|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 6:31:39   
Čriček
Kako sem jezna,besna....ubila bi ga.Zakaj?Zato,ker sem včeraj na vikendu(oddaljen od hiše dober kilometer) za kavčem našla prazno vrečko od kondoma.Kako naj verjamem,da ni njegova?Pravi saj veš,da jaz tega ne uporabljam.Ne vem na koga naj pomislim včasih kakšen kolega pride mogoče mu je podtaknil.Tudi na njegovo hčerko sem že pomislila(iz prvega zakona),da bi ji mama dala to prazno vrečko in naj jo podturi.(ker je tako ljubosumna ker sva skupaj).Ah ne vem kaj najuser posted image dajte mi kakšen nasvet,ker sem čisto na tlehuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 7:14:09   
nanč
Nič druga ti ne preostane,kot da se pomenita-odkrito!Pa razišči malo še drugje,če praviš da hodijo tja tud ostali.Po moje če bi te prevaral,bi potem dokaze tud poskril...

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 7:38:02   
Anonimen
Dokler tudi drugi uporabljajo vikend se bojim, da tvoji strahovi niso ravno popolnoma utemeljeni. Daleč od tega, da bi branil deda, ampak pravna stroka bi ti v tem primeru dokaze zavrnila.

Zdi se mi da preveč špekuliraš glede podtikanja. Sproščeno, laž itak ima kratke noge.

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 7:58:33   
Čriček
Nobeden vikenda ne uporablja kakšen kolega pride na drink to je vse.Da pa bi kdo prespal pa ne vsaj kakor jaz vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 7:59:58   
Nuna
Namesto, da razmišljaš, koga bi obtožila, raje razmisli, koga bi vprašala.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 8:05:28   
ronja
Hm, kaj pa, če ne bi nikogar obtoževala? Ne vem, kakšen odnos imata vidva, lahko ti samo povem, kaj bi naredila jaz v taki situaciji: vprašala bi ga in če bi rekel, da ni njegov, bi mu verjela (pa sva sicer vedno uporabljala kondome, dokler se nisva odločila zauser posted image ). Ker sva zmenjena, da si poveva, če se komu kdaj zgodi oz.
če naredi kako neumnost in mu zaupam, da mi ne bi lagal. Ti veš, koliko lahko svojemu lubiju zaupaš, ampak jaz bi mu.

Razlag je veliko in niso vse samo zarote in podtikanja: lahko da je nekemu obisku enostavno padel prazen omotek iz žepa, ne da bi hotel komu kaj slabega in celo ni niti vedel za to. Ali je pač nekdo seksal na vajinem vikendu - saj seks ni prepovedan, ne? Če to ni bil tvoj ljubi, se itak nimaš kaj sekirat... Zakaj bi moral to nujno nekdo podtaknit? KO še nisva živela skup in nisva imela mladičkov, sva tudi midva seksala pač, kjer je naneslo... In seveda kot ozaveščena biologa nisva puščala omotov v naravi ali kjerkoli, ampak sva jih dala v žep in odnesla v smetnjak. In čisto mogoče je kdaj kak padel kje iz žepa... Lahko ga je kdo celo prinesel na čevljih - ne moreš verjet, kaj vse včasih prinese kužika na svojih šapah. Ali pa so se kaki mulci igrali in gledali, kaj za eno čudo je kondom.

KOliko je pa njegova hčerka stara? Če je že najstnica, je lahko njen ali pa od kake prijateljice, ki je rabila prostor... Če je pa še otrk, pa resno dvomim, da bi njena mami hotela, da nosi kondome okoli in jih podtika...

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 8:11:30   
ronja
Lahko pa je tvoj lubi posodil vikend za kako noč kakemu prijatelju - ki noče, da se za njegovo aferico zve in ti zato ne more povedat po pravici. Jaz tudi ne bi hotela izdat prijatelja - tudi če se ne bi strinjala z njegovim načinom življenja - navsezadnje je to njegova stvar, da uredi...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 8:15:20   
Blejka26
res je.dokler drugi uporabljajo vikend so tvoji sumi in ljubosumje neutemeljeni.Pozanimaj se kdo je bil na zadnje gor in mogoče boš pol spoznala resnico

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 8:21:22   
Čriček
Lahko se je tudi kdo z avtom pripeljal in zunaj počel take stvari in je ostala vrečka zunaj jo naša punčka pobrala in vrgla za kavč.Ker če bi nekomu ven padla bi bila sredi prostora npr .ne pa čisto za posteljo,da sem jo zagledala ko sem posteljo umaknila.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 8:24:01   
Naty*Taja
Kaj pa če je še s časov, ko je bil z bivšo ženo in ne s teboj? Če je bil za kavčem, konec koncev ne veš kako dolgo je tam bil! 

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 8:28:00   
Čriček
On je z bivšo že sedem let narazen in nje niti malo ne sumimuser posted image Mi j epa enkrat ko smo bili na kavi pokazal eno žensko,in rekel,da je hotela z njim na vikend(za sex)samo je rekel to je bilo še preden je vikend stal.Mogočem se je pa vseeno zdaj zgodilo kajuser posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 8:28:45   
Nuna
Kakšen pa imate to vikend, da gredo lahko vanj tudi naključni mimoidoči?

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 8:32:50   
ronja
Poglej datum, odtisnjen na ovitku, pa ti bo jasno, kako dolgo je tam.

Nuna, saj ne vem, če lahko gre vsak not - verjetno ne, lahko se pa zgodi, da kdo ve, kam spravljajo ključ.

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 8:50:12   
Čriček
Nuna mislim zunaj vikenda gre lahko vsak čeprav je ograjeno.Ključ imamo pa doma in samo mi.Ani datum na ovitku samo rok uporabnosti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 8:55:12   
ronja
je, seveda samo rok uporabnosti - ampak če je bil kondom kupljen letos, bo ime uporabnost  še kar nekaj časa - če je pa recimo rok uporabnosti pretekel lani, je pa verjetno kondom že dolgo tam. Ni to neka natančna datacija, samo za par let boš pa vedela - če je bil uporabljen predno sta vidva začela, ti je verjetno vseeno...

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 9:02:52   
Čriček
Uporaben do leta 2011 kar lepo viden datum......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 9:08:57   
Volga
Še dobro, da ga ni mož našel.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 9:22:39   
Čriček
Ja mogoče bi potem on mene posumil ampak roko dam v ogenj jaz ga nisem nikoli prevarala,če me je pa on pa je sigurno KONEC!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 9:27:03   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček
..našla prazno vrečko od kondoma....

Volk dlako menja ....


... zakaj naj bi bil do tebe drugačen?

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 9:37:30   
Mišni
Tudi jaz ne bi vedela, kaj naj si mislim. Verjela, da ni njegov, mu ne bi, ampak hkrati tudi ne bi bila kar prepričana, da je njegov. Ravno tako bi iskala razne razlage. Zoprna situacija, ni kaj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 9:38:44   
Nuna
Odnesi ga v laboratorij, da preverijo, čigavi so prstni odtisi na njem. Ali pa slina (DNK), če je bil ovoj odprt z usti. user posted image

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 9:42:14   
Čriček
Najboljše ja čeprav je bil že v smeteh pa v mojih rokah ne vem a bi se še kaj našlouser posted image

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 9:43:01   
ronja
tehnofil, pa saj sploh ne veš, če je ta kondom res on uporabil! Poleg tega se je za partnerja treba borit, a ne?user posted image poznam precej ljudi, ki so v mladosti počeli svega i svašta, pa so zdaj zelo odgovorni in zvesti partnerji. nekateri so celo rekli, da bi se radi zdivjali kot najstniki, ne pa potem pri 27+, ko bi si začeli ustvarjat družino...
Ni mi pa jasno tole: človek se po tvoje lahko spremeni iz nekoga, ki ženi grozi, da jo bo ubil, jo nadira za vsak drek, itd...  v ljubečega in nežnega partnerja, če pa enkrat nekoga prevara, pa tak je in konec... Zanimivo razmišljanje, resuser posted image . kaj misliš, da imamo ne/varanje zapisano v genih? Znanstvene podlage za tako razmišljanje ni.

čriček, če on ve, da bi v primeru skoka čez plot bilo med vama konec ima razlog, da ti ne bi povedal po pravici, če bi se kaj takega zgodilo (kar še ne pomeni, da se je). Jaz imam obratno taktiko: povedala sem mu, da lahko to naredi in ga zato ne mislim pustit, bi pa rada vedela in bi rada, da mi sam pove in to takoj (oz. če smo natančni je in to on predlagal, ker oba veva, da je enako možnosti, da to naredi en kot drugi - velja seveda za oba). Tako mi ni treba živet v strahu, da počne kaj takega, ker vem, da bi mi povedal in mu lahko zaupam, karkoli bi rekel.

Za začetek pa vprašaj svojo punčko in mogoče še njegovo hči iz prvega zakona, če je katera slučajno to prinesla, če te tako mori. In pa njega, če je vikend kdaj posodil prijateljem. Ampak jaz se sploh ne bi sekirala, res sem pa dokaj naivna, ampak ker imam dobro intuicijo, se nekak zglihauser posted image .

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 9:43:15   
Nuna
Nič ne gledaš C.S.I.?

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ne vem koga naj obtožim
4.8.2008 9:49:29   
Čriček
Bravo ronja,tehnofil pa user posted image

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?