|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   matični urad
12.1.2009 21:20:39   
ajataja
Veliko je napisanega že o tem da na matičnem ne moreš rezervirat datuma prej kot tri mesece prej,pa me zanima ali se je mogoče kaj spremenilo.Midva se poročiva maja pa bi šla rada kar rezervirat da lahko dava delat vabila,predvsem se gre za uro,da jo lahko napiševa.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: matični urad
12.1.2009 21:25:24   
total
Midva imava že razervirano na UE dan in uro,sam 2 meseca prej morama prnest potrdilo od tam kjer se bova poročila.Poroka imava pa septembra..


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: matični urad
12.1.2009 21:31:47   
*maja
Midva imava tudi že rezerviran datum na UE pa se poročiva maja.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: matični urad
13.1.2009 1:14:55   
memole
Midva tudi že imava rezerviran datum in uro rezervirala sva že lani poročiva se pa junija!user posted image

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: matični urad
13.1.2009 7:23:51   
zimbra
Odvisno od UE. Nekje se striktno držijo pravil in ne moreš rezervirat nič prej kot tri mesece pred poroko, nekje pa jemljejo rezervacije tudi leto prej. Tudi midva sva že lanskega avgusta naredila rezervacijo za junij letos.
Ti predlagam da kar pokličeš tja in vprašaš.

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?