|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moj zob :(
1.11.2008 22:10:38   
Sandrin
Kar na lepem se mi je danes odlomil.
Zdaj sem pa žalostna - pri 26-ih sem škrbasta. Še dobro, da ni spredaj in se ne vidi.
A ste ve tudi že izgubile kak zob. Zanima me tudi koliko stane nov zobek?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moj zob :(
1.11.2008 22:13:14   
Anonimen
Mene zdaj pride 270 evrovuser posted image

(odgovor članu Sandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moj zob :(
1.11.2008 22:16:09   
jakaracman
Okoli 200 eur.Najbrž je bil spodaj proces.Smola kaj češ, vendar se da to lepo popravit.Upam, da te ne boli.In leta pri tem ne igrajo nobene vloge.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moj zob :(
1.11.2008 22:16:17   
kaya2007
jaz sem za prevleko čez svoj zob dala malo čez 500€ user posted image  pa še eno bom rabila, jao jao, groza!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moj zob :(
1.11.2008 22:19:53   
Ajvy
Jst sem brez dveh....stara sem 28 let.....prvega mi je zobarca tak zašuštrala , da je bil samo še za ven----drugi pa pač je moja krivda....
Hodim k samoplačniški zobarci, ker me drugi ne dobijo več na stol..pri njej stane en zob (mostiček varianta) 700 eurov...


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moj zob :(
1.11.2008 22:24:34   
Anonimen
700???Uuuff pol bo pa moj še pocenuser posted image

Pomoje bo vedno več škrbastih.Mislm,ker to pa so ceneuser posted image

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
1.11.2008 22:28:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moj zob :(
2.11.2008 7:43:37   
Mikica
Pri 16 letih sem si pri telovadbi zlomila trojko, od takrat imam štift in prevleko, zdaj pri 35 letih pa bo šla ven osmica, ker imam non-stop probleme z njo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moj zob :(
2.11.2008 9:30:13   
Cacka02
Jaz bom pa dobila implantant, stane 1150€. 

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moj zob :(
2.11.2008 9:54:22   
muška
njej stane en zob (mostiček varianta) 700 eurov...


En zob ne more biti mostiček varianta. Mostiček je takrat, ko ti en zob vmes manjka! Npr. izpulijo ti zob, ti želiš tisto vrzel normalno da izpolnit, ker ne želiš biti škrbasta. Torej ti zobozdravnik zbrusi NAJMANJ en zob (praviloma dva) in ti na tiste vove zobe "obesi" manjkajoči zobek, ki se imenuje člen. To je mostiček!

(odgovor članu Cacka02)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moj zob :(
2.11.2008 11:58:41   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: muška

njej stane en zob (mostiček varianta) 700 eurov...


En zob ne more biti mostiček varianta. Mostiček je takrat, ko ti en zob vmes manjka! Npr. izpulijo ti zob, ti želiš tisto vrzel normalno da izpolnit, ker ne želiš biti škrbasta. Torej ti zobozdravnik zbrusi NAJMANJ en zob (praviloma dva) in ti na tiste vove zobe "obesi" manjkajoči zobek, ki se imenuje člen. To je mostiček!


seveda....sej sem prav napisala....samo da jst nisem šla v detajle.....
Torej delo...mostiček...brušenje in manjkajoči zob ...tolk denarja....

Ker druga variaanta je pa zob ampak na štift....ta mi pa ni všeč....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moj zob :(
2.11.2008 16:12:34   
muška
Kako to misliš zob na štift? A misliš implantat? Ker to je pa spet čisto druga svar!

Če imaš "zob na štift" to pomeni, da ti obod (korenino) svojega zoba obdržiš, se pravi ti ga ne spulijo. V korenino ti zobozdravnik naredi zatiček (po domače štift) in preko tega pride prevleka (krona) ali nov zob.

Implantat, pa lahko bobiš samo v priemru, da ti zob izpulijo in ker ne želiš recimo brusit sosednjega zoba, se odločiš za implantat, da zapolniš vrzel - luknjo.  Implantat je vsadek, ki se v kost čeljusti vsadi kirurško , preko tega pa naknadno dobiš še zob.  

In kaj ti ni všeč, implantat, ali zob na štift?

< Sporočilo je popravil muška -- 2.11.2008 16:15:42 >

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moj zob :(
2.11.2008 16:30:14   
migrena
implantant je 900 e in nato še zob 1200e tolk sem dala jaz.....je drago samo nisem  hotela brusit dveh stranskih zobov.....sem pa zadovoljna z njim....

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moj zob :(
2.11.2008 18:30:25   
Gina
Mene pa nekaj čudno hoče bolet "štift". Nič ni zatečeno okrog, pa me en dan vsake toliko res čudno boli kake pol ure, me hoče tja do možganov zabolet, pa potem ok pol dneva, pa spet pol ure boli..., potem pa naslednji dan nič, pa danes spet malo, pa zdaj že cel popoldna nič...od petka že. A je to lahko od prepiha in prehlada, ker to dvoje je bilo oboje prisotno, ali je zihr kaj narobe, pa bi bilo boljše prec jutri do zobozdravnice?

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moj zob :(
3.11.2008 13:55:16   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Kako to misliš zob na štift? A misliš implantat? Ker to je pa spet čisto druga svar!

Če imaš "zob na štift" to pomeni, da ti obod (korenino) svojega zoba obdržiš, se pravi ti ga ne spulijo. V korenino ti zobozdravnik naredi zatiček (po domače štift) in preko tega pride prevleka (krona) ali nov zob.

Implantat, pa lahko bobiš samo v priemru, da ti zob izpulijo in ker ne želiš recimo brusit sosednjega zoba, se odločiš za implantat, da zapolniš vrzel - luknjo.  Implantat je vsadek, ki se v kost čeljusti vsadi kirurško , preko tega pa naknadno dobiš še zob.  

In kaj ti ni všeč, implantat, ali zob na štift?


o meri....čist si preveč natančna za moje neznanje.....user posted image user posted image user posted image
v glavnem....ne implatant ne štift ne prideta v poštev....pri meni....ker korenine ni...kirurška vsaditev pa mi ne diši.....



_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moj zob :(
3.11.2008 20:02:26   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy
o meri....čist si preveč natančna za moje neznanje.....user posted image user posted image user posted image
v glavnem....ne implatant ne štift ne prideta v poštev....pri meni....ker korenine ni...kirurška vsaditev pa mi ne diši.....




Štift = je zob narejen na korenino
implantanat = kirurška vsaditev
mostiček = most (zob), ki je pričvrščen na sosednja dva zoba (ker na korenino ne more biti, ker je nimaš)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?