|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakup čistil
12.5.2009 12:53:08   
živa
Pravkar smo se selili in seveda nimam nič čistil in praškov. Pa me zanima, kje se mi najbolj splača kupit čistila - ali kar v Mercatorju ali Šparu, recimo, ali npr. v DM, Müllerju ...

Pa ne mislim zdaj, da mi pišete "to je ceneje tam in to tukaj", ampak tako generalno, če so sploh kake razlike v ceni ali gre za neko malenkost in se ne splača komplicirat.

Prosim,

lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakup čistil
12.5.2009 13:24:01   
Valentina
Jaz kupujem take stvari le v Mullerju.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakup čistil
12.5.2009 14:39:42   
honey
Jaz večino teh stvari kupujem v Mullerju - čeprav je cena skoraj enaka (mogoče malenkost razlike), je pa kvaliteta definitivno boljša. Sploh pralni praški ipd. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakup čistil
13.5.2009 7:01:17   
pupika
Tudi jaz kupujem pralne praške in mehčalec v mullerju, še pred nedavnim sem vsa čistila kupovala v mulllerju, sem pa zadnjič probala čistilo iz eurospina dexal, pa je super, pa še cenovno ugodno, praška si nisem upala kupiti, sem namreč zelo zadovoljna z mullerjevim dashom.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakup čistil
13.5.2009 14:22:17   
ninocka
Ziva, zakja mi nisi rekla, da rabis cistila? Jst sem jih pa en kup stran dala, ker jim je rok potekel user posted image user posted image user posted image
Drugace pa jst kupujem malo mesano - pac v tisti trgovini, kjer se spomnem, da rabim doloceno cistilo user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakup čistil
13.5.2009 14:50:37   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Tudi jaz kupujem pralne praške in mehčalec v mullerju, še pred nedavnim sem vsa čistila kupovala v mulllerju, sem pa zadnjič probala čistilo iz eurospina dexal, pa je super, pa še cenovno ugodno, praška si nisem upala kupiti, sem namreč zelo zadovoljna z mullerjevim dashom.


A obstaja razlika med Dashom kupljenim v Müllerju ali pa v Sparu, Mercatorju......user posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakup čistil
14.5.2009 7:40:03   
pupika
Je kar razlika med praškom kupljenim v merkatorju ali pa v mullerju, moti me edino to, ker imajo v mullerju dashevo pakiranje po 1kg ali 1,5 kg, samo ga moraš veliko manj dozirat kot pa tistega ki je bil kupljen v navadni trgovini. Ravno tako, se dobi dashev prašek v leclercu, v plavi škatli, ali v roza škatli, ki je iz francije in je tudi v redu.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakup čistil
15.5.2009 15:12:22   
Belika
user posted image Jaz vedno kupujem v muellerju. Je razlika od DM. DM ima dosti proizvodov made in Poland, Mueller pa made in Germany

Drugače pa mi zadnje čase uporabljamo skoraj samo Meglio (ta je pa kar iz merkatorja), je skoraj unikaten za vse.... se mi je ravno danes pes povaljal po blatu in rečem, ja kako bomo pa dol dobili, pa reče moj ja tako kot vse z Megliom user posted image user posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nakup čistil
19.5.2009 9:33:14   
Kaličopka
Waw, sploh nisem vedla. Mogoče bom pa še jaz začela vsa čistila kupovat v Mullerju, če je res taka razlika v kvaliteti. Enkrat sem nekaj podobnega že slišala, ampak sem rekla, da ziher ni take razlike, zdej pa berem tole in sem se zamislila. Hja nič, bomo pa od zdaj naprej hodili v Mullerja :)

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nakup čistil
19.5.2009 9:36:46   
Kaličopka
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

user posted image Jaz vedno kupujem v muellerju. Je razlika od DM. DM ima dosti proizvodov made in Poland, Mueller pa made in Germany

Drugače pa mi zadnje čase uporabljamo skoraj samo Meglio (ta je pa kar iz merkatorja), je skoraj unikaten za vse.... se mi je ravno danes pes povaljal po blatu in rečem, ja kako bomo pa dol dobili, pa reče moj ja tako kot vse z Megliom user posted image user posted image


Haha, bilokuda Meglio svuda user posted image

user posted image



< Sporočilo je popravil Kaličopka -- 19.5.2009 9:39:13 >

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?