|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   medvedek javi se!!!!!
19.8.2005 12:10:47   
wawa
Držim pesti že cel dan pa me že roke bolijo.....:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

Upam da ti je G ugotovila da je vse OKI DOKI in ti prepisala malo bolniške, da se spočiješ!!!!!




Neposredna povezava do sporočila: 1
   medvedek javi se!!!!!
19.8.2005 14:07:33   
medvedek
Wawa hvala za tvoje dobre misli, mogoče pa so tudi malce pomagale saj je z nama z medvedkom vse OK.
Bolniške pa žal nisva dobile saj ni prav nič narobe.
Verjetno res malce preveč kompliciram.
edina napaka je ta, da sem se malce preveč zredila. namreč dobila sem v zadnjih 2 mesecih kar 5 kg + v prvih 5 mesecih pa samo + 3 kg, tako, da imam sedaj 8 kg +. Tako, da se moram začeti sedaj malce paziti, saj se res ne bi rada preveč zredila. drugače pa je rekla G., da če se mi bo po otrdevanje trebuha nadaljevalo, da se moram vrniti in da bom potem šla na bolniško. Sicer pa kg že niso tako važni samo, da je z našimi sončki vse OK.

Še enkrat hvala za tvojo skrb in se zopet kaj bereva čez teden dni ko se vrnem iz dopusta. Do takrat pa želim tebi in tvoji pikici vse naj, naj in uživajte ti, vajin :duda: in :love: skupaj.

LP MAMI

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   medvedek javi se!!!!!
19.8.2005 20:42:15   
wawa
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Ma česa boljšega nebi mogla napisat, super da je vse ok!!!!!!!

Uživej!

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?