|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   med
15.6.2007 14:51:16   
Tinča1
pozdravljene!

Mene pa zanima, ali morda katera ve, če lahko nosečnica uživa med (gozdni, kostanjev), kupljen od čebelarja. Jaz obožujem zajterk: kruh , margarina in med.

Aja sem pa negativna na toksoplazmo. A ima to kaj veze user posted image

Hvala, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: med
15.6.2007 14:53:53   
MARTINŠČICA
Jaz mislim, da je med odličen nadomestek saldkorja in vama ne more škodit, lahko kvečjemu koristi. Sploh če je domač in ne iz trgovine, kjer dodajajo sladkor.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Tinča1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: med
15.6.2007 15:25:36   
Anonimen
seveda ti se kr masti

jest ga ne smejo dojenčki do 1 leta starosti, ker lahko vsebuje neko bakterijo, ki je za tako male dojenčke lahko smrtno nevarna

(odgovor članu MARTINŠČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: med
15.6.2007 19:04:25   
dudi2006
user posted image user posted image user posted image Zakej bi ti pa medek lahko škodoval???

_____________________________

3+1=;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: med
19.6.2007 9:52:11   
prymorka
jaz vam lahko poročam kaj mi je rekla ena starejša gospa, glede meda...
jaz imam full rada med, na kruhu,... pa mi je rekla da so nekoč, v starih časih splavljali z medom...
da so ga jedle na žlico,... in v velikih količinah in s tem povzročile splav...
boo ne vem kaj od tega je res...user posted image

(odgovor članu dudi2006)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: med
20.6.2007 9:35:18   
ŽogiMarogi
jaz mislim, da ne mora tako škoditi, seveda če ga ješ v normalnih količinah. Jaz si ga dajem v sadni mix - zmiksam sadje, jogurt in dodam žličko medu. Mi prav paše za zajtrk, mi da malo energije, saj sem zjutraj prav lena. Nisem še nikjer zasledila, da ga nosečnica ne bi smela.

papa

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: med
20.6.2007 14:51:04   
Anonimen
Jaz med jem vsako jutro. Eno rezino kruha + rama + med (pa naj bo kostanjev, gozdi ali cvetlični). Zelo mi povleče zjutraj pa ni nič narobe sam pretiravat ne smeš z nobeno stvarjo.



_______________________________________
še 2 tedna in 2 dni do sončka

(odgovor članu ŽogiMarogi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
22.6.2007 14:41:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Varanje
binyy

Ali bi prevarali svojega partnerja,če le ta nebi nikoli izvedel?

da, takoj (7%)

ne, nikoli (58%)

mogoče (11%)

ne vem (18%)

sem ga že (6%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!