|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   malica v vrtcu
11.9.2007 15:29:57   
dory
joj dones me daje ni kej :)

torej en dan tamal dobi malico za s sabo, drugic spet ne?!...ker hodi opoldne domov, me zanima, ali je to pac odvisno, en dan imajo malico al kako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 15:39:58   
CUKRČEK
Naša jo vedno dobi za domov....logično je, da je malica vsak dan. 

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 15:40:22   
Naja30
Ko sem jaz delala v vrtcu, smo vsakemu otroku, ki je šel prej domov dali malico, vsak dan seveda! Kar vprašaj, kje ima malico. Po možnosti pred vzgojiteljico.

Je mogoče to, da če imajo jogurt za malico, da ga ob tisti uri, ko gre tvoj domov, še nimajo v sobi? Ker takrat so naši mogli sami it v kuhinjo. So pa otroci navajeni tako. In tsraši tudi vejo za to.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 15:45:26   
dory
hm....en dan jo dobi, drugi dan spet ne..pa sem jo videla,da je pripravljena za pol....pa dones sem babi extra opozorila, pa ni pol upala rect, ces,da bo kao fehtala..pa je vidla,da majo skutke ...halo?! jst morm to tud placat ane :)

bom omenila jest tole :)..

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 18:42:12   
Ula3
v nasem vrtcu so povedali na sestanku, da otrok ki je tisti cas v vrtcu dobi malico normalno z drugimi otroki, kdor gre prej domov pa nic. malica se praviloma ne odnasa domov.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 18:46:03   
Enolla
Pri nas otroci, ki so v poldnevnem programu niso upravičeni do malice - popoldanske govorim, če pa je to dopoldanska je to mogoče malica, ko je fantek dopoldne ni pojedel zato jo dajo za s sabo. Če jo poje pa jo tudi nosi s sabo user posted image  samo v drugačne stanju user posted image .

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 18:50:47   
Nataska
Pri nas pa nikoli ne dobijo malice za domov. Če gre prej pač gre, brez malice. Si pač sam kriv ker si otroka prej odpeljal domov


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 19:17:44   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

Pri nas otroci, ki so v poldnevnem programu niso upravičeni do malice - popoldanske govorim, če pa je to dopoldanska je to mogoče malica, ko je fantek dopoldne ni pojedel zato jo dajo za s sabo. Če jo poje pa jo tudi nosi s sabo user posted image  samo v drugačne stanju user posted image .



moj mali je v celodnevnem programu....le za zacetk smo se odlocil,da ga bomo opoldne odpeljali....ker rabi se tolk spanja...cez cas bo ostajal...zato ne mislim spreminjat programov in sem takoj obkrozila celodnevnega...

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 19:34:41   
FORZA
V našem vrtcu pa ni nobene malice pol, to misliš po kosilu verjetnouser posted image
Jas sem po svojega šla sicer najkasneje ob 14h nekje, drugače pa kar po kosilu.
Vem da se je ena mamica bunila zaradi malice, ker zelo pozno pride po otroka in pravi, da je zelo lačen, ko pride po njega. Od kosila do tedaj je kar nekaj urc že mimo.
No pojasnili so, da malice pop ni imajo pa vedno kakšen kruh al kaj takega na razpolago za po kosiluuser posted image
Vem, da je malica zjutraj ob 8h in kosilo ob 12h.
Tudi na jedilniku je malica, kosilo.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 19:37:56   
dory
pri nas je vedno malica....cudno mi je bilo,ker so otroci drugih skupin romali vedno domov opoldne s popoldansko malico, pa sem pol ze mislila,da gotovo v tej skupini ni tako...dobijo pa od skutk, do kos kruha + sadje...kaj pa vem...morm prasat, kako da en dan dobi, en dan spet ne :)

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 19:42:50   
karmy
v našem vrtcu je tud zmeraj malca... pa jo včasih dobi za sabo včasih pa ne, ker jo prej tudi poje... moj je tudi popoldan, ker izmensko delam, kar pomeni da tudi popoldansko malco dobi 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 19:44:06   
Anonimen
Še nikoli je ni dobil za domov, pa še nikoli pomislila, da bi jo moral. Pa tudi ne bom.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 19:45:09   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Še nikoli je ni dobil za domov, pa še nikoli pomislila, da bi jo moral. Pa tudi ne bom.



sej jst tud ne bi, ce ne bi en dan dobila, en dan pa neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 19:45:58   
FORZA
Seveda, če je malica,zakaj pa je nebi dobil.
Jas bi pa pogledala na položnico, ko jo boš prejela, če je računana malica zraven, kot obrok za plačat katerega tvoj otrok ni prejel.
Saj s temi obroki je tko, če odpoveš ne plačaš.
Tko, da če imate pop malico je sigurno zraven za plačilo in če otroka prej odpelješ domov mu seveda pripada.
Saj obroke plačuješ, razen če zboli ali karkoli ne plačaš tisti dan nobenega obroka, če odpoveš prej seveda.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 19:47:05   
dory
valda mam komplet celodnevno varstvo z vsem kar pase zraven...no zgleda morm res omenit :)

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 19:50:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Še nikoli je ni dobil za domov, pa še nikoli pomislila, da bi jo moral. Pa tudi ne bom.


Tvoj in moj jo tam pojesta, po spanju. Tejin gre pa domov pred spanjem in mu zato tista malica od po spanju pripada.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 19:51:11   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Še nikoli je ni dobil za domov, pa še nikoli pomislila, da bi jo moral. Pa tudi ne bom.


Tvoj in moj jo tam pojesta, po spanju. Tejin gre pa domov pred spanjem in mu zato tista malica od po spanju pripada.



maj gre domov spat...itak pa za jest nikol ni bil,tko da ni varjante,da bi tam pojedu kej:)...pol doma nadoknadi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 19:54:52   
Anonimen
Tvoj in moj jo tam pojesta, po spanju. Tejin gre pa domov pred spanjem in mu zato tista malica od po spanju pripada.


Moj hodi ob petkih po kosilu domov, pa še nikol ni nobene vrečke prnesu. Nič hudega. Boli me za tisto malico.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 20:01:57   
Anonimen
Ja, O.K., enkrat na teden, ampak če pa vsak dan hodi domov po kosilu, potem pa ti lahko kdo kaj pove, kako je z malico. Meni se to ne zdi nič takšnega. Samo zmenit se je treba, pogovarjat, potem ni nesporazumov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 20:21:05   
Maja22
pri nas sta dopoldanska malica in kosilo všteta v ceni, zajtrk in popoldanska malica pa se plačujeta posebej - če otrok je, potem plačaš, drugače pač ne. ne dobi pa popoldan nič za sabo (torej, če jo prej pridem iskat v vrtec, gre "lačna" domov, ampak zato tudi nič ne plačamo :)


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 20:21:07   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: teja.

IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

Pri nas otroci, ki so v poldnevnem programu niso upravičeni do malice - popoldanske govorim, če pa je to dopoldanska je to mogoče malica, ko je fantek dopoldne ni pojedel zato jo dajo za s sabo. Če jo poje pa jo tudi nosi s sabo user posted image  samo v drugačne stanju user posted image .



moj mali je v celodnevnem programu....le za zacetk smo se odlocil,da ga bomo opoldne odpeljali....ker rabi se tolk spanja...cez cas bo ostajal...zato ne mislim spreminjat programov in sem takoj obkrozila celodnevnega...



Ja potem pa res vprašaj - tudi našemu so jo včasih, dali  s sabo, če ni pojedel, ker je predolgo spal in smo ga prej dvignili.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 21:14:28   
purple
pri nas ima imajo zajtrk ob 8.00, malico ob 9.30, kosilo pa ob 12.00. Tisto otroci, ki so v varstvu po 14.30, dobijo še popoldansko malico, samo jo je treba  posebej plačati.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 21:16:40   
Sibil_
Hm-torej Splišni, kakor razumem Tibor po spanju poje malico v vrtcu?Kdaj pa hodiš po njega?user posted image

Namreč pri nas vsak dan dobijo malico s seboj, pa ni važno kdaj prideš po otroka.Kar pomeni, da je tam nikoli ne jejo, tudi če je otrok do konca v vrtcu.To mi je malo čudno, kako je pri ostalih?Po spanju jejo malico v vrtcu?

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 21:21:58   
Ro-La
po spanju imajo malico, če pridem prej po njega jo dobi s sabo, če kasneje pa jo tam poje :)

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 21:23:10   
Ro-La
aja, pa dopoldan nimajo malice, imajo pa v igralnici sadje in če je kdo lačen si pač vzame

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?