|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mastna koža na obrazu
24.1.2012 8:18:12   
žametka
Pozdravljene. Že kar nekaj časa se spopadam z mastno kožo na obrazu. Še posebno je to T predel. Probala sem že že res veliko vrst krem, pa do sedaj še ni bilo velikega učinka. Ima katera kakšen nasvet?

Drugi problem so pa itak ogrci, katerih se tudi enostavno ne morem znebiti... Sploh obstaja kakšna zadeva proti temu?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mastna koža na obrazu
24.1.2012 8:51:58   
Ajra RR
žametka, vprašaj tole kozmetičarko. Ti bo svetovala kaj narediti. Tukaj jo najdeš: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/marjanca-bozic-kostanjsek_17

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu žametka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mastna koža na obrazu
24.1.2012 9:03:41   
žametka
o hvala. se bom posvetovala

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mastna koža na obrazu
24.1.2012 14:59:12   
dana
Za ogrce ti priporočam obisk kozmetičarke. Za nego mastne kože pa jaz uporabljam loccitanovo kremo z rižem. Prej so imeli sivkino. Povrhu dam še malce mineralnega pudra in se res nič ne svetim.

Sem probala že precej krem (in to ne kakih cenenih), prečesala nasvete po forumih. Kar se krem tiče je bil stran vržen denar. Na forumih sem sploh izvedela za to kremo, ki mi res odgovarja. Edino pozimi v hudem mrazu mi je mogoče premal vlažilna. Prosi za testerje, pa boš sprobala. V lekarni jih težko dobiš, potem pa kupiš kremo in ugotoviš, da ti ne odgovarja.

Pri meni se tudi pozna kaj pojem. Glavni razlog so hormoni, ne morem pa reči, da edini. Po praznikih sem bila grozna, ker res nisem nič pazila. Pa zdaj že skoraj pol leta redno uživam alge.

To je na kratko user posted image  od mene.

(odgovor članu žametka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mastna koža na obrazu
24.1.2012 18:12:51   
žametka
kje pa kupiš to kremo? za obisk kozmetičarke sem že razmišljala, pa so mi kolegice rekle da zelo boli?... je potrebno več obiskov?

Nekak se bom morala resno zavzeti za to, ker se ogrci kar širijo in ne izginjajo sploh :(

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mastna koža na obrazu
24.1.2012 18:15:35   
žametka
joj, oprosti, sem sedaj videla čigavo kremo uporabljaš - sem prvič prebrala površno :D

(odgovor članu žametka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mastna koža na obrazu
25.1.2012 11:43:09   
dana
Jaz imam akne in po pravici povem, da me tudi boli, ko sem na negi. Pri ogrcih mislim da ne bo sile. Tako da se ti ni treba nič bati. Najprej te bo dala pod paro tako, da bo koža zmehčana in potem gre vse lažje ven.

Glede obiskov ti bo pa že ona povedala kako pogosto bo treba hoditi. Meni priporoča na 2 meseca nego. Je pa tako, da ko imam ovulacijo in ko sem pred menstruacijo, se mi jih nekaj spusti ven, potem pa je spet kak teden dobro in potem jovo na novo. Je pa dosti bolje zdaj, ko hodim redno na nego.

Če boš šla h kozmetičarki pa lahko še tam povprašaš za kremo. Naj ti da kak testerček.  

< Sporočilo je popravil dana -- 25.1.2012 11:45:46 >

(odgovor članu žametka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mastna koža na obrazu
30.1.2012 7:22:43   
Poka
Jaz imam podobno, tu in tam se mi kak mozolj  naredi. Uporabljam pa kremo od Vichy, ne vem katero, ampak ne vsak dan. Menda se naj ne bi vsak dan mazal - nasvet dermatologa (je bila ena druga znanka). Uporabljaš pa samo mineralni puder. Jaz jem kar dokaj zdravo, veliko ovsenih kosmičev, če jih vsak dan, sploh nimam niti enega mozolja, ne jem pa čokolade in svinjskega in nimam v bistvu zdaj nobenega mozolja več, manjše pore in pravijo, da imam ful lepo kožo, v bistvu mi sploh ni treba uporabljat pudra. 

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?