|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   meso s sirom
8.11.2005 7:56:57   
Anonimen
Živjo!!

Jaz sem se pa odločla, da bom dons probala nardit meso s sirom.. mislim, v meso bom zarezala takšne žepke, in dala notr sir..

zdej me pa zanima.... a ve to spanirate, al date kr tko pečt?? Pa kaj je tud bolj dobr..

kaj pa nardit zraven??       user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: meso s sirom
8.11.2005 8:44:52   
miševi



Jaz ponavadi meso čisto do konca naredim in dobro zapečem, nato pa dam na vsak kos mesa konkreten kos sira, pokrijem ponev in pustim še kakšno minuto, da se sir fino razleze.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: meso s sirom
8.11.2005 8:46:33   
miševi



Aja, kaj pa za zraven, sem spregledala: ponavadi riž z grahom in ena velika skleda solate - vse kar najdem doma, dam noter ( zelena solata, radič, koruza, kumara, paradižnik, fižol, korenje, česen, sol, olivno olje, kis).



(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: meso s sirom
8.11.2005 12:07:20   
Suzi*
Meso (file), sir, šunko, blitvo...zviješ v roladice in zaviješ v alufolijo. To daš pečt v pečico. Odviješ in postrežeš. Mnjam! Zraven pa krompir, riž,... pa solato po želji.

Dober tek!

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: meso s sirom
8.11.2005 12:14:44   
Anonimen
oj suzi dej še to povej kok časa na kolk pečt in kašn mes to vzameš..k če je v alufoliji glih ne vidm al je že pečeno al ne..recimo da vzamem piščančja prsa na tank na pol odrezana..gre to?

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: meso s sirom
8.11.2005 16:45:42   
Suzi*
Lara, tiste roladice daj peči za dobre pol ure na 200 (ventilatirska 180). Boljše malo dlje kot premalo, ker zažgat mesa itak ne moreš, ker se lepo v lastnem soku peče. user posted image  Pa ne pozabi prej zadeve začinit...sol, poper, česen v prahu (po želji). Lahko pa uporabiš seveda piščančja prsa al pa purana, vse gre. "smajlikiseoblizuje" user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?