|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne najdem teme - prosim za pomoč
20.3.2008 9:18:37   
cmokec
Pred časom je bila objavljena žalostna zgodbica o bolanem otroku, ki čaka na presaditev kostnega mozga. Zraven je bil napisan tudi datum in ura odvzema vzorca krvi, pa me zanima, če se katera spomni, kdaj to je. Vem samo, da je v začetku aprila.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne najdem teme - prosim za pomoč
20.3.2008 9:31:05   
MAŠKA
 
Najbrž misliš tole:


Najprej lep pozdrav vsem skupaj! 
Tokrat se obračam na vas s posebno prođnjo. 
V druţini imamo deklico, ki kliče na pomoč.
[/link]
Gre za mojo "malo nečakinjo" Nino.
Je hči mojega bratranca Andreja Kampuđ, stara 15 mesecev iz Ţalca.
Pri 12 mesecih so ji odkrili levkemijo in se iz dneva v dan bori za ţivljenje - potrebuje KMC donatorja.
 
Tako starđi, kot vsi sorodniki smo optimistični in si ţelimo pomagati, vendar nas je kljub velikemu đtevilu sorodnikov premalo.
 
Organiziramo ţe drugo skupinsko akcijo odvzema krvi  na Zavodu RS za transfuzijsko medicino.
Prve akcije se je udeleţilo 200 ljudi vendar ni bil niti eden ustrezen za pomoč mali Nini.
 
NINA je kljub bolezni pogumna in dobre volje ter je kljub teţkemu zdravljenju VELIK BOREC.
Dovolite Nini, da vas nagovori s svojim nasmeđkom: [link=http://www.3k-it.si/nina/index.html]http://www.3k-it.si/nina/index.html

 
Več informacij glede donacije KMC pa si lahko ogledate na: http://www.ztm.si/sl/register_darovalcev_kmc/ustanavljanje_in_pomen_registrov/ 

Lepo vas povabim, da se udeleţite skupinskega odvzema krvi, ki bo potekal 03.04.2008 ob 16:15.
Gospa Cvetka Flajs, odgovorna za organizacijo odvzema krvi večjih skupin nas bo pričakala v njihovi avli, naslov pa je:
Register Slovenija – DONOR
Zavod RS za transfuzijsko medicino
Ĺ lajmerjeva 6
1000 Ljubljana
 
Kot omenjeno dobimo se 03.04.08 ob 16:15, odvzem pa se prične ob 16:30.
Najprej bo predavanje za vse udeleţence, nato pa ….
 
HVALEŢNA VAM BOM ZA POVRATNO INFORMACIJO GLEDE VAĹ E UDELEŢBE
saj moram do 31.03.08 zaradi priprave instrumentov in prostora sporočiti točno đtevilo udeleţencev.
 
Ţe v naprej se vam zahvaljujem ter vas lepo pozdravljam.
 
Marjana Skubic

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne najdem teme - prosim za pomoč
20.3.2008 9:32:00   
madela
Na MON-u imaš!

http://med.over.net/forum5/read.php?101,4636322

Verjetno misliš tole!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne najdem teme - prosim za pomoč
20.3.2008 10:33:36   
cmokec
Hvala, to sem iskala.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?