšnji teden iz torka na sredo mi je celo noč otrdeval trebuh. Imela sem kar močne bolečine, ampak se mi ni dalo niti gledat na uro, kako pogosto se popadki pojavljajo (oz. sploh nisem bila prepričana, da so to popadki, pa čeprav sem nedolgo nazaj že enkrat rodila user posted image ), ker sem v sredo itak imela CTG. Zjutraj sem imela rahlo rjavo obarvano sluz - verjetno se je začel luščit čep. No in ob 11.15 grem k G, na CTG pa sem bila priklopljena več kot tričetrt ure, ker se je tamala tolk obračala, da sestra sploh ni mogla utripa lovit. In je pol samo trgala liste stran in - jovo na novo. In ne boste verjele - ves ta čas - niti 1 samega samcatega popadka. Nič, niente, nada. Povem G za izcedek in jo vprašam, kol časa pa zna to zdej trajat. Ona pa, ja kolk prej ste pa prvič rodili? Jaz pa, ja 2 dni prej. No, reče ona, pol imate pa še 3 ali 4 dni fore user posted image . Nič me ni pogledala user posted image . Ob enih prideva z user posted image domov, jaz pa dam sušit perilo in začnem likat. Ob ene 2h spet začnejo popadki. Ampak kar močni, me boli kot user posted image in več al manj ležim na likalni mizi, moj pa teži naj se uležem. Ampak ne, jaz moram zlikat do konca user posted image , pa še malo pospravit (na srečo tamali spi) pa itak manj boli, če se premikaš, kot če ležiš in se sam sebi smiliš. Ampak mi je blo kar naenkrat nenavadno pogosto vse skupaj in ob 3h so bili popadki že na 5 minut. Čez pol ure pa že na 2, 3, ampak manj močni in potem, na srečo) spet na 5, ker drugače verjetno niti do P ne bi prilezli. user posted image gre pogledat po hiši, kdo je doma (btw - tu nas živi 9 odraslih oseb), da se dogovori, komu bomo pustili tamalega v varstvu in glej user posted image , žive duše nikjer. Tast nedosegljiv, tašča v trgovini, svak v službi, svakinja kdovekje,... No, vsaj tašča pride čez pol ure domov. In pripravimo prenosno posteljco in ruzak za tamalega, če bo mogu pri tašči prespat in čakamo. Pa čakamo. Čez pol ure kličemo taščo da kje je - ona pa v trgovini na blagajni. Ja pred pol ure pa je rekla, da bo zdej že doma. Ampak je srečala sosedo in šla z njo v Koper v trgovino user posted image . Nič, sej bo svak vsak čas prišel iz službe in gremo čakat pred hišo. Pustimo mu tamalega, ki se mu sanjalo ni, kaj se dogaja, samo začudeno je gledal. Midva se hitro vsedeva v avto, kajti popadki so spet pogostejši - na 3-4 minute. Na zadnjem izolskem semaforju pa se spomnim, da sem pozabla telefon doma - user posted image , obrni! Če ne ne bom mogla nobenmu sporočit user posted image . In sva se res vrnila domov, pa nazaj v P. Sprejeta sem bila ob 18:16 in takoj hotla EA. Pa je babica komplicirala (pa da ne rečem, da je bla ista kot pri prvem porodu in sem rekla, da če še enkrat naletim na njo, se na vratih obrnem in grem domov, ampak kaj češ, nimam sreče), da se je treba najprej pomenit z zdravnico, pa da sem itak že 5 cm odprta in bom hitro rodila, pa da morajo domov klicat anasteziologinja in ta verjetno itak ne bo utegnila prit, pa da nej se že odločim user posted image . HOČEM EA!!! Ne morem opisat, kolk me je blo strah - ker je bil še živ spomin od muk prejšnjega poroda. In tko je po pol ure pršla zdravnica in rekla: če hoče ženska EA, pokličte anesteziologinjo - če pride pride, če ne, pač ne. Imela sem ful močne popadke, niso mi pa predrli mehurja, ker če ne bi v momentu rodila. Je utegnila prit anesteziologinja in - svaka ji čast - kar med 3 močnimi popadki ji je uspelo vstavit kateter user posted image , mene pa je takoooo moioočno tiščalo dol, da jim je uspelo ravno dat poskusno dozo, poklicat mojga v porodno, prerezat presredek, predret mehur ob 19:03 in ob 19:04 je prišla naša user posted image Diti. Ekspresno. In če me ne bi blo tolk strah in ne bi čakali anesteziologinje, bi bilo še hitreje. No, rodili smo brez EA, anesteziologinja je rekla, da če bo šlo še tako hitro, naj jo naslednjič spet pokličemo user posted image . In je ukazala, da počakajo 5 minut s šivanjem, da če je že vstavla kateter, mi bo dala 1 dozo EA, da me vsaj pri šivanju ne bo bolelo user posted image . Tako smo dobili našo princesko, ki pridno je, no, prav nažira se (malo manj pridno spi). Že ob odpustu je pridobila 10 dag, do včeraj pa še nadaljnih 12, tako da RASTEMO! Kar ne morem verjet, kako lepo jo je sprejel 17 mesečni bratec, jo samo objema, ljupčka in boža. Res nas je presenetil.

No, ravno brez težav ne gre. Mami ima sicer mleka za izvoz (tako je bilo tudi prvič, ko smo morali spraznit skrinjo in hitro pojest meso, da smo imeli plac za mleko zamrznit), ampak spet user posted image probleme z bradavicami. Krvavijo, auč user posted image in nič ne zgleda, da se bo kaj kmalu umirilo (prvič se je nekje pri 6 mesecih, ko smo res začeli jest GH in smo se samo še3-4x dnevno dojili - naš fant je namreč jedel 10 obrokov dnevno in močno upam, da bo punca izbrala drugačen urnik, ker to je pa res preveč!). Tako da večino dneva (in noči) črpam mleko, dojim malo (tolko da vidim, da ne bo pozabla user posted image ), ker se takoj pokaže kri. Res se mi zdi, da imam skoz črpalko v roki, ker mala pa je in je in je. Zvečer tudi po 300 ml in več v eni uri user posted image in je potem čez kaki 2 uri spet lačna. Pa še vnete učke ima (isto je imel bratec), dobili smo antibiotike in včeraj bili zaradi tega v bolnici, da so ji vzeli bris. No ja, sej bo. Samo da smo drugače zdravi.

(odgovor članu VRTNICA30)
Neposredna povezava do sporočila: 6479
   RE: Marčevke
24.3.2007 11:27:54   
erna14
ojla

KONCNO MI JE USPEL NALEPT FOTKE V ALBUM UPAM DA SE BODO VIDLE.GESLO JE AMG
 
CESTITKE VSEM NOVIM MAMICAMuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 6480
   RE: Marčevke
24.3.2007 12:46:14   
Anonimen
Teta Draja cestitke user posted image user posted image user posted image ...Ampak Maks je pa res kar dost velik in mocan korenjakuser posted image . Nas mali bo imel pa sestricno v spodnjem stukuuser posted image ,rok ima zacetek maja ampak glede na znake se ji ze malce mudi ampak kaksna 2 tedna se kar naj zdrzi v mamici.

A-N-J-A res je pravi cuker mali user posted image

dskubin na zacetku prava komedija bila user posted image ...Super,da je slo tako ekspresnouser posted image ...

Erna14 jaz ne morem pogledati slikc,mi javi kao,da sem neprijavljen uporabnikuser posted image ...Anjinega pa lahko normalno pogledam....

No nas pregled v P je minil po predvidevanjih.Imela sem CTG,nic druga user posted image ....Ceprav sva sla z user posted image pes do P je mali veselo spanckal na ctgu,tako,da sme spet delala pocepe...Ni se kaj ekstra prebudil...Zdaj doma pa je ze bil malo vec buden.CTG ga ocitno vedno uspavauser posted image ...Kontrola spet v sredo, ce prej ne bo treba v P....Malemu ocitno danasnji dan ne odgovarjauser posted image ....Sicer pa dokler se ne zacne jutrisnji dan ne bomo govorili naprej mogoce pa pride kaj "iznenada"user posted image ... Res si ze zelo zelim cartat najinega malega soncka...

Dezevni pozdravcekuser posted image

(odgovor članu VRTNICA30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6481
   RE: Marčevke
24.3.2007 13:04:54   
Blacky30
Evo, da se malo uštulim zraven. Vas kar redno spremljam, ker vas je kar fajn brat.
Dskubin, pa ta tvoja tašča pa je malo čudna, kaj? Pa sta ji vidva povedala, da mora priti domov, ker ti moraš iti rodit?user posted image user posted image user posted image  Moja bi menda nesrečo povzročila, tak bi divjala, ne pa da bi še v eno trgovino šla. Ni najbolj resna, kaj? Hvala bogu, je bilo vse hitro opravljeno. user posted image user posted image Zdaj pa se le lepo cartajte.

Ostalim pa želim hiter in lep porod.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6482
   RE: Marčevke
24.3.2007 13:54:37   
Pikca
Živjo,
da se končno mal oglasim danes, tamala spi.
Toej, ri nas zaenkrat nič novega... no ja, nekaj novega je - prehlad nažalost - sem se nalezla od Žive in precej kašljamuser posted image . Tko, da zdej z veseljem dam prednost ostalim čakajočim, ker si ne predstavljam kašljat med popadkipa pol s kakšnimi šivi...

Na, se je že zbudila...

Lepo se mejte, se kaj beremo zvečer

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 6483
   RE: Marčevke
24.3.2007 13:57:15   
LP
Ojla user posted image !!!

No ja, naši malčki zgleda v trebuhu res živajo, da se nobenemu nikamor ne mudi. Naš veselo spi, prav nič kaj ne kaže na to, da bi ju3 pokukal na svet. Malo me je celo prestrašil, ker je že 2 dni ful miren, ampak stanje se izboljšuje, in daje znake, da je še vednu tu in še vedno glavni.

Drugače pa se počutim kot da nimam jutri PDP. Edina nadloga so boleče prsi, ne vem od česa, ampak predvidevam, da se vse skupaj lepo pripravlja. Če do torka ne bo nič, imam CTG spet pri svoji zdravnici, potem pa bomo videli, kako naprej....
Da se bo spustil dol pa skor dvomim, ker še vedno najraje dela bunkice po trebuhu tik pod rebri, tako da je očitno še vendo visoko.

ČESTITKE tudi vsem srečnicam, ki veselo crkljate svoje user posted image . Je tako fino gledat slikice malčkov, vsi so tolk šikani, pa vsak je nekaj posebnega... Za lušte ravno prav. Upam, da bomo tudi me kmalu pricapljale za vami...

Lep deževen pozdrav vsem!!




_____________________________

Najin Žiga . . . pravi sonček !

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 6484
   RE: Marčevke
24.3.2007 14:05:46   
skačica
pozdravljene souser posted image !

ne,ne,ne bom še nikamor šla,sem že povedala,da bom nosila kot user posted image  in tako res bo. Ctg danes ok,popadkov nič,pregleda nisem imela,kontrola spet v ponedeljek. user posted image  Mami,svakinja,mož in svak mi napovedujejo porod jutri na materinski dan pa še moj G. je dežuren. Ko bi vsaj........ Ampak nič ne kaže.

Po ctg-ju sem bila seveda čisto depresivnauser posted image  in sva šla z mojim user posted image  v merkur,kjer sem nabavila dekoracijo za Veliko noč za stanovanje. IIIiiiiiiiiiiiiiii,kok je lepo. Potem sva šla pa še v LJ.,kjer je moj vplačal aro za nov motor.
Seveda sem upala,da bo vožnja v LJ kaj pospešila zadeve,ampak dogaja se prav nič.Sedaj sem se najedla(tašča skuhala),kasneje greva pa še malo v šoping in morda k nam domov na obisk,ker doma se bom skisala.

draja,lepo da si mislila name,ko si ponoči hodila na WC, tud jaz se vedno sprašujem ali bo že katera mamica,ko bom vklopila računalnikuser posted image . Kot da se poznamo že ne vem kok časa in sem vsake nove mamice res vesela. Pa čestitke za nečakeca. Verjetno ti bomo kmalu čestitale tudi,ker boš postala mamicauser posted image .

dskubin,kako zanimiva zgodba. Prav z užitkom sem jo prebrala. Jaz bi tud enega takega ta hitregauser posted image (porod namreč).

Pikca,res si pridna,tudi če ne končaš pred porodom.Si veliko že do sedaj naredila.

LeIna in Vrtnica30,tudi pri vaju raven ctg kot špaget?????user posted image user posted image user posted image  Pa jaz ne vem kako so naši otročki tako neubogljivi že sedaj.
Je mala na ctg-ju nekaj hecala in je kar nekaj časa trajalo,da je bil ctg uporaben in me babica vpraša,če me mala  kaj uboga. In sem ji rekla,če bi me ubogala,bi bila že nekaj časa zunaj. Mala sploh ne upošteva najinih prošenj.

No,grem malo počivat in čakat na popadkeuser posted image  pol pa spet po trgovinah. Še edina stvar,ki me razvedriuser posted image . Moj mož je že obupal-se mi prav smili.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 6485
   RE: Marčevke
24.3.2007 15:03:34   
VRTNICA30
DSKUBIN lepa in vznemrljiva porodna zgodba.
Že likam perilo in čakam, da me kaj napade.user posted image

SKAČICA  sem že mislila, da si v porodni. Ti kar veselo po trgovinah, saj jaz bi tudi šla pa imam tako otekle noge, da še čevljev ne obujem več. Je pa moj tolko bolj zadovoljen, ker ne zapravljam. Bom kasneje vse nadoknadila.

PIKCA tebi pa želim čimprešnje okrevanje, počivaj in veliko vitaminov zaužij.

LP dobrodošla še med nami.



_____________________________

PA SMO DOČAKALI NAŠO PRINCESO NUŠO.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 6486
   RE: Marčevke
24.3.2007 15:45:29   
Anonimen
Hvala vsem za čestitke in čestitke vsem novim mamicam!

Danes mo prišli iz porodnišnice. Na kratko kako je potekalo. 21.3. bi mi morali sprožiti porod, ker sem bila 6 dni čez rok, mali pa je imel visok srčni utrip. in potem so me 21.3. ob 3 uri zjutraj zbudili popadki, ki so bili takoj na 3 minute, ali pa sem prejšnje prespala. Nato sem čakala do 5.30, ko sem zbudila mojega, da sva šla v P. Čakala sem toliko časa, ker nisem vedela ali je to to ali ne. V sprejemni je videla, da sem že odprta 4 cm. Šla sem gor na klistir. Ob 8 uri sem bila v porodni. Okoli 9-10 ure so mi predrli mehur. Potem se nisem nič vč odprla, niti popadki niso bili močnejši, zato so mi dali še umetne popadke.... no, rodila sem pa 6 minut pred 16 uro. Čisto izmučena. Ampak ga imamo našega Jureta! Slike bodo kmalu.

Lp, jjasna

(odgovor članu VRTNICA30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6487
   RE: Marčevke
24.3.2007 16:20:25   
draja
Punce hvala vsem za čestitke ob rojstvu mojega nečaka. Joj kako so ti dogodki v življenju nekaj lepega,... Zdaj pa sem tudi jaz postala nestrpna in si že želim spoznati našo punco.

A-N-J-A kakšen lepotec je Bor!!! Jaz sem imela spet čisto solzne oči ob gledanju slikic.

dskubin hvala za tvojo porodno zgodbo. Sem jo s tako napetostjo brala, kot da bi bila ta hujš kriminalka user posted image . Sem bila čist živčna a bo že prišel kdo domov in prevzel malega ali ne. Veseli me, da mala pridno je in predvsem to, da jo je bratec tako lepo sprejel. to je res nekaj neprecenljivega.

Erna14 tudi meni zavrača dostop do tvojega albuma, enako kot LeINI.

Pikca joj pa ti prehladi user posted image ! Držim pesti, da se hitro pozdraviš in odideš zdrava v Rim.

jjasna dobrodošla nazaj. Še enkrat čestitke in super, da si se že tako hitro javila.

Sem zadnjič sodelavcu razlagala, da še nobena marčevka ni rodila na rok, pa on meni, ti boš sigurno rodila na rok in to točno ob 12-ih user posted image . ja, pač veljam za takole očitno v službi: zelo natančna in točna. Bogi fantje v službi, se mi včasih prav smilijo, ko me morajo prenašati. No bomo videli, če je mala po mamici in bo tudi tako točna user posted image .

 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6488
   RE: Marčevke
24.3.2007 17:38:41   
dskubin
Blacky30, ne tašča ni vedla, moj ji je samo reku naj pride, ne pa zakaj (mogoče ravno zaradi tega, da ne bi blo kake nesreče). Je blo pa res napeto, ni dosti manjkalo, pa bi res rodila doma user posted image - sej verjetno bi blo lepše (vsaj osebje bi blo bolj prijazno), kot v P user posted image .

skačica, jaz tudi takoj podpišem še za en tak porod. Samo se mi zdi, da sem pa prvič plačala muke še za to vožnjo user posted image .

čakajoče, upam da vaši špagetki kaj kmalu vzvalovijo in ostanete marčevike - mi vas ne damo!

< Sporočilo je popravil dskubin -- 24.3.2007 17:53:00 >

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 6489
   RE: Marčevke
24.3.2007 19:01:16   
tinaaja
Na hitrico, da vas pozdravim in cestitam vsem mamicam user posted image ter zazelim srecno vsem, ki se cakate..
Mi smo OK, vse OK, razen, da se zelo lovimo z dojenjem in da me kar pshicno zeza cela zadeva.. pa saj vem, daje treba vztrajat, ampak je na momente tezko, ko ne ves, kako in kaj.

Nasa porodna zgodba sledi, zaenkrat samo to, da je bilo intenzivno in kratko. Sanjski razplet user posted image

Nisem zasledila obvestila o Slumpo (morda se kje zgresila, in zadevo podvajam):
 
23.3.2007
S svojim prihodom naju je danes  razveseleil Anej, 3410g in 52 cm.

Cestitke mamico in ociju user posted image



(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 6490
   RE: Marčevke
24.3.2007 19:47:34   
sezam
Dajadada - čestitke za Nejca user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6491
   RE: Marčevke
24.3.2007 20:17:59   
Dajadada
test

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 6492
   RE: Marčevke
24.3.2007 20:18:07   
draja
Tinaaja dobrodošla nazaj. Me veseli, da je vse Ok in ne sekiraj se - tudi dojenje vama bo steklo. Komaj čakamo še porodno zgodbo. Pa hvala za novičko o Slumpo, saj še ni bila objavljena!

user posted image  Slumpo iskrene čestitke za Aneja user posted image

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 6493
   RE: Marčevke
24.3.2007 20:22:13   
draja
user posted image
 Štorklja je marčevkam prinesla
 
user posted image 23.01.NMJ : Živa, 1010g, 38 cm in Neža, 2030g in 45 cm (pdp: 15.3.)
user posted image   09.02. Urla : Katja, 2610g, 48 cm (pdp: 1.3.)
user posted image   11.02. Majita : Ana, 2630g, 48cm (pdp: 12.3.)
user posted image    13.2. Sandra-10 : Patrik, 2200g, 45cm (pdp: 10.3.)
user posted image    21.02. *sonchek* : Anej, 2800g, 50cm (pdp: 12.3.)
user posted image   21.02. Magor : Mija, 3230g, 49cm (pdp: 7.3.)
user posted image    21.02. Zora : ?, 3270 g,  53 cm (pdp: 1.3.) 
user posted image   23.02. Force : Živa, 2840 g, 50 cm (pdp: 5.3.)
user posted image    24.02. Barči78 : Žan, 3780g, 51cm (pdp: 8.3.)
user posted image    25.02. malička : Sanja, 2350 g, 46 cm (pdp: 18.3.)
user posted image   26.02. Ela 80 : Ela, 2850 g, 50 cm (pdp: 8.3.)
user posted image    27.02. Thaiss : Matia, 3070g, 51cm (pdp: 7.3.)
user posted image    27.02. K_a_t_i : Žiga, 3320 g,  51 cm (pdp: 10.3.)
user posted image    28.02. Tekica : Klemen, 3200 g, 51 cm (pdp: 15.3.)
user posted image    28.02. Sibil : Lukas, 3610 g,  54 cm (pdp: 9.3.)
user posted image    28.02. Kr_enamami : Maks, 3800 g,  52 cm (pdp: 15.3.)
user posted image  01.03. malecka_mateja :Tjaša, 3950 g, 51 cm (pdp: 14.2.)  
user posted image    02.03. TeDyBear : Jurij, 2680 g,  52 cm (pdp: 23.3.)
user posted image    03.03. Ksenjica78: Samo , ?g,  ?cm (pdp: 17.3.)
user posted image   04.03. freya : ?, ? g, ? cm (pdp: 2.3.)
user posted image    05.03. Klavdyk: ? , ?g,  ?cm (pdp: 12.3.)
user posted image   05.03. urskas: Vita, 3080 g, 51 cm (pdp: 8.3.)
user posted image    05.03. Sezam : Žiga, 3590 g,  53 cm (pdp: 3.3.)
user posted image    06.03. simonka: Jaka, 4165g,  53 cm (pdp: 7.3.) 
user posted image   07.03. m a j c i k a : Tija, 3280 g, 49 cm (pdp: 18.3.)
user posted image   08.03. Lejci : Ines, 2660 g, 49 cm (pdp: 6.3.)
user posted image   08.03. Encijan : Špela, 3300 g, 51 cm (pdp: 11.3.)
user posted image   08.03. vaihativa : Zoja, 3460 g, 52 cm (pdp: 10.3.)
user posted image   08.03. alfa75: Lara, 3170 g, 51 cm (pdp: 7.3.)
user posted image    08.03. Lana 22: Jan, 3200g, 53 cm (pdp: 3.3.)
user posted image    09.03. karina: Domen, 3220g, 48,5 cm (pdp: 8.3.)
user posted image    10.03. kresnička: Vid, 3300g, 50 cm (pdp: 23.3.)
 user posted image   10.03. Babri : Tibor, 3270 g, 53 cm (pdp: 25.3.)
user posted image   11.03. Mooneve: Lilu, 3300 g, 52 cm (pdp: 14.3.)
user posted image     11.03. Meaa: Lan, 3550 g, 53 cm (pdp: 9.3.)  
user posted image    12.03. tejčica: Vid, 4555 g, 57 cm (pdp: 10.3.)
user posted image    12.03. erna14: Žiga, 3340 g, 51 cm (pdp: 3.3.)
user posted image   13.03. marjetka: Kaja , 3540 g, 52 cm (pdp: 15.3.)
user posted image   13.03. Taya85: Lina, 3820 g, 53 cm (pdp: 18.3.)
user posted image    14.03. A_N_J_A : Bor, 3780 g, 54 cm (pdp: 23.3.)
user posted image   14.03. Dskubin : Diti, 3280 g, 54 cm (pdp: 19.3.)
user posted image   14.03. blanči : Anja, 3300 g, 51 cm (pdp: 19.3.)
user posted image   14.03. PikaPoka12 : Livija, 3890 g, 55 cm (pdp: 11.3.)

user posted image    15.03. Dolgolaska : Lan, 3440 g, 53 cm (pdp: 20.3.)
user posted image   15.03. Žabika: Hana Re, 3255 g, 52 cm (pdp: 12.3.)
user posted image   16.03. pocka : Taja, 3360 g, 54 cm (pdp: 3.3.)
user posted image    16.03. Snorklja: Jaka, 3120 g, 48 cm (pdp: 18.3.)
user posted image   17.03. Boni3 : ?, ? g, ? cm (pdp: 9.4.)
user posted image    18.03. cv105: Maks, 2700 g, 49 cm (pdp: 20.3.)
user posted image    20.03. vms : Ana Marija, 3660 g, 52 cm (pdp: 14.3.)
user posted image     21.03. jjasna: Jure, 3490 g, 53 cm (pdp: 15.3.)
user posted image    21.03. Tinaaja : Brina, 3255 g, 51 cm (pdp: 17.3.)
user posted image     22.03. Naomi: Svit, 3610 g, 50 cm (pdp: 21.3.) 
user posted image     23.03. Amy26 : Ela, 2680 g, 47 cm (pdp: 26.3.)
user posted image     23.03. Dajadada: Nejc, 3750 g, 53 cm (pdp: 9.3.)
user posted image     23.03. Slumpo: Anej, 3410 g, 52 cm (pdp: 26.3.)
 


user posted image  user posted image user posted image  

STATISTIKA:

28 user posted image     in     29 user posted image

39 otrok se je rodilo pred pdp
18 otrok se je rodilo po pdp
0 otrok se je rodilo na pdp

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 6494
   RE: Marčevke
24.3.2007 20:24:12   
draja
Vedno manj nas čaka:

user posted image
1.3. SPOKY
user posted image 2.3. Slonči
user posted image 2.3. blue sky
user posted image 3.3. Bibi (26) – CE user posted image
user posted image 6.3. Vanji - PO
user posted image 7.3. LULU3
user posted image 8.3. brundi
user posted image 10.3. darchy 
user posted image 12.3. patricija12 user posted image    
user posted image 15.3. Gio 
user posted image 18.3. brinaa
user posted image 18.3. leya - LJ
user posted image 18.3. miri
user posted image 18.3. skačica - CE user posted image
user posted image 20.3. lulu155
user posted image 21.3. LI (29) - MS
user posted image 22.3. Pegica* (30)
user posted image 23.3. soncek78 – IZ user posted image
user posted image 23.3. bincika – CE
user posted image 24.3. turistka (28)
user posted image 24.3. LeINA (26) – MB user posted image
user posted image 24.3. soncek008
user posted image 25.3. VRTNICA30 – LJ
user posted image 25.3. Cinca79 – LJ user posted image
user posted image 25.3. Pikca - LJ user posted image
user posted image 25.3. LP (25) – CE user posted image
user posted image 26.3. maab
user posted image 27.3. draja (27) – PO user posted image
user posted image 28.3. anna2007 (35) - GO
user posted image 31.3. Katja 80 - CE
user posted image --.3. Neda

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 6495
   RE: Marčevke
24.3.2007 20:29:05   
thaiss
 
user posted image user posted image  čestitke vsem novim mamicam!!!! user posted image  user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil thaiss -- 24.3.2007 20:30:10 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 6496
   RE: Marčevke
24.3.2007 21:10:24   
Dajadada
Sm mogu stestirat če deluje k sm imel že vse napisan pa je šlo po gobe.
Piše srečni ponosni očka(kok se lepo sliš).
Hvala za vse lepe želje (verjamem da je pomagal pri porodu) in za čestitke.Ženička in sinko se počutita lepo in vam mahata!
Sej če bi ženička bla doma me zihr nebi pustila da tipkam pa tok sm si želu da vam kej napišemuser posted image .
No pa Vam bom zaupal mojo porodno zgodbico.Vesel sm in srečen da sm bil prisoten, čeprav mi tud igle pa kri ni za gledat,( sm na koncu skor prerezal popkovnico)!Je ljubezen prevladala!Očki ne se bat,bodite zraven.Še en lep(najlepši) dogodek vaju bo povezal.Sej sm mal zamižu vmes pa je blo.svetujem vam(očki) da se prej mejčken pripravite,no jst sm npr.bral navodila za priklop aparata(Teens) šele ko je bila Darja že na pojstli in je že kr lepo dihala.Neki cajta mi je ratal se skrivat za njenim hrbtom pa hitr pripravljat aparat  pa še u angl. je mogl pisat!Tko da me je Darja hitr natulila kaj mečkam.

Očki kr pogumno naprej je res dogodek in pol !!!!Preprosto morate sodelovati,da boste sprejeli del bolečine,da boste videli kaj pomeni RODITI!!!
Sm sklenil da bom od poroda naprej Še bolj cenil in spoštoval Ženo.Pogumne ste ženske,ni kej.Kako bi moški rekli:KAPO DOL!!!Čudež narave opravi Ženska,VAU.
Hvalabogu je šlo pri porodu vse lepo in  hitro (kot po maslu)!!!Babica je bla tud prijazna.
Bodoče mamice in očki(kok se lepo sliš) kr pogumno NAPREJ!Na koncu vedno pride najlepše,Vajina srečica vajina kepica.
Grem počivat,da se spočijem,da bom močan,pripravljen za novo vlogo;vlogo očka.Upam da mi bo šlo!!! 

Lepo nočko in mislimo na vas!
Hvala sonchek-u za objavo!!
Lahko noč ženička in sinek.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 6497
   RE: Marčevke
24.3.2007 22:28:50   
Nikica
Hvala za lepo zgodbo, novopečeni očka! user posted image Zdaj se pa le spočij, saj bo ponedeljek hitro tukaj. Od zdaj naprej boš moral skrbeti za dva člana, mamico in sineka. Samo radi se imejte, pa boste najsrečnejša družinica! Ko bosta obujala spomine na prespane noči, pa se samo zazrita v Nejčeve lepe okice, ki kar hrepenijo po vajini tolažbi ,in takoj bosta močnejša. Dobila sta največji zaklad na svetu ...
Še enkrat čestitamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
n&k&ruser posted image  

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 6498
   RE: Marčevke
24.3.2007 22:46:07   
Pikca
Živjo,
uf, smo imeli kar naporen dan, zoprn je ta prehlad, pa še Živa je bla danes tok tečna kot že dolgo ne... skoz je nekaj hotla, se drla... moj pa živčen, to mu je nekaj najhujšega, če otrok joka, po drugi strani pa je preveč popustljiv...

Slumpo, čestitke za sinka Aneja!
 
Tinaaja ti pa dobrodošla nazaj, me veseli, da je šlo hitro in z veseljem pričakujem zgodbico.

Draja - tetka, tudi tebi čestitke za nečakca!
Bi bila pa res fora, da bi ravno ti rodila na rokuser posted image
 
Dskubin, tvoja zgodba je bla pa res napeta in zanimiva.
Jjasna, user posted image za hitro javljanje in poročilo! Komi čakamo slikce.
 
Dajadadin ponosni možek - hvala za tako lepo napisano porodno zgodbico z moškega vidika in še enkrat čestitke! Pa dober počitek!
 
Še dobrih 10 min. do mojega PDPja... kdo bi si mislil, da bom to rekla, ampak nimam nič proti, če par dni zamudi, da se pozdravimo...
 
Lahko nočko, Pikca
 

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 6499
   RE: Marčevke
24.3.2007 22:54:10   
skačica
tinaaja,dobrodošla nazaj. Tudi jaz komaj čakam porodno zgodbo. Upam,da bo kmalu,da jo lahko preberem še preden se poberem v P.

Slumpo,čestitke za fantka!
 
Mož od Dajadade,res lepa zgodbica. Je fino prebrati kaj očki čutijo ob rojstvu svojih otrok.

Pikca,upam,da se kmalu pozdravite in da ne bo treba predolgo čakati na porod. No,če pa želiš še malo počakati,se pa prostovoljno javim,da te prehitimuser posted image .

draja,kaj si ratala neučakana? Do sedaj si bila še najbolj skulirana,od kar si pa tetka pa verjetno komaj čakaš,kaj? Morda bo pa tvoj res posebnež in se bo rodil na rok. Mislim,da še noben dojenček v marcu ni bil točen. Ajajaj!

Jaz pa čakam,da se začne kaj dogajat,ker mi cela žlahtauser posted image  napoveduje jutri porod. Ja,fino bi blo,ampak se ne zavedajo da jaz pri tem nimam nobene besede ampak le mala,ki že sedaj klubuje mamiciuser posted image . ko bi se vsaj res kaj začelo pa še lep dan je jutri.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 6500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  258 259 [260] 261 262   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  258 259 [260] 261 262   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Izbira bolnišnice
Janjikaaaa

V kateri bolnišnici ste oz. najverjetneje boste rodile?

Ljubljana (28%)

Maribor (12%)

Slovenj Gradec (9%)

Drugod po Sloveniji (47%)

Avstrija (2%)

Druge države (2%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!