|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na nogice
23.7.2004 11:18:39   
KIRA
:zmeden:Danes sem spet imela "pregled" pri svojem G. In kaj je novega? 0
Moj mali soncek je obrnjen tako kot je bil ze celo nosecnost, lezi oz. stoji na boku, tako da se niti spol ne vidi, ali pa se G ne da pogledat bolj natancno!!:(
Zato pa pridno brca ter rase..:)-
Lepo in prav, ampak se se vedno ni obrnil, pa imam rok 10.08.2004. G pravi, da se verjetno vec ne bo, razen mogoce tik pred porodom.
Pa sem rekla, da moj soncek ni prvi, ki se bo rodil na noge... Mi pa to sploh ni vsec. Pravijo da je tak porod tezji...:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   na nogice
23.7.2004 13:07:18   
romy23
Ne smeš obupat. Mogoče se pa še bo obrnu?!
Veš jst mam rok 20.8. in komi čakam, da pride ta dan, ker me vse boli od brcanja mojga:duda:, nič ne spim... In iskreno povedano sm že vsega sita.
Ampak mene tolažijo s tem, da ko bom mela enkrat svojga :duda: pri sebi bodo vse bolečine pozabljene.
In tut jst mislim da je temu tko...
Važno da bo zdrav/a.
Bodi pozitivna!
Samo še malo, pa bosta skupaj.
lep dan!
romana

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   na nogice
23.7.2004 23:13:09   
mamy
Otrok se lahko obrne celo med samim porodom,ali pa tik pred zdajci.
ne se bati,tudi takšni porodi so strokovno vodeni in uspešni.
Boš videla da bo vse ok.
Srečno!!!:metulj:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?