|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   marčevke2011
20.6.2010 18:37:01   
Anonimen
Kje ste? Jaz zgleda sem samo se ne upam preveč hvalit po dveh ss.... zato bom zaenkrat kar anonimna...
Jaz če bo vse ok bo pdp 3.3. upam, upam da bo

anonimnauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: marčevke2011
20.6.2010 19:36:55   
Jassika
Oooooooooooooooooooooooo anonimna čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Kar pogumno zri v prihodnost... tudi sama sem imela ss pa sem zdaj ponosna mamica marčka 2010(ki je sicer pokukal na plano že februarja). Ne morem verjeti, da je že leto minilo, odkar smo našega sončka naredili (no ne še čisto).
Vsem marčevkam lepo user posted image želim in veliko veselja ob pričakovanju user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: marčevke2011
20.6.2010 20:52:40   
branka28
Vauu kako čas beži, lani ob takem času smo bili tudi mi v pričakovanju.user posted image

Sedaj je naša marčevka 2010 stara točno 3 mesece.user posted image

Vsem marčevkam 2011 želim lepo user posted image in zdrave user posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moji sončici Marisa in Žanet.

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: marčevke2011
20.6.2010 21:14:56   
Zvezdici
Joj tudi jaz ko sem zagledala, da se je odprla tema marčevke 2011, me je kar stisnilo.
Ne moram vrjeti, da je že tolko časa minilo odkar smo se me razveselile črtic!
branka - ja čas res prehitro beži!

Bodoče marčevke.. čestitke in mirno nosečnost vam želim! user posted image
Pa čimveč klepetanja tukaj gor! user posted image

Čaka vas res nekaj najlepšega!

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu branka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: marčevke2011
20.6.2010 23:14:01   
7lina7
kaj pa naš letnik 2010... hehehe  smo kr zasedle temo..

če pa je tak monilo!!

user posted image user posted image  za user posted image  in zdaj le pogumno naprej! pa prijetno user posted image  in zdrave user posted image  !!!

_____________________________

Lin@


(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: marčevke2011
21.6.2010 9:25:12   
Anonimen
Pozdravljene!

Upam, da se vam pridružim konec meseca. Pred menoj je prvi IUI postopek.

Srečno

(odgovor članu 7lina7)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: marčevke2011
21.6.2010 19:58:53   
Anonimen
očitno sem še vedno sama no po moji logiki bi pa lahko počasi se še katera pridružila user posted image



user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: marčevke2011
22.6.2010 9:10:09   
inia
Evo še ena. Po mojih izračunih 1.3. Upam, da bo vse vredu.
Je pa drugače to moj tretji otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: marčevke2011
22.6.2010 17:28:46   
Anonimen
no inia kako pa se kaj počutiš ?
user posted image

(odgovor članu inia)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: marčevke2011
22.6.2010 18:40:21   
inia
Zaekrat čisto vredu. Nimam čisto nobenih znakov. Malo me edino v jajčnikih ali tam okoli nekje špika. Drugače pa super. Pa ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: marčevke2011
22.6.2010 19:17:20   
Anonimen
prsi imam na trenutke boleče in težke, pa tam spodaj me špika okrog jajčnikov, tudi na trenutke....

(odgovor članu inia)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: marčevke2011
22.6.2010 19:18:11   
Anonimen
prsi imam na trenutke boleče in težke, pa tam spodaj me špika okrog jajčnikov, tudi na trenutke....


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: marčevke2011
23.6.2010 8:34:05   
inia
Jaz upam, da ti bo tokrat šlo vse po planu. Me pa zanima kdaj se nama bo katera pridružila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: marčevke2011
23.6.2010 11:59:32   
indy0024
cestitke vsem marcevkam na user posted image !!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image in upam da se vam kmalu pridruzim,najraje bi videla,da sem user posted image zato ker sem se sama rodila marca!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image .imam doma eno leto staro hcerko,ki pa je rojena septembra takrat je pa rojen tudi moj moz!!!user posted image odlocila sva se da bova poskusila enga za drugim,da imava pol mir in da se tamala dva bolje razumeta.zelim vam mirno nosecnost se naprej.user posted image lp

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: marčevke2011
23.6.2010 13:47:44   
inia
Ja saj sem jaz tudi rekla, da bom imela en za drugim. Pa bo zdaj razlike 5 let. Ampak jaz sem imela v prvo dvojčka, tako da sem raje malo počakala.

(odgovor članu indy0024)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: marčevke2011
23.6.2010 14:09:28   
nadka30
čestitke vsem že user posted image in še vsem tistim, ki še bosteuser posted image .Želim vam prelep čas in veliko čvekanja, še posebej pa želim vse naj, naj eni, res ti privoščim vse kar si sama želiš, predvsem zdravega bejbija, za katero se gre bo pa tako sama vedelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Držim na polno pesti

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: marčevke2011
23.6.2010 14:24:12   
Anonimen
En lep pozdrav.
Tudi sama si močnooooooo želim, da bi se vam lahko pridružila.
ZM sem imela 28.5. in cikle imam dolge 21 dni, user posted image  pa še ni. Samo sem naredila že 2 testa in oba negativna user posted image .
Mi je pa že kak teden zjutraj slabo, razne slabosti me napadejo tudi čez dan, občasno se mi vrti, čutim bolečine v medenici, prsi imam bolj polne in boleče. (upam, da ni samo psiha).
Drugače se počutim ok, tako da ni, da bi se me kaka bolezen lotevala...

Včeraj sva s partnerjem user posted image in sem po odnosu opazila rahlo rjavkasto sled na papirju, sem si mislila- evo jo user posted image . Danes pa spet nič, kristalno čist beli tok.

Kaj mislite, bo al ne bo user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: marčevke2011
23.6.2010 15:35:26   
tanjusi
čas in veliko čvekanja, še posebej pa želim vse naj, naj eni, res ti privoščim vse kar si sama želiš, predvsem zdravega bejbija, za katero se gre bo pa tako sama vedela Držim na polno pesti


nadka asi ti kaj razmišljala da bi bila detektiv?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: marčevke2011
23.6.2010 15:50:33   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

čas in veliko čvekanja, še posebej pa želim vse naj, naj eni, res ti privoščim vse kar si sama želiš, predvsem zdravega bejbija, za katero se gre bo pa tako sama vedela Držim na polno pesti


nadka asi ti kaj razmišljala da bi bila detektiv?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



mogoče pa kdaj, lahko da sem pa v prejšnem življeju bilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: marčevke2011
23.6.2010 17:50:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

En lep pozdrav.
Tudi sama si močnooooooo želim, da bi se vam lahko pridružila.
ZM sem imela 28.5. in cikle imam dolge 21 dni, user posted image  pa še ni. Samo sem naredila že 2 testa in oba negativna user posted image .
Mi je pa že kak teden zjutraj slabo, razne slabosti me napadejo tudi čez dan, občasno se mi vrti, čutim bolečine v medenici, prsi imam bolj polne in boleče. (upam, da ni samo psiha).
Drugače se počutim ok, tako da ni, da bi se me kaka bolezen lotevala...

Včeraj sva s partnerjem user posted image in sem po odnosu opazila rahlo rjavkasto sled na papirju, sem si mislila- evo jo user posted image . Danes pa spet nič, kristalno čist beli tok.

Kaj mislite, bo al ne bo user posted image ?


Pa se je ulila user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: marčevke2011
23.6.2010 18:35:34   
Anonimen
anonimna, saj bo le pogumno naprejuser posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: marčevke2011
24.6.2010 18:42:14   
Anonimen
očitno sva še vedno sami inia user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: marčevke2011
24.6.2010 18:43:41   
Anonimen
ma jaz pa anonimnostuser posted image


[sm=rak.gif

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: marčevke2011
24.6.2010 19:03:53   
inia
Ja pomoje se nama bodo pridružile kakšne čez kakšen teden. Za tebe pa upam, da čim prej ne boš anonimna user posted image .

Mene tak v tem trebuhu spika na momente. Saj ne vem ali bi naj bilo to normalno ali ne. Ko razmišljam me je tudi v prejšnji nosenosti samo se ne spomnem če me je tako.

Kaj na pregled si že naročena? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: marčevke2011
24.6.2010 19:27:03   
Anonimen
na pregled se bom naročila naslednji teden, me je še vedno strah in vem da me še bo vsaj tja do tretjega meseca ..., kaj pa ti ... jaz sem drugače čist ok, prsi me na trenutke bolijo , slabo mi niti ni ,tam spodaj pa tudi tako na trenutke me špika ... da pa ne govorim s kakim strahom hodim na vc.....
user posted image

(odgovor članu inia)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?