|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nesreča
5.3.2008 22:26:56   
nagica
želim iti k zdravniku zaradi bolečin v vratu, kolenu, nogi- vse to boli zaradi tega, ker sem zletela v jarek z avtom. policije ni bilo, ker ni bilo drugih udeležencev, iz jarka me je potegnil AMZS. v kolikem času je potrebno iti do zdravnika- najkasneje, a v tem primeru, da ni bilo prič, policije kaj pripada od zavarovalnice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nesreča
5.3.2008 22:31:24   
pikalonca
Sem skoraj prepričana da v tem primeru od zavarovalnice ne boš dobila nič.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu nagica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nesreča
5.3.2008 22:52:07   
lotoska
Nagica v 24 po nesreči urah prijavi na najbližjo PP, če imaš še čas, potem pa takoj na urgenco. Upam da imaš AO+.

(odgovor članu nagica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nesreča
6.3.2008 6:42:09   
srki
Čim boš šla na urgenco ali k zdravniku, zdravnik mora nesrečo prijavit policiji, če mi je kaj znano. Če imaš kasko, pa itak dobiš povrnjeno škodo, al kaj?

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nesreča
6.3.2008 8:00:49   
žigolino
Takoj ko poveš zdravniku da si imela nesrečo mora le ta javit na policijo,tak da boljše,da sama javiš.Moja prijateljica je šla k zdravniku zjutraj je padla v jarek popoldan jo je pa križ začel bolet in  je zdravnica takoj poklicala PP,ker to je njena dolžnost.Zdaj pa še mora eno kazen plačat,ker ni obvestila sama policije ,da je padla v jarek in da trenutno nobenmu ni nič(mislim da 60 €?vem pa ne točno)
Vem pa da je rekla da bolš da si je vzela par tablet,ker bolniške itak ni mela in tud od zavarovalnice ni dobla nič.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nesreča
6.3.2008 8:16:33   
urskas
Sem skoraj prepričana da v tem primeru od zavarovalnice ne boš dobila nič.


Če imaš AO plus boš dobila odškodnino.
Ja pa čimprej na urgenco in po možnosti daj skozi čim več terapij... Vse šteje!

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nesreča
6.3.2008 20:09:13   
lotoska
Zdravnik ni še nikol obveščal policije zaradi prometne nesreče. Samo v vednost.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nesreča
7.3.2008 8:14:26   
žigolino
Sem na lastne oči in ušesa slišala.Od moje prijateljice hčerke so prišle popoldan k zdravniku ker so zjutraj pristale v jarku.Šoferki ni bilo nič oni dve sta pa tudi šle normalno v šolo potem jih je pa začelo vse bolet in so prišle k zdravnici.Pa so mi rekle da bodo pri zdravnici rekle da so padle doma, ker je bil led  ampak zdravnica ni verjela po buškah sodeč in so mogle povedat resnico in je takoj poklicala na PP.Pol sem jo pa jaz vprašala zakaj je klicala da se punce ful sekirajo kaj bo ker že zjutraj niso prijavle nesrečo in mi je razložila da je to njena dolžnost.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nesreča
7.3.2008 9:11:45   
pijja
Sej nočem biti sedaj pametna ,ampak se še učimuser posted image user posted image

V knjigi cpp tudi piše ,da zdravnik pokliče na PP če greš k njemu .
oz. je dolžan to storiti.user posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nesreča
7.3.2008 20:11:55   
lotoska
Tko kot je žigolino napisala je izjemen primer, poseben tud v tem, da so šle očitno do osebne zdravnice. Č gre za  hude poškodbe, ampak v tem primeru so že reševalci prej na kraju in oni obveščajo o nesreči, ne zdravniki. 

V kolikor je pa tako da si sam udeležen, brez sopotnikov in prič in prideš do zdravnika pa noben zdravnik ne obvešča. Tukaj je treba tudi ločit osebnega zdravnika od urgence. Na urgenci te sprejmejo v 24 urah po prometni nesreči. Kar je kasneje ti mora osebni zdravnik napisat napotnico za urgenco.

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?