|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dve priči
14.1.2009 16:32:31   
KATY&TIMMY
OJ!

Stvar je taka, da si jaz želim dve priči..moj brat in moja sestrauser posted image in me zanima če je katera morda imela izkušnje s tem pa kako je šlo?a je bilo izvedljivo?user posted image



_____________________________

-smo v prvem razredu ;)
BIANCA
čaka na kofe....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dve priči
14.1.2009 16:35:48   
CUKRČEK
a da bi ti imela 2 priči, fant pa eno? Vprašaj župnika..od njega je odvisno.

Sicer pa čestitam za skorajšnjo porokouser posted image


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 14.1.2009 16:37:07 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dve priči
14.1.2009 16:49:05   
KATY&TIMMY
Ja jaz bi mela 2 priči..sem pa župnika vprašala in je rekel, da se bo pozanimal, da sicer še ni mel takega primera, ampak, da zakaj neuser posted image
Ja hvala za čestitke...res je bil že časuser posted image


_____________________________

-smo v prvem razredu ;)
BIANCA
čaka na kofe....

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dve priči
14.1.2009 16:52:19   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: KATY&TIMMY

Ja hvala za čestitke...res je bil že časuser posted image


zdaj si pa tako rekla, kot da bi bila že tik pred penzijouser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dve priči
14.1.2009 16:54:26   
Udb
Oj.
Čestitke že vnaprej! user posted image Sem zelo vesela zate. Jaz sem imela 2 priči - eno na civilni in eno na cerkveni, tako da to vem da se da. Za 2 naenkrat pa ne vem.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dve priči
14.1.2009 17:19:27   
anajmad
UUUaaaaauuu,ja čestitke! Mislim,da se da.Če sta dva krstna botra,po moje sta lohka tudi dve priči.

Še enkrat čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dve priči
14.1.2009 22:33:19   
glen
Če se bosta poročila tudi cerkveno imaš lahko eno pričo v cerkvi ,drugo pa na občini.
Drugače pa da bi imela dve priče na občini se ne da.
Vem,ker se je sept. 08 poročila priča od mojega moža in sta oba hotela imeti dve priče(poročila sta se samo na občini)in jima niso dovolili.
Oz. so jima dovolili,da sta oba imela dve priči zraven, vendar v knjigose je lahko pri vsakem podpisal samo eden.
Tako da ona sta imela vsak svojo sestro + najboljšega prijatla,tudi pri obredu so stale 4 priče poleg mladoporočencev,vendar v knjigo sta se vpisala samo dva.
Srečno

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dve priči
15.1.2009 8:03:04   
KATY&TIMMY
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: KATY&TIMMY

Ja hvala za čestitke...res je bil že časuser posted image


zdaj si pa tako rekla, kot da bi bila že tik pred penzijouser posted image



Hehe glih pred penzijo ne samo po vsem kar se mi je zgodilo, po pravici povedano sem obupovala...user posted image no pa je prišel ON in zdaj je vse tako kot mora bit...user posted image pravim pa končno, ker očitno sem mogla 30 počakat, da se začne odvijat kot je trebauser posted image

Hvala vsem za čestitke in informacije, torej cerkev lahko občina ne..no pa bom imela enega v cerkvi in enega na občini, sem to eventuelnost že omenila in sta se kar sama zmenilauser posted image


_____________________________

-smo v prvem razredu ;)
BIANCA
čaka na kofe....

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dve priči
15.1.2009 8:50:51   
Anonimen
Zdaj pa hitro vrzite žreb, kdo bo priča v cerkvi, kdo pa na občini.user posted image

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dve priči
15.1.2009 22:25:16   
Nikita***
Na civilni poroki se da, preverjeno. Svoji najboljši prijateljici sva bili dve priči - ena sicer uradna, ki je podpisala, z njo pa sva stali obe. 

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dve priči
15.1.2009 22:41:21   
Andra
jaz sem imela dve priči in ni bilo problema, v cerkvi sem imela eno, na matičnem uradu pa drugo...
Kje pa piše, da mora biti to ena in ista oseba?

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?