|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mozeka grem cakat na letališče
31.3.2008 19:36:16   
hillmagic
moj mozek zivi v nepalu in sedaj prihaja v slovenijo po 11 mesecih. Res bo to za naju slavnosten dogodek. Da nahitrico obrazložim. zivela sem v nepalu pri njemu in sem dol zanosila in sem potem sla v slovenijo roditi zaradi zdravstvenih razlogov. to pomeni da bo  svojo dojencico videl sedaj prvič. Lahko si predstavljate kako custveno bo za oba. Rada ga bi pricakala tako pol slavnostno ampak nimam nobene pametne ideja. S cim ga naj pocakam. Kaj naj mu podarim. Seveda bo delezen objemov in poljubov ampak tako za popestritev dogodka. Ima kaksen idejo.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mozeka grem cakat na letališče
31.3.2008 19:38:30   
total
Ojej to je pa zelo lepo,pejta na večerjo in uživajte skupaj...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mozeka grem cakat na letališče
31.3.2008 20:13:46   
košuta
Daj natisnit na majčko "Pozdravljen, očka!" in jo obleci hčerkici...

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mozeka grem cakat na letališče
31.3.2008 21:05:59   
Jančika_
Tole je tako velik dogodek, da po moje niti ne rabiš kaj ekstra zraven naredit, vidve s hčerko bosta najlepše darilo. Majčka, ki jo predlaga košuta, je luštna ideja. Lepo se imejte!

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mozeka grem cakat na letališče
31.3.2008 21:07:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Tole je tako velik dogodek, da po moje niti ne rabiš kaj ekstra zraven naredit, vidve s hčerko bosta najlepše darilo.


Po moje tudi :).

Joj, full napeto, se videti po tako dolgem casu.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mozeka grem cakat na letališče
31.3.2008 21:11:34   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

S cim ga naj pocakam. Kaj naj mu podarim.

---------------------
Mislim, da si mu nekaj najlepšega že podarila pred 11-imi meseci...user posted image
Počakajta ga skupaj z user posted image .., a je možno kako lepše pričakati svojega user posted image ..?

Pa dosti užitkov vsem skupaj user posted image !


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mozeka grem cakat na letališče
31.3.2008 21:14:07   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Tole je tako velik dogodek, da po moje niti ne rabiš kaj ekstra zraven naredit, vidve s hčerko bosta najlepše darilo. Majčka, ki jo predlaga košuta, je luštna ideja. Lepo se imejte!


Se strinjam.

Vam pa želim prelepo snidenje.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mozeka grem cakat na letališče
31.3.2008 21:20:29   
Maxica
O ful lepo, zdaj pa samo uživajte.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mozeka grem cakat na letališče
31.3.2008 23:51:48   
hillmagic
Košuta tvoja ideja mi je vsecuser posted image  Ja res bova midve najlepse darilo za njega Bo kar custveno ringarajevke vam povem da mi ze sedaj pulz naraste samo da pomislimuser posted image   Bo dogodek bo ...
Se nekaj pod vprasanje:
Veliko mojih prijateljev bi bilo rado zraven ko pride oci Da ga kao tudi oni pozdravijo Jaz pa vem, da bo polno custev ( beri tudi solza) in se mi ne zdi ravno najboljsa ideja. Ali pac... Se to me zanima.. Mnenje

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mozeka grem cakat na letališče
31.3.2008 23:56:51   
hillmagic
Sem pozabila povedat da je najina Karuna stara 5 mesecov in pol ( cist tako za informacijo)Ko bo ocka prisel bo stara 6 mesecov pa en teden

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mozeka grem cakat na letališče
1.4.2008 8:14:46   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

Košuta tvoja ideja mi je vsecuser posted image  Ja res bova midve najlepse darilo za njega Bo kar custveno ringarajevke vam povem da mi ze sedaj pulz naraste samo da pomislimuser posted image   Bo dogodek bo ...
Se nekaj pod vprasanje:
Veliko mojih prijateljev bi bilo rado zraven ko pride oci Da ga kao tudi oni pozdravijo Jaz pa vem, da bo polno custev ( beri tudi solza) in se mi ne zdi ravno najboljsa ideja. Ali pac... Se to me zanima.. Mnenje


Nevem, kakšno pa ima on željo?
Jaz bi šla ponj sama z otročkom, potem pa bi kasneje šla še do kolegov... Al pa če oni pridejo k vama domov... Bi ga hotla imet samo zase tisti prvi trenutekuser posted image Ker se res zelo dolgo časa nista videla in sedaj je tu še mali otroček, to bo res prečudovit trenutek. user posted image
Uživajta!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mozeka grem cakat na letališče
1.4.2008 8:59:44   
Jančika_
Jaz bi tudi raje sama uživala v tem trenutku. Prijatelje bi prosila, da nas počakajo doma in ga pozdravijo tam, pa naj kaj za prigriznit pripravijo med čakanjemuser posted image .

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mozeka grem cakat na letališče
1.4.2008 11:42:05   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Jaz bi tudi raje sama uživala v tem trenutku. Prijatelje bi prosila, da nas počakajo doma in ga pozdravijo tam, pa naj kaj za prigriznit pripravijo med čakanjemuser posted image .


Se podpišem.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mozeka grem cakat na letališče
1.4.2008 15:35:33   
hillmagic
Se kar strinjam z vami da je bolje da ga sami pričakava. Naj bo to naš trenutek a ne. Veste vsi prijatelji so nestrpni, da ga bojo tudi oni koncno spoznali, tako da jih je kar nekaj, ki mu želijo izreči dobrodošljico. Naj kar počakajo a ne.
Sej pravim tudi meni pase da je to nas moment. Jih moram obvestiti cim prej, da se ne bojo namalali tamuser posted image


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mozeka grem cakat na letališče
4.4.2008 10:12:49   
barika
Če so pravi prijatelji, bodo razumeli, da vam to veliko pomeni, da se najprej srečate sami trije, doma se vam pa pridružijo še prijatelji..
uuu me kr zmrazi, ko soi tole predstavljam, da bo ati prvič srečal svojo hčerkicouser posted image user posted image user posted image

srečno punca!

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mozeka grem cakat na letališče
4.4.2008 22:45:55   
hillmagic
uuu me kr zmrazi, ko soi tole predstavljam, da bo ati prvič srečal svojo hčerkico


Ja si lahko predstavljas kaj meni vse dela. od kurje poti, veselja, solzic, brez besed. Res bo to zame en tak poseben dogodek. Ki ga bo zapisalo zivljenje
Hvala za vse ideje in razumevanje

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mozeka grem cakat na letališče
5.4.2008 16:43:49   
andie
Nimam ideje, ampak me je kr stisnal pri srcu, ko sm tole prebrala.
Želim vam vse lepouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mozeka grem cakat na letališče
7.4.2008 23:21:32   
hillmagic
user posted image  jaz kar odstevam dneve se 10 dni pa bo Karuna videla očija Juhejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
Res se veselimuser posted image user posted image user posted image  da ga stisnem ko limonco k sebi


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mozeka grem cakat na letališče
7.4.2008 23:24:05   
Anonimen
Joj, dobri ste :)).

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mozeka grem cakat na letališče
8.4.2008 9:50:32   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

user posted image  jaz kar odstevam dneve se 10 dni pa bo Karuna videla očija Juhejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
Res se veselimuser posted image user posted image user posted image  da ga stisnem ko limonco k sebi



user posted image user posted image Joj, kako sem vesela za vasuser posted image Res je super, da ga bosta sami počakali, to bo res zelo čustven trenutek user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mozeka grem cakat na letališče
8.4.2008 21:10:10   
A & T
Tudi jaz menim, da bosta vidvi s hčerko ravno pravo darilo oz. presenečenje za moža, ideja z majčko se mi zdi super.

Sem vesela za vas in si kar predstavljam vzdušje in povišan utrip ob srečanju, to bo neponovljiv dogodek, poln čustev in solz sreče.

Srečno.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mozeka grem cakat na letališče
12.4.2008 19:43:37   
Lantea
Hillmagic...popolnoma razumem, kako ti pulz naraščauser posted image Tudi meni se je podobno godilo, ko je bil mož na misiji in ga ni bilo 6m. Prišel je sicer vmes domov, par dni po porodu. To so res močna čustva....Tudi jaz mislim, da si boste eden drugemu največji dar in veselje, prijatelje bi pa tudi jaz prosila, da malo počakajo v vrsti. Ljudje se precej razlikujemo med sabo. Mož je bil seveda hčerke zelo vesel, ampak vam povem, da je kar nekaj časa trajalo, da se je privadil na misel, da ima sedaj otroka. Ni bil prisoten proti koncu nosečnosti, niti pri porodu, pa še potem je šel nazaj za 3m. Zdaj pa...uf..lepo je ko je družina skupaj, samo to lahko rečem in se veselim s tabo hillmagic. user posted image Uživajte!!!

(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mozeka grem cakat na letališče
14.4.2008 0:04:33   
hillmagic
Hillmagic...popolnoma razumem, kako ti pulz narašča Tudi meni se je podobno godilo, ko je bil mož na misiji in ga ni bilo 6m. Prišel je sicer vmes domov, par dni po porodu. To so res močna čustva


Joj a res a si ga šla čakat na letališče zuser posted image .... a ste kaj jokali...

Meni se kar koža naježi ko posmislim da bo res prišel... kar ne dojamem po 11 mesecih Opala hopala. Še danes me je poklical da se vozi iz Nepala v Indijo tako da kar ne morem verjeti da bo njegova forma tukaaj cez 4 dni. Flash and meat... moram kar dihat... ponoči kar spat ne morem Dobro da Karuna user posted image  spi user posted image  .

Gotovo bo tudi on rabil da se navadi na hčerko in sploh na Slovenijo... upam, da se gauser posted image ne bo ustrasila ker je zelo temne polti kot rjava čokoladauser posted image  mjami... hehe
Ja nic punce havala za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mozeka grem cakat na letališče
14.4.2008 0:06:31   
Anonimen
Ejjjjjjjjjjjjj...full napeto tole :).

A imas kaksno slikco od male "cokoladice"?

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mozeka grem cakat na letališče
14.4.2008 20:25:44   
Naja30
Meni se tudi koža ježi.

Poročaj, kakšno je bilo snidenje. Ko boš seveda imela čas. najprej se svoji družinici posveti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?