|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na pomoč!!!
5.6.2006 22:50:17   
natalia
zdravo!

stari smo nekaj čez 4 mesece in že uvajamo jabolko in jabolčne kašice. sedaj pa sem prebrala, da je Hipp 2 ( zaenkrat smo uporabljali Hipp 1) po 4. mesecu, in sem ga šla kupit v Mullerja.

zdaj pa jaz ne vem...

zakaj od zadaj piše, da je za 5.-6. mesecev 190 ml, za 4.mesec pa nič user posted image . namreč moja poje 180 ml Hipp 1, zdaj pa ne vem, koliko ji naj Hipp-a 2 mešam...

kakšen predlog? hvala.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na pomoč!!!
6.6.2006 5:03:05   
mammy26
Brez kompliciranja. Naredi tako kot ti piše na škatli oz. količino prilagodi tvoji pupiki.

Lp,user posted image

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na pomoč!!!
6.6.2006 8:05:24   
Jana4
Ne piše zaradi tega ker 4 mesečni dojenčki še ne smejo  uživati nič drugega razen mleka. Pravijo in zagovarjajo pediatri, ker menda zelo obremenjuje ledvička. Prva gosta hrana naj bi bila okoli 6 meseca.

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na pomoč!!!
6.6.2006 8:42:57   
Magi*
če sem prav razumela, si kupila nadaljevalno mleko, ki je od 4. meseca naprej in za taisti mesec ni navedeno koliko pripraviti na obrok?

hm, nimam čisto nič izkušenj s temi mleki, ampak jaz bi zmešala toliko kot piše za 5. mesecev, če je že sedaj popila 180ml na obrok, in bi videla ali je sita ali ne.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na pomoč!!!
6.6.2006 16:45:07   
PiaM
V začetku naj bi mešala 1 in 2 tako da postopoma preideš na 2. Za začetek 1 plus eno merico dvojke itd.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na pomoč!!!
7.6.2006 16:35:17   
nat30
saj je tvoja že tudi 5.mesec, če je stara več kot 4m...

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na pomoč!!!
7.6.2006 18:36:45   
Anonimen
Jaz nikoli nisem gledala koliko naj poje 4 ali 5 ali 3 mesečnik. Pogledam samo koliko žličk mleka pride na koliko ml vode. Max nikoli ni toliko pojedel kot piše, da je normalno.  Včasih mu naredim 120 ml, včasih 150 ml, pa je star 7 mesecev. NA 30 ml vode pa dam eno merico mleka. PA tudi, če kuham pudinge, kašice ali kaj drugega z adaptiranim mlekom, dam vedno na 30 ml vode 1 merico mleka. Koliko mleka vse skupaj dam je pa odvisno od MAxa koliko poje oz. kako in kakšno hrano pripravljam.  Naredi ji torej toliko mleka, kolikor misliš, da bo pojedla. Saj ji ne moreš več not stlačit kot lahko poje oz, ji tudi ne moreš vstran vzeti, če je še lačnauser posted image

< Sporočilo je popravil URSKA -- 7.6.2006 18:38:43 >

(odgovor članu nat30)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na pomoč!!!
7.6.2006 19:18:58   
Maleal
Se strinjam z Urško.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na pomoč!!!
7.6.2006 21:44:57   
natalia
ja, vem, samo če pa na škatli od Hipp2 piše, da moram mešanice manj naredit kot sem za Hipp1..

saj vem, da sem smotana, samo če je pa res težko.
tam piše, da morm naredit 120 ml + 3 mericeuser posted image  to je premalo za mojo user posted image ..., če pa ji bom naredila preveč pa se bojim, da bo imela krčke, ker hoče vedno vse spraznit...

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?