|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke?
19.6.2011 13:09:56   
anchika
Živjo
Potrebujem nasvet od tistih ki imate te vozičke in od drugih mnenja za katerega se bi vve odločile.
Zaenkrat imam Hartan zxII in je vredu a ogromen in načrtujem nakup mnšega-marelo. Moja dva sončka imata zdaj 2 meseca a ko bosta dovolj stara, ko bosta sedela bom hartana prodala in si nabavila novi voziček in me zanimajo vaša mnenja , ker se ne morem odločit. Oba sta mi fajn in lepa. Nagibam se k peg peregu vendar mislim da je mclaren manjši in bolj praktičen za v avto. Kaj mislite??
Hvala za vaša mnenja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke?
19.6.2011 16:13:00   
babylove
Tudi mi imamo ogromen voziček in sem si že 100x rekla, da rabim kaj bolj praktičnega. Ampak vsakič, ko v živo vidim to revščino od mclarna, si premislim, ker mi jih je žal v tisti mini prostorček noter stiščat... Pa vem, da so mclarni cenjeni, praktični in nasploh super, ampak evo, meni se vsakič, ko ga vidim v živo in od blizu, zdi, da moja dva ne bosta noter pasala:) 

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke?
19.6.2011 17:09:32   
Zoja Lara
Jaz sem tud mamica na kvadrat.

Sem definitivno za Peg peregota- ker je lepši pa mislim, da je zlo lahek. Mclaren po moje ni vredn tega, klko je drag.

Sama pa imam marelico Baby welt in je tud superuser posted image


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke?
19.6.2011 17:45:09   
almk
mi imamo marelico bro&sis Cosatto in smo zadovoljni...je pa res, da se ti vozički ne morejo primerjat z npr. EW, ki smo ga imeli od začetka..to je le marelca z majhnimi koleščki user posted image ..

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke?
20.6.2011 14:00:43   
lina10
Mi imamo peg perego aria twin in smo zelo zadovoljni pa ahek je in praktičen za uporabo naši dve sta stari 4 mesece pa se že lelpo vozkamo z njim, sta velike za 6 mesecev tako da je super jaz ti ga priporočam.

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke?
20.6.2011 23:19:32   
aknela123
mi smo po ta prvem velikem vozičku za dvojčke želeli prešaltat na nekaj lažjega in sem kupla marelco pikolo. Eno leto sem se matrala s tem vozičkom, letos spomladi pa, čeprav sta dvojčici dopolnili že dve leti, sem zabrisala tisto marelco stran in kupila peg peregotovo ario. Mali dve se radi vozita v njej, kar sami se spravita noter, žal mi je samo, da sem si naredila dvojni strošek s tem, ko nisem takoj kupla te arie.

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke?
21.6.2011 22:51:23   
anchika
aknela 1: da ne boš mela dvojni strošek pa prodaj ta prvo marelo da boš vsaj neki dobila.
Po vaših besedah sem se odločila in si bom nabavila ario
aknela1: Kje si kupila ario?Koliko si dala?Kakšne barve imaš
?
Po internetu sem videla na sonček.si je 243 eurov. Mislite da bi kje dobila ceneje?

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke?
22.6.2011 6:34:08   
lina10
Jaz sem ga dobila na bolhi za 150EUR, je bil kot novi malo tam poglej čene je pa to kar realna cena za novega ceneje ga ne boš dobila.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?