|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mobilna hiška v kampu padova
6.5.2012 15:48:58   
jabi babi
oj oj letos gremo na dopust v mobilno hiško v ac padova na rab.zanima me če je kdorkoli od vas ze počitnikoval tam in kakšno je vase mnenje nasploh o hiškah,kampu,plaži.....imamo najeto hišico za tri osebe....gremo pa v ze v juniju,tako da upam da takrat se ne bo guzve,ker baje je tam v sezoni noroooo....lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mobilna hiška v kampu padova
13.5.2012 12:45:23   
suzolinka
Jaz sem bila pred leti v tem kampu, ampak maja, ko je bil še prazen. Meni je všeč. Glede na to, da greste junija, se nimate kaj bati. Plaža je mivkasta, ki se počasi spušča v globine. Prostora za ležanje je bolj malo, ampak junija dovolj. Mene navdušuje bližina mesta Rab (ki dopušča ogromno raziskovanja). Če imate kolo, ste tam hitro. V kampu dobiš vse, baje so prijazni.
Je bila pa prijateljica lani v tem kampu v hišici za 3 in je bila navdušena. Letos gredo spet.

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mobilna hiška v kampu padova
13.5.2012 13:25:01   
jabi babi
oooo suzolinka pa sem končno dočakala en odgovor:))))hvala ti!!!!!komej čakam da odpotujemo:))))

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mobilna hiška v kampu padova
29.5.2012 19:11:57   
jabka
mi sicer zahajamo v hotel Padova, vendar se velikokrat sprehajamo do kampa. Meni se zdi kar simpatičen, miren, sence je dovolj. Na plaži je velika gužva, je pa primerna za otroke.


(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mobilna hiška v kampu padova
29.5.2012 19:13:03   
jabka
DO raba je cca 1,5 km. Po poti si pa lahko izbereš kakršnokoli plažo želiš - betonska, kamnita, pesek ali mivka. Ali ša vzameš vodni taxi in greš na gradsko plažo :) 

(odgovor članu jabka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mobilna hiška v kampu padova
30.5.2012 7:49:21   
jabi babi
hvala jabka!mi gremo ze pred sezono ,tako da upamo da nebo gužve.....malo me skrbi temperatura morja,glede na vreme ki ga imamo:))))dve leti nazaj smo bili na rabu v barbatu in je bilo zelo toplo morje,in to isti termin,vročina neznosna.....letos pa...nevem,imamo namen da se bomo hodil kopat v hotel padova če bo slučajno tako.....

(odgovor članu jabka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mobilna hiška v kampu padova
7.6.2012 8:37:35   
lokvanj
Pozdravljeni,

mi gremo letos prvič v ta kamp in tudi mi gremo v hišice za 3 osebe.
Gremo pa v juliju, tako da se boste vi že vrnili. upam da napišete vaše izkušnje, ki nam bodo v pomoč!user posted image

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mobilna hiška v kampu padova
7.6.2012 21:10:58   
jabi babi
z veseljem:))))))

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?