|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moški in ženske
24.3.2005 11:22:18   
Bela
Kaj pravite na to, da bi moški in ženske živeli ločeno...
Da partnerja sploh skupi ne bi živela, če bi mela otroka, bi ga oče normalno vsdak dan obiskoval, z mamo bi hodili na sprehod, pa skupi na dopuste...
Tko bi vsak živel svoje življenje in ne bi bilo problemov, pa še za moške ne bi bilo treba skrbet!
Meni se to zdi prav vredu, kaj pa vam?
Ne razumite narobe, z mojim se razumeva, tu pa tam zaidemo v konflikt, mamo tudio slaba obdobja in veliko lepih, a mogoče s takim načinom življenja se izogneš marsikateremu sporu.
To je sam informativno, pa ši vi kaj povejte.
:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   moški in ženske
24.3.2005 11:30:17   
dix
Mislim ej... to pa je najbolj čudna ideja ki sem jo slišala ta teden :zmeden2:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   moški in ženske
24.3.2005 11:31:30   
Anonimen
Kako ti je pa to padlo na pamet?

No, ko berem se sicer ne sliši tako slabo ampak po mojem ne bi zdržala.

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   moški in ženske
24.3.2005 11:33:13   
dory
Meni bi tak nacin kar ustrezal..pa ne zato,ker bi mela kej proti moskim...sej za pockraljat bi loh tud prespal:love:..sam ze tko je dovolj dela,ce hoces normalno poskrbet za otroka...tko da moski spet po svoje zahteva svoje...more bit pospravljeno,pa skuhano,pa oprano,ce ne te ze zmerja,da nisi dobra gospodinja...me pa morno vse,vzgajat otroke in gospodinjit...pa sej vem,da obstaja delitev vlog v gospodinjstvu,sam roko na srce,se vedno je veliko vec obveznosti in odgovornosti na zenskah...

Tko,da men bi prou pasal...poleg tega sem mnenja,da bi mogla bit zenska v prvi vrsti sposobna zivet sama,brez partnerja..ker v danasnjih casih nikol ne vemo,kako se vse obrne..ce je sposobna tega in imet svojo hrbtenico,pol bo tud v vezi tolk bolj uspesna...moje skromno mnenje :)

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   moški in ženske
24.3.2005 11:44:36   
Anonimen
Haha Bela... ja no, tkole recimo ob torkih bi bilo kar vredi :)

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   moški in ženske
24.3.2005 11:45:31   
viv_
Oj,

a res ne dojamete a mate tok smotane tipe - pomen moškega v gospodinjstvu ni dodatno breme, ampak je to, da ti stvari olajša in polepša!

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   moški in ženske
24.3.2005 11:46:10   
dory
Ja viv..ne dojamemo:zmeden:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   moški in ženske
24.3.2005 11:50:54   
Pajaca
Očitno si nekatere ne znajo zbirat moške.... jaz brez mojga Pajacka ne bi živela.... mi je prav luštno.... sploh ni v breme je čisto fajn in ne zamenjam.

Če bi sama živela bi mogla kuhat pa sesat, pa za miško skoz sama skrbet, pa cele dneve bit doma, nikol nikamor it.

A ne mi kar ostanemo lepo skupaj.

Tiste ki jim je pa moški v breme, naj se pa raje ločijo... jim bo očitno lažje v življenju.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   moški in ženske
24.3.2005 11:51:28   
babylove
Takšno življenje nekateri prakticirajo, sem brala v eni reviji reportaže o poročenih parih, ki živijo ločeno. Ampak noben ni imel otrok, z otroci se mi zdi, da to ni prav.
Sicer pa živijo vsak zase in se dobivajo na večerjah, gredo skupaj ven itd. Pravijo, da se tako zveza ohranja sveža, da ne zapadeš v monotonost.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   moški in ženske
24.3.2005 11:51:36   
Anonimen
Viv :) olajša včasih, v glavnem pa velik nasmeti in je treba za njim pospravljat :grrr:

Mislim, da ni nič narobej, če moj moški v gospodinjstvu ne olajšuje in ne polepšuje. Pri nas imamo pač tako, da on gospodinsjkih del ne opravlja. Prav, mogoče se bo kdo zgražal, ampak tako je in meni je prav! Vesela sem, da je pošten in priden fant, dela pa ima s kmetijo toliko, da se mi zdi prav in pošteno, da pač zgoraj zadevo vodim jaz. Pri tistih pa, ki možje doma nimajo še ne "službe", tam se mi zdi pa absoltuno prav, da pomagajo tudi v gospodinjstvu.

Howgh.

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   moški in ženske
24.3.2005 11:53:07   
pepe
Hvala viv še nekdo misli na nas moške:bravo::bravo:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   moški in ženske
24.3.2005 11:53:09   
viv_
Ja Meta. vidiš - vseeno imata neko delitev dela :) ni da bi ga imela doma na kavču namesto okrasnega pouštra :)

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   moški in ženske
24.3.2005 11:54:52   
Anonimen
Ne, takega pa jest tud ne bi gledala :)
BTW a že kej v luft gledate?

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   moški in ženske
24.3.2005 11:55:08   
Bela
...drugo je če se partnerja razideta zaradi osebnih problemov,potem verjamem da na otroku pusti posledice, če pa od vsega začetka se nekako pomeniš, da bi blo fajn, zakaj pa ne!
Tko ku pravi teja, da kdaj prespi za pocrkljat:love:je super.In predvsem velikih gospodinjskih opravil se rešiš, pa ti ostane veliko več časa zase in za otroka.
Pa mislim, da otrok ne bi bil razcepljen, sej bi mama pa tata lahko večino časa skupi preživela z njim.
Al pa tud ta ideja ni slaba, da bi več žensk skupi z otrocmi živele, to bi bilo fantastično in k bi jim zapašalo bi sle k partnerju na crtanje.Pa gospodinstvo bi blo samozmevno pošlihtano.
Sej pravim, meni se to fajn zdi, ve pa kr svojo plat povejte, sej ni neč narobe.

Preveč stvari leži na ramenih žensk, prav zaradi takega načina življenja...za vse so same, al si upate rečt da ni res tako!!!!!!!

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   moški in ženske
24.3.2005 11:56:31   
pepe
MALCE SPREHODA V NARAVO PUNCE VAM NE BI ŠKODILO,PA BREZ ZAMERE..

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   moški in ženske
24.3.2005 11:57:04   
dory
Mah tud ce si sam z otrokom je vcsih precej lazje...pa to se zdelc ne pomen,da si otroku suzenj in mors sam pospravlat pa delat in nikamor it..ja ce si nesposoben verjetno..sam ce se pa znas vsaj mal zorganizirat se vse da..

Pac nekatere mamo to smolo,da smo si nabasale napacne moske..so what! Sej nisem sama tko hotla matr:zmeden:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   moški in ženske
24.3.2005 11:57:25   
Anonimen
Pepe a boš tacajt mal pospravu? Nam nč zamerla :)-

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   moški in ženske
24.3.2005 12:01:36   
Bela
Ja Meta, prav zavidam ti da maš kmetijo!!!
To je moja največa želja!
na tak način res lahk vsak opravlja svoje delo in veš tudi zakaj:)
Ampak tisti k živijo v blokih so res bogi,ženska se že nekako zamoti, gospodinstvo pa to...ma moški pride službe in kaj mu preostane k da se zvrne na kavč pred tv al pa v kafič na bjrco.
In moj dečko je prav fajn fant, če ga prosim mi zmeri pomaga,a mu morm pokazat k sam ne vidi da je kej za nardit:)Pa mamo tud konje doma in trenutno vse sam rihta!!!Jst pa vrt štimam!
Že stoletja nas tko vzgajajo, da ženska je za dom, moški za vse ostalo, to bi razumela če bi meli še kmetijo doma.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   moški in ženske
24.3.2005 12:01:37   
pepe
LAHKO ŠE KAJ DRUGEGA POSTORIM?

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   moški in ženske
24.3.2005 12:01:46   
viv_
pepe - joj, pa telim se je skisal... in pol pridejo še na idejo, da bi otroci živeli z več ženskami skupi! Ja bogi malčki!

Bom rajš nehala pisat, čeprav me zelo srbijo prsti...


(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   moški in ženske
24.3.2005 12:05:15   
Anonimen
Zdaj gre pa tole že v čist drugo smer, kot sem mislila.

Seveda so moški v pomoč. Jaz si ne predstavljam, kako bi bilo, če bi bila sama. Saj zato jih pa imamo a ne, da se imamo bolj lepo!

Če bi ble še službe danes take, da bi bila lahko malo več časa z njim...

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   moški in ženske
24.3.2005 12:05:29   
viv_
BELA - verjemi mi, da vsi niso taki!

Pri nas recimo (en povprečen dan) gremo popoldne skupaj ven, potem pridemo domov, tamala nekaj poje, pa običajno za to poskrbi mož. Potem se skupi igramo, sledi "obred uspavanja", kar si razdeliva - eden futra eden umiva... potem, ko dete spi je pa brzinsko pospravljanje, s tem da jaz prevzamem kuhinjo in kopalnico, mož pa ostalo.

Tiste dneve ko ga ni mi zelo zelo manjka!

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   moški in ženske
24.3.2005 12:05:44   
Bela
hehehe...viv:)

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   moški in ženske
24.3.2005 12:09:23   
pepe
NE,NE TI KAR PIŠ.GREM ŠE ENO DELO DOKONČAT,MA SEJ ME
ŠE TOLK PRSTI SRBIJO ,A KAJ MOREM ,DELO KLIČE!

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   moški in ženske
24.3.2005 12:11:19   
Bela
Kaj ste vse tko resno vzele, sej vam ne bojo ušli:)-:)-:)-
Itak, da so v pomoč in še naprej vam bojo,... če izpostavim nekatere...sam vsak na svojem bi bil, tisti ki bi mu seveda pašalo!!
Sej sm povedla, da me je sam zanimalo vaše mnenje, me pa veseli da se lepo razumete:bravo:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?