|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moja bajsika..
9.3.2008 15:16:22   
Blejka26
moja bajsika je stara 4mesece in pol pa ima 8660g velika pa je 64cm..se moram pohvalit da mam tko dobro mleko..jo je zdravnica prijela v naročje je sam rekla-joj kako je to težk otrok..prov lepo je videti tiste klobasice ki jih ima..pa vaši 4mesečniki..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 15:21:44   
Pikapoka1
Uffi, je pa res polna....moj sinek bo imel čez teden dni 4 mesece, je tudi samo dojen in je velik 64 ter tehta 5800. No začeli smo z malo manj, 2730.... Je bil pa pohvaljen da prav lepo zgleda in je eleganten. samo da te popravim, da se to ni prav nič odvisno od kvalitete mleka...vsako mamino mleko je kvalitetno.... tudi moja sestra ima 5,5, mesečnika in je bistveno bolj okrogel kot moj...je to bolj gensko pogojeno kot kaj drugega...
važno je samo, da so zdravi...


(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 15:22:59   
Lunc_a
Mi še tolk pri 9 mesecih nimamouser posted image Immao šele 7,5 kg.Boste pa potem mogli bolj pazit pri prehrani in gibanju

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 15:25:33   
Blejka26
seveda je vsako materino mleko kvalitetno in najboljše..nisem mislila nič slabega..ja punca je po meni-kot dojenček sem bila tud tak bajsi

< Sporočilo je popravil Blejka26 -- 9.3.2008 15:30:07 >


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 15:27:26   
BlackyMouse
Lepo. Tudi moj nečak ima pri 5 mesecih že 9kil. Luštno za pogledat. Ga zmeraj kličem bajsek mali he he. user posted image

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 16:03:42   
metkica1
Moja je potem pravo nasprotje tvoji punčki. 14. sedaj bo stara 5 mesecev pa ima 6 kg. Pravi moj drobižek. Sicer pa je zelo dolga, meri 66 cm.
Tastarejša je bila vseskozi zelo zalita in skoraj ne morem verjet, da je tamala takšno nasprotje.
Sicer pridobiva vsak mesec dovolj, se je pa rodila tudi lažja od tavečje.
Sem pa srečna, ker je zdrava in nikjer ne karkoli zaostaja.
Sicer pa so pri otročkih razlike, nekje pri treh letih pa te postanejo minimalne.

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 16:10:49   
valči
Moja je pa isti dan rojena,kot tvoja in ima okrog 6 kil,jutri točno zvem njeno težo,jo pa tudi pono dojim in ni moje mleko slabše.In ga imam dovolj za njo,ker dodatka noče.Je pač rada šlank,kot njen bratec je v njeni starosti.
Naša pediatrinja nikoli ne komentira slabo,dobro mleko,pravi,da vsaka mama ima najboljše mleko za svojega otrokauser posted image In da so to geni in nič druga.Ne forsira flaše in tudi sva se zmenili,da bom hčero dojila do 6. meseca,če ne bo prej slučajno kazala želje,kar mislim,da ne bo.

Tako kot smo si mi različni,so si tudi otročki,pa naj so šlank,ali debeli.
Raje pa vidim,da je takšna,ker po rokah nositi skoraj devet kiluser posted image ,boga mami.
Razen,če ti je zadovoljna na tleh,,ali drugje.
Naša pikica je rada na rokah,poglej si jo v albumu,našo šlankercouser posted image
Daj ti kako sliko gor,da vidim,kako zgledajo mišelinke.Ker vsi moji otročki so bili takšni,brez mišelink.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 16:24:37   
Anonimen
Meni je pa tako grdo, da takemu malemu dojenčku nekdo reče, da je bajsek......tudi če je zares se mi ne zdi primeren komentar. user posted image

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 16:28:26   
*tajda*
no mojega user posted image   kličejo mali buda user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 16:33:24   
BlackyMouse
IZVIRNO SPOROČILO: nefretiti

Meni je pa tako grdo, da takemu malemu dojenčku nekdo reče, da je bajsek......tudi če je zares se mi ne zdi primeren komentar. user posted image



Mislim, da se ne rabiš sekirati za naše komentarje drugih dojenčkov. Mojega sina sem tudi klicala bajsek, pa je bil suhec. user posted image


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 16:43:09   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

moja bajsika je stara 4mesece in pol pa ima 8660g velika pa je 64cm..se moram pohvalit da mam tko dobro mleko..jo je zdravnica prijela v naročje je sam rekla-joj kako je to težk otrok..prov lepo je videti tiste klobasice ki jih ima..pa vaši 4mesečniki..



Res je bajsika, bohpomagi. Se bo že izravnala, slejkoprej. 

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 16:52:22   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Mi še tolk pri 9 mesecih nimamouser posted image Immao šele 7,5 kg.Boste pa potem mogli bolj pazit pri prehrani in gibanju


To je najbolj glup komentar, kar sem jih kdaj prebrala, resno.

Blejka, super user posted image user posted image user posted image

Pri enem letu se vse izravna, mogoče kakšen mesec gor ali dol, naš je vaši kar konkuriral - nekje pri 9m je imel 10kg, pa ima sedaj od 12-15m skoz nekje blizu slabih 13kg. V bistvu so tisti, ki so tolk capljali za njim, kot pri 7m nekje 6,7 kg, fantje ga že v večini prehiteli po kilaži user posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 17:33:39   
poka1
kaj pa je šele moj sinek...2,5meseca velik 71cm in 8kguser posted image

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 17:54:00   
škorpionka
lep pozdrav vsem

tudi moja punčkauser posted image je bajsikauser posted image    stara je  5 mesecev pa ima 10kg velika pa je 71cm

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 19:00:10   
Naja30
Naša je tudi rada jedla in je bila bolj močna, predvsem pa že od rojstva velika punca. Pa se pri letu dni oz. ko začnejo puzat in potem hodit to vse izravna.

(odgovor članu škorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 19:19:05   
Ronči
Naša ima šlaufeke okoli bušeka, pa ima le okoli 7300 pri skoraj 8 mesecih in 67 centimetrih, si sploh ne predstavljam vaših bajsekov

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 19:20:00   
Srečic@
Živjo,

bolj primerljivo je, če povemo razliko med porodno težo in težo pri 4-ih mesecih:
- porodna: 3090g
- 4. meseci: 7090g, torej je pridobil 4 kg

Velikost: 50 cm, 4 meseci 65 cm-zrastel v 4-ih mesecih 15 cm.

lp S.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 19:37:17   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Mi še tolk pri 9 mesecih nimamouser posted image Immao šele 7,5 kg.Boste pa potem mogli bolj pazit pri prehrani in gibanju


To je najbolj glup komentar, kar sem jih kdaj prebrala, resno.




Temu se tudi jaz pridružujem.Ko začnejo otroci hodit gre večinoma s kg dol ozr.ne pridobivajo veliko na teži.Moja prva je bila pravi debelušček predno je shodila.Zdaj je stara 2 leti in je pravi suhec,kljub temu da ogroooomno poje,no v miganju je pa tudi nonstop.
Druga je pa zdaj stara 8 mesecev in ima dobrih 9700g in velika 71 (ob rojstvu 4260g,54,5cm).In je tudi pravi debelušček,ampak vem,da ko bo shodila bo pa enako kot pri prvi.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 19:46:11   
Blejka26
ja sej je bila moja prva pikica tud precej močna,ko pa je shodila je šlo pa hitro dol..tko da jaz se ne sekiram in prav leo mi je imeti tako močno punco..res da trpijo roke in križ,pa vseeno.crkljat jih je treba..slikice pa žal ne znamj prilepiti drugače bi jo takoj

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 20:40:28   
scubadiver
Blejka pri nas imaš dobro konkurenco. Naša pupa je imela pri treh mesecih 7860g user posted image . Fora je pa v tem, da ima podedovano zelo močno konstitucijo in veliko glavo. KO jo pediatrinja gleda je čist navdušena nad njo, kolk je luškana in kako se super razvija, ko jo da na vago pa rata kr bleda in brez besed. Tko da ni tok debelušna kokr ima preveč kilaže. Ampak se sploh ne sekiram.
Me je opozarjala P. da bi lahko imela motorične težave. Pa se je tik za tem Lana dvignila v napol sedeč položaj in jo gledala. Je P. spet skor dol padla da kako to da se že dviguje?
Tko da se sploh ne mislim sekirat.. Se bo že potegnila..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 21:49:38   
tintin
Uh Blejka, bravo! Moj mladič je sicer tudi kar težek, ima ene 7,4 kg pa tudi okol 70 cm pri 4.mesecih. Rojen je bil pa s 4200 in 54.


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 21:52:23   
sandra85
user posted image user posted image user posted image mamica (blejka)

moj ima pri dobrih 6 mesecih 8,5kg velik pa je nekje 72cm



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 21:55:11   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Uh Blejka, bravo! Moj mladič je sicer tudi kar težek, ima ene 7,4 kg pa tudi okol 70 cm pri 4.mesecih. Rojen je bil pa s 4200 in 54.




Naš je tud med večjimi. Rojen z 4560 g in 56 cm, pri treh mesecih 7950 g, 70 cm, pri 5ih 9080 g in73 cm, sedajle pri sedmih pa ima že 9850 g in 75 cm user posted image  user posted image  user posted image . Pa sploh ni ne vemkolk okrogel. Sam nogice so mal mišelinkaste user posted image

A ja, pa smo tud sam dojeni. Še zmeraj na žlico namreč poje ful ful malo...

< Sporočilo je popravil Antigona -- 9.3.2008 21:58:08 >


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 21:57:23   
Anonimen
Super, da dobro napreduje :)).

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: moja bajsika..
9.3.2008 22:31:14   
mami_miki
tvoja pa je res...waw...naš je ravno prav, pa ima kar nekaj kg-jev...ni debel ni suh...

sicer pa...otroci so različni...dokler so zdravi in igrivi, je vse ok...tud čr nočejo preveč jest, ali tudi, če jedo preveč

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?