|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čiščenje sedežne
29.4.2009 12:03:13   
ksenjak
Pozdravljene!

Jaz enostavno ne vem več, kaj naredit. Očitno bom morala sedežno zamenjat (v kratkem jo tudi mislim), saj je taka kot pri prasuser posted image . Resno! Je umazano bele barve in fleki, raznorazni, se kar dnevno vrstijo na njej. Poskušala sem že z Vanishom pa madeži postanejo le še večji. Ima katera kakšno idejo, kako se čiščenja lotit?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čiščenje sedežne
29.4.2009 12:27:10   
moci
bo treba globinsko, celo sedežno.
če samo po madežih čistiš je samo tam čisto, ostalo pa je vseeno drugačne barve.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čiščenje sedežne
29.4.2009 13:29:34   
dejzi
Moja je pa vanilij barve, pa imam iste probleme. Včasih se je dalo z megliom ali s cifom dol spravit fleke, zdaj pa tudi jaz že obupujem.

Torej, če katera ve, s čim, naj javi.


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čiščenje sedežne
29.4.2009 14:59:31   
robinzon
Kaj pa preobleke, jaz sem prejšno sedežno 2x sama preoblekla. Sem kupila blago, ta stare zadrge sem ponovno uporabila.

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čiščenje sedežne
30.4.2009 7:41:42   
ksenjak
robinzon_jaz pa nimam nobenih zadrg, tudi na šivanje se ne spoznam in se mi niti sanja ne, kako bi se tega lotila.

Imam pa zdaj na sedežni dve dekici v barvi kot so povštri. Saj o povštrih pa sploh ne bi začela...

lp

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čiščenje sedežne
30.4.2009 8:09:19   
robinzon
Škoda, sicer tudi naša ni bila za preoblečti, zadrge so bile zato, da so  v tovarni oblekli blazine in sedala. Je imela tudi gumbe, tistih nisem oblačila in dajala nazaj.

Počakaj na lepo vreme in npr. eno blazino pošpricaj s čistilom za madeže, katerega dobiš v Evrospinu, Zdrgni s krtačo, polivaj z vodo,tako, da  voda odteka in ga spraviš dol ter daj sušit na sonce, boš videla, kakšen bo rezultat. Soseda je po tem nasvetu očistila svetlo enobarvno garnituro v nulo.

Sem šla pogledat na čistilo, kaj gor piše. Je od dexala Scioglimacchia, pollitrska šprica. Poizkusi in poročaj.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čiščenje sedežne
30.4.2009 10:31:20   
ksenjak
Hvala, bom probala.

lp

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čiščenje sedežne
30.4.2009 14:30:11   
biba14
Če je usnjena,gre vse ful dobr ven s peno za britje...pa se ne hecam. Daš gor peno in malo počakaš, potem pa obrišeš z vlažno krpo.
lp

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čiščenje sedežne
15.5.2009 12:55:00   
NATAŠA35
tudi sama obupujem glede svoje sedežne v barvi šampanjca, ki je praktično nova, samo kaj ko me motijo madeži, čeprav je prekrita z dekami v isti barvi...deke nekako lahko opereš, sedežne pa nikakor...

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čiščenje sedežne
15.5.2009 14:33:40   
dejzi
IZVIRNO SPOROČILO: biba14

Če je usnjena,gre vse ful dobr ven s peno za britje...pa se ne hecam. Daš gor peno in malo počakaš, potem pa obrišeš z vlažno krpo.
lp


Boma poizkusila!
Kaj pa imam za zgubit?


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čiščenje sedežne
19.5.2009 8:44:16   
Kaličopka
Si probala Carpet Mousse? Jaz ga sicer nisem našla v trgovinah, ampak ker moja znanka dela v enem podjetju, mi ga je priskrbela.
Dobra zadevca, meni je všeč!

< Sporočilo je popravil Kaličopka -- 19.5.2009 8:45:16 >

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?