|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maxi cosi mura 3 kolesnik
27.1.2009 21:53:02   
rakica26
Zanima me,če ima katera ta voziček. Kakšne so prednosti in slabosti. Skratka rada bi čimveč informacij od uporabnic tega vozička. Ter v kakšen avto ga spravite.

Lp

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
27.1.2009 22:17:31   
barika
Mene bolj mika MC mura4. Kolegica ga ne more prehvalit, bomo vidl kok se bo obnesla.

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
28.1.2009 5:31:41   
2.2.
joj meni ja takooo lep, samo ga ne rabim.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
28.1.2009 8:44:39   
jernejav
Jaz ga imam, a ne bo še v uporabi kak mesec. Je pa res super, kar se tiče zlaganja vozička. Ga bom spravla tudi v clia. Razstaviš in sestaviš ga v trenutkuuser posted image user posted image

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
28.1.2009 8:47:57   
Pikapolonica_
Meni je voziček blazno všečen. Na njem mi štima vse - oblika, barve, res vse. sem pa izredno skeptična, ker se mi zdi voziček rahlo težak in pa da se ne zloži ravno na majhno. Se mi zdi to velik minus. 

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
28.1.2009 9:41:45   
nynna
Mi ga imamo, kupila sem tudi mehko košaro pa smo jo sedaj pri 4,5 mesecih že prerasli. Men se dobro zlaga če je brez vsega če ga pa hočeš zložit s športnim delom je pa bolj smotan. Vozi se super in tamali je udoben. Moti me samo ker so vsi dodatki tako dragi. Zimska vreča recimo 70 evrov pa dežna prevleka žez 30. So plusi pa minusi. zdele je še super ker je v MC lupinici in če gremo v trgovino al pa kam bolj nahitro jo dam na voziček in mi jo ni treba prestavljat in budit. Ne vem kaj naj ti še povem, vprašaj če te še kaj zanima.user posted image

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
28.1.2009 14:55:13   
rakica26
Zanimam me še, če je športni del res primeren že od novorojenčka dalje ali je vseeno bolje da kupim še košaro? Kot opažam imajo sedaj že skoraj vsi vozički bremzo na ročaju, ta je nima. Je kaj problema ko greš po klancu navzdol? Ali bremza nima bistvenega pomena?

Hvala

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
28.1.2009 21:25:50   
nynna
Jaz bi rekla da športni del ni primeren za novorojenčka raje kupi košaro. Jaz sem vzela ta mehko http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177382 ker je bila precej cenejša ,kaja je bila notri lahko do 4,5 lahko bi bila pa še dlje če nebi bilo kombinizona. Itak so pa potem že tako veliki da radi še kaj vidijo in da jih lahko malo dvigneš. Kar se tiče bremze nimam ravno nekih zelo velikih klancev, na tekočih stopnicah recimo ga pa zabremzam na nogah in je ok.

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
29.1.2009 12:46:51   
barika
nynna, a tale mehka košasa se da na sedež, ali pride posebej, tako kot trda??

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
29.1.2009 14:31:22   
nynna
Ta mehka se da na sedež, ta trda pa posebi na nosilce.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
29.1.2009 14:33:47   
tosja
Imamo štirikolesnika in smo zelo zadovoljni user posted image  user posted image  user posted image Ga ne menjam user posted image  user posted image  user posted image
Naš user posted image tako uživa v njem...

So pa 2009 barve fenomenalne...bi menjala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
29.1.2009 14:34:31   
nynna
Zdele je v akciji v BC 80 evrov cenejši se splača.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
29.1.2009 14:40:41   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: rakica26

Zanimam me še, če je športni del res primeren že od novorojenčka dalje ali je vseeno bolje da kupim še košaro?
Športni del se popolnoma poleže. Zaradi lepega vremena je bil naš user posted image že hitro v športnem-smo pa imeli tudi košaro-super stvar, še na morju in na obiskih smo jo dolgo uporabljali za posteljico.

Kot opažam imajo sedaj že skoraj vsi vozički bremzo na ročaju, ta je nima. Je kaj problema ko greš po klancu navzdol? Ali bremza nima bistvenega pomena?
Mura ima bremzo pri kolesu. Nožno. Prime pa tako močno, da se voziček tud malo ne premakne!!! user posted image
Pa kr močan moraš biti, da jo spustiš , tako da si brez skrbi, če bi se naprimer kak otrok igral...
In ko odbremzaš še kar malo drži,voziček potegneš nazaj-k sebi in potem komaj popusti! user posted image

Ko pelješ po klancu, pa itak ne bremzaš user posted image
Hvala

Prosim user posted image


< Sporočilo je popravil tosja -- 29.1.2009 14:41:42 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
29.1.2009 17:11:43   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: nynna

Ta mehka se da na sedež, ta trda pa posebi na nosilce.



user posted image user posted image user posted image  hvala. kok pa vizuelno to zgleda?user posted image

je pa v angliji 4kolesnik dobrih 270 funtov.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
29.1.2009 18:01:14   
rakica26
Še nekaj me zanima. Sicer bomo morali sprobat pa vseeno, če katera ve če gre voziček v ww polota?

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
29.1.2009 18:09:06   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: rakica26

če katera ve če gre voziček v ww polota?


Mislim, da. Vseeno pa prej probajte! user posted image Voziček se zlaga (ogrodje) samostojno. Košaro itak daš dol, tudi športni del, seveda. Košara je kar velika, samo se da še zmanjšat, tako da je lahko tudi na zadnji polici-se splošči.

72 cm-68 cm-50 cm sem premerila zloženo ogrodje user posted image Je pa to štirikolesnik! Pri trikolesniku je  mera malenkost večja. Ampak res malenkost. To lahko preveriš v BC.


< Sporočilo je popravil tosja -- 29.1.2009 18:14:27 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
31.1.2009 17:48:56   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: jernejav

Razstaviš in sestaviš ga v trenutkuuser posted image user posted image


To je čista resnica, midva sva ga v trgovini s trgovko probavala, razstavljali - sestavljali - zlagali smo ga na vse možne načine in je res zakon. Midva ga bova kupila, vendar šele v marcu.
Bodo pa zdaj v februarju prišli ven novi modeli z trdimi strehicami in ne več mehkimi.

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
31.1.2009 17:55:10   
barika
zanimivo
http://strollersandprams.com/strollers/464/Maxi-Cosi-Mura-4/review-1.html

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
31.1.2009 20:01:41   
etna
Mi imamo Muro  3 in je res zakon. Ima velika kolesa, kar je fajn za vsak teren. Je zelo okreten. Uporabljamo mehko košaro, ki ima 2  ročaja in jo lahko uporabljaš tudi drugače, recimo neseš otročka kamorkoli brez vozička. Za pritrjevanje na voziček je čisto preprosta. Za novorojenčka je pozimi po mojem mnenju boljša košara, se mi zdi fajn, ker je mehko obložena in zelo topla. Moja se zelo fajn počuti in vedno zaspi. Ročaj vozička je prilagodljiv po višini. Zavora je spodaj, tako da lahko z nogami zablokiraš ali odblokiraš, čist brez problema.  Voziček je nekoliko težji, ampak ker je tako funkcionalen, zato kar pozabiš na to.
Spravim ga v fabio, ampak moram odstraniti kolesa, kar pa je spet čisto preprosto.
V glavnem tudi mi smo na začetku gledali vse možne vozičke, potem pa smo se odločili za tisto kar smo ta prvo rekli. In se res nismo zmotili. Tako, da rakica26 javi kako se boš odločila. Lp

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
31.1.2009 22:28:01   
barika
Etna super opis.
a potem praviš, da je trikolesnik primeren za razgiban teren ...makedam, korenine ..?
Pa še vedno ne vem (ne predstavljam si), kako pride namontirana mehka košara, na sedež, ali posebej, kot trda?user posted image user posted image

(odgovor članu etna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
1.2.2009 10:44:29   
nynna
Mehka košara pride pritrjena na sedež (športni del). Res je zelo mehka in topla ni pa tako globoka kot trda košara, vendar glede na razliko v ceni mislim da ni kaj razmišljat. Poglej si tole če se nisi videla mogoče ti bo pomagalo pri odločitvi.
http://www.youtube.com/watch?v=F2KU7-8f7VI

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
1.2.2009 10:48:08   
nynna
Ja pa res je za vsak teren. Jaz sem zadnjič z njimgazila po snegu, pa pa tudi po zelo neravnih terenih zelo okreten zaradi vrtljivega sprednjega kolesa pa je tudi v trgovinah. Meni se zdi trikolesnik boljši kot 4.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
1.2.2009 13:14:52   
Zvezdica
Mi imamo muro 3, čakamo pa še vsebinouser posted image user posted image user posted image user posted image

V prvo sem zamenjala 3 vozičke, najprej smo imeli haucka (nikoli več), potem quinnya speedy sx, na koncu pa še zappa. Quinnyjeva sta se super obnesla, ampak mislim, da ima mura vse kar mi potrebujemo.

Imam pa trdo košaro zraven. So mi pač to svetovali.

Poročam kako bo stekla uporaba ko se ta user posted image pokaže zunaj.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
1.2.2009 13:25:40   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

..., najprej smo imeli haucka (nikoli več),


se podpišem, nikoli in nikdar večuser posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
1.2.2009 14:18:59   
etna
Tako, kot je Nynna rekla. Mehka košara gre na športni del. Tam ko štrli del za noge  pritrdiš en del košare, na drugi strani pa odpreš in tisti trak pritrdiš nad kolesa. Vse je tako narejeno, da takoj vidiš kam gre kaj. V glavnem čist simple. Je pa res super za vsak teren. Tu okoli imam vse kar hočeš in me ne skrbi, da bi kje zagazila. Po mojem mnenju je tut boljši 3 kolesnik. Sprednje vrtljivo kolo je super. Ne predstavljam si, da bi imela voziček s fiksnimi kolesi, zdaj ko sem navajena na tega. Mogoče je najboljše, če greš v trgovino malo vozit, pa naj ti vse pokažejo, pa da še ti probaš. Pol boš pa videla a je to to. Jaz sem takrat postala še bolj nora na ta voziček user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?