|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nismo sprejeti v vrtec,
26.1.2005 9:20:15   
cicamica
ceprav smo vlogo dali, ko je imel tamali en mesec. Zaceti bi morali maja, ko bo imel 1 leto, rekli pa so mi, da pred septembrom ga ne morejo vzeti, Zgleda, da moramo zdaj vsi rojevati septembra:( Z mozem sva se odlocila, da bi bilo najbolje, da ostanem do septembra doma (ce me bo delodajalec seveda cakal, mislim, da me bo). Ne zdi se mi prav, da zdaj iscem varstvo za 4 mesece, komaj se bo tamali privadil, spet sprememba (vrtec). Sicer bo tudi financno malo kriza, saj imam stanovanjski kredit 65.000 Sit mesecno, pa sem se odlocila, da vzamem denar iz skladov (nekaj malega smo vlagali pred kreditom).

Vem, da ce gres delat 4 ure, ti CSD placuje prispevke od minimalne place. Kaj pa, ce ne grem delat te 4 mesece, mi tudi kaj pripada (glede prispevkov). Kako naj uredim glede prispevkov z delodajalcem, da bo cim bolj enostavno? Bomo tacas jaz in oba otroka zavarovani po ocetu? Kaj glede delovne dobe?

Hvala za pomoc in lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?